Jump to content
Reborn fórum

Acolyte - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

Pro budouciho priesta bych stunner vymenil za arc wand (dava int -> lepsi heal, max SP a SP regen). Roda se imo vyplati o neco vic nez pupa.

1291[/snapback]

 

Ale pokud budouci monk expi na gargach nebo raydric archerech, tak se pupa hodi malicko vic, ale take souhlasim s tim, ze roda frog je lepsi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

no ja newim asi me moc jeste neznate newim jestli muzu do tehle diskuze neco rict ale kdyz beru v potaz ze jsem na job 50 dostal priesta za 3 dny ... a nepotreboval jsem nejak extra equip ... tak na expeni snad nepotrebuji nic moc ... jak rika moje mama "trpelivost prinasi ruze" a kdyz je clovek jeste u toho rozvaznej ... tak na zacatek mu staci jen to co je v obchodu a na vic prece jenom sehnat pup rodu a fabric karty ... neni zas takova sranda jeste ze jste tam nepisli thara a uz bych se u toho monitoru smal jeste vic :)

ale jen muj nazor :P

Link to comment
Share on other sites

no ja newim asi me moc jeste neznate newim jestli muzu do tehle diskuze neco rict ale kdyz beru v potaz ze jsem na job 50 dostal priesta za 3 dny ... a nepotreboval jsem nejak extra equip ... tak na expeni snad nepotrebuji nic moc ... jak rika moje mama "trpelivost prinasi ruze" a kdyz je clovek jeste u toho rozvaznej ... tak na zacatek mu staci jen to co je v obchodu a na vic prece jenom sehnat pup rodu a fabric karty ... neni zas takova sranda jeste ze jste tam nepisli thara a uz bych se u toho monitoru smal jeste vic :P

ale jen muj nazor :P

10524[/snapback]

K Äemu Thara na expení­ ? :)
Link to comment
Share on other sites

no ja newim asi me moc jeste neznate newim jestli muzu do tehle diskuze neco rict ale kdyz beru v potaz ze jsem na job 50 dostal priesta za 3 dny ... a nepotreboval jsem nejak extra equip ... tak na expeni snad nepotrebuji nic moc ... jak rika moje mama "trpelivost prinasi ruze" a kdyz je clovek jeste u toho rozvaznej ... tak na zacatek mu staci jen to co je v obchodu a na vic prece jenom sehnat pup rodu a fabric karty ... neni zas takova sranda jeste ze jste tam nepisli thara a uz bych se u toho monitoru smal jeste vic :P

ale jen muj nazor :)

10524[/snapback]

 

Pupa ma sanci 0,14% a fabre desivych 0,3% tak nevim v cem je problem. Ja mel vsech 5 karet za 4 hodky

 

PS. Klidne nam muzes prispivat, nam to nevadi :P

A myslim ze 50 job za aco do 3 dnu dal skoro kazdej (vcetne me) - oni sandmani delaj divy :P

Link to comment
Share on other sites

No, dat aco na 50 job me trvalo mnohem dyl, ale zase ja sel na monka, nemel sem equip a prachy, coz je dost dulezity a jel sem solo. I kdyz na priesta, je to neco jineho. Proto si myslim, ze aspon do zacatku pupu na HP a co nejdriv si usetrit na stuner. Od ty doby co gargy prostrelej pneumu to je desny.

Link to comment
Share on other sites

fajn ja zacal pred 3 dnama jestli se nepletu tenhle topic je pro novacky aby vedeli jaky by meli mit equip ale huntit fabre kvuli tomu aby jeste sehnali 4 slotovou hul kterou jen tak nesezenou ... a ze si za 4 hodky vyhuntil 4 fabre njn mas stesti ... ja je huntil na czechru asi 5 dnu a nepadla ani jedna a to uz jsem mel lvl 80 ale na lvlu nezalezi a s tou tharou jsem to myslel ironicky .... jen chcu rict ze kdyz aco zacina dle me je zbytecnost huntit veci ... atd ... na to budou mit cas az budou mit vetsi lvl tim sem chtel rict ze kdyz aco zacina tak si bohate vystaci s vecma co jsou ve ksefte ...

Link to comment
Share on other sites

No, dat aco na 50 job me trvalo mnohem dyl, ale zase ja sel na monka, nemel sem equip a prachy, coz je dost dulezity a jel sem solo. I kdyz na priesta, je to neco jineho. Proto si myslim, ze aspon do zacatku pupu na HP a co nejdriv si usetrit na stuner. Od ty doby co gargy prostrelej pneumu to je desny.

10531[/snapback]

ja jel taky solo nejaky veci sem mel a od 15-50jobu solo filoci uplne v klidu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

bible do ruky - co vy na to??? pro fs priesta.. kdyztak mi dejet nejaky navrhy, co je do ruky nej :> dekuju

edit: myslim neco realnyho - surv.rodku asi nevyhuntim jen tak hned.....

Na GW jedinÄ Long Mace, nic jiného nemá cenu u priesta nosit

 

edit:

a na exp? popripade kde najdu breakpointy na heal?

healbreak máÄ při celoÄí­selném podí­lu (INT+BLevel)/8

A na exp (pokud tedy nepoÄí­táÄ se slotovou survrodkou jedna z variant (výbÄr přizpůsobit tomu healbreaku):

quad vital rod

triple vital staff

douhle vital arcwand

 

VýhodnÄjÄí­ jsou staff a arcwand, protože ti přidají­ celkem 5 bodů do statů oproti 4 u rodu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...