Jump to content
Reborn fórum

Lord Knight - Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

JJ taky si myslim ze Endure je dulezity, ale zeptal jsem se abych neudelal nejakou kravinu :lookaround: ...a je naprd ze na GW u Endure nefunguje to hlavni a jen +10 MDEF i kdyz to se taky hodi ;)...a jinak jsem si pocital na simulatoru skilly a endure na 10 mi vyjde napohodu a ete mi asi 2 bodiky zbydou :)

Link to comment
Share on other sites

JJ taky si myslim ze Endure je dulezity, ale zeptal jsem se abych neudelal nejakou kravinu :lookaround: ...a je naprd ze na GW u Endure nefunguje to hlavni a jen +10 MDEF i kdyz to se taky hodi ;)...a jinak jsem si pocital na simulatoru skilly a endure na 10 mi vyjde napohodu a ete mi asi 2 bodiky zbydou :)

 

hehe, jak ti muzou 2 bodiky zustat?:), rekl bych ze ti bude neco dost podstatnyho chybet:), pokud teda nebudes za LK davat body do high swordman skillu:), napis sem kdyztak build, nebo nekdy ve hre mi ho rekni, by me zajimalo kde ty body vezmes:)

Link to comment
Share on other sites

Takze tady je ten muj build, Planuju TH LKcko

 

STATY:

 

STR 99+24

AGI 31+9

VIT 83+8

INT 1+2 :) asi malo ale sp bude dostatek :)

DEX 42+9

LUK 1+3

 

SKILLY:

 

Sword Mastery 1

Two-Handed Sword Mastery 10

Inc. HP Recovery 10

Bash 10

Provoke 5 (podle me to staci)

Magnum Break 10

Endure 10

Spear Mastery 5 (kvuli Concentration)

Two-Hand Quicken 10

Counter Atack 5

Bowling Bash 10

Peco Riding 1

Cavalry Mastery 5

Aura Blade 5

Parrying 9 (nevim kolik jde nejvice job u High sworda...jestli jde vic nez 45 tak dam na 10 )

Concentration 5

Tension Relax 1

Frenzy 1

 

 

Vylsedek je ze, LK bude mit 24k HP (ve Frenzy 74) a SP 474.

 

Jakykoli pripominky uvitam :D

Link to comment
Share on other sites

No uznavam ze moje LK je trosku jinde, 99str99agi25dex :D I kdyz teda mozna to bude 90str90agi a co zustane tak vit jeste se uvidi.

 

Nicmene - dex mam 25 a bohate zatim staci.

 

int mam taky 1 a je to krute malo, concentration te vycucne behem chvilky, to ostatni taky neni zrovna levny, ale alespon chvilku vydrzej narozdil od concentration.

 

 

asi tak nejak no :)

Link to comment
Share on other sites

int mam taky 1 a je to krute malo, concentration te vycucne behem chvilky, to ostatni taky neni zrovna levny, ale alespon chvilku vydrzej narozdil od concentration.

 

 

asi tak nejak no :)

to jo no LK ma strasne tech boostovacich skillu :D...ale nekde v kafre jsem vyhrabal starou helmu s willow card ktera dava 80 sp tak tu bych mohl pouzit :)

Link to comment
Share on other sites

takze:-) magnum break 10 - pro magnum break sem zatim nenasel moc vyuziti, kazdopadne ty ho potrebujes na BB takze nic, endure na 10 to uz sem rikal vyse co si o tom myslim,

potom sem si vsiml ze pocitas se 45 joby u high swordmana- ten jich ma normalne 50 takze si muzes pridat dalsich 5 bodiku:), co se tyce thq na 10, no pokud nekdy budes chtit vyuzit linku na one-hand quicken... , ale u th LK asi dobry, jen jeste se mi nestalo ze by mi frenzy vydrzelo tech 5 minut:), btw. pocitas s tim ze jestli chces chodit na gw tak budes moct jen obcas neco prastit BB a doufat ze to nahodou neuchlasta?:D potom taky kdyz se divam tak aspd budes vytahovat hlavne thq a frenzy, to na gw nejde, protoze ti hned nekdo hodi decrease agi, takze i ten BB bude dost pomaly.zalezi na tobe co od toho LK cka chces:).

 

add ten build od tracyho.... co je to za LKcko bez spousty vit:D, dema se neboj to se da uchlastat:) s tim tvym buildem te na gw bude trapit stun rekl bych, a ve frenzy te bude trapit nedostatek HP:)

 

jestli se jedna jen o pvm tak to nemuzu slouzit nemama vyzkouseny, ale podle me na pvm jsou tu lepsi chary:)

Link to comment
Share on other sites

No ja chci s tim LK hlavne expit...takze je hlavni apsd :D...na gw budu chodit ale jen tak rekreacne, ne ze bych si delal LK jen kvuli GW to fakt ne a kdyz tam budu na nic tak neva, jak rikam, chci hlavne expit.A to thq na 10 si dam, to je podle me zakladni skill k TH knechtovi i Lord Knightovi

Link to comment
Share on other sites

Mno Tracynka se na GW nikdy nepodiva, teda ne nejak vazne, ale jinak to neni zase takova konina :)

90str

90agi

50vit

25dex

a 5 bodiku zustava na 26 dex nebo 3 int :)

 

by byl muj GW build kdybych to snad nekdy doexpil :)

 

ta vit je 50+8 za jlvl coz uz tak malo neni, s valk armorem a gemini kartou bych se ani toho stunu nebal a zase v pastech bych behal jak fretka :D

Link to comment
Share on other sites

no s LK chci hlavne expit... LK se neexpi nijak extra dobre, az ve frenzy to pak jede pekne:), ohledne aspd, vsak s thq a frenzy das 190 aspd uplne s prehledem a lvl thq nema na aspd vliv, jen prodluzuje trvani thq, treba ja mam thq 6 a zetim me to nikdy nijak neomezoval

 

to Tracy: ja sem reagoval na ten build 99str,99agi... tam pak vit bylo 2:), s tim 50+8 je to fajn, no a co se tyce pasti.. od ceho chlapi mame charge atack:D, ale proslapavat budes hodne dobre:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
STR 99+24

INT 1+2 ;) asi malo ale sp bude dostatek ;)

DEX 42+9

Parrying 9 (nevim kolik jde nejvice job u High sworda...jestli jde vic nez 45 tak dam na 10 )

 

str zaokrouhli, pridej eq kerej planujes

int nech,vic nema smysl

dex zaokrouhli, nepocitej s pecopeco v armoru,ani na expeni.. vetsinou se vyplati elemnt armor nebo earth deleter

 

v kafre jsem vyhrabal starou helmu s willow card ktera dava 80 sp tak tu bych mohl pouzit :)

 

doporucuju valky botky s sohee kartou a CoM, u LK dam s 6base int 780sp bez problemu

ale zas nemuzu mit flocka

 

LK se neexpi nijak extra dobre, az ve frenzy to pak jede pekne:)

 

nesouhlasim, ve frenzy se moc expit neda,resp ne nijak lip, problem ve frenzy je dobijeni sp, pres earth deletra malokdy dobijes, problem se da resit pres sp_katany(tri joint,diabolic) ale zas de o dmg, a privolavat se k manzelce zabere moc casu

 

LK da od 70 lvlu bez problemu 5m(na 1,5ratech na HOckach) a od cca 85 i 10m/hod(1,5raty ve thoru)

Link to comment
Share on other sites

nesouhlasim, ve frenzy se moc expit neda,resp ne nijak lip, problem ve frenzy je dobijeni sp, pres earth deletra malokdy dobijes, problem se da resit pres sp_katany(tri joint,diabolic) ale zas de o dmg, a privolavat se k manzelce zabere moc casu

 

LK da od 70 lvlu bez problemu 5m(na 1,5ratech na HOckach) a od cca 85 i 10m/hod(1,5raty ve thoru)

 

Noo, to je za předpokladu, že to LK má nějaký aktivní­ expí­cí­ skill- do pvm jsou to nejspí­Ä pierce/BB. Dá se i brandish, který by mÄlo mí­t každé správné GW LK na rozdávání­ statusů. A pokud je profa na SP tak spiral.

A k thoru, u nás je to obtí­žnÄjÄí­ kvůli reflectu kas na 100%. Sice to není­ fatální­, ale určitě to nejde tak jako u vás :)

 

btw. warri čistÄ přes frenzy naexpil 95 lvl, když se chce, vÄechno jde ;)

Link to comment
Share on other sites

Noo, to je za předpokladu, že to LK má nějaký aktivní­ expí­cí­ skill- do pvm jsou to nejspí­Ä pierce/BB. Dá se i brandish, který by mÄlo mí­t každé správné GW LK na rozdávání­ statusů. A pokud je profa na SP tak spiral.

A k thoru, u nás je to obtí­žnÄjÄí­ kvůli reflectu kas na 100%. Sice to není­ fatální­, ale určitě to nejde tak jako u vás :)

 

btw. warri čistÄ přes frenzy naexpil 95 lvl, když se chce, vÄechno jde ;)

 

Tak tak, ve frenzy na HOckach sem dal 95 lvl.Uplne staci ten earth deleter.S sp sem nemel problemy ;)

Link to comment
Share on other sites

tak kdyz nejde thor tak si myslim ze nejlepsi je piercovat Ho (1pierce a nekonecno sp z earth deletera)

 

co se tyce expeni ve frenzy tak jsem zkousel:

geffdung02(tam co je doppel) - expi to tak 1,5m/hod, je to pohodicka, potreba jen katana s diabolikama, dobrej loot

baylan(marcove) - ED a nadhera - dobrej loot

baylan(marcove) - potreboval sem endow... a chytit nejakej skill od nich docela bolelo, dobijel sem sp vzdy tak tak

pyramida(mummy) - taky pohoda, akorat min expu

 

 

 

 

ad frenzy na HO, to byla village nebo ct ?

Link to comment
Share on other sites

hmm na marcech je nejhorsi stun, ale ten s LK co uz ma trosku vic vit nehrozi, spis je tam nepekny waterball od swordfishu. Na co jsi potreboval endow? pri poctu mobu co tam behem frenzy zabijes tak na sp bohate staci earth deleter a jako zbran nejaky obourucni wind mec, naco endow?

Link to comment
Share on other sites

 

Okartovaná zbrař s endowem je vždycky lepÄí­, i když zkrátí­ Äas na zabití­ titÄrného moba o 0,5 sec tak je lepÄí­ :)

 

ad frenzy na HO, to byla village nebo ct ?

 

Ve frenzy jde podle mÄ jen village, CTHO jde snad jen s piercem/BB/brandishem. Ale o to vÄtÄí­ expy. S WSkem jsem tam kdysi dávno dával 5-6M exp/hod na 2 ratech, možná ví­c ;)

Link to comment
Share on other sites

No dobre, souhlasim, ze s okartovanou zbrani s endowem je sundas rychleji, ale reagoval sem na jeho slova, ze POTREBOVAL endow :) , a ten rozhodne potreba neni.Btw. vcera sem to tam byl vyzkouset. Earth deleter a wind mec, spcka sem mel doplneny za pulku zivota ;) takze no problem.

Link to comment
Share on other sites

Jeste sem teda hodim muj eq.

 

Helm+Willow c.

Evil wing ears

Iron cain

Full plate (mozna Meteor plate)+Peco peco c.

Wool scarf+Raydric c.

Tidalky+Verit c.

2x Ring+Mantis c.

Mecu mam plno...elementarni, na lidi...

 

To je equip co mam tedka naplanovanej u LK a uz mam skoro i sehnanej, ale asi ete probehnou nejaky zmeny jak tak koukam na to forum :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...