Jump to content
Reborn fórum

Hunter-buildy


--FOX--

Recommended Posts

Udelat Double attack s bowem je mozny(od toho je ta Sidewinder card) ale podle me pro hunta nema smysl ... to vyuzije spis rogue

12044[/snapback]

hmm tak to asi jo a jde to kdyz ses rough a nemas sidewindera jde to jako bez ni kdyz mas double attack jako skill ???? Nevim ja to slysim poprve ze to jde tak se ptam :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply
hmm tak to asi jo a jde to kdyz ses rough a nemas sidewindera jde to jako bez ni kdyz mas double attack jako skill ???? Nevim ja to slysim poprve ze to jde tak se ptam :rolleyes:

12324[/snapback]

 

Double attack normalne funguje jen na daggery (i u rogue)

Sidewinder karta dela to ze kdyz ji das do libovonle zbrane tak pak mas s ni DA lvl 1 cili nejakou 5% sanci na double attack - pokud uz ale sam od sebe znas DA lvl 10 pak mas s touto zbrani DA lvl 10 cili 50% sanci na double attack

Doufam ze je to to cos chtel vedet :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Udelat Double attack s bowem je mozny(od toho je ta Sidewinder card) ale podle me pro hunta nema smysl ... to vyuzije spis rogue

12044[/snapback]

jj to chapu ze pro rogua je to dobry :) me jen zajimalo jestli muze vyletet orlik a dat Double Atack jednou ranou .... jelikoz kdyz das DA tak nedas critical tudis jestli DA nerusi nahodou i orlika to me zajima... :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj lidi ... chcu si zkusit Falconera a vymyslel jsem si tenhle build ... co vy na to ?

 

s Owl's a IC

 

Str - 8+4

Agi - 84+16

Vit - 8+2

Int - 56+4

Dex - 65+30

Luk - 56+4

 

Flee 199  ASPD 180  ABB 19%

 

Dik za pripadne rady :D

14368[/snapback]

 

Nema jako falconer nak moc dex,int a malo luk? Vim, ze mas dex a int kvuli dmg, ale ten ABB je desne malo... a rozdil pak v tech dmg neni tak velikej. Nicmene je podstatnej taky luk eq....

Link to comment
Share on other sites

Nema jako falconer nak moc dex,int a malo luk?  Vim, ze mas dex a int kvuli dmg, ale ten ABB je desne malo... a rozdil pak v tech dmg neni tak velikej. Nicmene je podstatnej taky crit eq....

14390[/snapback]

 

OK ... trochu jsem to predelal a pripocital equip.

 

Str - 6+4

Agi - 94+21

Vit - 13+2

Int - 43+5

Dex - 51+29

Luk - 66+4

 

Flee 234 ASPD 172 ABB 48%

 

+6 Gakkung se 2SS

+4 Goggles s Nightmare c.

+4 Muffler s Whisper c.

+4 tights s Evil druid c.

2x Brooch s Kobold c.

 

Snad je to tak lepsi :)

Link to comment
Share on other sites

Str - 6+4

Agi - 94+21

Vit - 13+2

Int - 43+5

Dex - 51+29

Luk - 66+4

 

Flee 234  ASPD 172  ABB 48%

 

+6 Gakkung se 2SS

+4 Goggles s Nightmare c.

+4 Muffler s Whisper c.

+4 tights s Evil druid c.

2x Brooch s Kobold c.

 

Snad je to tak lepsi :)

14567[/snapback]

 

ABB 48% urcite ne ) to je tak maximlane crit ) pro tenhle build je to 22% (0,3*luk+1)

172 aspd je pomerne malo

int je mozna moc) kdyz nebude litat tak je to fuk kolik mas int )

 

evil druid do tights? trosku silenost ) zvlast kdyz te na gw budou muset healovat priesti (na gw bych s pure falconerem nelezl)

misto koboldu zkus zvazit Dancing dragon c. +1 agi +3% crit

zbran bych rekl ze by by sla ) ale chce se to podivat jestli na nejaky potvory nevyjde lip +20% dmg c.

misto whispera se da pozdejs pouzit i bapho jr. nebo hyegun c.

na hlavu cap s nightmare + binocy )

 

edit: osobne bych zkusil treba neco takovyho:

1 str

96+24 agi

1 vit

20+4 int

41+29 dex

86+4 luk

 

2x brooch s dancing dragonem, matyr, tights, binocy, cap s nightmare

28% ABB

177/180 aspd bez/s+bapho jr. AB

Link to comment
Share on other sites

Falkoner :

Tento build je navrhnuty na prisery s vacsou def (cca 50)

 

str 1 + 14

agi 95 + 35

vit 1+2

int 12 + 14

dex 76 + 54

luk 61 +39

 

Tento build zase pre nizku def prisery (cca 10)

 

str 1 + 14

agi 95 + 35

vit 1 + 2

int 9 +14

dex 94 + 56

luk 33 + 39

 

Pocitane je to s Agi, Bles a gloriou.

 

Equip je pre oba buildy rovnaky:

Apple of Archer

Binokulare

Tighs s rockerom

Muffler s bapho jr.

Crystal pumps

2x slot brooch s zeromom

 

Pre prvy build je dobre mat 2 slot gakkung s kartamy proti rase a elementu a pre velmi vysoku def prisery napr Lord of dead je vyhodne gakkung s 2x Soldier skeleton a este lepsie Composite s 4xSoldier skeleton.

V druhom builde je lepsie4 slot Composit s kartami proti rase a elementu.

 

Ja som skor pre ten prvy build len ten moze fakt na vsetko kdezto ten druhy si na

prisery s vysokou def moc neskrtne.

Link to comment
Share on other sites

Falkoner :

Tento build je navrhnuty na prisery s vacsou def (cca 50)

 

str 1 + 14

agi 95 + 35

vit 1+2

int 12 + 14

dex 76 + 54

luk 61 +39

 

..

14790[/snapback]

 

Ja mam takmer totozny ale dal by som aspon +1 agi lebo takto je aspd myslim prave 180.9

 

Edit: Aha mas pravdu .. ja mam o 10 dex menej tak mi to dava inu aspd :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam takmer totozny ale dal by som aspon +1 agi lebo takto je aspd myslim prave 180.9

14793[/snapback]

 

Ne neni aspd je presne 180.2 je to nastavene presne aby bol skok :P

Ja si toto robim na czechre mam teraz lvl 82 a som s tim buildom nadmieru spokojna uz si davam aj phara :ninja:

Link to comment
Share on other sites

pvp-pvm kombo. muze bejt?

str 1+4

agi 65+15

vit 40+2

int 1+4

dex 94+36

luck 60+4

 

silne ds na pvp, slusny dmg na expenie a dost casto lieta falcon(na ds pocas gw sa pocita s bluepotama) to by malo vyvazit len 172,4atspeed. samozrejme vit ako posledna, na expenie netreba. i tak potom prejde na snipra. expenie na alarmoch takto nebude problematicky.

Link to comment
Share on other sites

S takle nizkou INT bude davat falcon docela malou dmg a cely ten build je nejaky divny, je to jako kdyby si chtel udelat z broskve a merunky pomeranc

15197[/snapback]

 

no dmg falcona bude cez 1000 a navic ma ignoruje armor. ide o to ze pure falconer skoro nic neudela na gw. s max dex a ds a 4 hydry v luku na gw dokaze udelat trochu bordel (tam moc agi nepotrebujes) navic dmg falconera dava dex, nejen int, tak to mas za jedno.

Link to comment
Share on other sites

...

15194[/snapback]

 

Mno at pocitam jak pocitam tak se nemuzu dopocitat. Staty ti vychazi dobre ale APSD jsem se ja dopocital 171,6 a trochu rozdilnych bonusu u agi a dex, blizbeat dmg mi vychazi jen 850. Urcite zaokrouhli ASPD na nejake rozumne cislo a jeste si to prepocitej, jestli je chyba na me strane tak se omlouvam :confused1:

Link to comment
Share on other sites

no dmg falcona bude cez 1000 a navic ma ignoruje armor. ide o to ze pure falconer skoro nic neudela na gw. s max dex a ds a  4 hydry v luku na gw dokaze udelat trochu bordel (tam moc agi nepotrebujes) navic dmg falconera dava dex, nejen int, tak to mas za jedno.

15202[/snapback]

no takovy hybrid je ti anic...

1. nemas dostatek flee na to abys moh uhnout priseram...

2.nemas dost vit (a nemas redukni karty do stitu) abys je tankoval

3.mnoho luk...pure falconer ma kolem 70-80.....

4.ak chces DS kovat tak ti je ten falcon nanic...pri DS ku nelieta

5.dmg falcona zavisi hlavne na int....Int/2 a dex/10

 

to uz radsi udelej bud falconera nebo DSkare...hunt hybrid je slabej hlavne proto ze IC pridava % ze statu takze cim vic je mas tim vecsi bonus mas :confused1:

Link to comment
Share on other sites

no takovy hybrid je ti anic...

1. nemas dostatek flee na to abys moh uhnout priseram...

2.nemas dost vit (a nemas redukni karty do stitu) abys je tankoval

3.mnoho luk...pure falconer ma kolem 70-80.....

4.ak chces DS kovat tak ti je ten falcon nanic...pri DS ku nelieta

5.dmg falcona zavisi hlavne na int....Int/2 a dex/10

 

to uz radsi udelej bud falconera nebo DSkare...hunt hybrid je slabej hlavne proto ze IC pridava % ze statu takze cim vic je mas tim vecsi bonus mas :confused1:

15213[/snapback]

1 flee hunt nepotrebuje na expenie.

2 tankovat nechce nikdo

3 na ukor necoho to musi bejt

4ds jen na gw

5 dex bude max dost a dmg bude slusny. takze to by malo vyvazit slabsie rany falkona.

Link to comment
Share on other sites

1 flee hunt nepotrebuje na expenie.

2 tankovat nechce nikdo

3 na ukor necoho to musi bejt

4ds jen na gw

5 dex bude max dost a dmg bude slusny. takze to by malo vyvazit slabsie rany falkona.

15216[/snapback]

aha takze dalsi hunt co bude behat na stingoch....povies mi na co chces aby ten falcon lietal???...bez vysokej agi budes mat nizku aspd cize svojimi utokmi nebudes prisery vobec ucukavat...dostanu sa k tebe okamzite...takze na GW...DS a aak chces aspon trocha slusnejsie expit tak opet DS... :confused1:

Link to comment
Share on other sites

aha takze dalsi hunt co bude behat na stingoch....povies mi na co chces aby ten falcon lietal???...bez vysokej agi budes mat nizku aspd cize svojimi utokmi nebudes prisery vobec ucukavat...dostanu sa k tebe okamzite...takze na GW...DS a aak chces aspon trocha slusnejsie expit tak opet DS... :confused1:

15218[/snapback]

proc stingy? ja honim clocky a alarmy,ridewordy. tak isto live peach tree. tam se hodi velka dexa obcas orol. i kdyz tedka uz nevim...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...