Jump to content
Reborn fórum

Lord Knight - Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply
Slow grace ti shodí­ 2HQ, který si ve frenzy už nedáÄ. Empo má na rebu 200k HP za 10 sec to nemá ani cross se slot pickem a buffalem/thornem. S 1 agi chcí­pneÄ v jedné pasti. S použitelnou agi něco ÄlápneÄ. KlidnÄ i tak daleko aby jsi mohl na speedpoty k empu.

 

no tak jako ja sem nerekl ze tam pujdu sam jako empar do guidy se hodi sam bych to asi nedal jako jo ae i tak nejakou slabsi guildu bych mohl potrapit

 

a nekecam ej to pravda

No na gw sem tu nekoukal sem tu novej ae na chzechru kde sem hral by to mega fungovalo rekl bych

Link to comment
Share on other sites

tak kamo..aby bolo jasne..ja mam LK 99 a tiez by som na 100% nesiel tvoj build..po prve..LK sice vydrzi najdlhsie a dostane sa najdalej..ale co tam...? ak je pastic imba a LK dobry tak maximalne preslape a preskace za pasce a prebehne to so speed potmi tak nemas sancu..a ked sa tam dostanes tak ti to nic platne lebo budes mat 4x dispel 2x quak a uz na teba pojde asura so sinom a pri empe caka priest na hell a najlepsie este stiilkr ktori ta zabavia kym ta niekto neasurne :):P tak by som to zvazil ci chces hrat neohrozenu plechovku a s krikom LEEEROOOYYY!! nabehnes a umries..?

 

ehm..

 

osobne by som naozaj uvazoval o vyssie zmienenom builde kde sa obetuje par spear skillov a bude bb a tak dalej, ALE niekto si neuvedomuje ze sa daju so spearom robit velke triky :)

mam uz niektore odskusane :P no a nezda sa mi nemat tharu ako pozitivum pri buzeracii okolia..lebo pri asurach sinoch a ad sa to dost osvedcilo ;) najlepsie s charge attackom ked sa skace hore dole a nikto ho nevie zamerat..potom im zdrhne a par zvlackuje..

 

je to cudna robota ale niekedy sa to zide..pri dobijani :)

 

osobne som siel 95 str cez 20 agi do 80 vit cez 60 dex .. asi to nebolo idealne..ale vit by som rapidne nezvysoval..nema to velky zmysel..staci zohnat tidal a wool sc. a uz je tam cez 23k hp co uz je luxus..vyssie to nema zmysel tlacit..

radsej investovat do dex ak chce spiral killing a ak slapat tak agi..takze da sa vybrat..

 

je to len napad..nvm ci by to fungovalo..mozno s uber tazkym spearom aj j :) skusal som na teste 80 dex s ab a stringami..bolo nehidnutelne a za sekundu cez 2 spiraly..proste hmfg..clovek sa pozabudne a lezi :) ideal to este skobit s agi a sem tam low vit chary vybashnut..

 

no a brandish sa velmi hodi..

 

po jobe 50 sa uz aj tak expi len v berserku..ine to nema zmysel...

 

moj nazor..

Link to comment
Share on other sites

mno tak ale pocitej s tim ze brzo se to zmeni protoze bomby budou obracene cim vic vit tim mensi dmg bacha na to korejci uz to maji

 

no z toho budou mit urcite wizny radost...

:)

Link to comment
Share on other sites

:)

Pokud to obrácený demo mám brát třeba jako max(100-vit;1), tak jo, je Äkoda bomb na wizny, který by i s ghostem a asu Äly na jednu. LepÄí­ je přece umlátit je homunem, že.

Dál .. bylo by smutný, kdybys v berserku nemÄl 190 aspd.

ZávÄrem taková menÄí­ parafráze Kontrafaktu: nehádej se s lidma, co maj odehráno ví­c, než ty odjebáno, a odjebáno ví­c, než ty odehráno :)

Link to comment
Share on other sites

Hyp3rion: tak už koneÄnÄ pochop, že GW na rebu a GW na czro jsou úplně něco jinýho. Naví­c tento build je crap i pro czro :)

 

tak lidi ja se s vama o tom nehadam ja sem noob se tim netajim jako jo jen sem to napsal od toho tu snad forum je ne? A komu se to nelibi at mi klobouk polibi

Link to comment
Share on other sites

co reknete na meho imba empařa :-)

je to vcetne A,B, berserk potu, Aura blade, hand quick, a samozrejme frenzy

Lv. 99 / Lord Knight / Lv. 70

HP 65401 | SP 476 | Weight 5620 |

 

94+36

1+20

97+8

1+12

41+19

4+3

 

hit 209

aspd 190!!!!! s katanou a 1 agi

Ja by som ti trosku poradil spravit nejake mensie upravy v tvojom imba emařovi.

Vratane A, B.

 

str: 74+26

agi: 71+21

vit: 80+10

int: 15+13

dex: 40+20

luk: 1+6

 

Zo skillov si nezabudni dat: Spear Boomerang & Brandish Spear.

Link to comment
Share on other sites

Ja by som ti trosku poradil spravit nejake mensie upravy v tvojom imba emařovi.

Vratane A, B.

 

str: 74+26

agi: 71+21

vit: 80+10

int: 15+13

dex: 40+20

luk: 1+6

 

Zo skillov si nezabudni dat: Spear Boomerang & Brandish Spear.

 

 

ten sa mi paci :) ale chcelo byt to este par desiatok stat punktikov na 94 str :) :) a 80 dex

 

dristam :)

Link to comment
Share on other sites

 

Uber klidnÄ 10 dex :)

Ze stringů brandish:

60 dex

Cast Time 0.22sec

Delay(Attack Speed Type) 0.55s

 

50 dex

Cast Time 0.24sec

Delay(Attack Speed Type) 0.56s

 

NÄkde bych ubral a vit bych dal na tÄch 90 + 10, s menÄí­ dex už tÄ to bude stát jen jeden bod ze str (earsy naví­c) a dva z agi a nějaká ta inta :)

Link to comment
Share on other sites

Ja by som ti trosku poradil spravit nejake mensie upravy v tvojom imba emařovi.

Vratane A, B.

 

str: 74+26

agi: 71+21

vit: 80+10

int: 15+13

dex: 40+20

luk: 1+6

 

Zo skillov si nezabudni dat: Spear Boomerang & Brandish Spear.

 

tak osobne bych asi dal misto int luk A to str staci?? envim se mi to moc nezda jako jo to prida tak aspon 4-5 sec

Link to comment
Share on other sites

tak osobne bych asi dal misto int luk A to str staci?? envim se mi to moc nezda jako jo to prida tak aspon 4-5 sec

Ou maj gad :) LK na reborne neni empbreaker ako si o nom myslis. Pokial prejde sam, nema sancu empo rozbit, ak sa vrati aspon 1 priest a dmg maker do emproomu. Ide o rozdavanie statusov, tankovanie, slapanie pasci. Uz to pochop :)

Link to comment
Share on other sites

 

I když poÄí­tám jen rozbí­jení­ emperia:

Reborn empo 200k

 

Rodixův build

+10 2x2 katana

Damage Per Second 6040 (33,11 sec)

+4 icepick + thorn/buffalo

Damage Per Second 6578.01 (30,40 sec)

 

Tvůj build

+10 2x2 katana

Damage Per Second 7700 (25,97 sec)

+4 icepick + thorn/buffalo

Damage Per Second 5545.02 (36,07 sec)

 

Z toho vyplývá, že tvůj build to může rozbí­jet jen bez Ätí­tu. A vÄř mi, že do tÄch 26 sec dostaneÄ i blbé decre agi a jsi v háji :) Bez frenzy to má rodiho LK rychleji i se Ätí­tem v ruce.

 

 

 

 

 

A teÄ zapomeř na čísla a pochop, že pro LK na rebornu není­ emperium priorita. Je to daleko jiných vÄcí­, na které se hodí­ rodiho LK o hodnÄ ví­c než tvoje. NemluvÄ o tom, že jeho LK nebude stát tak dlouho v pastí­ch jako tvoje a je u toho empa daleko rychleji než tvoje (a má tudí­ž vÄtÄí­ Äanci na přežití­ a rozbití­ empa). Nebo chceš konkrétní­ Äí­slo ve vteřinách na pÄti pastÄch kolik jeho LK nahrabe oproti tvému?

Link to comment
Share on other sites

Jejda lidi berte me s rezervou sem noob tak se chci priucit snad to nevadi jen sem to sem hodil jako takovej malej napad :-) tak snad se tolik nestalo Toz reborn neznam to je pravda

kdyz seÄ noob tak se nestarej o aurové LKÄka... to je jak kdybys dostal dostal ÄerstvÄ řidiÄák a keroval do toho, že ferrari ma divnou spojku...

Link to comment
Share on other sites

Ou maj gad :megalol: LK na reborne neni empbreaker ako si o nom myslis. Pokial prejde sam, nema sancu empo rozbit, ak sa vrati aspon 1 priest a dmg maker do emproomu. Ide o rozdavanie statusov, tankovanie, slapanie pasci. Uz to pochop :)

Pochopeno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ked si chces na GW zafragovat a sem tam si vymlatit PVP tak si lord knighta nerob. :rolleyes:

 

Ak chces byt otravny, otravovat wizny, hunterov, champov, nieco prezit, a byt schopny aj rozbit empo, ked tam budes mat nejaky ten support z guildy tak skus takehoto Lord Knechta:

 

str: 74+26

agi: 71+21

vit: 80+10

int: 15+13

dex: 40+20

luk: 1+6

 

Zo skillov nezabudni brandish spear a spear boomerang.

Equip full redukcny, ziadne triky so str ani nic podobne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tak endure kazdopadne vyuzijes i mimo frenzy, ve frenzy budes spis solo expit.Endure samotny vyuzijes treba na gw kdyz probihas guardianama nebo pri tahani vlacku, tam se hodi.

Ale endure na max. tzn 10 bych asi nedaval:). nebo spis urcite nedaval:).zalezi jaky mas cely build ale endure na 10 je podle me zbytecny

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...