Jump to content
Reborn fórum

Hunter-buildy


--FOX--

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Po [ /omg ]u to vidim:

str:5

agi.85

vit:28

int:28

dex:99

luk:1

 

s awakem, IC a agi by mel mit 177aspd+-

O vybave nema ted cenu hovořit protože než se sežene bude to určitě trvat...

 

Edit: aspd by mohla byt i 178 jestli se sezene dex eguip(AoA, nimble glove..)

Link to comment
Share on other sites

Po [ /omg ]u to vidim:

str:5

agi.85

vit:28

int:28

dex:99

luk:1

 

s awakem, IC a agi by mel mit 177aspd+-

O vybave nema ted cenu hovořit protože než se sežene bude to určitě trvat...

 

Edit: aspd by mohla byt i 178 jestli se sezene dex eguip(AoA, nimble glove..)

malo vitu s timhle na gw moc nevydrzis :) na muj vkus moc int ale kazdy expi jinym zpusobem

Link to comment
Share on other sites

malo vitu s timhle na gw moc nevydrzis  :) na muj vkus moc int ale  kazdy expi jinym zpusobem

2904[/snapback]

 

určitě lepe vice int at se to dobře expi. no vit je malo ale ja sem zvykly z czechra kde ma muj hunt 12vit :)

Link to comment
Share on other sites

No imho pořádnej PvP Hunter by mÄl mí­t int 1 :) Pokud teda bereme huntera na DSka a ne falconera nebo trapera .)

3005[/snapback]

 

o tom se da uvažovat ale je zbyteÄne trapit se s hunterem co ma 1int když se da peknÄ naexpit třeba se 30int, a trapit se mužeÄ až jako sniper, protože to bude finalni build

Link to comment
Share on other sites

o tom se da uvažovat ale je zbyteÄne trapit se s hunterem co ma 1int když se da peknÄ naexpit třeba se 30int, a trapit se mužeÄ až jako sniper, protože to bude finalni build

3066[/snapback]

No hrál jsem pár hunterů s int 1 a nepřiÄlo mi, že sem se trápil. A na rate 2 musí­Ä poÄí­tat s tí­m, že s tí­m Hunterem půjdeÄ na GW, ne až se Sniperem.

 

 

rozhoduju se jeste mezi timhle buildem a tim ktery uz sem napsal

takze s iq bez bootu a equipu na lvl 99

str:3+4

agi:84+16

vit:43+2

int:10+4

dex:99+34

luck:1+4

co na to rikate? :blink:

3113[/snapback]

OMFG Coopere ty lamo, poÄí­tej to s equipem, nebo ti k tomu nic neřeknu .)

Dej sem build s equipem, IC, awakem, bez boostu.

 

EDIT: s hunterem musí­Ä stejnÄ dát INT 9, protože při tvorbÄ postavy ti to nepustí­ .)

Link to comment
Share on other sites

No hrál jsem pár hunterů s int 1 a nepřiÄlo mi, že sem se trápil. A na rate 2 musí­Ä poÄí­tat s tí­m, že s tí­m Hunterem půjdeÄ na GW, ne až se Sniperem.

OMFG Coopere ty lamo, poÄí­tej to s equipem, nebo ti k tomu nic neřeknu .)

Dej sem build s equipem, IC, awakem, bez boostu.

 

EDIT: s hunterem musí­Ä stejnÄ dát INT 9, protože při tvorbÄ postavy ti to nepustí­ .)

3118[/snapback]

 

nemusis, mozes dat str aby si odniesol viac potov :blink:

Link to comment
Share on other sites

OMFG Coopere ty lamo, poÄí­tej to s equipem, nebo ti k tomu nic neřeknu .)

Dej sem build s equipem, IC, awakem, bez boostu.

 

EDIT: s hunterem musí­Ä stejnÄ dát INT 9, protože při tvorbÄ postavy ti to nepustí­ .)

mas to mit B)

equip nize ,IC,bez boostu,s awakem

hp:8176

sp:585

str:3+4

agi:84+16

vit:43+2

int:10+4

dex:99+43 uvazuju jestli nedat dex na 97 aby bylo presne 150 dex

luck:1+4 ASPD:176(6)

equip :wise hat,hard tights,2x nimble glove,boost s veritem,mulfer bud ryadric nebo whisper B) masquarade

tak povidej posloucham :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zkousel nekdo u falconera cca 70 int, 30 dex, 60 luck a zbytek vit?

4451[/snapback]

ak myslis falconera s autoblitzom tak si zabudol na dost podstatnu vec - agi :)

ak myslis falconera kde davas blitz skillom tak ti je luk zbytocny radsej ho dat do vit alebo dex(na rychlejsi cast blitzu)

Link to comment
Share on other sites

zkousel nekdo u falconera cca 70 int, 30 dex, 60 luck a zbytek vit?

4451[/snapback]

 

Jedu něco podobného, zbyteÄnÄ moc vysoká Int, ta sila utoku Tweetyho se moc nezvýči, hlavnÄ když máÄ dex 30 .)

 

HlavnÄ mi pří­jde naprosto zbyteÄné cpát něco u Huntky do Vit.

Link to comment
Share on other sites

zkousel nekdo u falconera cca 70 int, 30 dex, 60 luck a zbytek vit?

4451[/snapback]

U autoblitzera plati pre vysledny falco dmg agi > luk > int.

 

30 dex je malo .. strasne slaby atk lukom a nebude sa to dat expit uz za archera.

 

70 int je strasne vela, ako uz niekdo pisal dmg falca to zvysuje dost malo a autoblitzer sp skoro nepotrebuje.

 

ak das zvysok do Vit tak to bude 99 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Poradi nekdo s GW buildem trapera?

 

Jak moc je nutne Arrow shover z archera?

 

Mam predstavu: DEX99, AGI +-70, VIT aspon 40, INT kolem 12 ?

 

Jake skilly? Maji pasti smysl na vic jak na level 1? Ktere jsou pouzitelne na GW a ktere na expeni?

 

Dik za info.

7278[/snapback]

Arrow shower staci lvl 1 na rozbijanie pod SG. Ale nie je to nutnost.

Pasce: Ankle snare staci aj lvl 3 ale je to traper tak by mohol aj lvl 5, shockwave jedine lvl 5 ostatne na gw v podstate nepotrebujes ale ako spravny traper ( :D ) tak sa este da pouzit sandman pripadne teraz aj freezing trap na gw (a u tych myslim plati vacsi lvl -> vacsia sanca takze tiez max).

Na expenie neviem ktore su dobre (okrem ankle) to som nikdy neskusal.

 

Ad. staty: to su staty na DS hunta .. traper by mal mat imho hodne VIT, DEX, INT. (DEX, INT - ucinnost pasci, VIT - hlavny GW stat)

Link to comment
Share on other sites

A jeste dalsi dotaz: Kdo je na GW uzitecnejsi DS hunter nebo traper?

7300[/snapback]

 

Podle me spis traper, kdyz si vezmu ze DSkem toho moc nesejmes aspon az budou postavy silny, pasti jsou dobry ze zadrzi meele postavy ci jine, popripade jim uberou jejich potrebne sp. Dale sance na zmrazeni, omraceni atd :)

 

Jinak je dobry na rozdavani statusu,.. takze si sehnat karty na statusy a dat to do composite bow a hazet arrow shower :) Ono rozdat par cursed, stun, chaos to zamrzi.

 

Cursed vyleci bless nebo holy water ale kdo ji nosi ze? (snizi utok a zpomali)

Stun - to vi asi kazdy :)

Chaos neovladatelne chozeni - kdyz to archer hodi na nejaky meele char tak dany meele je nahranej asi toho moc netrefi kdyz cestuje :D

Link to comment
Share on other sites

DS hunter je efektivni prvnich par mesicu po [ /omg ]e, kdy hodne lidi nemiva dobre vybaveni, ale proti vyborne vybavene guilde (+7 veci, spravne brneni, atd) jsou dska asi tak efektivni jako hazet tenisak proti tankum. Sice stale zabije, ale ma to hodne daleko k masovemu zabijaku ze zacatku.

 

Trap hunter ma hoodne vit, int a str, nejakou dex na expeni, a na gw nosi quad vital dyku a cranial, obvykle nezabiji s lukem. Hlavni pastovac v obrane, vyborny v utoku pro cisteni cesty skrze kemp. Blbe se zabiji, takze jeho pasti se nedaji snadno vyradit jeho likvidaci. Ankle Snare, Shockwave jsou hlavni pasti, Claymore a Sandman podle situace.

Link to comment
Share on other sites

DS hunter je efektivni prvnich par mesicu po [ /omg ]e, kdy hodne lidi nemiva dobre vybaveni, ale proti vyborne vybavene guilde (+7 veci, spravne brneni, atd) jsou dska asi tak efektivni jako hazet tenisak proti tankum. Sice stale zabije, ale ma to hodne daleko k masovemu zabijaku ze zacatku.

 

Trap hunter ma hoodne vit, int a str, nejakou dex na expeni, a na gw nosi quad vital dyku a cranial, obvykle nezabiji s lukem. Hlavni pastovac v obrane, vyborny v utoku pro cisteni cesty skrze kemp. Blbe se zabiji, takze jeho pasti se nedaji snadno vyradit jeho likvidaci. Ankle Snare, Shockwave jsou hlavni pasti, Claymore a Sandman podle situace.

7311[/snapback]

Aha, takze traper se taky celkem blbe expi, ze? No nic stejne budu mit toho huntra primarne k hunteni equipu, takze udelam DS hunta s DEX 99, hodne AGI, primerene INT, VIT se rozhodnu (na PvM asi uplne k nicemu)..... :D No nevim.

 

Kazdopadne dik za tipy. Ted uz mam DEX 65 a AGI asi 32, tak uz by to zadny extra traper neby, ne?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...