Jump to content
Reborn fórum

Hunter-kde Expit?


--FOX--

Recommended Posts

takze pasanu nepotrebuju?:P a neni lepsi nechat tu pristku pred thorem nez ji brat sebou?

ozenis priesta/ku s hunterem , udelas jim dite, dite zakempis kdekoliv, nahazujes skill, manzelka pred thorem a kdykoliv ti zahnije hunter privolas se a obnovis skill, jednoduchý

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Zdravim mal by som par otazok ohladodm expenia.

 

na uvod : mam PvM huntera 88lvl, zhruba 98 dex ,39 int , 60 Agi (base bez bonusov )

zbrane : burning bow, earth bow s mandragorou, Gale bow (samozrejme ze aj hunter bow a gakkung[2] ) (orc bow zatial nemam)

 

Chcem sa teda spytat na miesto na nejake fajn expenie, ale nie su to Kasy , pretoze to mi naozaj velmi nejde.

Alebo napr. poradit ,ktore hunty(vetvu huntov) je lahke robit, ziskaju sa fajn veci a este sa aj super poexpi. (tymto sa zatial drzim )

Dalsia otazka je, poradte mi ktorych bossov, by som usoloval (priesta mam na dual) .

 

// napr. Hill wind hunt bol super, dobre to tam liezlo, zarobil som po k**** penazi, padli dve karty, len ma to po tyzdni zacalo pekne nudit.

 

Diky moc.

Link to comment
Share on other sites

RozhodnÄ investovat do Orc Archer Bow, sehnat sage na endow.. s priestem na dual se da obstojne expit v rachelu 5ce , případnÄ klasika u anubisů, aÂť už f4 nebo f5. S asperkem se dobře niÄí geffenský dung s Draculou, případnÄ další patro. Možná mÄ napadne ještÄ něco dalšího a pak to připíšu.

Btw doporuÄuju v rachelu střílet seshora zpoza plůtku, priestem si tahat dole moby ( v nejhorším portne a krom oÄí - ty DSkovat, zbytek autoattack ).

Link to comment
Share on other sites

Do New Worldu urcite zajdi, pro novacka jako jsi ty to je to nejlepsi misto jake muzes najit.

Hunt vetev urcite Skeleton Worker-Desert Wolf-Minorous, pak muzes delat Wind Ghost, Stone Shooter...(proste se koukni k Vaanovi do tabule, koukni se jake hunty mas, z toho si vyber jake jsi schopny/ochotny udelat (rideword hunt neni zadna rychlovka), na http://www.reborn.cz/hunty se koukni co za ktery hunt dostanes, a urcite neco vykoumas.

Link to comment
Share on other sites

No diky moc vsetkym za rady :).

Ten endow mi vobec nenapadol , uz pracujem na Orc Bow :).

 

rachel 5ka mi prisla pekne uchylna, maju okolo 32k zivotov a nie je na nich ziaden elem. bonus.

A ten NW je genialny , urcite odporucam kazdemu.

(neviem ako su na tom ostatny ale ja som mal chvilu problem sa tam dostat , takze pre ostatnych je na to quest : Onward to the New World Quest )

ad2: ak vas nebude chciet pustit na spln_field2, tak kecajte s NPCkami ( neviem uz , ktore )

 

Hunty : Skel. W. vetva rozdhone ... shooter asi tiez pre endow neskor :)

 

Este by sa niekto mohol vyjadrit k tym bossom :angel:

Link to comment
Share on other sites

Tak bosové s hunterem no co jsem to dával, témÄř nutností byl pro mÄ 4x minorous composit bow.

S unfrozen armorem jakýmkoliv můžeš jet Garm, Stormy Knight.

Bez equipu témÄř Edga, Gopinich, Boitata, Evil Snake Lord, Atroce pokud budes hodnÄ trpÄlivý paÄ si nahazuje def auru, malé Valkyrie , Amon Ra

S Fire element armorem GLOOM (hodnÄ štÄstí při hledání ten je zabitej snad nonstop).

S Evil druidem armoru Phreoniho.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...