Jump to content
Reborn fórum

Event GW podruhé


Iscar

Recommended Posts

Takže ve spolupráci s Mitheressem jsme pro vás připravili opÄt event GW, které se budou konat v nedÄli 29.4. kolem 16. hodiny:). Jediným pravidlem naví­c od normální­ch GW je to, že eventu se můžou zíşÄastnit pouze second classy a menÄí­, žádný char po přestupu ani high novice nebo high first ... DalÄí­ odliÄností­ bude to, že íşÄastní­ci budou rozdÄleni do part, které provedeme my ....

TÄÄí­me se na Vás za GM team Iscar

 

P.S. PodrobnÄjÄí­ vysvÄtlení­ pravidel probÄhne před zaÄátkem eventu .

Link to comment
Share on other sites

Moc to nechápu..

 

Pokud provede rozdeleni hracu GM pak už to podle mÄ nejsou GW, ale PvP v partách.

člověk nechodí­ na války za kohokoliv = patří­ do guildy kterou si sám vybral a bojuje za ni rád.

Takže pokud budou GM zasahovat do tvoření­ "guild" nebude to ono a hodnÄ lidí­ to přestane brzo bavit.

 

Tohle je můj názor, žádnej flame.

Ani to není­ pomluva práce GM teamu.

 

Ale podle mÄ to bude mí­t stejnej efekt jako napsat "NedÄle 16:00+- sraz Free PvP na _maga_ maso.

 

Ale jak už sem řek, je to můj názor a třeba to dopadne jinak.

Link to comment
Share on other sites

Tulpiku na to je jen jedna odpoved ... puvodni smysl event GW byl ukazat kolik je tady opravdu second classu ... a nynejsi smysl je ostatnim second classum udelat zabavu ve stylu GW ovsem bez meziguildovnich hadek ... neverim tomu, ze spolu normalni lide neexpi dohromady at jsou z jakekoliv guildy tak proc by se nemohli zucastnit eventu treba spolu ....

Link to comment
Share on other sites

Imho nenávist mezi dvěma nejsilnější­ma aliancema je taková, že si členové ať už LW | FF & PF | TE raději odpustí­ někam jí­t spolu a snažit se spolupracovat s někým koho tak "nenávidí­?".

 

To, že spolu někdo někde expí­ není­ až tak íşplně pravda...

Za expení­ se dá považovat laborka, tam to leze solidně vůči času.

Ale ví­m, že LW a FF nebo RNR a Friends mezi sebe nevezmou nikoho a ještě sou si schopni vyrvat vlasy mezi sebou..

 

Takže ano, pokud je cí­lem zaměstnat hráče mimo tyto 3 aliance(PF i TE sou zří­dka vidět expit v laborce, zbytek na to možná bohu dí­k, možná bohužel nemá...) tak by se to mohlo snad i povést :confused1:

 

A jinak si myslí­m, že problém té oné nenávisti je v tom, že si někteří­ neuvědomují­ kde vlastně jsou - v MMORPG, mimo realitu.

Hra se má hrát, nemá se ží­t, takže jsou na mí­stě intriky, lži, využí­vání­ klí­čových situací­ a né se nenávidět a dělat z druhých dementy, blbce, lidi bez mozku, protože pokud chceš vyhrávat moc ti to nepomůže, spí­š uškodí­.

 

Co sem tak přemýšlel, tak lidi co mě nenávidí­, neuráží­, je hodně málo(zná mě z reálu jeden + několik co nepovažuju za známost). Já proti nikomu nic ví­ce méně nemám, expit bych šel s kýmkoliv.

 

Ale bohužel chování­ jednotlivce je většinou podmí­něno většinou, je těžký něco změnit (v pří­padě Rebornu sem veškerou snahu vzdal už někdy po půl roce).

Nemá to smysl, protože Reborn je obsazenej skutečnou herní­ *elitou*, která je tady od dob HR.

Na jednu stranu je to možná v pohodě, ale imho to není­ ono.

Co si budem poví­dat, každej ví­ svoje a i kdyby souhlasil s něčí­m jiným než většina, tak se stejně nevyjádří­, protože mí­t proti sobě 1990 hráčů z 2000 je dost kumšt ustávat(já už si zvykl :)), takže radeji zklopí­ uši a tiše odejde.

 

Nemá cenu nenávidět někoho koho ani neznáš, nikdy si s ní­m ve skutečnosti nebyl, ale protože má "divný řeči [na majnu]" tak je to chudák bez mozku.

Mě je naprosto jedno co si o mě kdo myslí­ a ten kdo mi nadává je sám proti sobě.

Ten kdo se ke mě a vůbec chová "jak má" ví­, že sem schopnej pro něj obětovat hodně času, nervů.

A jsem rád, že můžu někomu pomoct (i přes to, že je jich půlka sobců kteří­ "napřed já, pak ty ne" to přeží­vám.

Přes to všechno sem ten největší­ (doplň si sám libovolnou urážku) jakýho kdy svět viděl, aspoň 98% hráčů to tak prezentuje, ale proč? *kviz století­, sem zvědavej co se dozví­m. Pokud je to jen o "blbých kecech, tak ty už vedu rok, že by si někdo za rok nezvykl, tomu nevěří­m.. Naví­c pokud sem debil, tak na ty se bere ohled od konce druhý světový :P"

 

Prostě hra není­ RL a kdo to srovnává asi by neměl takovou hru hrát.

 

Ještě sem dodal pár keců do větru a jeden kví­z. :P

Jo a sorry za OT, sem se tak pěkně rozepsal, a zakládat na to vlastní­ topic by bylo divný..

GL & HF

Edited by tulpik
Link to comment
Share on other sites

Tulpiku tvuj post tady klidne necham ale prosim te priste vic k tematu ... prece jenom tohle je event topic a i kdyz zde je upoutavka na event GW nechci zde mit nejaky velky flame ... btw nikdy nevite co vas na event GW muze potkat :confused1: preci jenom nejsou to normalni GW :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Byl jsem na jednech takovych GW a byla to celkem zabava. Jen jedna rada. Hrej za GC a nemusis mit vubec zadny strach :confused1:

BSS na tebe :) Predpokladam ze po zkusenostech z minula tam par priestu s timhle podcenovanym skillem bude.

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

BSS na tebe :confused1: Predpokladam ze po zkusenostech z minula tam par priestu s timhle podcenovanym skillem bude.

ja mam taky pocit, ze po minulych event GW iscar hovoril, ze nabuduce skusia spravit normalne GW, len zatvoria normalne hrady a otvoria nejaku prontu. Nie som si tym uplne isty, ale kazdopadne tymto by GC stratilo dost na svojom PvP potenciale zajtra:D

Edited by Baalberith
Link to comment
Share on other sites

Preco nasa parta (killery) dostala na zaciatku instrukcie od GM ze musime znizit pocet ludi v parte, co sme urobili na 10, ked v ostatnych zostalo 15+? Potom s nam uz nepodarilo partu dostatocne zvecsit aby sme mohli efektivne bojovat proti ali proc+bah. Robit ali sice nebolo moc fer, no ked nato nemas musis ist proti ostatnym aspon poctom.

 

Edit:

Inak event celkom fajn, vidno ze ste na tom popracovali, normalne empo, vyhadzovanie z hradu. A zahrat si s neadvanced charom, ked to ownia len wizny je pekne. Mozno co mi trocho vadilo ze fungovalo odhadzovanie, aj ked vdaka tomu kopa ludi prezila SG. Tiez ze hrad zikala parta co dala poslednnu ranu empu miesto najvecsi dmg.

Edited by tyrex
Link to comment
Share on other sites

To tyrex : to nebyla instrukce leader party za mnou prisel bez kontroly kterou delali GM a chtel registraci ... byl jsem v mimoradne dobre nalade a proto jsem mu napsal ze musi mit a to presne min. 10 lidi v parte a nechat si to overit GM ......a pak at prijde ....

 

A jeste neco nasimulovat verne normalni GW nejde a ani to neni nasim cilem ... a proto pokud to jeste nekdy udelame cekejte od nas normalni podrazy :confused1: protoze nasim cilem je pobavit a ne aby jste se pohadali ... Jedina velka chyba byla ze diky vypnuti GW jsem prisel o naspawnovane mooby , protoze jsem netusil ze to zabiji vsechno v hrade .....

Link to comment
Share on other sites

event bol fajn :) bez advanced charov to bola zabava aj pre 2nd classy :P len skoda ze neboli na zaciatku mobovia ked ten hrad este nikomu nepatril

ale zaujimave ale boli "feature" odhadzovanie,fungovali skilly na empo,fungoval phen :mml: ,bol vidno dmg :)

ale inak dobra praca gm :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...