Jump to content
Reborn fórum

Nej... Hry.


Nanaki

Recommended Posts

Spravny by meli bejt oba zapisy (aspon tak me to ucili ve skole). Jinak... Necekal jsem, ze ten muj post vyvola takovou debatu :D.

2015[/snapback]

[ot]XIIL urcite nie je spravny zapis, odpocitava sa vzdy len jedno pismeno (potom by bol napr. zapis cisla 13 aj XIII aj XIIV a rimania az taki blbi urcite neboli. dokonca afaik su nespravne aj tie americke vymysly co obcas mozno vidiet v titulkoch filmu na sposob 1999 = MCMXCIX - spravne ma byt MIM)[/ot]
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
Guest brut2

caute ja hram

RO

GTA San andreas

Republic comando STAR WARS

icewind dale 2

baldurs gate

WOW este rozmyslam ale mam ho ale nehram

LIneage2

ale RO sa hra tazko na czechre nejde a tu nehram lebo nemam zapnuty ucet GM

nechcu

Link to comment
Share on other sites

ale RO sa hra tazko na czechre nejde a tu nehram lebo nemam zapnuty ucet GM

nechcu

2399[/snapback]

Třetí­ prí­spÄvek, a třetí­ stí­žnost na GM :) Takhle ho asi tÄžko dostaneÄ... GM teÄ mají­ spoustu práce s nastavování­m a odlaÄování­m, žádný Äas jim prostě nezbývá... Zkus to po [ /omg ]u a troÄku inteligentnÄji....
Link to comment
Share on other sites

1. BG cela serie, datace, addony apod proste vsetko ;))) .... 2,5 roku hrani kam se hrabe RO muahahahahaha .))

2. P:T

3. IWD 1+2

pak nake takove ty oddychovky jako PES4, nebo NHL, tedka parim Jedi Knight: Jedi Academy .)

 

edit- a samozrejme PS hry... (only PS1) jako napr MGS1 a FF7... u toho sem i brecel ;))) *vratte mi Aerissss*

Link to comment
Share on other sites

Online RO a CS totalne vede, pak uz jen takovy pro lanky... Warcraft, Revolt

 

Offline hlavne RPG a tak, hral sem toho uz tolik ze bych psal seznam den...

Nejlepsi byly asi Gothic I/II, Arx Fatalis, TES I/II/III, HL I/II, M&MVI-VIII, Warcraft I/II, Splinter Cell I/II/III, Rainbow 6 I/II/III a spousta, spousta dalsich...

 

p.s. az vyjde novej Gothic, tak si asi vezmu dovolenou :)

rozchodil nekdo Nights of Raven? porad mi to nejde a nejde "(

Link to comment
Share on other sites

FUUUJ UT :blink:

lepsi je CS :closedeyes:

3367[/snapback]

Mega lol cs je ta najvetsia blbost pod slnkom!

V UT a v Quake aspon trafis kam mieris a nie ako v CS.

V CSku mu mozes mierit na hlavu a nedas headshot a on ti skoci mieri ti na mali palec na lavej nohe a vistreli ti prave oko :blink:

Link to comment
Share on other sites

ja hraju uz leta DrD, i kdyz s velmi modifikovanymi pravidly, zkousel sem i jiny veci

jako ADaD i DrD+ (ktery nestoji za zlamanou gresli)

3052[/snapback]

 

 

Taky s Tebou souhlasí­m. hraji DrD léta a byl jsem nějaký Äas i redaktorem na serveru dracidoupe.cz, ale DrD+ mne nijak nenadchlo, stejne jako Ad&d. JestÄ jsem zkousel Shadowrun, ten je pomÄrnÄ zají­mavý. Ale nenaÄel jsem hráÄe, se kterými bych mohl hrát častěji.

 

Jinak na PC u mnÄ letí­ serie Might & Magic, ale hlavnÄ VII, nÄkdy i Heroes IV. A pak hokejové managery :closedeyes: či napřiklad Starcratft, taková osvěděená klasika.

Link to comment
Share on other sites

Planescape: Torment, BG a IWD jen první­ dí­ly - dvojky u obou mÄ nechytly.

Pak samozřejmÄ tuna dalÄí­ch RPGÄek, vÄetnÄ starého Dungeon Mastera 1 ^^ i nějaké to Diablo, no^^ Na PC pak jeÄtÄ hodnÄ různé budovatelské i vojenské strategie - vÄechny Warcrafty, Starcraft i pár jiných ne až tak známých, z tahových pak hlavnÄ HoMaM2 (vyÄÄí­ dí­ly už mÄ nebavily) a Age of Wonders (vÄechny). Dál hodnÄ japonské hry na PSX, SNES a GBA (vládnu i japonÄtinou, takže i geniální­ strategie jako je Fire Emblem jsem si zahrál - vÄechny dí­ly od SNESu nahoru). Dál pak miluju mlátičky a la Tekken (i když tekken jsem kromÄ třetí­ho dí­lu moc nehrál, SoulBlade rulez ^^).

 

No, a kromÄ toho jeÄtÄ spousta "papí­rových RPG" - zaÄí­nal jsem na DrDu a potom AD&D a i pozdÄjÄí­ edice...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...