Jump to content

Photo

Hlášení bugu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2112 replies to this topic

#2101 Boris.kubicka@martes.com

Boris.kubicka@martes.com

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 22 March 2013 - 10:35 PM

...nie je nejaky problem s exp. itemamy? Mam dojem, ze Anolian skiny jednej mojej postavicke davali nezvykle moc expou.

#2102 Danieljary

Danieljary

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 03 May 2013 - 02:05 PM

je to bug kdyz s final strike ninjou davam priklad 250k dmg ? prosim o odpoved :)

#2103 Darek4

Darek4

Deviling

• Supporters
  • 226 posts

Posted 03 May 2013 - 02:41 PM

vubec nefunguje vacuum extreme sorcerera (zokuseno s lvl1 skillem, ma asi 3x3 jen)
Thvara~ lvl90 HP
Mithos Yggdrasil~ lvl90 Scholar
Malavon~ lvl90 Caprice Creator
Posted Image

#2104 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 03 May 2013 - 03:20 PM

je to bug kdyz s final strike ninjou davam priklad 250k dmg ? prosim o odpoved :)

Ano je to bug, bude coskoro opravene, snad dnes.

vubec nefunguje vacuum extreme sorcerera (zokuseno s lvl1 skillem, ma asi 3x3 jen)

prosim do renewal bugov ...fungoval niekedy? kedy prestal fungovat? Znamena, ze sa zacne castit? Nezacne sa castit a nic nenapise? Atd... prosim trosku viac infa.

#2105 Pharaone

Pharaone

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 04 May 2013 - 09:55 AM

OT1: Byl sem na skego a spiral je blokován jejich safetkou, podle mě ale jde o ranged attack, není to chyba?

OT2: Když jsem byl LK a měl sem na sobě bathorku, missoval mě skill cross of darkness úplně, po přestupu na RK s úplně stejnou výbavou mi ten skill dává plné dmg, kde je chyba?

Edited by Pharaone, 04 May 2013 - 10:18 AM.

Valerius - sacri crusader 7x/3x

#2106 Cindyyy

Cindyyy

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 14 May 2013 - 03:32 PM

I když mám už přes 4500 bodů v huntech (dohledatelné v cp), nedostala jsem odměnu za 4500 bodů - Jewelry box

Posted Image
Blind Mag ~ Gypsy, aneb konecne jsem si udelala ADV :)

#2107 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 20 May 2013 - 12:24 PM

od noci nefunguje zobrazeni main i trade chatu na webu

http://server.reborn.cz/main

http://server.reborn.cz/trade

Edited by Skywalker, 20 May 2013 - 12:25 PM.

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#2108 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 20 May 2013 - 01:57 PM

Viem o tom, opravoval som to, caka to len na restart..

od noci nefunguje zobrazeni main i trade chatu na webu

http://server.reborn.cz/main

http://server.reborn.cz/trade

#2109 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 20 May 2013 - 01:58 PM

Zastav sa na IRC niekedy vecer, dohodneme sa..

I když mám už přes 4500 bodů v huntech (dohledatelné v cp), nedostala jsem odměnu za 4500 bodů - Jewelry box

b55x54.jpg

#2110 Alulim

Alulim

Deviling

• Supporters
  • 212 posts

Posted 21 May 2013 - 02:34 PM

Accesorko The Sign nedela vubec nic... pritom by melo davat 5% prakticky na vse boss ,non bos atd.. Je jedno jestli oblecu 1 nebo 2 je to fuk, dmg se nezmeni.

Samotny quest je taky kapku poniceny. Dokonce se mi oběvili v inventari 2 Sign navic (ty nepouzitelne co dostnete v prubehu questu) nejdou vyhodit dat do kafry atd

Moje nejoblibenejsi postavicky:

sshot1pf.pngGuildMaster ukazemblem.pngExmember ukazemblem1php.pngExmember ukazemblem2php.pngExmember

b0fm.png1q2c.png
Triela, Western Kid HsjA, Tenten chan, Exorciser ,R i n
+supporty,deticky a dalsich XY expanderek ve vyvoji a nejake pri "normalni chary"
Videa,animace: Gunsliger Girls:I,II, RO animacexD,Ninjove..Užitečné:Build karkulka, Skill simulator,Charakter sim.,Zajmavosti:Mýty aneb v cem je zaklad sveta Ro,Googl pro idioty

#2111 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 21 May 2013 - 04:55 PM

Accesorko The Sign nedela vubec nic... pritom by melo davat 5% prakticky na vse boss ,non bos atd.. Je jedno jestli oblecu 1 nebo 2 je to fuk, dmg se nezmeni.

Samotny quest je taky kapku poniceny. Dokonce se mi oběvili v inventari 2 Sign navic (ty nepouzitelne co dostnete v prubehu questu) nejdou vyhodit dat do kafry atd

A nemas nahodou nasadene tie 2 nepouzitelne?:)

#2112 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 21 May 2013 - 05:37 PM

Není to spíš způsobeno tím, že zvýší pouze část renewalATKu a tudíž se tolik neprojeví?

It should be noted that the 5% ATK that The Sign gives is a boost similar to a racial or elemental card, not a straight ATK boost. (aka, the ATK portion of The Sign will not affect skills like Soul DestroyerHigh Speed Cart Ram or Grand Cross)

taky tam člověk dostává misc. itemy The Sign, které odevzdává NPC ....

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#2113 Alulim

Alulim

Deviling

• Supporters
  • 212 posts

Posted 21 May 2013 - 08:13 PM

A nemas nahodou nasadene tie 2 nepouzitelne? :)

ne nepouzitelne nespadaji do eq jsou to jen itemy....

(A vlastne bych je vubec nemela mit a uz vubec ne 2x...na tom ucte jsem sign uspesne kompletne zakoncila se vsemi odmenami a a ty 2 fake sign se obevili jen na postve co mela oba dva u sebe)

dweep: Aby se neprojevilo 2x5%.... kdyz to puvodne na testu jelo , ale netusim jak dlouho to nefunguje... Ptala sjem s ena mainu a Hyuga mi potvrdil ze mu taky nefunguje tak nevim:P Proste to nahlasuju a tecka.

Edited by Alulim, 21 May 2013 - 08:21 PM.

Moje nejoblibenejsi postavicky:

sshot1pf.pngGuildMaster ukazemblem.pngExmember ukazemblem1php.pngExmember ukazemblem2php.pngExmember

b0fm.png1q2c.png
Triela, Western Kid HsjA, Tenten chan, Exorciser ,R i n
+supporty,deticky a dalsich XY expanderek ve vyvoji a nejake pri "normalni chary"
Videa,animace: Gunsliger Girls:I,II, RO animacexD,Ninjove..Užitečné:Build karkulka, Skill simulator,Charakter sim.,Zajmavosti:Mýty aneb v cem je zaklad sveta Ro,Googl pro idioty