Jump to content
Reborn fórum

Osobnosti Rebornu 2006


Mitheress

Recommended Posts

Mna by zaujimalo zdovodnenie kazdeho mena preco je nominovane prave v tej kategorii aby som vedel za koho hlasovat. Napriklad je tam kopec mien ktorych dovod nominacie pozna par ludi z guildy/ali okolo toho cloveka a zvysok nema ani tusenie kto to je.

 

Mam podobny nazor. Niektore nominacie sa mi zdaju skreslene a okrem ali mozno zvysok serveru netusi preco su vlastne v tej ktorej kategorii. Zdovodnenia please. :newconfus:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nominace nejsou postaveny tak aby se vam vsem vyhovelo v kazdem cloveku co tam je. Kdyz s nekym nesouhlasite tak nemusite. Volte cloveka o kterem si myslite ze je nej v dane kategorii a pokud vam tam chybi ten vas hrdina tak nevolte nikoho. Nebudu vam tu vysvetlovat kdo je kde a proc. Sestavoval jsem to z nekolika navrhu (vsech GM + par lidi co se ozvalo) nejvetsi slovo v tomhle jsem mel ja a k3dT. A jestli jsi myslite, ze by jste to udelali lepe tak neni problem. Poslete tu verejne vase navrhy, ale ne jednoho cloveka ale u kazde kategorie minimalne 6 lidi a uvidime jak bude vas navrh spravedlivy. Jinymi slovy jsem nastvany jak jste mi ze zabavy dokazali udelat zase jen otravu !!!

Link to comment
Share on other sites

Náhodou, každý si určitě dokáže svoji nominaci obhájit sám.

Já jsem přesvěděena o tom, že jsem byla nominována do své kategorie za postavu Futrix Saxupintrix :crazy: (páÄto jiné logické vysvÄtlení­ nenachází­m)

:newconfus:

 

To, že chcou GMka udÄlat show pro zpestření­ hry a rejpalové z toho opÄt udÄlají­ obrovskou, nepřekonatelnou nespravedlnost je už tak ohraná pí­sniÄka, až je to trapné. :hammer:

 

pravidlo 1. Gamemaster je nejvyÄÄí­ herní­ autorita a jeho rozhodnutí­ jsou pro hráÄe koneÄná a neoddiskutovatelná.

pravidlo 11. Hraní­ na freeserveru není­ vaÄe právo ale výsada. Chovejte se podle toho a nedÄlejte zbyteÄný zle.

 

Co takhle se tí­m občas třeba také ří­dit?

Link to comment
Share on other sites

Mithe to si zle pochopil, to nema byt rypanie :newconfus: . Je jasne ze niektore kategorie su jasne a netreba k nim nic vysvetlovat, ako osobnost, game master, guilda :crazy:

 

No napriklad taky huntic roka. Mna by celkom zaujimalo preco su nominovani. Je tam preto ze denne hunti niekolko hodin vsetko mozne, alebo preto ze hunti veci pre celu guildu, ci preto ze sa mu podarilo vyhuntit super rare vec nadlho jedinu na serveri.... :hammer:

 

 

Ak by som mal tieto info tiez by som podla toho hlasoval. Takto som odkazany hlasovat za ludi z ali, kde tusim/viem preco tam prave su.

 

Samozrejme je to asi pekne otravna vec to vypisovat, preto chcem vyzvat ludi ktory vedia preco je kto nominovany nech to sem vypisu. Nech zpropaguju svojho favorita.

 

K tomu mam tak jednu otazku, Rithvariel je nominovany ako Zavislak roka vdaka tomu ze aj po zmazani svojej advanced +90 postavy si (s chutou) zalozil novu a expi odzaciatku? :death: Odpovedzte kto viete...

 

A poprosil by som postavy nominovane v Krasavice roku nech sa castejsie ukazuju v Pronte, pretoze si neviem hned vsetkych vybavit ako vyzeraju. (Inak aj mne v tejto kategorii chybaju high wizardky)

Link to comment
Share on other sites

 

nominovano je v celkem 12 kategoriich minimalne 6 lidi(guild) = 72 duvodu proc je nekdo tam a ne ten druhej na to navazuji reakce lidi ze zna cloveka co toho dokazal(nahuntil, ma vice cepek apod) vice nez ten, ktery tam je. A ja nemam naladu ani cas zjistovat od lidi proc nominovali prave tohohle. Z mych vlastnich navrhu je tam minimum nebo ti kteri se opakovali u vsech.

 

Timto uzaviram nominace a nenecham si do toho jiz nadale kecat. Komu se nelibi nemusi hlasovat a kdo nesouhlasi nemusi ani chodit na vyhlaseni. My si to s Iscarem uzijem naplno i kdybychom tam byli sami.

Link to comment
Share on other sites

S vasim pristupem z toho nebude nic. Mela to byt cele (!!!) sranda!! <censored> <censored> <censored> <censored>.

At si remcalove remcaj. Nektere nominace mi taky nejdou do hlavy, to ale neznamena, ze budu celou soutez zpochybnovat. Ja se na ten vecer tesim a ikdybych ve vsech kategoriich, ve kterych jsem nominovan, mel dostat nejmin hlasu, budu rad za ty, kteri svoje kategorie vyhraji. Tesim se az zase uvidim Iscara v plne parade :)

 

Hospoda na vzducholodi je idealni misto pro konani takovehle akce, dole je i par luzek pro ty, kteri to s alkoholem prezenou, o karbaniky a gamblery je zde taky postarano :)

Link to comment
Share on other sites

At si remcalove remcaj. Nektere nominace mi taky nejdou do hlavy, to ale neznamena, ze budu celou soutez zpochybnovat. Ja se na ten vecer tesim a ikdybych ve vsech kategoriich, ve kterych jsem nominovan, mel dostat nejmin hlasu, budu rad za ty, kteri svoje kategorie vyhraji. Tesim se az zase uvidim Iscara v plne parade :)

 

Hospoda na vzducholodi je idealni misto pro konani takovehle akce, dole je i par luzek pro ty, kteri to s alkoholem prezenou, o karbaniky a gamblery je zde taky postarano :)

premyslim ze tam presunu docasne ruletu :] a zapnem rusaka

Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

Pro Tyrexe: Flameri ti jsou snad jasny ne? :)

 

Btw. ZeroX nikdy moc neflamoval ale byl vzdycky hrozne OT :)

Edited by Ashitaka
Link to comment
Share on other sites

Flameri ti jsou snad jasny ne? :)

 

Obavam se ashitako, ze tento rok jsi mel velkou konkurenci v prvnim tzv. neleechovanem creatorovi a ve friendovi jak remen, ve fejkovi. Ten dokonce svoje dilo zhudebnil a zversoval v jambickem dvojversi, i kdyz mu mirne utikal rytmus. Ale i tak to byl mistrovsky intelektualni vykon :)

Musis zkratka pockat na pristi rok.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

Obavam se ashitako, ze tento rok jsi mel velkou konkurenci v prvnim tzv. neleechovanem creatorovi a ve friendovi jak remen, ve fejkovi. Ten dokonce svoje dilo zhudebnil a zversoval v jambickem dvojversi, i kdyz mu mirne utikal rytmus. Ale i tak to byl mistrovsky intelektualni vykon :)

Musis zkratka pockat na pristi rok.

Ja si nedavam zadny velky nadeje :) Taky jsem nikde nepsal ze bych chtel vyhrat...jsem spokojenej s nominaci :)

Edited by Ashitaka
Link to comment
Share on other sites

Pozor, Pozor ....... S Mitheressem jsme se rozhodli jeste trochu ozivit vyhlasovani OSOBNOSTI 2006 .... VSECHNO MATE VE SVYCH RUKOU ...... Vyhlasujeme sbirku itemu do TOMBOLY ...... kazdy, kdo by chtel prispet necht napise na ICQ Mitheressovi .....

 

A zaroven pripominam vsem kulturne ci jinak zalozenym lidem .... prijdte se predvest s Vasim umeleckym vykonem a ozivte vyhlasovani .... ICQ nebo PM na foru mne ... tedy Iscarovi ....

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k udalostem, ktere se odehraly pred nekolika minutama na SN GW byl Koca stazen ze vsech nominaci. Doufam, ze z hlouposti kterou udelal se dostatecne pouci.

 

v kategorii GW skiller nahrazen za Kocu jahy.

 

Dva posty jsou volne, klidne piste na icq kandidaty.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...