Jump to content
Reborn fórum

Hunter-buildy


--FOX--

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply
je to pocitano bez boostu,imp a equipu

 

15404[/snapback]

 

huh to behas po gw nahej?

Build to neni spatnej, aspd nebude zrovna uber, ale budes moct solidne DSkovat s tou int (i kdyz BP se asi obcas nevyhnes) a stun te nebude tak moc otravovat. Ale zkus to nejak upravit vzhledem k equipu (dex, aspd) pripadne i boostum.

Link to comment
Share on other sites

takze na GW...DS

No na GW se spis pouzivaji pasti(=kudla+cranial), nebo se zkousi status Arrow Showerem, ale DSko je nic moc(zezacatku ujde, kdyz bude mit vetsina lidi maximalne +6 equip, ale jak casem bude proste lepsi vzit na GW tu kudlu a stit a jen pastit.

Link to comment
Share on other sites

No na GW se spis pouzivaji pasti(=kudla+cranial), nebo se zkousi status Arrow Showerem, ale DSko je nic moc(zezacatku ujde, kdyz bude mit vetsina lidi maximalne +6 equip, ale jak casem bude proste lepsi vzit na GW tu kudlu a stit a jen pastit.

15422[/snapback]

 

no +10 bow se 4hydrama bys se divil... ty dska davaji supy. kdyz mas max dex vybavu

Link to comment
Share on other sites

Ani ne, mas 40% redukci jen z thary a poopoo, pridej GW redukci na ranged utoky/skilly a redukci armoru a vyjde ti ze DSko je proti charakterum s dobrym equipem velmi slabej skill.

Na GW mi hunti vadej jen proto ze davaj pasti, ne proto ze by mi nejak ublizovali(Sniper, to je jina... :() a to ani nemam +6 vsechen equip.

Proste DSko ti upotuje i wizna(na GW, v PvP to je jinak).

Link to comment
Share on other sites

Ani ne, mas 40% redukci jen z thary a poopoo, pridej GW redukci na ranged utoky/skilly a redukci armoru a vyjde ti ze DSko je proti charakterum s dobrym equipem velmi slabej skill.

Na GW mi hunti vadej jen proto ze davaj pasti, ne proto ze by mi nejak ublizovali(Sniper, to je jina... :)) a to ani nemam +6 vsechen equip.

Proste DSko ti upotuje i wizna(na GW, v PvP to je jinak).

15435[/snapback]

 

no dobre vybaveny archer, blesnuty dava ds human type 2964. i ked to zredukujes, zdialky z poza party ked odstreluje je to neprijemne.

Link to comment
Share on other sites

no dobre vybaveny archer, blesnuty dava ds human type 2964. i ked to zredukujes, zdialky z poza party ked odstreluje je to neprijemne.

15439[/snapback]

no hunter ti asi 2900 nevycaruje/ na czchre 150dex 2x 1300? ked si dobre pametam/

a moon ti napisal ze na gw das z tych 2600=100% ... 520x2/1040/=40% pac na ranged je redukcia 60%

a skus si to rozdat v arene s danckou abo bardom/ maju cranial a sling abo strike berem ako ds/ ..vazne pochybujes ze mas sancu :)

Link to comment
Share on other sites

no hunter ti asi 2900 nevycaruje/ na czchre 150dex 2x 1300? ked si dobre pametam/

a moon ti napisal ze na gw das z tych 2600=100% ... 520x2/1040/=40% pac na ranged je redukcia 60%

a skus si to rozdat v arene s danckou abo bardom/ maju cranial a sling abo strike berem ako ds/ ..vazne pochybujes ze mas sancu :)

15441[/snapback]

 

2900+ das. staci mat +10 composite bow se 4 hydrama, a dex vybavu. to ze se to na gw redukuje vim.

sniper to vytahne na 3600.

 

pokud se sezene dragontail karta +5 % dmg DD

Link to comment
Share on other sites

2900+ das. staci mat +10 composite bow se 4 hydrama, a dex vybavu.  to ze se to na gw redukuje vim.

sniper to vytahne  na 3600.

 

pokud se sezene dragontail karta +5 % dmg DD

15455[/snapback]

Jasne ze 2900+ das. Stingum davam vic. Ale zadnymu lepsimu hraci proste nedas 2900+. Ani v PvP, natoz na GW.

Link to comment
Share on other sites

tak me tak napadl podivnej build docela by to mohl bejt maser na GE ale moc toho asi neprezije

 

 

9X dex

90int

zbytek vit

nebude se moc dobre expit ale ten jeho sokolik dava slusny tafky za 3k +-

ale to ignore defence je proste super :-)

:)

Link to comment
Share on other sites

tak me tak napadl podivnej build docela by to mohl bejt maser na GE ale moc toho asi neprezije

9X dex

90int

zbytek vit

nebude se moc dobre expit ale ten jeho  sokolik dava slusny tafky za 3k +-

ale to ignore defence je proste super :-)

:)

15461[/snapback]

To je spis build na Snipera, nez na Hunta, podle me...

Link to comment
Share on other sites

Byla tu zmí­nÄna redukce ranged dmg bÄhem WoE o 60%. To znamená, že ranged je redukováno ví­c než melee a magic? ÂŽil jsem v domnÄní­, že je veÄkerá dmg redukována o 40%, ne něco ví­c a něco mí­ř.

Link to comment
Share on other sites

tak me tak napadl podivnej build docela by to mohl bejt maser na GE ale moc toho asi neprezije

9X dex

90int

zbytek vit

nebude se moc dobre expit ale ten jeho  sokolik dava slusny tafky za 3k +-

ale to ignore defence je proste super :-)

:)

15461[/snapback]

 

Neviem kde si zobral ze by sokol mal davat 3k moze robit tak max 1400 dmg

A tento build neni az taky podivny hovori sa mu Traper i ked ma trochu moc velku int.Takze znizit int a ostatok dat do vit.Mam takyto build na czechre kde staty budu 96 dex 72 int 65 vit.Na gw je tento build aby vela vydrzal a zneprijemnoval zivot nepriatela pascami zabit skoro nezabije nic ale to neni jeho uloha.Expit sa to da pomerne dobre len treba mat velmi dobreho priesta :) Turtle island vlacik korytnaciek a zabijat to naraz s BB.

 

muze mi sem nekdo napsat vzorec na vypocet sance auto blitzbeatu?

Navic vzorec na dmg flacona?

15470[/snapback]

 

Sanca na autoBB 0.3%*Luk

Dmg falkona [(Dex/10 + Int/2 + 3*Steel crow skill lvl +40)*2]*Blitzbeat skill lvl

 

Vo viacerich prispevkov som videla ze ze falkoner ma mat vysoku int je to blud viac ako 12 sa moc neoplati.Jeho Hlavne staty su Agi dex a luk.Da sa tu s dex a luk menit podla toho na co sa utoci vseobecne plati cim viac def ma prisera tim viac luk a menej dex a naopak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vo viacerich prispevkov som videla ze ze falkoner ma mat vysoku int je to blud viac ako 12 sa moc neoplati.Jeho Hlavne staty su Agi dex a luk.Da sa tu s dex a luk menit podla toho na co sa utoci vseobecne plati cim viac def ma prisera tim viac luk a menej dex a naopak.

15534[/snapback]

 

No ... pokud to nejede na ABB, ale chce pouzivat normalne, tak je mu agi/luk k nicemu a int docela hodne ovlivnuje dmg ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chci si udelat huntera takze bych potreboval poradit s buildem JEN NA HUNTENI equipu.

 

Diky

17483[/snapback]

 

No na itemhunt je asi nejlepsi bud pure AGI/DEX build nebo AGI/DEX/trochu INT. Spis bych jel ten druhy, protoze bude vetsi regenerace sp, ale zase bych to neprehanel. Navic ten pure AGI/DEX hunt pak na vyssich lvlech moc sp nespotrebovava :hypocrite:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

2x Zerom v Gloves, AoA, Matyr, Binoculars (psal jsem jen vÄci ovlivřují­cí­ staty)

 

Bless, Agi, IC,Awake p.

 

Str: 14+14

Agi: 79+29

Vit: 41+2

Int: 22+14

Dex: 99+58

Luk: 1+4

 

Aspd: 179.01

HP: 7453

Weight Limit: 3120

 

Šlo by to takhle nějak? MÄlo by to pasovat, ikdyž si nejsem tí­m kalkulátorem 100% jistej ;o)

Link to comment
Share on other sites

2x Zerom v Gloves, AoA, Matyr, Binoculars (psal jsem jen vÄci ovlivřují­cí­ staty)

 

Bless, Agi, IC,Awake p.

 

Str: 14+14

Agi: 79+29

Vit: 41+2

Int: 22+14

Dex: 99+58

Luk: 1+4

 

Aspd: 179.01

HP: 7453

Weight Limit: 3120

 

Šlo by to takhle nějak? MÄlo by to pasovat, ikdyž si nejsem tí­m kalkulátorem 100% jistej ;o)

19666[/snapback]

 

Mno, už ta dex je podle mÄ trochu neÄÂťastná. BudeÄ mí­t 157, což je nic moc Äí­slo, pokud si nechceš pořád vařit DEX jí­dla, abys to vytáhl na 160. Jeslti nechceš, tak ti vystaÄí­ dex 150, takže myslí­m, že by neuÄkodilo odendat AoA (na GW máÄ lepÄí­ headgeary a na expení­ se ví­c vyplatí­ buÄ CoM nebo Wise Cap), Äí­mž dex klesne o 3 na 154, takže můžeÄ sní­žit DEX na 96+54 (bonus se zmÄnÄí­ o 1), Äí­mž uÄetří­Ä 33 status bodů.

Vit bych dal buÄ 48+2 nebo 38+2. (Spí­Ä tÄch 48+2)

Str bych ubral na 1, protože pár potů naví­c hunta na GW nezachrání­. Nemá tharu a tak lehá až nesmyslnÄ snadno a na pvm se taky vpylatí­ investovat do jiných statů.

Int bych nechal, myslí­m, že pár SP naví­c se hodí­ a takhle, když si na expení­ vezmeÄ CoM, Tightsy s rodou a Shoesky se sohee, tak to vytáhne sluÄných 792 sp (jestli jsem se nÄkde neseknul).

A agi bych zvýčil na 81+29 (s matyrem).

Zbydou dva status body, kterými můžeÄ zvýčit str nebo luk na 2 :dance: .

 

A jestli jsem neudelal nekde chybu, tak by to mÄlo mí­t ASPD 186 .

 

edit: UdÄlal jsem chybu :dance: . To aspd je beze zbranÄ, nemÄl jsem v kalku equip, bral jsem to vesmÄs z hlavy :P . ří­kal jsem si, že je to nějak podezřele moc.

Link to comment
Share on other sites

Mno, už ta dex je podle mÄ trochu neÄÂťastná. BudeÄ mí­t 157, což je nic moc Äí­slo, pokud si nechceš pořád vařit DEX jí­dla, abys to vytáhl na 160. Jeslti nechceš, tak ti vystaÄí­ dex 150, takže myslí­m, že by neuÄkodilo odendat AoA (na GW máÄ lepÄí­ headgeary a na expení­ se ví­c vyplatí­ buÄ CoM nebo Wise Cap), Äí­mž dex klesne o 3 na 154, takže můžeÄ sní­žit DEX na 96+54 (bonus se zmÄnÄí­ o 1), Äí­mž uÄetří­Ä 33 status bodů.

Vit bych dal buÄ 48+2 nebo 38+2. (Spí­Ä tÄch 48+2)

Str bych ubral na 1, protože pár potů naví­c hunta na GW nezachrání­. Nemá tharu a tak lehá až nesmyslnÄ snadno a na pvm se taky vpylatí­ investovat do jiných statů.

Int bych nechal, myslí­m, že pár SP naví­c se hodí­ a takhle, když si na expení­ vezmeÄ CoM, Tightsy s rodou a Shoesky se sohee, tak to vytáhne sluÄných 792 sp (jestli jsem se nÄkde neseknul).

A agi bych zvýčil na 81+29 (s matyrem).

Zbydou dva status body, kterými můžeÄ zvýčit str nebo luk na 2 :dance: . 

 

A jestli jsem neudelal nekde chybu, tak by to mÄlo mí­t ASPD 186 .

19678[/snapback]

No to dex je tak troÄku schválnÄ, protože moc ani neplátnuju, že bych ty zeromy sehnal nějak moc brzo, takže když budu mí­t jen wormtaily, tak to přece jenom 4 dex ubere (mám je v clipuech) + AoA= celkem -7dex. KaždopádnÄ s tí­m jí­dlem pak troÄku poÄí­tám, tak doufám, že jdou jeÄtÄ kombinovat různá jí­dla na různý stats. Jestli ne, tak bych to musel zaokrouhlit už teÄ. Jinak kuchařky do 5 lvlu jsou v poho k sehnání­, takže jsem se snažil to dávat tak, aby sem nepotřeboval jí­dlo vyÄÄí­ než 5, ikdyž to vždycky myslí­m neÄlo (to vit jeÄtÄ předÄlám a možná jeÄtÄ uberu agi abych to bylo na 3-5tku jí­dlo). KaždopádnÄ sem ale nechtÄl moc vrážet do vit, protože obyÄ hunt stejnÄ toho moc na gw sám nedá, takže prostě jsem chtÄl dát co nejvÄtÄí­ dmg na íşkor života, ale zase ne až tak moc ;o)

 

P.S: To Aspd mi tam nějak nesedí­ :dance: No už jsem na to přiÄel...tys asi dával Aspd beze zbranÄ, když nasadí­Ä Bow class weapon tak to přece jenom klesne ;o)

P.P.S: Na dalÄí­ Aspd potřebuju Agi +5, do VIt +3 (předÄlal jsem body ze str do vit), do dex +3, a Int +3 by taky bylo pak zaokrouhlený v desí­tkách. Takže myslí­m, že by to mÄlo jí­t. Jí­dlo vydrží­ 20 minut, takže jich sice pár na GW potřebovat budu, ale myslí­m, že pokud jich pár vynechám, tak se nic nestane ;o)

Link to comment
Share on other sites

Btw. tady je ten předÄlanej build:

 

str 1+14

agi 79+29

vit 45+2

int 23+14

dex 99+58

luk 1+4

 

Max HP: 7662

Max SP: 556

Aspd: 179,01

 

No a vÄci jsem zatim nemÄnil, pokud oddÄlám AoA, jako že se mi nechce, protože se mi lí­bí­ ;o), tak nebudu použí­vat jí­dla na dex a nechám to tak (pokud jeÄtÄ nebudou zeromy, tak je to stejnÄ jedno :dance: a bonus mi vyjde přesnÄ )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...