Jump to content
Reborn fórum

Osobnosti Rebornu 2006


Mitheress

Recommended Posts

Osobnosti roku 2006

 

Tak a je to tu... připravuje se první­ roÄní­k tÄchto prestižní­ch cen!

 

Mí­sto konání­: Hospoda na vzducholodi

 

Termin: 18.2.2007 (termin se možná jÄÄtÄ pohne) nedÄle v 17h (start bude vÄas potvrzen)

 

Termí­n ukonÄení­ nominací­: 18.1.2007 (pulnoc)

 

Termí­n ukonÄení­ hlasování­: 17.2.2007 (pulnoc)

 

Celým veÄerem Vás bude provázet náÄ lev salónů Iscar!!!!

 

Hlavní­ kategorie:

 

1. Osobnost Rebornu roku 2006 – Ren, jihrad, Elessi, Sepora, Ladik, Mabb

2. Game Master roku 2006 k3dT,Mitheress, Destik, Iscar, Romulus

3. Guilda roku 2006 Final Fantasy, Friends, Phoenix Fury, Lowely Warriors, Skří­tci, R.N.R, Templars, Xenogears, Freerangers, Burning Legions

4. HráÄ roku 2006 VilemTel, ANNED, Ren, yellow4, Destroyer, Azarel

 

VedlejÄí­ kategorie

 

1. Objev roku 2006 Lentilka, jokerface, Seshomaru, Elesshar, WeeX, Darklords Wizard, Tulak

2. Cena fairplay trouble, Elessi, jirkan, feech3ck, flex, Ren

3. Flamer roku 2006 ZeroX, Ashitaka, Maul, faklaf, fejk, max13,

4. Guild Wars Skiller 2006 baalberith, Jakubicek, jahy, malcom, Flexi

 

Mini-fun kategorie

 

1. Lucker roku 2006 Busva, Tulpik, Kaplan, Keldorn, Alpinous, Tulak

2. HuntiÄ roku 2006 Destroyer, VilemTel, <volno>, Daniis, Gandi, Erasto

3. Závislák roku 2006 Oneill, <volno>, yellow4, Destroyer, Constanse  , Rithvariel

4. Krasavec/ice roku 2006 Lentilka, ANNED, Šafránka, Edrexa, Silv, Adka

 

Edit: pokud jsem nekomu zmrsil jmeno tak se omlouvam a napiste mi na icq opravim...

 

Pozor zmÄna!!! Nominace budou dÄlat GM!!

- to ovÄem neznamená, že nemůžete dát své navrhy na určité kategorie. PÄknÄ to vÄe sepiÄte a poÄlete mÄ nebo k3dT.

 

DalÄí­ napady -> ICQ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takže do zí­tra a nebo do 18.1. (termí­n ukonÄení­ nominací­)? :flirt:

mno do 18.1 ale na ovlivneni k3 do zitra :( resp hracske navrhy do zitra resp dneska jak tak koukam na hodiny... nominace ale budou zverejneny driv... to datum bylo prvni kvuli tomu, ze hraci meli nominovat.

Link to comment
Share on other sites

chybi mi tu jeste kategorie lingvista roku, kdo zna Tulaka, vi o cem mluvim (viz. poke poke, balbus, vyhellovat a mnoho dalsich...) :newconfus:

tulak na hrad, tulak pro vsechny

Link to comment
Share on other sites

Ja teda nevim,nechci ti do toho moc kecat a fakt nejde o me,ale nechces jeste pockat s uzaverkou nominaci ? Nektery jmena mi tam fakt nesedi a treba se vyjadrilo malo lidi.Nehledej v tom nejaky rypani nebo tak.

 

Jediny co se tyka me a stve me to,ze nejsem v nominaci "krasavice roku" :newconfus: Zadam o prepocitani hlasu a nebo novou kategorii "majitel nejvice capek" :hammer: .

 

Btw jaky je rozdil mezi osobnosti a hracem roku ? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Casu jste meli dostatek aby jste se vyjadrili k nominacim ... taky je mi lito ze tam nekteri lide nejsou, ale zase na druhou stranu .... cely server tak super lidi nominovat nemuzem :newconfus: I kdyz zkuste Mitha premluvit at vam da jeste den dva ...

Link to comment
Share on other sites

Ja teda nevim,nechci ti do toho moc kecat a fakt nejde o me,ale nechces jeste pockat s uzaverkou nominaci ? Nektery jmena mi tam fakt nesedi a treba se vyjadrilo malo lidi.Nehledej v tom nejaky rypani nebo tak.

 

Jediny co se tyka me a stve me to,ze nejsem v nominaci "krasavice roku" :newconfus: Zadam o prepocitani hlasu a nebo novou kategorii "majitel nejvice capek" :hammer: .

 

Btw jaky je rozdil mezi osobnosti a hracem roku ? :crazy:

casu bylo dost... muzes si stezovat treba na lamparne :death:

 

pokud ma nekdo nejaky zavazny duvod proc by tam nekdo mel byt nebo nemel byt tak muze vyuzit pm tu nebo icq

Link to comment
Share on other sites

Rekl bych ze vic lidi si myslelo ze se tam objevi i jejich 'favorit'... Proto nenominovavali hraci ale my. On by nebyl problem obsadit 20 pozic u kazdyho, ale to by silne zkreslovalo pozdejsi hlasovani. Snazili jsme se vybrat ty, ktery kazdej zna a az na vyjimky ty, kteri se porad vyskytujou ve hre. Navrhu na icq moc neprislo tak to bylo vicemene na nas.

Link to comment
Share on other sites

Mna by zaujimalo zdovodnenie kazdeho mena preco je nominovane prave v tej kategorii aby som vedel za koho hlasovat. Napriklad je tam kopec mien ktorych dovod nominacie pozna par ludi z guildy/ali okolo toho cloveka a zvysok nema ani tusenie kto to je.

Link to comment
Share on other sites

Btw jaky je rozdil mezi osobnosti a hracem roku ? :newconfus:

 

Tady bych videl rozdil v tom, ze osobnost by mel byt nekdo i s mimohernimi aktivitami, rozumeje aktivity na foru, wiki ... kdezto hrac roku by se mel hodnotit jen dle skutku a cinu ve hre samotne. Aspon mi to tak vyplyva z nazvu.

 

PS: Pro me je stejne uz ted jasne komu dam svuj hlas jako osobnost roku. Tam moc neni nad cim dle me premyslet.

Edited by makkros1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...