Jump to content

Photo

Hlášení bugu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2112 replies to this topic

#41 mat33gh

mat33gh

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 296 posts

Posted 09 January 2007 - 04:40 PM

Skill Mental charge homuna Lif je nejaky divny.
1.) skill jej zmizne po warpe/teleporte
2.) Ma mat delay 20 minut, ktory vsak mizne po relogu, co je v kombinacii s tym, ze tento skill nastavi HP a SP homunovi na max je pomerne silna kombinacia (mam ho zapnuty prakticky stale..)
3.)zvysena INT a VIT zo skillu neovplyvnia maxHP/maxSP (to neviem ci je umysel)
4.)v popisku je ze ma prehodit maxHP a maxSP co nerobi...

Edited by mat33gh, 09 January 2007 - 04:43 PM.

Avengel- FF creator
Athox- stalker
Camille

#42 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 10 January 2007 - 07:52 AM

3.)zvysena INT a VIT zo skillu neovplyvnia maxHP/maxSP (to neviem ci je umysel)

HP a SP u hoímuna nezavisi na jeho INT a VIT, ale pouze na prirustkach do skillu po levelu, proto zmena v techto statech u zadneho homuncula vysi SP a HP neovlivnuje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posted Image

#43 GuestGirl

GuestGirl

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 14 January 2007 - 12:56 PM

Nejsem si jista, jestli tady uz ten dotaz nekdy nebyl a ani nevim, jestli se jedna o bug, ale radsi se zeptam, protoze uz me to otravuje delsi dobu.
Jedna se o funkci grand peco karty: Add a 1% chance of auto casting Level 1 Gloria on the user when receiving Physical Damage.

Mit pri vlackovani nasazenej headgear s touhle kartou je sebevrazdny, protoze me to zasekava kazdej 5 sekund, a opravdu se mi nezda, ze by se ta glorie castila jen na 1%. (Spis to vypada tak na 30%). Nehlede na to, ze takhle casty casteni otravuje i zbytek party.

Jestli se to tady uz resilo, tak se omlouvam, ale nemam cas procitat vsechny posty. :lookaround:
GuestGirl, sacri paladinka, FreeRangers
Elly, SN, Skritci
Little Kurtz, baby priest, HEC
Bratr Zumpa, sinX, HEC
Sestra Zumpova, priest, HEC
Zaknafein & Imakolata, alchemists, HEC
Posted Image

#44 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 14 January 2007 - 01:11 PM

Nejsem si jista, jestli tady uz ten dotaz nekdy nebyl a ani nevim, jestli se jedna o bug, ale radsi se zeptam, protoze uz me to otravuje delsi dobu.
Jedna se o funkci grand peco karty: Add a 1% chance of auto casting Level 1 Gloria on the user when receiving Physical Damage.

Mit pri vlackovani nasazenej headgear s touhle kartou je sebevrazdny, protoze me to zasekava kazdej 5 sekund, a opravdu se mi nezda, ze by se ta glorie castila jen na 1%. (Spis to vypada tak na 30%). Nehlede na to, ze takhle casty casteni otravuje i zbytek party.

Jestli se to tady uz resilo, tak se omlouvam, ale nemam cas procitat vsechny posty. :lookaround:

podla db je to 5%

#45 TheERaY2

TheERaY2

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 257 posts

Posted 14 January 2007 - 02:04 PM

mě se spíš zdá problém že se to tušim spouští i když ta potvora missne .. :lookaround: nebo se možná pletu?
горделивый орган Final Fantasy
je ne sais pas parler francais mais je peux affirmer que je sais :)

manželé Burning Sacrifice & TheERaY

pro Higura a jeho manželku :P mixed by Dexo
http://muj.edisk.cz/...mp3_8.54MB.html
http://muj.edisk.cz/...mp3_5.83MB.html
http://muj.edisk.cz/...p3_10.56MB.html

(btw zkuste si na netu najít taky Fron Line Assembly - mám to od Baldicka docela cool mjusic :P )

#46 Baldicek

Baldicek

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 106 posts

Posted 14 January 2007 - 09:37 PM

to som si vsimol ked som s GC Crusaderom vlackoval a uspesnost castenia GC bola miziva pretoze som mal nonstop delay po glorii, sice sa uz cliet ani neobtazoval zobrazovat animacku glorii ale stale pisalo ze po skille je delay a to som mohol GC mackat aj 50x
Shane - Stalker 8x - FF
Baldicek - SBr sinX 82

#47 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 15 January 2007 - 08:00 AM

Je to 5% a funguje to i při magickým útoku, při bloknutí guardem a dokonce i při missu, kdy je dmg redukována na nulu (když něco dá tak málo dmg, že def a vit redukce tu dmg úplně vynulujou; při klasickým missu kvůli flee nevím).
"The purpose of life is to end."

#48 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 17 January 2007 - 06:29 PM

Chybka v textu u NPC ktere dela Sunflowerhairpin. Jedna z moznosti na vyber je "Pujdu to nehutit!"

Viz http://img406.images...eborn010fl7.jpg

Edited by Draxlith, 17 January 2007 - 06:29 PM.

Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.

#49 Raukoras

Raukoras

Deviling

• Supporters
  • 343 posts

Posted 20 January 2007 - 10:33 AM

Co to je za novinky, sealové i green iguana mění cíl, dřív to tak nebylo a v databázi to taky není napsáno, je to tak v pořádku?
Silk 98 - natural crit sinX svého času ve Phoenix Fury
Odkragli 90 - gw sinX
otec Furat 9x - fs priest
Taekwondoo 7x - taekwon boy
Raukoras 7x - agi 2h knight (znovu a lépe)
Raukor 79 - pure forger
Rudra 7x- hunt
Rincebolt 7x - wiz

#50 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 20 January 2007 - 04:31 PM

Co to je za novinky, sealové i green iguana mění cíl, dřív to tak nebylo a v databázi to taky není napsáno, je to tak v pořádku?

Od posledni SVN vsechno meni cil, pokud k tomu prijdes a zautocis na to, zatimco ten druhej nejakou chvili nedal damage. HO, Porcellio ...
Na druhou stranu se tehle zmene v SVN vubec nedivim, precejen to, aby novice upizlaval pres VVS bonus porcellko s nekolika stovkami expu, zatimco to neskodne okusuje priesta precejen neni nejlepsi chovani AI :flirt:

BTW kdyz ten co tankuje toho moba bez change target aktivne mlati a zpusobuje damage, tak mob target nezmeni...

Edited by jirkan, 20 January 2007 - 04:37 PM.

#51 Raukoras

Raukoras

Deviling

• Supporters
  • 343 posts

Posted 20 January 2007 - 05:01 PM

OK, díky, takhle to je samozřejmě mnohem logičtější.
Silk 98 - natural crit sinX svého času ve Phoenix Fury
Odkragli 90 - gw sinX
otec Furat 9x - fs priest
Taekwondoo 7x - taekwon boy
Raukoras 7x - agi 2h knight (znovu a lépe)
Raukor 79 - pure forger
Rudra 7x- hunt
Rincebolt 7x - wiz

#52 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 21 January 2007 - 01:43 PM

Mam takovy postreh. - nevim jestli jsou to chyba nebo zamer - to necham na usudku hlav pomazanych.

Vcera jsem si dal save v Gonryunu. Kdyz sem se z dung portl uchem - portlo me to do Lutie. Nechapu.
(vim jiste ze sem si to v lutii nesavoval protoze tu mapu nemam moc v lasce) Take prosim vysvetlet nekdo te zlomyslne kafre jak ma delat svou praci.
...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#53 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 21 January 2007 - 01:47 PM

Mam takovy postreh. - nevim jestli jsou to chyba nebo zamer - to necham na usudku hlav pomazanych.

Vcera jsem si dal save v Gonryunu. Kdyz sem se z dung portl uchem - portlo me to do Lutie. Nechapu.
(vim jiste ze sem si to v lutii nesavoval protoze tu mapu nemam moc v lasce) Take prosim vysvetlet nekdo te zlomyslne kafre jak ma delat svou praci.

asi stavkuje a dela si co chce :)

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#54 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 21 January 2007 - 01:50 PM

// Gonryun -----------------------------------------------------------------
gonryun.gat,159,122,4 script Kafra::kaf_gonryun 116,{
cutin "kafra_02",2;
callfunc "F_Kafra",0,3,1;

M_Save:
savepoint "xmas.gat",145,131;
callfunc "F_KafEnd",0,1;
}

gonryun.gat,159,122,4 script Kafra 116,{
cutin "kafra_02",2;
callfunc "F_KafSetYun";
callfunc "F_Kafra",0,0,1;

M_Save:
savepoint "gonryun.gat",160,62;
callfunc "F_KafEnd",0,1;
}

Existuji dve kafry s rozdilnym save... takze to je featurka :)

Samozrejme je to spatne... a opravim to...
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#55 Ebachan

Ebachan

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 24 January 2007 - 08:23 AM

Jestli je to bug nevím, ale už 5x mi "zamrzla hra" Prostě si jdu, najednou se zastavim a nefunguje ani klávesnice. Nebo jsem zabila příšeru, chci sebrat předmět a nic, nehnu se (kurzor se normálně otáčí, příšery pobýhají, ale já se nehnu ani o píď). Hraji hru z Flash a jsem asi na 1.1 USB, nic jiného mi neběží.
Těsně před zamrznutím jsem pustila Sakray-Reborn.exe.

#56 Tracy

Tracy

Baphomet

• Supporters
  • 1,038 posts

Posted 24 January 2007 - 09:41 AM

Sakray-Reborn.exe aktualizuje hru,takze pri tom hra nesmi byt spustena !!!

st červenec 25, 2007 : " Co dělat, když se na vás řítí banda rozzuřených Friendu? Klidně se poserte, stejně vam už nic nepomůže. "
JaneSlingerova : drzte hubu. takovy zku.rveny buz.eranty poslouchat nebudu. sbohem
[Nekdo] : Jooo souboj IQ: White Sniper vs Rodix :))))))
(K/P/V) 'veruka' : dam za vyexpeni 2000 za procento mam59 chi sedet
Guilda XXX shani do svych rad vypomoc na Rafflesia hunt, odmeny jiz od 2000 zabitých, výplata po ukoneni huntu // hunty pro zabavu, ne pro odmenu
Thorondor[2001947]: @set_hp Thorondor 99999
Thorondor[2001947]: @server_lags 300
Thorondor[2001947]: @set_player_lags casper 500

Tracy,Tracynka,Charlotte,Erotica,antiTracy

#57 Ebachan

Ebachan

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 24 January 2007 - 01:06 PM

Sakray-Reborn.exe aktualizuje hru,takze pri tom hra nesmi byt spustena !!!

Sakray-Reborn jsem pouštela než jsem pustila hru. Pak jsem zkusila pustit ještě Reborn (stáhl tak něco) a pak už to šlo (aspoň to za těch 20 minut nezamrzlo).

#58 makkros1

makkros1

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 458 posts

Posted 24 January 2007 - 09:20 PM

To zamrzavani postavy se mi taky stava, ale jen na GW. Nemuzu pouzivat BM, chodit, mlatit. Sedani sem nezkousel. Pockam tak cca 30 s a pak to jde. Pripadne pomuze relog. Ani jedno z reseni mi behem GW neprijde jako nejlepsi :clap:
PF+TE ali - Angličák Azarel - lama priest, Eldas - lama prof

Posted Image

#59 Hanysss

Hanysss

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 7 posts

Posted 26 January 2007 - 02:35 AM

Taky vam to spadne kdyz se teleportnete do Veins? :D

#60 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 26 January 2007 - 07:21 AM

Ne nespadne. Opatchuj si obcas i Sakray.