Jump to content
Reborn fórum

Hunter-equip


--FOX--

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

ja mam na gw zatim:

poopoo hat, masquarade, gakk s hydrou, green boots, tights of champion, bowmasters muffler

mno neni to upe podle predstav - este schanim karty

 

Beret/feather beret

Masquerade

romantic flower :blink:

+10 triplebloody boned composite bow?????

+6 Unfrozen tights

+6 Genies`muffler/+6 Immune muffler

+6 Green boots/+X boots s Green ferusem

+4> Cranial Valkyries/guard

 

A accesorka jaka sezenes...

Nejsem si s tim moc jistý, ale nejak takhle bych to tahal ja.....asi :)

Link to comment
Share on other sites

Beret/feather beret

Masquerade

romantic flower :blink:

+10 triplebloody boned composite bow?????

najlepsie je luk si ani nebrat, lebo potom to strasne laka stat ako trubka a strielat a nechat sa zabit ako trubka :)

+x quadruple vital knife

 

hiding rosary

no a ked pojde inde ako do geffu a ma vit, tak four leaf clover rosary

Link to comment
Share on other sites

Já bych luk určitě nezahazoval, alespoř curse/stun s pří­luÄnýma Äí­pama do CP :blink: S tí­m lukem na demihuman... i silver Äí­py do ED uchlastáÄ. Naví­c fuj, rozdávat dmg bez thary :) Mí­sto quadruple vital knife možná triple vital solid knife, ale to už je detail :)

Link to comment
Share on other sites

Já bych luk určitě nezahazoval, alespoř curse/stun s pří­luÄnýma Äí­pama do CP :blink: S tí­m lukem na demihuman... i silver Äí­py do ED uchlastáÄ. Naví­c fuj, rozdávat dmg bez thary :) Mí­sto quadruple vital knife možná triple vital solid knife, ale to už je detail :)

 

 

Ty statusy si myslim muzes prenaset i bb pomoci kartovane kudly a mozna i s vetsim uspechem a pritom nesudnavas tharu...

Jiste netreba pripominat ze hunter je prvni postava kterou se snazi utocnici zabit...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ahoj vyplati se pouzivat composite bow/4/ mimo GW? pripadne jake karty do nej na expeni(nejlepe na vsechny monstra :) ). diky za odpoved.

 

No...nejlepsi by byl asi +10 compozitak se 4ma Turtle general card..ale to asi nevyjde...

 

OsobnÄ bych si udÄlal luk na každou rasu/element/velikost...podle tvých možností­...

 

nejlí­p to vyjde asi podle elementů...ale možná kecám :)

Link to comment
Share on other sites

no, ako univerzalny luk sa oplati asi najviac gakk s 2 archer skeletonkami. Mne sa este celkom paci archer kombo (dragon tail, merman, cruiser, anolian, aligator) s tym, ze cruiser je v gakkungu spolu s archer skeletonom. To je taka pohodova kombinacia, +20% za kombo na vsetky moby, +10% za zrcher skeletonku a dragon tail dava este bonus na DSko

 

inak sa teda oplati spravit si luky bud kombinovane na jednotlive moby na ktore chodis (napr. na stingy 2+1+1) alebo ak nemas vytipovanu 1-2 lokacie na specialny typ luku, tak radsej cely luk na jeden race/element.

Pri vela dex sa compositak oplati z lukov najlepsie, ale ja si napr robim radsej +7 gakk, treba do toho zhanat ovela menej kariet :)

Link to comment
Share on other sites

najjednoduchsie bude si spravit plus 7 gakkungy na velkosti s 2 krat desert wolf (small) 2 krat skell worker (medium) a 2krat minorous (large)

a na elementy su najlepsie elementalne luky ktore nie su v sucasnej dobe drahe a staci ti do nich jedna karta: burning bow, earthen bow, gale bow a freezing bow :)

ked si oblubis nejaku lokaciu alebo bossika :) tak si urcite sprav plus 10 composite so 4mi kartami

neda mi nespomenut orc archer's bow ktory ma velky attack ale nema element, ked vsak pouzivas elemental convertery ktore sa daju zistkat z huntov alebo asperko tak je to no1

 

je to v podstate to iste co napisala elfinka ale pre novacika zrozumitelnejsie (dufam) :)

Link to comment
Share on other sites

Kdyz sem jeste hraval tak mi v pohode stacilo compistak s 4 minorusema na MvP a nejaky ty velky potvory, a pak se rozhodnout jesltli budes stingovat nebo sealovat na 99 a tim se rozhodnout mezi compositakem s prislusnyma kartama (tusim ze to byly drainlar na sealy a nejaka karta na +20% formles monstrum proti stingam ale to si dohledas v databazi).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
Pokud to bude opravdu dobrá gypsy tak má snipa spotřebu sp redukovanou o 100%

 

 

Mužu se zeptat kde se vyskytují­ takovéhle Gypsynky? Tu bych obdaroval nejen láskou, ale i mým bohatství­m. :devil2::D Představa ze nemusí­m mí­t Ulesku s Odinem a Icarus combo a stále mÄ skilly nic nestojí­ ....ach ach

Link to comment
Share on other sites

10% ulles kombo

30% icarus kombo

50% gypsy kiss

+5% za dance lesson 10

+5% za 50 int s bonusem (u dancky)

=100%

 

Takovou dancku naexpí­Ä na geo za dvÄ odpoledne

 

Icarus dává jen 25% ne? :)

 

KaždopádnÄ :)

 

Ulles kombo a Icarus kombo mám u snipa, a s Earth deleterem v Odinu je to super vÄc :)

Link to comment
Share on other sites

 

Crap, mÄ se to hned nezdálo :) MáÄ pravdu... tak 100 int dancka :) Ale možná to na nÄkteré skilly bude jinak, ty sp se jeÄtÄ nějak zaokrouhlují­. A deleter funguje na ranged íştoky? By jsi mÄl třeba na hill windech nekoneÄnÄ sp za DSka

Link to comment
Share on other sites

Crap, mÄ se to hned nezdálo :D MáÄ pravdu... tak 100 int dancka ;) Ale možná to na nÄkteré skilly bude jinak, ty sp se jeÄtÄ nějak zaokrouhlují­. A deleter funguje na ranged íştoky? By jsi mÄl třeba na hill windech nekoneÄnÄ sp za DSka

 

 

Aaano deleter funguje na ranged :) Jj nekoneÄnÄ sp je fajn vÄc :) Ono i třeba Pronterský guild dungeon se pÄknÄ sskuje :)

 

Ale to hunter neumí­..takže ti hill windi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...