Jump to content
Reborn fórum

Hunter-buildy


--FOX--

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply
  • 5 weeks later...

zdarec :whistling:

ma cenu jet tedka na servera huntera trapera, je to zatim jediny char co sem ho nehral a traper me na nem tak neak laka nejvic.

 

jel bych asi to co sem postnul jump

 

str 6+4 (da se ruzne zvysovat klidne na ukor dex nebo agi)

agi 49+12 maly flee a dostacujici rychlost na expeni

vit 78+2 neomraci ho

int 56+4 (dostatek int na regeneraci sp a pokladani pasti)

79+31 = 110 dex bez bless smile.gif takze bude se moci i ne nejhur expit

 

EDIT

Tak mi to nedalo a malinko jsem si to poupravil. Predelal sem ti hlavne at vic unesu, jedine cim si nejsem jisty je pomer agi/dex. Je to bez vybavy prtze vubec nvm co se na hunta nosi. Jo a neak nejsem schopny pouzivat tu aspd tabulku na db...

 

str 17+4

agi 41+11

vit 78+2

int 46+4

dex 88+32

luk 1+4

 

ds 10

owls eye 10

vultures eye 10

improve concetration 10

as 9

 

beast bane 1

falcon mastery 1

blitz beat 5

detect 4

steel crown 10

land mine 1

remove trap 1

spring trap 5

skid trap 1

ankle snare 5

shockwave 5

flasher 1

freezing 5

sand man 4

 

EDIT2

jeste jedna mozna malinka uprava :rolleyes:

http://ro.doddlercon.com/calc/calcx.html

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zkousel jste nekdo expit pres claymorku? Videl sem videojak vlackuji stalactic golemy pak jim tam hodej claymore bomb a podle toho kolik jich je tolik to da hitu zdalo se mi to jako efektni expeni...jde to tak i na rebu?

Link to comment
Share on other sites

Zkousel jste nekdo expit pres claymorku? Videl sem videojak vlackuji stalactic golemy pak jim tam hodej claymore bomb a podle toho kolik jich je tolik to da hitu zdalo se mi to jako efektni expeni...jde to tak i na rebu?

to spí­Ä na galiony ne? přece jen je jich tam jak malých myÄí­ a než vláÄkovat pár pomalých golemů, tak radči hafec rychlých psů + atros :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Mobové galionů nedávaj expy :teehee:

Co sem zkouÄel naposled, tak to tak Älo, třeba celej niff zabí­t pÄti pastÄma, ale není­ to pří­liÄ efektivní­ .. hunter dokáže v podstatÄ za bÄhu zabí­jet vÄechno, co potká, nemusí­ si to nikam vodit :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
nikdo neří­ká že oldschool DSko je horÄí­ než claymore :)

 

 

Zdraví­m,potřeboval bych poradit,zatí­m mám archera level 53/40 ,ag 46 dex 60 ,int 12,zbytek 1,chtÄl bych jet Falkonera podle buildu od Sinnary.

Staty:

 

str 1 + 14

agi 95 + 35

vit 1+2

int 12 + 14

dex 76 + 54

luk 61 +39

 

Mám to takhle nechat ,nebo mám zmÄnit pomÄr dex/luk?Jedu jen PVM.

 

Skily:

 

Archer: Hunter:

Double strafe 10 steel crow 10

Arrow Shower 5 beast bane 10

Owl´Eye 10 BB 5

Vulture´s Eye 10 ankle 5

Improve conc. 10 remove trap1

detect 1

Falconry Mastery 1

 

Jsou jeste nějaké pasti ,nebo skily použitelné v pvm?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ja jsem zatim hunter ale jedu ASPD...podle me jto nej build napisu vam svoje staty snad se vam budou libit

AGI-99+co nejvic.........ja osobne mam ASPD 185 zatim...AGI mam 99+40..casem to vytahnu na 190aspd

VIT-1+2

INT-13+par

DEX-95 + -...proste zbytek statu...

kdyztak napiste jk se vam moje staty libi diky a mejte se

:):)

Link to comment
Share on other sites

ja jsem zatim hunter ale jedu ASPD...podle me jto nej build napisu vam svoje staty snad se vam budou libit

AGI-99+co nejvic.........ja osobne mam ASPD 185 zatim...AGI mam 99+40..casem to vytahnu na 190aspd

VIT-1+2

INT-13+par

DEX-95 + -...proste zbytek statu...

kdyztak napiste jk se vam moje staty libi diky a mejte se

:):)

neodviji se ti od DEX dmg i kus aspd? pak je strasne jednoduchy posoudit jestli nemas v poctech chybku kdyz tam mas DEX tak presne :) a pokud teda aspd, naco INT? :) radsio max DEXAGI, ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

no ked uz huntra tak na rychle expenie

tak

str 6+14

agi 88+29

vit 1+2

int 38+14

dex 99+44

luk 1+4

 

je to s boostami a bez equipu

atsp 180 co bohate staci na DS

dajte si tam sp equip a accesorka ake len chcete, trebars aj clip s mimi, a creamiho v clipe

botky so sohee, matyrom, vidarky

plast s dragon tailom, ci whisperom

do armoru tights s roda forg, nebo porcelko

binoculary, fuza

na hlavu AoA, ramen hatku, ullles capku a blue acida, CoM

 

staci si len vybrat :rolleyes:) a myslim ze toho je ovela viac ako som vypisal

Link to comment
Share on other sites

AGI-99+co nejvic.........ja osobne mam ASPD 185 zatim...AGI mam 99+40..casem to vytahnu na 190aspd

 

asi jak rikal presi, ptaka moc neuvidis, DSka neuklikas a beztak ti za chvili dojdou sp. je to nejaky exptra status build? padl ti LoD?

respektive ted by se dal pouzit i double bound s treba injusticema, cisel by letalo opravdu dost, ale dmg bude dost slabej. spis bych se inspiroval tim co napsal Blahsen.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahoj potreboval bych nejaky build na rychle zabijeni... tzn nak pekne obejit defku jestli to de... =) nemusi ani tak moc do aspd hlavne aby sem nemusel jako s mim nynejsim huntem zabijet nakyho moba po 500hp za double :-) s orc archer bowem a steel arrow =) moc se v buildech nevyznam tak si to nedokazu spocitat xP diky :D

Link to comment
Share on other sites

btw, co to ma byt za build? protoze 190 aspd ti bez lucku na blitzbeaty bude naprd, tuhle aspd na dska stejne nevyuzijes...

Hitlock je docela prima :D

Ale v tom pripade by ten build u me byl 99/98/9 a (ted nevim jestli je ta moznost) tech 9 by nebylo int, ale z logickych duvodu STR, precejen sipy vazi i pri DS, natoz pak pri klasice :)

 

V kazdem pripade mam pocit ze 99/94/18 (plus minus autobus), manzelka priestka a DS je na expeni lepsi.

 

Ahoj potreboval bych nejaky build na rychle zabijeni... tzn nak pekne obejit defku jestli to de... =) nemusi ani tak moc do aspd hlavne aby sem nemusel jako s mim nynejsim huntem zabijet nakyho moba po 500hp za double :-) s orc archer bowem a steel arrow =) moc se v buildech nevyznam tak si to nedokazu spocitat xP diky devil2.gif

Bojim se ze to neni dobrej napad. BB na obejiti DEF sice funguje, ale ta damage.. do 60def ti +- da to same DSko. Jako na draky mas Dragon Wing kterej obchazi def, na ostatni moznstra si pohrej s DB.

 

A k zabijeni po 500 za DS ti reknu jedine - chod huntem na potvory, ktere jsou lepsi a tuhle svini prenech wiznam. Ty zase nechodi na potvory s moc velkym MDEF nebo spatnymi elementy (chodi, ale takovej abyss nebo bloody knecht je pro neadv wiznu docela porod)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

takže toto je mí´j Hunter na expenie...

 

DEX - 99+51

AGI - 90+31

INT - 35+16

 

Top Head - Crown of Mistress

Middle Head - Bino

Low Head - Gangster Scarf

Armor - Tights - Pupa

Garmet - Ancient Cape - Dragontail Card

Shoes - Vidari

Accesory - 2x neslotove Glove

 

z Blessom , agi , IP , Awak je to 6083HP - 779SP - 230 Flee - 181 ASPD

 

prosim kriticku :devil2:

Link to comment
Share on other sites

takže toto je mí´j Hunter na expenie...

 

DEX - 99+51

AGI - 90+31

INT - 35+16

 

Top Head - Crown of Mistress

Middle Head - Bino

Low Head - Gangster Scarf

Armor - Tights - Pupa

Garmet - Ancient Cape - Dragontail Card

Shoes - Vidari

Accesory - 2x neslotove Glove

 

z Blessom , agi , IP , Awak je to 6083HP - 779SP - 230 Flee - 181 ASPD

 

prosim kriticku :D

classic, bohatÄ staÄí­, akorát mí­sto pupy porcko určitě a mí­sto 2x glove nimble glovku a něco (enriched ring, teleport glove, něco jiného na drop, třeba mimica) a máÄ zaokrouhlenou agi na aspd?

edit: možná shoesky se sohee :devil2:

Link to comment
Share on other sites

classic, bohatÄ staÄí­, akorát mí­sto pupy porcko určitě a mí­sto 2x glove nimble glovku a něco (enriched ring, teleport glove, něco jiného na drop, třeba mimica) a máÄ zaokrouhlenou agi na aspd?

edit: možná shoesky se sohee :devil2:

APSD mi vychadza 181,3 a nikdy mi nevysla presne 180 alebo 181...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zdraví­m, potřeboval bych poradit jak rozdÄlit skilly pro rychle vyexpení­. Zatí­m jsem dal pouze do Beast Bane 10 , Falcon Mastery 1 , Skid trap 1 a Ankle snare 5. Dál neví­m :)

 

Doplř si skilly za Archera a za Huntera si dej Blitz Beat a k tomu Steel Crow, pak Detect a Remove trap. Ostatní­ skilly jsou ví­ceménÄ zbyteÄné.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...