Jump to content

Photo

Hlášení bugu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2112 replies to this topic

#21 Gaijin

Gaijin

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 15 November 2006 - 09:26 AM

ten Novice merchant v novice zóně je trochu zmatený. když kliknu že mám fluff, tak chce jellopy, místo chrysalisu chce fluff a když kliknu že mám jellopy tak se sekne a musím vyskočit na výběr postavy.
Gavarra - 8x combo Monk
Elev - 6x Hunt

Chii - 2x Merchka

#22 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 15 November 2006 - 11:05 AM

Opraveno vsecko a radsi zkontrolovano. Dik

#23 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 08 December 2006 - 10:42 AM

Nevim jestli je to přímo chybka v scriptu nebo někde jinde, tak to píšu radši sem.
Mám headgear s myst case card a kombo ze kterýho by měly padat na maličkou šanci OPB (script zde), ale když je v popisku ,,Adds the chance of gaining "Old Purple Box / Gift Box" item each time a monster is killed.´´ tak proč při zabití asi 500 orc zombie / zenorců Cart Revolutionem mi nepadne ani jeden Gift box a z monster jako je swordfish (kterých nezabiju tolik) mi padnou 3 OPB a hafo GB. Jestli je to bug tak bude nejspíš chyba v plošném skillu (cart revo.), a nebo mám na některé moby ,,štěstí´´? :thumsup4:

Edited by Perthorn, 08 December 2006 - 10:43 AM.

Posted Image

#24 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 08 December 2006 - 11:01 AM

Sance na drop neceho by mela byt ovlivnena lvlem potvory, od 0.01 do 0.1%.
"The purpose of life is to end."

#25 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 08 December 2006 - 11:57 AM

bonus2 bAddMonsterDropItem,n,x;		When killing any monsters with physical attack, the probability which drops item n +x% (the item which the monster drops unrelated ones) if 'x' is negative value, then it's a part of formula chance = -x*(killed_mob_level/10)+1

Jo zalezi na levelu potvor... i kdyz.. neni to moc velkej rozdil. Spis v tom bude i kousek 'stesti'.

#26 .Jakubicek.

.Jakubicek.

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 225 posts

Posted 11 December 2006 - 04:24 AM

Nenasel jsem vstup do pronterskyho GD :P Bud jsem vemeno nebo asi na to k3 zapomel pri zmene hradu :(

Edit to Mitheress: sikula diky :(

Edited by .Jakubicek., 11 December 2006 - 12:20 PM.

Wizzard Lv. Stale velmi nizky:),Guild:Friends

http://www.hockeyare....php?ref=250279

Posted Image

#27 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 11 December 2006 - 11:28 AM

Nenasel jsem vstup do pronterskyho GD :( Bud jsem vemeno nebo asi na to k3 zapomel pri zmene hradu :P

Vemeno nejsi, pravdepodobne na ne zapomnel. resp jsem je nikde nenasel takze jsem je pridal. Po restartu budou.
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#28 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 14 December 2006 - 11:30 PM

Nějak divně se v DB ukazuje šance na socketnutí věcí, podle ro.doddlercon to je 25%, 12,5%, 6,25%, ale DB ukazuje 25%, 10% a 4% :)

edit: Tak to potom jo :)

Edited by MichalPelc, 15 December 2006 - 02:16 PM.

#29 mat33gh

mat33gh

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 296 posts

Posted 15 December 2006 - 11:54 AM

Nějak divně se v DB ukazuje šance na socketnutí věcí, podle ro.doddlercon to je 25%, 12,5%, 6,25%, ale DB ukazuje 25%, 10% a 4% :)

To nie je bug to je feature :)
Avengel- FF creator
Athox- stalker
Camille

#30 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 26 December 2006 - 08:24 PM

Nevím, jestli to je schválně, ani jestli se to změnilo až teď, ale nejde hodit land přes tanec/píseň - na zemi je píseň kolem barda, hodí se přes ni deluge a objeví se jen na těch kostičkách, který jsou volný, i když bard řpestane hrát, tak je to deluge vykousnutý a neúplný. By to mohlo bejt celkem velmi nepříjemný na GW, když by jakákoli píseň zabránila třeba v položení magnetiku. Když se hodí deluge bokem a pak do něj vejde bard, tak to funguje jako vždycky, oboje současně.

#31 rednek

rednek

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 03 January 2007 - 02:49 PM

Neviem isto ci sa to stalo iba mne lebo zatial sa na to nikto nestazoval, ale ked som pred tizdnom vysiel z tej novice zony kde behaju Poringove a musim nacreepovat 10lvl tak ma malo asi hodit do hradu a tam zistit na ktore povolanie sa hodim, ale kazdopadne ma to hodilo rovno do Prontery ako Novice...

#32 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 03 January 2007 - 03:04 PM

Neviem isto ci sa to stalo iba mne lebo zatial sa na to nikto nestazoval, ale ked som pred tizdnom vysiel z tej novice zony kde behaju Poringove a musim nacreepovat 10lvl tak ma malo asi hodit do hradu a tam zistit na ktore povolanie sa hodim, ale kazdopadne ma to hodilo rovno do Prontery ako Novice...

Na vyber povolani te to portne jen kdyz sis prosel cely vycvik.

#33 Leo235

Leo235

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 75 posts

Posted 04 January 2007 - 01:15 PM

Jojo, pokial si u prveho NPC zadal primy vstup do hry tak po ukonceni v novice zony ta to hodi rovno to mesta...
Pokial by si chcel urobit aj ten test s doporucenim povalnia musis zadat u prve NPC "zapsat do vycviku"
Myslim, ze je to tak
CrOnos - Lord Knight, Juliet - Love of my life
Volajte ma Crobs

I'm always aliance

#34 Sakashima

Sakashima

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 166 posts

Posted 05 January 2007 - 03:08 AM

Nevim jestli je to bug....ale ....byli sme na Lady Tany a je uplne nemozny ji skoro zahlidnout natoz zabit...
jakmile se u ni clovek nachomejtne tak okamzite port....pritom v databazi je napsano ,ze ten skill pouziva na 10%.....podle me je to 100% :(
Sakashima-stalker
Higuro-stalker Friends

ssdd

#35 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 January 2007 - 07:08 AM

Pockej na restart serveru. Kdyz se casto reloaduje databaze za behu serveru (zmena ratu, uprava funkci cepky na vanoce) tak se sem tam muze stat ze se sance u nejakych skillu (ze zkusenosti hlavne teleport) znasobi.

#36 .Jakubicek.

.Jakubicek.

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 225 posts

Posted 08 January 2007 - 02:43 AM

Pockej na restart serveru. Kdyz se casto reloaduje databaze za behu serveru (zmena ratu, uprava funkci cepky na vanoce) tak se sem tam muze stat ze se sance u nejakych skillu (ze zkusenosti hlavne teleport) znasobi.

Tak jsem se tam byl podivat po restartu a furt portuje jak silena,mistresska je proti ni maslo.Zkus si tam prosim zajit at to vidis sam.Fakt je to divny ma sanci 10% na teleport treba oproti ty mistressce ktera ma 50% je to fakt nejak divny :)
Wizzard Lv. Stale velmi nizky:),Guild:Friends

http://www.hockeyare....php?ref=250279

Posted Image

#37 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 08 January 2007 - 01:44 PM

Vcera sem byl v magme 2 a zda se mi ze se zase vratila ta chyba se sacrifice.

Spagat je videt, no ikona zmizi. A kdyz do postavy na sakri rubou je videt ze sakri opravdu neni.
...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#38 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 08 January 2007 - 01:52 PM

To je bug klienta ne serveru (zobrazovani 'spagatu'). A navic se sacri se uz hoodne dlouho nic nedelalo.

#39 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 08 January 2007 - 04:02 PM

To je bug klienta ne serveru (zobrazovani 'spagatu'). A navic se sacri se uz hoodne dlouho nic nedelalo.

Aha. Takze mame cekat na nove patche? Neni to ojedinele delalo to nam vsem co sme byli v parte.
Justice, Enriel, Alenka. Ostatni tu snuru videli take.

Jsem si jisty ze pred necelym tydnem to fungovalo dobre....

edit: ok hlavou zed neprorazim, nebudu o tom dal diskutovat, z me neznameho duvodu to proste vcera nefungovalo vic nez je obvykle...

Edited by trouble, 08 January 2007 - 05:30 PM.

...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#40 Guest_flex_*

Guest_flex_*
  • Guests

Posted 08 January 2007 - 04:13 PM

Aha. Takze mame cekat na nove patche? Neni to ojedinele delalo to nam vsem co sme byli v parte.
Justice, Enriel, Alenka. Ostatni tu snuru videli take.

Jsem si jisty ze pred necelym tydnem to fungovalo dobre....

Tohle to delalo vzdycky. Vidis spagat, ale sacri uz davno nemas. Proto je dobre nespolehat se na efekty a sacri pravidelne prehazovat. :)