Jump to content
Reborn fórum

Hunter-equip


--FOX--

Recommended Posts

varian je velmi mnoho proto napisu svou (myslim ze tu nejlepsi ;) )

 

Hlava wise cap (willow)

Usta pipe, romantic flower, romantic leaf, cigaro (to je jedno)

Oci Binoculars (+1dex)

Ruce 2 slot gakung se 2 andree na GW se dvema hydrama

Obleceni tights (kdys mas na 99 lvlu +48 vit pecopeco kartu jinak pupu)

Acesory clip s Smoki kartou (proti asure), teleport clip

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
varian je velmi mnoho proto napisu svou (myslim ze tu nejlepsi  :) )

 

Ruce        2 slot gakung se 2 andree na GW se dvema hydrama

1385[/snapback]

 

 

Radsej gakkung s 2x Skel worker

 

ja na gw preferuji tohle..

 

+6 a vic pupa tights

+10 4x hydra kard composite bow

+6 a vic whisper/ryadric mulfer

+6 a vic boots s veritem

acesory 2x nimble glove

 

pupa sux, jednoznacne marc + dokeby

 

+10 2xhydra 2x skel worker je lepsie (moze byt aj 3xhydra 1x skel worker (hydra sa lahsie hlada))

 

whisper je dost nanic lebo po huntroch sa vetsinou ide mummy kartami takze ryadr

 

no nimble glova zalezi od buildu, ale ja mam radsej nimble rosary (s 98 dex mas 140 dex.

Link to comment
Share on other sites

Radsej gakkung s 2x Skel worker

tak to uz spis ty hydry .. nejlepsi je kombinace (hydra,skel) .. nezapominejme na knechty na ktery je skelworker k nicemu :)

+10 2xhydra 2x skel worker je lepsie (moze byt aj 3xhydra 1x skel worker (hydra sa lahsie hlada))

u tohohle zalezi ciste na dex .. pro nekoho je lepsi gakkung pro nekoho compositka

Link to comment
Share on other sites

Vy ignoranti kdyz mas hunter bow ( ATK 125)

jak muze byt slabsi luk ktery ma (100 + 20+20=140) ?????

a hadat se to bude ?

1676[/snapback]

Ach ... ono to nie je take jednoduche ako to vyzera :rolleyes: ...

 

A ted ta zajimava cast. Atk luku se pocita v podstate jako atk*atk/100. Tzn zbrane nad 100 atk ziskavaji velmi rychle bonus k dmg. Gakkung ma prave 100 atk, a tedy nema zadny bonus a bere se vzdy jako 100 atk zbran. Hunter bow ma 125, a bere se tedy jako 156atk zbran

 

A len pre dodatok cely vzorec, aby si mohol vecer studovat...

 

(([({(DEX + [DEX/10]^2 + [sTR/5] + [LUK/5] + UpgradeBonus + ImpositioManus + ATKCards + (rnd(ATK/100*min(ATK, dex*(0.8+0.2*WeaponLevel)), max(ATK, ATK/100*min(ATK, dex*(0.8+0.2*WeaponLevel)) + rnd(0, ArrowATK - 1)) * SizeModifier) * SkillModifiers * (1 - DEF/100) - VitDEF + BaneSkill + Upgrades} + EnvenomSkill) * ElementalModifier * DamageBonusModifiers * DamageReductionModifiers] * NumberOfMultiHits) - KyrieEleisonEffect) / NumberOfMultiHits
Link to comment
Share on other sites

No moja vybava

 

Oci Binoculars to na normalne expeni

na GW masquarade

Ruce 2 slot +7gakung se 2 andree ak mozne tak [2xZypper bear]

Obleceni aspon +6 a viac tights z Marc

Acesory clip s Smoki kartou (proti asure), a Clip z horong Assasini nemaju sancu

gankster masq ma to aspon nejaky viznam 15% proti silence

+10 4x hydra kard composite bow na GW

+6 a vic whisper mulfer

+6 a vic boots s veritem

Link to comment
Share on other sites

mno podle me je zbytecne nosit clip nebo cokoliv s horongem kdyz mas detect(lvl 1 bohate staci,hunter mas vetsinou volne skill pointy) muzes to nahradit nimble glove ktera ti da 4 dex a kdyz ji mas 2x tak je to slusnych +8dex

stejne na gw v 70% procenti pripadech tu asuru dostanes a zadny hide ti nepomuze lepsi toho monka zabit...ted to samozrejmne nejde kdyz mas kazdy tharu a ryadrica :D a championi mivaji hodne hp takze je jen tak nesestrelis

Link to comment
Share on other sites

Co třeba dvou slotovejk Arbalest?

 

Dobře ho nakopnout, neodrazí­ se to +2Dex nÄjka?

 

je to jedna z moznosti ale ja sem zastance compositu(4)

ted dex 2 se odrazi az pokud s arbalestem chces dosahnout 160 dex B)

vyplusovat minimalne na +8 vzdy plati cim vic tim lip :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, Composite a co do nÄjk?

 

Možná bych si radÄji dala Kobold luÄí­k, ne?

Ten má také tři sloty a sí­la je tuÄí­m 65.

2586[/snapback]

Ten je tiez dobry ale az tak od +8, alebo pri 130 dex myslim.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, Composite a co do nÄjk?

 

Možná bych si radÄji dala Kobold luÄí­k, ne?

Ten má také tři sloty a sí­la je tuÄí­m 65.

 

mno +10 nebo +9 composite bow(4) se dava vetsinou kombinace dvou karet

na gw napr 3x hydra 1x skeleton worker

na sting exp 2xkaho 2x peco peco egg

atd B)

Link to comment
Share on other sites

3x hydra 1x skeleton worker

 

Mno na gw jw lepsi 2x hydra a 2x skeleton worker (i ked iba o chlp) ,ale tato verzia nieje dobra na vsetko co jazdi na pekovy ;) lebo uz neni medium ale large ;) takze univerzalnejsi je 4x hydra, alebo mat dva luky 2x hydra 2x skeleton worker a 2x hydra 2x minorous a menit ich .

Link to comment
Share on other sites

Mno na gw jw lepsi 2x hydra a 2x skeleton worker (i ked iba o chlp) ,ale tato verzia nieje dobra na vsetko co jazdi na pekovy  lebo uz neni medium ale large  takze univerzalnejsi je 4x hydra, alebo mat dva luky 2x hydra 2x skeleton worker a 2x hydra 2x minorous a menit ich .

 

mno je mi to jasne B) sam mam 4x hydra ale s 1x sw to vychazi lip do normalnich meduim tedy ne pcpc B) jak to je s 2x SW to newim :)

Link to comment
Share on other sites

Rozdiel je cca 5 dmg v priemere zalezi to od dex a tak dalej. Takze fakt len o chlp ale je lepsi 2x hydra 2x skel worker

 

mno presvedcili ste me B) ale stejne si dam do luku 4x hydra :) za prve se to lip shani a za druhe sem desnej lenoch :)

Link to comment
Share on other sites

mno ja nevravim ze mas nosit tento luk ja osobne by som mala tiez 4 hydry po [ /omg ]e je univerzalnejsi a hlavne aj na bosov

ja nerikam ze mi rikas ze si mam udelat 2x hydra 2x sw jen rikas ze dmg vyjde lip

 

B) prosimte sinko/nebo kdokoliv B) nemuzes/nemuzete sem hodit popisek od balisty?

ja sem to hledal na netu a nenasel v roempire database items je ten popisek naky divny...

diky moc predem :)

Link to comment
Share on other sites

diky moc :)

Ballista 145 Two Hand Hunter/Bard/Dancer - 350

Giant bow which was used for big battles in ancient age.

Required character lvl 77 EDIT: 4 lvl weapon :)

 

tak uz sem si to nasel B) mno je tam rozdil 20 atk o proti hunter bow

nezda se mi to takove dobre :) ale pro barda a dancerku je to urcite nejlepsi mozna varianta B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Když uz ste narazili na ten ty karty

+10 compo 3x hydra + SW je stejny jako +10 compo 2x hydra 2x SW ale s rozdilem ze

3 hydry davaji dmg i do knigtu !! Jelikoz po [ /omg ]u nez si kdokoliv udela uber equip tak bych rekl ze na GW by postacil i huntr bow potom compo s hydrama !! okolo vanoc pocitam ze vetsina lidi uz bude mit thary + popo + raydric takze marna snaha HUNTR delete a jede se BS :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...