Jump to content
Reborn fórum

Lord Knight - Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply
Guest Baalberith

zají­malo by mě, jak je to vlastně se šancí­ na blok u parry

je to 5*SkillLv jak uvádí­ zdejší­ databáze, nebo 20+3*SkillLv jak uvádí­ kalkulátor?

zdrojaky ea tvrdia, ze 20 + SkillLv*3 :)

edit: este pridam, ze popisky su vacsinou menej doveryhodne, ako kalkulatory:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zdravim pří­znivci LKÄek.. chci se zeptat na jednu pikantnost=) zají­má mÄ jestli u SVD LK hodnÄ rozhoduje dex, když pominu casting time spiralu, mám na mysli co se týÄe hitu.. nvm jak je moc použitelnej skill concentration, ale k takovýmu hitu co vznikne z 20dex si myslim po použití­ skiillu přidá dostateÄné Äí­slo do hitu aby nemissoval (aspoř na gw aby trefil siny) .. ale právÄ je to jen domÄnka (íşvaha) tak jestli se k tomu může nÄkdo kdo má s tim praxi vyjádřit.. dí­ky =)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim pří­znivci LKÄek.. chci se zeptat na jednu pikantnost=) zají­má mÄ jestli u SVD LK hodnÄ rozhoduje dex, když pominu casting time spiralu, mám na mysli co se týÄe hitu.. nvm jak je moc použitelnej skill concentration, ale k takovýmu hitu co vznikne z 20dex si myslim po použití­ skiillu přidá dostateÄné Äí­slo do hitu aby nemissoval (aspoř na gw aby trefil siny) .. ale právÄ je to jen domÄnka (íşvaha) tak jestli se k tomu může nÄkdo kdo má s tim praxi vyjádřit.. dí­ky =)
SinX s GW equipem nemá flee ví­c než 240, po GW redukci 192, na 100% hit potřebujeÄ 212. Bash má +50 hit, pierce +20, spiral pierce neví­m, magnum break ti dá na pří­Ätí­ch deset vteřin +20% atk s fire elementem a autohitem, takže asi tak.
Link to comment
Share on other sites

jasný.. 212hit se ale asi jen tak z 20dex neudÄlá, tak jsem se ptal na ten concentration... nÄkde pí­Äou +50% hit , nÄkde +50hit.. ale zají­malo by mÄ jak to funguje s tí­m skillem na gw.. a nebo tys myslel ty bonusy ke skillum ty čísla jako po spuÄtÄní­ koncentrace?

Link to comment
Share on other sites

No ja sem mel se svym LKckem 50+20 dex s pole axkou a blessem, na ten cast spiralu mi to bohate stacilo, ale obcas sem nejaky high agi chary missoval a musel sem na ne nahodit concentracy :P

ok, navážu na tvůj post, a zeptám se takhle.. když si hodim koncentraci, nebudu mí­t problémy trefit high agi chary na gw při 20base dex? =)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

je fakt ze s 20 dex nejspis budes mit problem trefit i s koncentraci high agi chary spiralem ale u takovych charu ti staci dat par bashu = stun ---> spiral ---> umrel :whistling: ....jinak tohle uz davno neplati ..aspon u tech lepsich guild

momentalne preferuju spise statusove piky nez pole axe ... ta uz je u me jen do pvp nebo na(expeni):)

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne doporucuju pouzivat curse piku v kombinaci s brandishem, sleep piku v kombinaci se spear boomerangem prevazne na dalku na utikajici pastice (clovek nez pozna, ze ma sleep tak to trva trosku dyl, nez treba stone curse) eventuelne i sinxe/champy a stun piku prevazne na wizny pres boomerang, ale da se pouzit i na kempu s brandishem (samozrejme nepratelskem kempu). Do obrany se hodi asi nejvic curse s brandishem, ale tady je i moznost pouzivat spiral s pole axe na nejaky ten additional dmg v precastu.

 

Samozrejme taky zalezi na situaci, kdyz kolem neni zadny dmg maker, tak se i ta pole axe hodi.

 

A nerikam, ze tohle je nejlepsi reseni, jak hrat LK, jen bych ho takhle hral ja :)

Link to comment
Share on other sites

a ja rikam ze pole axe je na gw uz zbytecna:P protoze ten kdo ma poty ten to upotuje a jedine jak muzes zabit je s kombinaci se stunem nebo ze na ne vlitnes ze stringu a i tak budes mit problem (jako asi vazne zalezi i na te situaci ale v tom to vidim vazne moc blede:))ale ty casy kdy slo davat jeste high wizny ty uz sou pryc a ted se hodi tak na expeni nebo na lidi co vazne nemaji equip a kdyz si vezmes v potaz to ze ti co uz maji nejaky hrad tak sou vic nez solidne naequipovani takze asi tak:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ChtÄl jsem se zeptat, co si ostatní­ myslí­ o mém buildu na 2H-sword Lord Knighta.

 

Str: 140 = 99 + 15 +16 (equip) + 10 (bless) [+ 10? (jí­dlo?) = 150] :)

Agi: 50 = 42+8

Vit: 50 = 42+8

Int: 3 = 1+2 :)

Dex: 80 = 71+9

Luk: 25 = 22+3 < Pro zábavnÄjÄí­ hru, a nějaké ty resisty :)

Link to comment
Share on other sites

zají­malo by mne jak hodláÄ poskládat +16 z equipu

 

třeba: krysí­ kombo v alicedollu a ringu (+7), ring s mantisem(+4), valky armor(+1), aliot(+2), +9 flock(+2) = +16

 

 

EDIT: nebo mí­sto aliota vzí­t vagabond wolfa a ewil/angel wing ears :-)

Link to comment
Share on other sites

zají­malo by mne jak hodláÄ poskládat +16 z equipu

 

 

 

 

Helm Of Darkness (Cramp Card)

Ring (Tarou Card)

Ring (Mantis)

Greaves (Firelock) <<<Spí­Äe boots kvůli upgradu

Skeleton Manteu / Manteau (Aliot Card)

 

Spí­Äe ale ten Manteau s Aliot Card...

 

Jinak Tedy neco ohlednÄ toho buildu? :)

Link to comment
Share on other sites

Chtěl jsem se zeptat, co si ostatní­ myslí­ o mém buildu na 2H-sword Lord Knighta.

 

Str: 140 = 99 + 15 +16 (equip) + 10 (bless) [+ 10? (jí­dlo?) = 150] :shifty:

Agi: 50 = 42+8

Vit: 50 = 42+8

Int: 3 = 1+2 :)

Dex: 80 = 71+9

Luk: 25 = 22+3 < Pro zábavnější­ hru, a nějaké ty resisty :)

 

zahod luk...7 crit te fakt nevytrhne...raci to dej do vit

 

jestli chces crit, tak si vem crit ringy(2x5), slunecnice(6), mura(30) a dej si glorii(9), coz je jestli dobre pocitam 55 crit :) imo az az ;p

 

a nvm proc pocitas s blessem jen do str a nemas tam zapocitany agi. Zvlast kdyz to ma byt 2h LK...

A chtelo by to nejak vyladit ASPD, kterou nemas zaokrouhlenou s zadnou zbrani co sem se dival o:)

 

Helm of darkness bych vymenil za alici, earsy a fousy -> vetsi dmg, mensi vaha, vic potu :)

Link to comment
Share on other sites

S lehce přehnaným equipem se dá dát str 140 s +5 str jí­dlem a signem a zůstane raydr:) ZbyteÄnost stavÄt build na 150 str s +10 jí­dlem. Pokud to LK bude na GW tak bych osobnÄ dal 70-80 vit a i tak zbude dost na dex a agi s full str. Alespoř poÄí­tám že íşloha tohoto LK má být jiná než klasických SVD LK s pole/status-klackem v ruce.

Link to comment
Share on other sites

zahod luk...7 crit te fakt nevytrhne...raci to dej do vit

 

jestli chces crit, tak si vem crit ringy(2x5), slunecnice(6), mura(30) a dej si glorii(9), coz je jestli dobre pocitam 55 crit :) imo az az ;p

 

a nvm proc pocitas s blessem jen do str a nemas tam zapocitany agi. Zvlast kdyz to ma byt 2h LK...

A chtelo by to nejak vyladit ASPD, kterou nemas zaokrouhlenou s zadnou zbrani co sem se dival o:)

 

Helm of darkness bych vymenil za alici, earsy a fousy -> vetsi dmg, mensi vaha, vic potu :)

 

 

Abych se přiznal, tak vůbec neznám funkce ASPD s různými druhy zbraní­.. Nikde jsem se to zatí­m nedoÄetl.. pouÄí­te mÄ? sim

Link to comment
Share on other sites

http://rode.doddlercon.com/db/newcalc/

 

Šikovný kalkulátor:) Jediné co potřebujeÄ vědět je, že aspd ovlivřuje agi a dex. NahoÄ si serk pot, 2H quicken, do tlapky nějaký 2H sword a pak to "nějak" dolaÄ na použitelnou aspd:) 1H swordy mají­ stejnou aspd jako kudly, 2H swordy jsou pomalejÄí­...

 

To co jsi postnul výÄe bude mí­t bez blessu agi a equipu 180,2 aspd s 2H quickenem

Link to comment
Share on other sites

http://rode.doddlercon.com/db/newcalc/

 

Šikovný kalkulátor:) Jediné co potřebujeÄ vědět je, že aspd ovlivřuje agi a dex. NahoÄ si serk pot, 2H quicken, do tlapky nějaký 2H sword a pak to "nějak" dolaÄ na použitelnou aspd:) 1H swordy mají­ stejnou aspd jako kudly, 2H swordy jsou pomalejÄí­...

 

To co jsi postnul výÄe bude mí­t bez blessu agi a equipu 180,2 aspd s 2H quickenem

 

 

Dí­k moc. PřesnÄ to jsem potřeboval :) akorát mi nejak nejede jak by mel.. nanaskakují­ mi bonusy ani výsledná ASPD

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem ten build troÄku pozmÄnil. Snad už bude OK.

 

str 99+31

agi 52+8

vit 52+8

int 1+2

dex 61+9

luk 7+3

 

(nejvÄtÄí­ problém asi bude Aliot Card, která je celkem nutná... Skeleton ManÂťákem bych ztratil hodnÄ bodů, což si myslí­m že je u Advanced class celkem velká Äkoda )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...