Jump to content
Reborn fórum

Crusader - Kde Expit?


Gugi

Recommended Posts

Guest Lolec
Hmm tak kde se da expi solo cruss kdyz jede sacri build??

Zatim mi to na 87+- leze pekne v gef field na HO, pak taky znakou lepsi zbrani to leze geff 3 ale stojito dost WP :(

927[/snapback]

njn sacri build je na expeni blbej no, si nevyberes

 

niff, geff 3,4, clocktower na HO. Zalezi jestli mas tharu atd. Optimum si vzit sebou priesta exorcistu a jit na ancient mummy do pyramidy

Link to comment
Share on other sites

Agilní­ se skvÄle expí­ v Glast Heilm Prison...

Vitalní­ možná taky pokud má dostateÄný lv holy crosu...ale bez prista neví­m neví­m...

1010[/snapback]

Agilní­ ? No, wizny ti moc nepodÄkujou :) . Sacri se expí­ ÄpatnÄ, to ví­ každý, teÄ to jeÄtÄ jde, ale ostrém to bude o nÄÄe jiném... Já expil na HO v Orc village (Fire, Ice zbrař s sebou), a v Geffenu 3F (nějaká elementalní­, a pozor, kuchat po jednom, GC sice máte, ale stojí­ za starou belu). Jinak je asi nejlepÄí­ řeÄení­ nahnat gildu (určitě nějakou máte :) ) na nějaké profláknuté mí­sto...
Link to comment
Share on other sites

Skíşsil už niekto maxníşÂť skilly Divine Protection a Demon Bane a expiÂť iba na potvorách na ktoré to platí­? Možno by to celkom Älo, ale nemám s tým skíşsenosti.

 

mno kdyz das tyhle 2 skilly na max tak je to trochu cara pres rozpocet :) to by si byl naky ultra battle crus mno newim newim dle meho nazoru tohle uplateni nenajde... B) expeni by mozna slo i kdyz killoval bys po 1 takze by to asi trochu trvalo..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pro sacri je asi nejlepsi v parte priest+wizz chodit na HO do clocku a vlackovat ve velkym. priest to uleci a wizz celkem rychle zredukuje. kdyz budes mit cranial a oni taky tak to nebude problem tahat opravdu slusne vlacky

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
gh chivalry, gh castle, gh prison, Niffelheim...

5888[/snapback]

 

Nazdárek vÄem tak mám malý dotaz. prosí­m poradte kde expit sacri cruse když mam malo str tedy 25 i agi a int malo jen +-10. Navic nemám zrovna po ruce žádný element Flamberg. Takže jen obyÄ Flamberge +6. Budu rád za každý dobrý nápad. dí­ky vÄem.

Zatí­m to tak nějak leze na zenorc ale nevim jak dlouho.

Kosmos173 Crus 68lvl

Link to comment
Share on other sites

Nazdárek vÄem tak mám malý dotaz. prosí­m poradte kde expit sacri cruse když mam malo str tedy 25 i agi a int malo jen +-10. Navic nemám zrovna po ruce žádný element Flamberg. Takže jen obyÄ Flamberge +6. Budu rád za každý dobrý nápad. dí­ky vÄem.

Zatí­m to tak nějak leze na zenorc ale nevim jak dlouho.

Kosmos173 Crus 68lvl

7533[/snapback]

Bych trochu přidal tu STR, na GW budeÄ nosit poty, tak abys je unes... Až jí­ přidáÄ, tak můžeÄ zkusit i HO v Orc village, ale poty s sebou...

 

Jinak už hodnÄ otřepané - parta, parta, parta...

 

Btw : máÄ gildu ?

Link to comment
Share on other sites

Bych trochu přidal tu STR, na GW budeÄ nosit poty, tak abys je unes... Až jí­ přidáÄ, tak můžeÄ zkusit i HO v Orc village, ale poty s sebou...

 

Jinak už hodnÄ otřepané - parta, parta, parta...

 

Btw : máÄ gildu ?

7536[/snapback]

 

ok dik. sice sem na Orky chtÄl až s tim Ice Flambergem ale snad to tam dam ale jak ří­kam zatí­m to na tÄch zenorc de je to tak 1 lvl za 2-3 hodinky. Spí­Ä by mÄ zají­malo kde solo expit tak od 75-80lvlu. Ale asi nejspis na tÄch orkach. no když nÄkoho neco napadne. Jen ne na HO v clocku že???

 

Btw : gildu bohužel nemám.

 

Xperiment

 

Ja neumim moc anglicky ale chtel sem řict že si rad poÄkam na tu advence class klidne i rok mÄ to neva naví­c si dÄlam wiznu takže budu tak jako tak ten 99lvl dÄlat dlouho. ale hlavní­ je že RO je nejlepÄí­ hra co sem kdy hrala budu ji eÄte moc dlouho hrat.

 

Dik vÄem za napady můžete zase skusit něco navrhnout.

 

Btw muj crus samozřejmÄ neni ve hře pod jménem kosmos173. kdyby nahodou.

 

Kosmos173 RagingSacriCrus Better die in battle than do not fight lvl 68

Link to comment
Share on other sites

ok dik. sice sem na Orky chtÄl až s tim Ice Flambergem ale snad to tam dam ale jak ří­kam zatí­m to na tÄch zenorc de je to tak 1 lvl za 2-3 hodinky. Spí­Ä by mÄ zají­malo kde solo expit tak od 75-80lvlu. Ale asi nejspis na tÄch orkach. no když nÄkoho neco napadne. Jen ne na HO v clocku že???

7554[/snapback]

No, pokud máÄ 1 lv za 2-3 h, tak je to dobrý, tam jeÄtÄ zůstař. SamozřejmÄ, že s Ice zbraní­ jdou HO lí­p, ale když není­, tak se to dá i bez. Jinak Xp má pravdu, expit sacri, když nemáÄ v plánu jí­t do gildy, je dost na nic (spí­Ä úplně), sacri je skill, který TY vůbec nevyužijeÄ. Expit sacri na vyÄÄí­m lv je dost pruda, určitě ví­Ä proÄ. Takže parta, nebo lépe gilda, doporuÄuje 6 sacri crusů z 5...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
S Gc crusaderem mi to s pristem docela leze v niffu1, ve 2f uz je to ale mnohem tezsi a chce to jeste nekoho na Dmg, jako Huntera a podobne. Nejsem moc zastancem solo expeni na zenorkach, protoze me to moc nebavi. Mam lvl72.

10849[/snapback]

 

V GH se daj krasne solovat Abyssove(a leze to na nich pekne, ani itemy nejsou spatny), proste to chce jen odhadnout za jak dlouho k tobe dojde aby dostal plny dmg z GC. Pri slusny INT by mel Abyss umrit na +-4 GC a Khalitzove na 1 GC.

Muzes se pokusit i o Bloodyho, ale tam to neni tak jednoduchy(=Meteor Storm^^)

Link to comment
Share on other sites

Mno taky se dá pÄknÄ expit v GH prisonu, pokud máÄ za zády priesta. Pokud ne, doporuÄuji utí­kat v okamžiku, kdy zmerÄí­Ä Rybio (jeho sonic je na Tvém lvl jistá smrt).

Pak také není­ Äpatná geffenie (kvůli job epxí­kům) - z Nightmare padají­ blue potiony a blue herby, které zkracují­ dobu, kterou tam prosedí­Ä při Äekání­ na SP. Také je tam dost blue plantů a předevÄí­m zde padají­ sluÄnÄ obb (cca 1 ze 100 nightmare) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

hmm... a co takhle misto na expeni pro tankoveho heal+shield cruse, kdyz je zrovna v noci sam?

zatim to resim u zenorku - velke vlacky+magnum break (ale ten 2s cast delay je vrazednej...) super je spoluprace s hunterem, smithem nebo alchymistou (ja natahnu vlacky, oni to povrazdi, ja vylecim a dalsi vlak - lvl 80 jsem v parte s alchymistou udelel tak za 3 hod.)

Link to comment
Share on other sites

To se mi zda jako pomerne optimisticky odhad, ja mam int 110 a khalitze na 1 GC nesundam.....i kdyz pravda, ze moc nechybi, s blesem uz by to asi vyslo....

15857[/snapback]

Se 120 INT a aspon +4 Haedongumem s dvema Andre c. to musi jit uplne vpohode.

Link to comment
Share on other sites

No, postovala jsem kde expit swordí­ky, tak pro íşplnost sem jeÄtÄ zkusí­m napsat, kde pak pobí­hat s tí­m naÄí­m novopeÄeným služební­Äkem Boží­m... :). Upozorřuji, že jsem GC-fil, takže dané lokace se hodí­ předevÄí­m GC crussům...

 

XX - 65 - Až do tohoto levelu by vám to mÄlo sluÄnÄ Äplhat na Zenorcí­ch, loot je docela ucházejí­cí­ (když ho stihnete sebrat :) ), staÄí­ INT +-70 a Grand Cross na lvl 5.

 

65 - 75 - DoporuÄuji Geffenii (lze se tam dostat přes quest, který zaÄí­ná u Giovanniho na námÄstí­ v Pronteře), narozdí­l od Geffenu zde nejsou Deviruchi, kteří­ mají­ pro slabého Crussadera nepří­jemné JT. Naví­c z Nightmare padá Old Blue Box (může padnout nějaká pÄkná vÄciÄka pří­mo pro vás nebo na výmÄnu), Blue herby a Blue potiony (které vám zkrátí­ dobu, kterou prosedí­te :) ).

 

75 - 99 - Pokud už se na to cí­tí­te, máte nějaký ten equip a v ideální­m pří­padÄ VVS fire flamberge, můžete se pomalu zaÄí­t probí­jet do Niffleheimu, z poÄátku je dobré, mí­t s sebou alespoř priesta... Zde jistojistÄ vydrží­te až do 99 base, protože jinde vám to lépe nepoleze. Loot je zde ví­ce než sluÄný a padá Manteau [1], které se vám bude velmi, velmi hodit :).

 

ObÄas si můžete (pokud seženete priesta) odskočit do GH Chivalry, kde nasbí­ráte nějaká Elunia, a když Bůh dá, padnou může Bone helm, Raydric card a Khalizburger card. Mezi 70 a 80 lvl base je rovnÄž sluÄná Pyramida (tam co bydlí­ Osiriss, teÄ přesnÄ neví­m, jak se ta mapa jmenuje :) ).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Já můžu doporučit mí­sto na expení­ GC a to je pay_fild11. Podle mÄ lepÄí­ jak Isis (není­ tam narváno, ale je to drsnÄjÄí­ a hlavnÄ je tam neÄkodný boss a né to torpédo Osiris :-) )

Jsou tam Dragon Tail a Nine Tail, když je Assu, tak se to může přehnat s vlakem, ale i tam mnÄ zůstalo z 13k HP s Assu třeba 2k HP. Musí­te zaÄí­t castit dří­v, aby to hodil, jak k nÄmu dojdou.

Dal jsem tam na 98 lvlu za den 70%, 2 Nine Tail C., 2 Dragon Tail C. a přes 100 OBB a 130 Dead Branch a ke 200 Royal Jelly :-).

Dával jsem to na jedno GC s blessem, bez blessu Dragon Tail přežil.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest jirkan

Já můžu doporučit mí­sto na expení­ GC a to je pay_fild11. Podle mÄ lepÄí­ jak Isis (není­ tam narváno, ale je to drsnÄjÄí­ a hlavnÄ je tam neÄkodný boss a né to torpédo Osiris :-) )

Bohuzel uz je tam casto plnejs nez v Niffu :(

Jinak jsem zjistil, ze po vsech zmenach se GC opet dobre expi lvl 60-70 v Geffen dungu 2 (proti drivejsku tam pribyly najty), s troskou sezeni staci mit v parte acolytu, po jeho vytazeni na priesta je to s vetsimi vlacky a bez sezeni, a to i z celkem podprumernym equipem.

Proti Zenorcum to leze aspon trikrat rychleji, naroky na heal jsou +- stejne, a s int80+ date najtu na 2 GC10, Jakka a Ghoula na 1GC10, zbytek GC3. Na 68/39 da vlacek co ustojite cca 3% (se sharem na priesta) coz neni malo, regen s magni bohate staci nez stahate dalsi moby mate SP zpet.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...