Jump to content
Reborn fórum

Wizard - rozdělení­ skill pointů


Davidov

Recommended Posts

Guest rodix-

Nvm rodi, já bych dal za obyÄ wize rozhodnÄ FW 10. Na pinguiculách s tí­m naexpí­Ä solo rozhodnÄ nejlepÄí­ expy

No tam sa da este potom narabat s tymi bodmi v IW. Osobne by som si viac IW ako 1 nedal, jedine na nejaku bitch wiznu, ale dotycny pisal, ze by chcel v IW nejake body.

Link to comment
Share on other sites

No tam sa da este potom narabat s tymi bodmi v IW. Osobne by som si viac IW ako 1 nedal, jedine na nejaku bitch wiznu, ale dotycny pisal, ze by chcel v IW nejake body.

 

Spí­Ä jsem chtÄl uvažovat nahlas zda-li je vůbec dobré mí­t v IW nějaké body.

 

Jinak MS je Äpatné kouzlo?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hh asi máš pravdu, tak já to vypíšu:

FB 10 - FBall 5 - FW 10

LB4 - TS 1 - Jupitel 10 - LoV 10

Napalm 1

CB 5 - FD 10 - WBall 5 - Storm 10

SC 1 - ES 3 - HD 5 - Quag 5

Increase SP 1

Sense 1

jo a ještě Sight 1

 

Snad je to přehledný :blink:

Edited by Leela
Link to comment
Share on other sites

Mám pocit že on vidí­ jeho uložený build v cookies (tzn. vlastnÄ si kritizuje svůj vlastní­ build :blink:)

lol. asi jo. rozdil jsem poznal az podle HD :) ale je to temer identicky build co Leela popsala nize. pritom jsem v zivote takoveho wize nedelal. jediny na kom mam LoV10 je Depresie a to je HW.

PoÄkej, kdyby to Älo na íşkor LoVka tak by se úplně zručilo a JT by Älo na 7, jestli se dobe koukám? myslí­Ä teda, radÄji dát MS?

nevim jak to pro tebe bude nejlepsi, ale vim ze ja bych se vykaslal na sense [je na to observer], HD bych stahl na 1 [vyuziti omezene] a popravde i ten WB mi moc nevoni. na dvou wiznach jsem ho mel, na dvou wiznach jsem ho nepouzival...

 

ale ok dejme tomu ze WB jo. v tom pripade se musim priznat ze na Jidasovy[aka pvm wizne] jsem to sel takhle a dnes zacinat znova tak bych se vzdal WB a tech par bodu rozdelil do ES a IW [pripadne ten sense by se dal pretrpet].

 

urcite ale zalezi kam s tim chces chodit, ceho zabijet, jak to expit a jak dlouho planujes zustat wizardem. a ano vim ze jsem to napsal trochu zmatene.

Link to comment
Share on other sites

Otevřela jsem si ten tvůj build o pár postů výš a koukala, že jedinej rozdíl je že máš IW a nemáš HD =)

S tou Sense souhlasím, ta nemusí bejt. WB je trošku hůř realizovatelnej, myslela jsem že třeba řekně někdo že se to dá dobře použít tam a tam, asi budu muset otevřít DB a podívat se na mapy kde je voda =)

Taky jsem trochu pochybovala, kde a jak často se to využije...

No HD při troše dobrý vůle taky nemusim, to jsem jen nevěděla kam to líp dát, ale s bodama ze Sense a WB už by to bylo něco jinýho ;D

A ta ES je tak užitečná? Tys to využíval? Ale zas IW na 8 stačí bohatě, a co s těma bodama pak....možná přece jen ten Sense XD

Pak by to teda vypadalo takto:

FB 10 - FBall 5 - FW 10

LB 4 - TS 1 - Jupitel 10 - LoV 10

Napalm 1

CB 5 - FD 10 - IW 8- Storm 10

SC 1 - ES 5 - HD 1 - Quag 5

Increase SP 1

Sight 1

(Nebo MS na 8 a ES 3, ale byly tu hlasy, že MS jedině max nebo nic, to by pak bylo lepší mítu IW asi...).

Ten LoV a MS ještě zvážím, podívám kde to má využití a vyberu si kterou lokaci mám raději.

 

Tak děkuju za rady, kdyby ještě někoho něco napadlo, napište :blink:

 

PS: Nemáš to zmatený =)

 

Ještě k tomu WB to musíš být nadohled vody, nebo stačí že na mapě je přítomna voda?

Edited by Leela
Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ k tomu WB to musí­Ä být nadohled vody, nebo staÄí­ že na mapÄ je pří­tomna voda?

 

Musis stat primo ve vode. Obcas jeste jde, ze stojis policko az dve, jakoby na "brehu" dane vody(podobne je tomu u aquabenedicty). Pak si taky pod sebe muzes hodit deluge a z toho castit waterball. Akorat ho to WB strasne rychle spotrebovava(kdyz uz je ten deluge na nekolika mistech deravej, tak to WB snad i driv zkonci, protoze nema dost vody, takze vetsinou tak 2-3 WB a mas po delugi+kdyz mas u sebe stringy a hodis deluge, tak v mistech, kde by se prekryvaly se ten deluge vubec nevycasti).

Nejcastejsi pouziti WB je asi na penomenach v cloack toweru, nebo v sunken shipu. Pak jeste v abyss laku jednicce, ale ti draci jsou hodne rychli a hodne nakladaji, takze to na mensich lvlech neni moc dobry napad a na vyssich uz jsou zase lepsi lokace, kde se da expit.

Link to comment
Share on other sites

ja WB prakticky pouzival jen v geff guild dungu. da se pouzit i jinde, kdosi mi rikal ze i na necrech je par policek z kterych to lze hazet, ale kdyz me prijde ze vetsinu tech potvor ktere se bezne waterballuji muzu uplne normalne zabijet i s SG [navic nemusim sledovat kde stojim a mam to plosne]. treba na tech penomenach je WB jen zbytecna frajerina.

 

ES mam rad, ale nevim jak moc ho vyuzijes ty. ono je to spis takovy muj oblibeny pvp milacek [nelze mu totiz hidnout]. normalne si ted za boha nevspomenu kde krome hillwindu by byl vylozene nadbytek wind monster [snad louyang?].

 

ohledne MS samozrejme plati ze na max nebo vubec. jak jsem uz rikal v NW by se mohl celkem hodit, jsem tam prednedavnem byl a s 99int HW bez amplifu jsem dosahoval cca 16k dmg meteorem na bradium golema.

 

zati ten IW8 je zbytecne vysoky. ono vetsinou staci lv2-4. to radeji dej do LoV [vychazi lv5 s IW a ES na lv3]. nebude to zadna slava, ale na hunteni marca to stacit bude :blink: pokud ovsem planujes expit v lokacich jako je ID nebo mermani tak to bude nepouzitelne [teda porad jde pouzit single target JT, ale neni to ono].

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...