Jump to content
Reborn fórum

Hunter-buildy


--FOX--

Recommended Posts

No přátelé, přichází­m s možná na první­ pohled lamáckou otázkou, typu: "Jakej si mám udÄlat build?". UrčitÄ budete mí­t chuÂť ří­ct mi: "tak si to tu přeÄti, nic jiného se tu nepí­Äe", ale ... ono to tak uplnÄ není­.

V Ro se sice malilinko už orientuju ale v hunterovi teda nějak ne, takže:

 

Tak nějak chápu, že v zásadÄ je hunt buÄto závislej na Double Strafe nebo na tom ptákovi. Ok. ÂŽe ptáka pouÄtí­ buÄ ruÄnÄ skillem, nebo se spoléhá na to, že ptáÄek létá sám. Od toho jsou pak odvislé pochopitelnÄ staty (skilly vlastnÄ trochu taky)

 

No, já bych vás chtÄl ale požádat o informaci, co z toho vÄeho, co v tomto topicu za buildy bylo psáno je asi rámcovÄ nejvhodnÄjÄí­ pro sólistu, na huntÄní­ equipu, penÄz, nebo prostě jen tak na odreagování­. čistÄ PvM, v 90% Äasu sólista, zbytek spí­Ä o náhodÄ nebo výpomoc nÄkomu z přátel. Na GW s ní­m opravdu nepoÄí­tám :)

 

Rovnou uvedu, že jsem krapet podcenil 1st class a narval pomÄrnÄ dost dex s tí­m, že jsem si myslel, že i Falconer ji má hodnÄ, no teÄ vidí­m, že to tak není­, ale nějak mne to moc netrápí­. (asi mi zbyde pokraÄovat jako DSkař, no uvidí­me :) Doufám ale, že můj prozatimní­ build není­ nějak extra a nenávratnÄ ztracenej. Agi 25+2 INT 21+1 DEX 77+16 bez boostu a equipu.

 

Tak vás, zasvÄcené, prosí­m o nÄkolik rad:

1) Pro sólistu PvM na zábavu a hunt equipu (jde-li to) jaký smÄr si vybrat, jak přibližnÄ smÄřovat staty a pří­padnÄ i který stat jet dří­v a který pozdÄji. Přecejen, ono to moc hezky vypadá, když je to na 99. vÄcko krásnÄ zaokrouhlený, corovnaný atd ... ale 99 je pro relax-char trochu nedohledno :)

2a) prosí­m, nÄkteré zkratky jsou mi i přes veÄkerou snahu záhadou, takže se jim pokud možno vyhnÄte, dÄkuju

2b) co je třeba to AoA už ví­m, ale CoM opravdu nemám páru :)

3) dí­ky moc za vaÄe názory a aza váÄ Äas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Erm .. zkus zapnout bless a agi up :)

Jinak můj bývalej hunt vypadal dost podobnÄ, jen mÄl mí­ř int (42 s blessem), mí­ř dex (asi 97, aby to vyÄlo na 150 se zeromama, ale bez AoA) a ví­c agi. Jinak se mi ten build lí­bí­ :)

Link to comment
Share on other sites

/thx diky za rady...tak som pridal bless, agi up a pod, trochu upravil a pridal par bodov co ostalo do luk... http://h1.ripway.com/adones/huntb3.jpeg

 

EDIT : s tym dex som siel na max, 160 by mal s rocker tights a gakkung, ono viac menej ten equip co som zadal je na gw...a ta int je bez bless a agi 36 (/6) kedze som to pocital aj tak ze mimo gw nebudem mat vzdy pri sebe priesta...

 

hh este zohnat ten equip a je to :)

Link to comment
Share on other sites

Nemyslel si spis arbalest? Prijdes tim o dmg z pekne okartovanyho compu. Rocker do tights je zlocin:) Jabko na gw taky. Radsi si zaokrouhli dex na 150 a usetris par cennych bodiku. Na hlavu asi poopoo.

160 dex u hunta je imo zbytecnej prepych... U snipa uz je to neco jinyho.

Link to comment
Share on other sites

Nemyslel si spis arbalest? Prijdes tim o dmg z pekne okartovanyho compu. Rocker do tights je zlocin:) Jabko na gw taky. Radsi si zaokrouhli dex na 150 a usetris par cennych bodiku. Na hlavu asi poopoo.

160 dex u hunta je imo zbytecnej prepych... U snipa uz je to neco jinyho.

21344[/snapback]

 

...hh ano myslel :bye: pomylil som sa, no ten equip si viem predstavit pre kazdu prilezitost iny, myslim tym okartovane comp., ale to budem riesit trosku neskorsie :) ...a to som ten arbalest aj tak pisal len v pripade ze by som nutne chcel 160dex co nechcem, rovnako to bolo aj s tym rockerom do tights co by som tiez nedal, nespachal taky zlocin ;) tych 99dex chcem ist, ostatne staty mi zatial pekne vychadzaju...a na expy AoA a na gw je jasne hovinko (poopoo)...

Link to comment
Share on other sites

Já bych hunta vidÄl jednoznaÄnÄ takhle:

hunt

 

Pokud by se v botách upřednostnil verit, tak ve statech +1 agi (aby byla aspd zas zaokrouhlená) a +1 int (sice to bude 37, což nijak nepomůže, ale ve výsledku to zvedne celkový sp z 596 na přesnÄ 600, což už regen zvedne), zbylých asi 8 statpointů do str.

Sice to nemá žádný zázraÄný flee, ale s 60 vit je Äance na stun celkem malá a jeho trvání­ taky, hammerfall už není­ smrtí­cí­ a při bashování­ se ze stunu dokážeÄ probrat dří­v, než umřeÄ ;) a i HP je dost .. přitom zůstává dost agi na sluÄnou aspd .. prostě se mi to takhle lí­bí­. :bye:

A k tomu přehazování­ equipu, je sice hezký to upravit podle situace, ale doladÄní­ na 157 dex /hmm StejnÄ tak ti při expení­ nepomůže AoA, když s ní­m nedosáhneÄ na dalÄí­ch zaokrouhlenejch 10 dex, a mnohem lepÄí­ možností­ je napří­klad cap s willow.

 

edit: nějaký překlepy

edit2: na hlavÄ tam má být koÄka (aka drooping cat), imo je lepÄí­ než poo, ale tenhle calc ji nějak nezná ..

edit3: už funguje ;) psal jsem ten odkaz ruÄnÄ a mí­sto .jpg jsem se překlepnul na .jog :)

Link to comment
Share on other sites

Já bych hunta vidÄl jednoznaÄnÄ takhle:

hunt

 

Pokud by se v botách upřednostnil verit, tak ve statech +1 agi (aby byla aspd zas zaokrouhlená) a +1 int (sice to bude 37, což nijak nepomůže, ale ve výsledku to zvedne celkový sp z 596 na přesnÄ 600, což už regen zvedne), zbylých asi 8 statpointů do str.

Sice to nemá žádný zázraÄný flee, ale s 60 vit je Äance na stun celkem malá a jeho trvání­ taky, hammerfall už není­ smrtí­cí­ a při bashování­ se ze stunu dokážeÄ probrat dří­v, než umřeÄ :) a i HP je dost .. přitom zůstává dost agi na sluÄnou aspd .. prostě se mi to takhle lí­bí­.  :bye:

A k tomu přehazování­ equipu, je sice hezký to upravit podle situace, ale doladÄní­ na 157 dex /hmm StejnÄ tak ti při expení­ nepomůže AoA, když s ní­m nedosáhneÄ na dalÄí­ch zaokrouhlenejch 10 dex, a mnohem lepÄí­ možností­ je cap s willow.

 

edit: nějaký překlepy

edit2: na hlavÄ tam má být koÄka (aka drooping cat), imo je lepÄí­ než poo, ale tenhle calc ji nějak nezná ..

21867[/snapback]

 

/hmm hmm mne Ti tie linky z toho webu niak neficia, takze som nemohol pozret ten Tvoj build...keby si dal iny link prosim... (potom si to editnem a Ti odpisem na tento post)

Link to comment
Share on other sites

Safik: jasnÄ, buildy jsou mi jasný a na agi se pracuje :D

StejnÄ bych ale chtÄl vědět, jestli je na solo PvM (huntÄní­ equipu pro jiný chary atd) lepÄí­ čistÄ agi/dex build, nebo naopak falconer, pří­padnÄ jakej :)

21880[/snapback]

 

...sry viem ze to pises Safikovi, ale co viem tak falconer je viac support (na gw) ako postava na solo huntenie...na to huntenie si myslim ze je vhodnejsi agi/dex build...

Link to comment
Share on other sites

Podle toho, jestli pod slovem falconer rozumí­Ä autoblitzera (agi/dex) s rychlým íştokem a velkou Äancí­ na vyletÄní­ falcona nebo blitzbeatera (dex/vit/int), kterej to nahazuje ruÄnÄ skillem.

Link to comment
Share on other sites

Podle toho, jestli pod slovem falconer rozumí­Ä autoblitzera (agi/dex) s rychlým íştokem a velkou Äancí­ na vyletÄní­ falcona nebo blitzbeatera (dex/vit/int), kterej to nahazuje ruÄnÄ skillem.

21983[/snapback]

 

...k tomu prvemu musi mat aj velky luk co si pamatam...a myslel som vseobecne falconera, pretoze podla mna na huntenie je naj klasicky agi/dex, pretoze tam ide co najrychlejsie dat dole priseru s co najvatsim dmg na ranu...

Link to comment
Share on other sites

...k tomu prvemu musi mat aj velky luk co si pamatam...a myslel som vseobecne falconera, pretoze podla mna na huntenie je naj klasicky agi/dex, pretoze tam ide co najrychlejsie dat dole priseru s co najvatsim dmg na ranu...

21991[/snapback]

 

Myslim, ze vseobecne ma kazdej falconer hodne luk /ho . Taky bych rek, ze jde spis o dmg/cas nez dmg/ranu a na to je falconer imo lepsi (zvlast u hdef monster, jak psal moon). Taky nemusi cekat na doplneni sp, protoze mu skoro neubejvaj (krome IC). Na druhou stranu jsou monstra na ktery falcon neplati.

Link to comment
Share on other sites

No jedinÄ ghost 3,4 a tÄch moc není­ (resp s falconerem na nÄ íşmyslnÄ asi nepůjdeÄ a vybereÄ si něco jinýho).

Já plánuju za snipera build agi>dex>luk, bez vit a s velmi ní­zkou int, uvidí­m jak to dopadne, až to koneÄnÄ doexpí­m :D

Link to comment
Share on other sites

Safik: jasnÄ, buildy jsou mi jasný a na agi se pracuje :D

StejnÄ bych ale chtÄl vědět, jestli je na solo PvM (huntÄní­ equipu pro jiný chary atd) lepÄí­ čistÄ agi/dex build, nebo naopak falconer, pří­padnÄ jakej :)

21880[/snapback]

 

Ono je tazko povedat ktory je lepsi .Napr Falkoner je dobry napr. do Baylanu na high def priserky ak je na to build.Vseobecne by som tvrdila ze Falkoner je lepsi ale je podstatne zavislejsi na priestovy a levely (falkon je zaujimavi az okolo 80 lvl)ako normalny DS PvM hunt.Kedze chces byt viacmenej solo to jest uplne sam tak ds hunt.

Co som pozerala ake mas zatial staty tak nejak podobne zacinam DS hunta najprv dex nejaka ta int a potom agi .Takze nic neni stratene len na falkona to uz moc neni i ked moze byt :)

 

Pre ostatnych: Falkoner - je hunt s autoBB

Traper - je hunt pouzivajuci BB pomocou skilu.

Link to comment
Share on other sites

 

...urcite najskor by si sa mal rozhodnut akeho hunta chces, ci na gw a pod., a potom si musis vybrat typ hunta ci falconera atd...skus si prejst od zaciatku tento topic, rozhodni sa ktory build Ti najviac sedi a potom sa Ti bude dat lepsie poradit :) ...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Takže sem si vymyslel build na huntra:

 

Btw: je u hunta možno dosáhnout 160dex s blessem /heh ?(bez použití­ jí­dla a guild skillu?)

26659[/snapback]

 

Vicemene klasickej build GW hunta. Je mozny dat 160 dex, ale za cenu pouziti arbalestu, nebo obetovani slotu pro drops karty a rockera v tights. Podle me je to zbytecny.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tak zdar lidi napadl me jeden fanatickej BattleHunt build kterej je delanej CISTE na WoE. Nekritizujte proto nedostatek agi ;-)

jeto brano s bless, agi, awak potem a equipem:

 

str: 5+14

agi:55+25

vit: 80+2

int:15+14

dex:94+56

luk:1+4

 

je to v zarodku, testuju na lucky RO low (omluvte ze to postuju sem, ale nikde jinde se nedockam takove kritiky a tolika rad :) ) mam lvl 75+ a expim bez problemu. diky te VIT jste skoro stunnoimunni. 150 dex da slusnej dmg pri DS, jedinej problem je nizka agi a aspd (jen 170). equip: zbran-rudra, head high-AoA, armor-tights s pecem, boots s matyr, muffler s whisperem a 2x nimble glove.

 

Veskera kritika prijmana, at si prodejci kapesnicku prividelaji :):)

 

 

Tak ahoj a kritizujte co ruce a hlava raci :)

Link to comment
Share on other sites

Za prve: ubral bych VIT a to aspon na 78+2, ale spis i 68+2, nebo jeste min..... volny body nacpat do AGI, INT, STR nebo LUK.

 

Za druhe: tady Rudru nesezenes :)

 

Za treti: pokud je to ciste GW char, tak uber DEX. Na GW stim stejne nikoho nedas(kdyz nebude v lagu, etc.). Volny body do STR a INT a tahat Tharu + Quad Vital Knife a pastit pastit pastit :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...