Jump to content
Reborn fórum

Osobnosti Rebornu 2006


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taky tomu moc nerozumim.

Hned prvni veta: Tak a je to tu... připravuje se první­ roÄní­k tÄchto prestižní­ch cen!

- spis vyzniva jako udelovani oskary, nez jenom zabava - jak tu kdosi psal

Ad Koca: jak se muze non novice char dostat do hradu pro novice? Ja kdyz sem se tam jednou kdysi chtel podivat tak me to nepustilo ... zas nejaky protekce?

Ohledne nominovanych: to ze jsou nekteri lidi v kazdy druhy kategorii mi prijde prinejmensim zvlastni, jako by nebylo na serveru dostatek lidi ani na obsazeni tech par mist. Neni tam ani podle CP druha nejlepsi guilda Shinsengumi.

Taky by me zajimalo, proc nebo za co jsou lide nominovani. Kaplan a Tulpik zrejme za Dark Lord Card (sry ze sem to prasknul).

Pro rejpaly: To ze tam nejsem ja je mi jedno.

Link to comment
Share on other sites

Taky tomu moc nerozumim.

Hned prvni veta: Tak a je to tu... připravuje se první­ roÄní­k tÄchto prestižní­ch cen!

- spis vyzniva jako udelovani oskary, nez jenom zabava - jak tu kdosi psal

Ad Koca: jak se muze non novice char dostat do hradu pro novice? Ja kdyz sem se tam jednou kdysi chtel podivat tak me to nepustilo ... zas nejaky protekce?

Ohledne nominovanych: to ze jsou nekteri lidi v kazdy druhy kategorii mi prijde prinejmensim zvlastni, jako by nebylo na serveru dostatek lidi ani na obsazeni tech par mist. Neni tam ani podle CP druha nejlepsi guilda Shinsengumi.

Taky by me zajimalo, proc nebo za co jsou lide nominovani. Kaplan a Tulpik zrejme za Dark Lord Card (sry ze sem to prasknul).

Pro rejpaly: To ze tam nejsem ja je mi jedno.

add celej tvuj post: vsichni kdo te znaji tak se jen zasmejou

 

add SN: ja te tam pustim neni problem... a dostanes jako ti dva vtipalci stejnou odmenu

Link to comment
Share on other sites

Ad Koca: jak se muze non novice char dostat do hradu pro novice? Ja kdyz sem se tam jednou kdysi chtel podivat tak me to nepustilo ... zas nejaky protekce?

 

Precti si novinky. A zaridil jsem ti nucenou pauzu. Vazne.. kdyz uz na to forum neco napises tak to je jedna perla vetsi jak druha.

Link to comment
Share on other sites

Ja asi nechapu jak si muze nekdo stezovat na to kdo byl nominovanej O.o

 

 

...to ovÄem neznamená, že nemůžete dát své navrhy na určité kategorie. PÄknÄ to vÄe sepiÄte a poÄlete mÄ nebo k3dT...

 

Vsichni mohli nominovat koho chteli,ze ste to nevyuzili je vase ptakovina.

Link to comment
Share on other sites

Taky tomu moc nerozumim.

Hned prvni veta: Tak a je to tu... připravuje se první­ roční­k těchto prestižní­ch cen!

- spis vyzniva jako udelovani oskary, nez jenom zabava - jak tu kdosi psal

 

Kdyz tak procitam narazky na zjevne nepochopeny event, napada me, ze by se nekteri lide mohli obcas kouknout do slovniku a najit si, co znamenaji vyrazy jako : ironie, sarkasmus (mno, vzhledem k tomu, ze jsem take nominovany, tak se sem mozna i hodi slovo cynismus :flirt: ). Neni-li nekomu po chuti slovnik cizich slov, muze pouzit i cesky vykladovy slovnik a podivat, co znamenaji hezka ceska slova jako : nadsazka, zabava, legrace, svanda, sranda apod. :D

 

Btw. dekuji za nominaci, musim si ted nekde splasit nejaky slavnostni ohoz :flirt: , kovarska zastera uspinena od sazi se asi nehodi, co? :cray:

 

Omlouvam se nasim sloveskym kolegum a koleginim, muzete samozrejme pouzit i slovensky vykladovy slovnik a kouknout se, co je to :

zvelicenie, zart, pestvo, psina atd. :))

Edited by Ladik
Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Koca a Duntless dostali ban za obsazeni Novic hradu? :flirt:

:flirt:

» Zrusen zpatecni warp v testovacim hradu ktery vedl do novice zamku. nenahlaseni a zneuziti tohoto bugu odmeneno docasnym ip banem + blokem uctu. Nemusi byt konecne. [k3dT].

Source : "Novinky ve Hře"

Link to comment
Share on other sites

Betra by som nominovala na cenu za najupokojíşcejÄí­ a najrýchlejčie uspávajíşci hlas :flirt:

 

to ja na cenu Corka roku, kazdy asi vi o cem je tu rec, mozna by mu mohl jeste konkurovat speedy :flirt:

Link to comment
Share on other sites

Doufam ze se Rith neurazi kdyz ho navrhnu jako druheho uspavace hadu. :P

 

wah nejprve su nominovanej na zavislaka roku (ikdyz v te konkurenci sancu mit asi nebudu) a ted uspavac hadu, co se ja jeste o sobe nedovim :) , ale jinak bych asi na nominaci co se tyce flamera roku pridal naseho milovaneho WorgazTheVizjerei. Koneckoncu je tam fejk a fejk tam preci nemuze byt beze sveho flame-partnera (ikdyz kdovi co ma jeste fejk na svem ucte z doby mnou nezname)

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

wah nejprve su nominovanej na zavislaka roku (ikdyz v te konkurenci sancu mit asi nebudu) a ted uspavac hadu, co se ja jeste o sobe nedovim :) , ale jinak bych asi na nominaci co se tyce flamera roku pridal naseho milovaneho WorgazTheVizjerei. Koneckoncu je tam fejk a fejk tam preci nemuze byt beze sveho flame-partnera (ikdyz kdovi co ma jeste fejk na svem ucte z doby mnou nezname)

 

jj Worgy by v tehle kategorii nemel chybet taky alespon vzpominkove :P

Link to comment
Share on other sites

Chtela bych timto podekovat za nominaci i kdyz se priznam, ze jsem byla mozna sokovana vic jak vy, ze tam jsem. Proto mne nekamenujte, ale ridte se nanejvys slovy "zenu ani kvetinou neuhodis, ale kvetinac po ni hodis". Par kvetinacu mne doma chybi, tak uz se tesim:o)

Preji vsem hezky zbytek dne

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...