Jump to content
Reborn fórum

Hunt questy


Mitheress

Recommended Posts

Vubec nechapu, co to tu pises, nechcu spamovat, az budu online ve hre, zkus mi to vysvetlit :) toto by bylo asi na dyl, nechapu, co se snazis mi vysvetlit, nejake nove hunty a stare, me nevadi odmeny za hunty, ale za dosazeni urciteho mnozstvi bodu v hunt spolku. Tak pls, ve hre. Uz me to nebavi, jak to musim vysvetlovat kazdemu zvlast, kdo to nepochopi.

 

plati i pro ostatni, dekuju za pochopeni HOWG pro vsechny k tomuto tematu ^^

 

Snazi se ti rict, ze v dobe, kdy hunty zacinaly odmeny byly super, totez plati i pro odmeny za body. Tyto veci jsou momentalne zastarale, ale bylo by dost nefer je menit.

Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Ja si myslim, ze ty odmeny v hunt spolku nejsou az tak stare, jako zaclo to peknyma odmenama, ale pak uz dosly napady a vymyslely se nejake capky bez def a bez bonusu nebo nejake trapne bonusy a 90% tech hatek se nepouziva, ani v historii a ani neni duvod je pouzivat, kdyz jsou bezcenne. A porad jenom hatky se delaji, jako kdyby v tehle hre slo o to, co nejpekneji vyzerat. Ale at neodbocuju, to je zas jine tema. Proste od 3k + bodu nejsou stare ani pul roku, myslim

A opakuji, nechcu, aby se ty odmeny upravovaly, prece uz ma dost lidi ty odmeny a jen by v tom byl chaoz, ale snazim se o to, aby GMka, enbo kdo ty odmeny vymysli, tak aby tam dali nejake zajimave odmeny, prece 5k bodu uz je neco udelat a navic by to zvedlo oblibu hunty delat. Kazdej nepotrebuje byt v topce nejake tabulky, ale chce z toho questu neco mit...

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

... jako kdyby v tehle hre slo o to, co nejpekneji vyzerat...

...prece 5k bodu uz je neco udelat a navic by to zvedlo oblibu hunty delat. Kazdej nepotrebuje byt v topce nejake tabulky, ale chce z toho questu neco mit...

Spousta lidí to hraje právě kvůli těm čepicím. Jinak by nikdo nenabízel slotový brýle za Hat of the Sun God nebo 20M za Neko Mimi a podobně. A právě kvůli těmto lidem jsou takové odměny jaké jsou. Když jim to vyhovuje, tak proč jim je brát?

5k bodů je sice složitý udělat, ale uvědom si, že mezitím už jsi dostal odměny za 1k bodů, 2k bodů, 3k bodů atd (nevim přesně jak jsou ty hranice, ale je jich rozhodně víc). Kdybys měl dostat jen jedinou odměnu za 5k bodů - prosím, ať je to něco slušného, co má velkou hodnotu. Ale ty evidentně nepřemýšlíš nad tím, že než dosáhneš těch 5k mobů, tak už máš odměn spoustu (a to ještě neberu jednotlivé odměný z huntů a nebo drop ze samotných mobů, který zabijíš).

 

Když tě baví dělat hunty, tak je dělej. Když ne, tak se na to bodni. Na GW bychom taky ocenili nějakej drop, ale hrajem to i bez něj (i když na nižší úrovni), protože nás to (některé) prostě baví. A pro srovnání s GW - tam potřebuješ větší schopnosti, specializované buildy, podstatně lepší equip, máš spotřebu materiálu za jedny GW několikanásobně vyšší než 99 ze 100 PvMkářů za celou svou existenci na tomto serveru. Skoro by bylo logické, aby právě za GW byly větší odměny a ono nic. Buď rád, že aspoň něco máš...

Na druhou stranu souhlasím s tebou v tom, že nápaditost odměn je nulová. Ne, že by to šlo v současném systému vyřešit podstatně líp, ale kdyby se s tím trochu pohrálo, tak by to řešitelné bylo (prostě zavést v huntech jistý druh specializace, hunty oceňovat bodama místo přímo odměnama, za body by se pak daly kupovat některé itemy - když je budeš dost dlouho šetřit, tak si pak můžeš koupit i lepší věci...) možností se nabízí víc, ale je to podle mě zbytečně složité a překombinované. Přece jen hunty vznikly jako takový bonus k huntění, jako motivace skočit i na jiná monstra než ta, která jsou zrovna v kurzu (dřív jup, majo, pak niff, pak draci a lab, pak kasy a salamandeři, pak anubisové atd.

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ráda bych podÄkovala za hunt quest, je to opravdu milé zpří­jemnÄní­ pvm a já, jakožto pure pvmista, jsem za toto velmi vdÄÄná. :D

Jak už tady nÄkdo psal výÄe, je to spí­Äe o zábavÄ a ne (pouze) o zí­skávání­ drahých předmÄtů. Mne napří­klad baví­ shromažÄovat odmÄny (hlavnÄ Äapky), bez ohledu na hodnotu... :) NaneÄtÄstí­ jsem dost přelétavý typ člověka co se charů týÄe, takže skoro na vÄech postavách mám 100 bodů z huntů a ví­ce a žádný char v žebří­Äku. ):

 

Jinak pro ty, co si chtÄjí­ spí­Äe vydÄlat, bych doporučila sleepery či podobné lokace, vydÄlává se zde efektivnÄji řeknÄme.. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Objeven "nejvydelecnejsi" hunt :)

Je na stromy, jedno opakovani vas vyjde na 3 ygg. seedy a 13 iron ore (2 hunty udelate zdarma z prebytku, ale to je vedlejsi), za jeho splneni ziskate jeden gift box a zaverecna odmena je uzasny obb. :pinch:

PS: snad nevadi ze to prozrazuju, ale byl jsem opravdu prekvapen. :(

Link to comment
Share on other sites

Objeven "nejvydelecnejsi" hunt :)

Je na stromy, jedno opakovani vas vyjde na 3 ygg. seedy a 13 iron ore (2 hunty udelate zdarma z prebytku, ale to je vedlejsi), za jeho splneni ziskate jeden gift box a zaverecna odmena je uzasny obb. :pinch:

PS: snad nevadi ze to prozrazuju, ale byl jsem opravdu prekvapen. :(

 

Jsou daleko daleko horsi hunty. Tento hunt radim mezi ty jedny z nejuzasnejsich. Sice ne pro nas, ale rekni kdo z lidi kdo expi postavu pohrdne 10M base expem naexpenym za dve minuty. (Mozna jsis toho jen nevsiml. A navic je to skoro 10 hunt bodu za dve minuty. A nedejboze kdyz ti vypadne Huricanka ci obycejny Goldik a hned jses v plusu)

Link to comment
Share on other sites

Jsou daleko daleko horsi hunty. Tento hunt radim mezi ty jedny z nejuzasnejsich. Sice ne pro nas, ale rekni kdo z lidi kdo expi postavu pohrdne 10M base expem naexpenym za dve minuty. (Mozna jsis toho jen nevsiml. A navic je to skoro 10 hunt bodu za dve minuty. A nedejboze kdyz ti vypadne Huricanka ci obycejny Goldik a hned jses v plusu)

Nic cennyho mi nepadlo a expu jsem si opravdu nevsiml. :)

Hunt body samozrejme dobry, ale ty nemaji zadnou hodnotu.

Link to comment
Share on other sites

a kde se ten hunt da vyzvednout? normalne u vanna?

Jop, normalne u tabule - na konci, musis mit 1337bodu a splnenej asi jeden predeslej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zdravim vsechny hrace,

 

mam tu pro vas nabidku. Na mejlik Aslay@email.cz od dnesniho dne muzete psat take napady

na hunty, guild hunty a svitky. Napady mohou byt jen k samotnemu zabiti monster, nebo

pripadne i navrh odmeny.

 

Vzhledem k tomu, ze je huntu uz pomerne dost, tak se muze mnohokrate stat, ze budu muset

slozit pocet zabiti monster s vyhrou z jineho napadu a nebo to cele upravit. V kazdem

pripade nikdy to nezustane cele jak byl podan navrh, abychom predesli spekulacim, ze si

to hrac, co se s tim pachtil pripravil sam pro sebe :-)

 

Mejliky budu probirat casto a priblizne jednou za 3-5 mesicu dodame nejaky novy hunt,

nebo svitek.

 

Uz se me stalo, ze jsem dostala navrh monster na celou uzavrenou radu huntu, dodala

jsem jen odmeny. V tom pripade bude dotycny navrhovatel uveden jako jeden ze strujcu

novych huntu ci svitku.

 

Tak nazhavte mozky, sve klavesnice a jiz ted se tesim na vase napady.

 

Hezky zbytek dne

 

Aslay

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Vittku - Nejsem si tak jistý. Pokud tÄ hunty baví a zároveř to bereš jako prostředek na získání zenů, tak nevÄřím, že se oplatí pokraÄovat nad 5250 bodů, tedy MCA. Lépe vyjde vzít jinou postavu a s tou rozjet hunty nanovo a vytáhnout zase ty OCA, bernky, truhlice, mastely, Äepky atd atd a znovu se dostat na 5250 bodů. (A odmÄny za 5000, 5500 a 6000 bodů mi tak nějak naznaÄují, že mám pravdu, ale popravdÄ netuším jestli to je opravdu s tÄma odmÄnama tak jak se povídá.)

Edited by TomulkaBambulka
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Aku odmenu by si si predstavoval po MCA? Proste sa treba zmierit s tym, ze nie kazda odmena musi byt najlepsia. Niektori zase nemaju radi capice a robia to len kvoli bodom ... mozno sa im hodi kafra do rachelu viac...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...