Jump to content

Photo

Hunt questy

• Please log in to reply
221 replies to this topic

#21 R-e-n

R-e-n

Hyegun

• Supporters
  • 515 posts

Posted 09 July 2007 - 09:49 AM

raukoras: to by sice slo, ale tolik deleni tam zase neni... nakonec bude moct stejne vsechny kazdy.. jestli na to bude mit cas a chut... a nejvic by stejne bylo pro vsechny :-/
asi to holt dopadne na deleni podle abecedy... treba aj po trech pismenach odkaz.. no uvidi se...

const: jeeje.. tak to mne potesilo ;-) to se do toho jdu hned dat
  • 0
Posted Image

Kittynka (Cat) - Entertainer 110+
TRICKSTER ONLINE, server Fantasia, guild FF, Predstaveni charu ;-) a tu jeste lepsi ^_^

#22 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 09 July 2007 - 08:02 PM

Pridam drobnu statistiku huntov:

Spravenych Huntov: 28138
Bodov spolu: 38700
Top 3 hunty:
1. Lunatic Hunt 2759x splneny, 676 roznymi postavami
2. Skeleton 2629x splneny, 117 roznymi postavami
3. Zombie 2477x splneny, 584 roznymi postavami

a nakoniec...momentalne je na vyber 165 roznych huntov :)
  • 0

#23 Lemon party

Lemon party

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 29 posts
  • Interests:RO

Posted 19 July 2007 - 03:48 PM

:sleeping:

Moja malá úbohá aco už ani nevie, ako hľadia po tvári slnečné lúče...
Ale pri pupa hunte si ich užila až moc, tak neviem, načo sa sťažuje :)
Hunty sa mi strašne páčia, i keď bude trvať asi strašne dlho, kým si trúfnem na angelinga.
Svoju aco som vlastne vytrénovala iba na týchto huntoch, iba raz bola v parte s niekým iným.
Bol to, je a bude skvelý nápad, ktorý mi oživil hranie RO.
Ďakujem.
Jednoducho tie hunty žeriem :) :) :)

None Hope, Blacksmith

Edited by Lemon party, 19 July 2007 - 03:49 PM.

• 0

#24 XOYA

XOYA

Smokie

• Supporters
  • 52 posts

Posted 20 July 2007 - 10:09 AM

Ahojky, já bych chtěl podotknout, že hunty jsou opravdu skvělá věc, ale například Sacrifice crusader, nemá šanci něco huntit, jak jistě samy uznáte, prostě na to nemá sílu. Díky tomu mne napadl nápad, že by možná nebylo špatné, aby když je člověk v partě, tak se mu nepočítaly jen monstra co zabije sám, ale aby se to sdílelo i s ostatními členy... Například já když budu Sacri crus a budu v partě třeba s nějakým knechtem, priestem hunterem a podobně, tak se nebude počítat jen to co zabiju já, ale i to co zabijou oni..Myslím že by to bylo fér vůči postavám, co mají podpůrný build a samy nic nezabijí.. Mám s tím příjemné zkušenosti i z jiných mmorpg. Ještě mimochodem, vím že mi můžete říct, zabíjej to s jiným charem, ale jde tu o to že co na to pak můj malý chudáček crus? =) Tak zatím díky, snad to nějak vyřešíme (vyřešíte).
  • 0
Treaws - Rychlonozka bez "ptaka" =)
Suhiri - dříve SD SinX nyní sniperka
Gwindol - HP ve výslužbě
Ater Tyrranus - Spirit champ v duchodu

Posted Image

#25 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 20 July 2007 - 10:16 AM

Ahojky, já bych chtěl podotknout, že hunty jsou opravdu skvělá věc, ale například Sacrifice crusader, nemá šanci něco huntit, jak jistě samy uznáte, prostě na to nemá sílu. Díky tomu mne napadl nápad, že by možná nebylo špatné, aby když je člověk v partě, tak se mu nepočítaly jen monstra co zabije sám, ale aby se to sdílelo i s ostatními členy... Například já když budu Sacri crus a budu v partě třeba s nějakým knechtem, priestem hunterem a podobně, tak se nebude počítat jen to co zabiju já, ale i to co zabijou oni..Myslím že by to bylo fér vůči postavám, co mají podpůrný build a samy nic nezabijí.. Mám s tím příjemné zkušenosti i z jiných mmorpg. Ještě mimochodem, vím že mi můžete říct, zabíjej to s jiným charem, ale jde tu o to že co na to pak můj malý chudáček crus? =) Tak zatím díky, snad to nějak vyřešíme (vyřešíte).

Dojde cas, neboj, chystaju sa rozne vylepsenia tak, aby si aj postavy, ktore doteraz nemali moc sanci, mohli zahuntit :sleeping:
  • 0

#26 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 20 July 2007 - 10:22 AM

musis zatim zabijet to, co zatim sacri crussem sundas :)
ja mam se sacri paladinem stejny problem :) nebo muzu klidne jit na vsechny hunty a zabijet to ritualem :) Ale to potrebuja za zadkem profu a HPcko :sleeping:

Edited by Skywalker, 20 July 2007 - 10:23 AM.

• 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#27 RenjiX

RenjiX

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 25 posts

Posted 20 July 2007 - 11:41 AM

Jakožto budoucí sacri paldo nemůžu nesouhlasit s tímto návrhem...
  • 0
Renji...pure blood of Phoenix Fury and Templars aliance

#28 R-e-n

R-e-n

Hyegun

• Supporters
  • 515 posts

Posted 20 July 2007 - 01:39 PM

Hlavni problem u party huntu by byl v tom, ze by se nasli i taci... co by si posadili nekolik x-ualu na mapu.. a proste by si delali hunt nekolikrat... bez driny navic... ja sice chapu, ze se support chary toho clovek moc nezabije.... ale od toho uz tyto chary jsou. Z tohoto duvodu nelze povolit party hunty jako takove... ale v hlave mam uz delsi dobu myslenku... na party hunty do tezsich lokaci - podminka by vsak byla urcite body v hunt zebricku, takze by to nemohl plnit kazdy dual, co si kdo vytvori... musim to jeste poradne domyslet... ale mozna se casem neceho podobneho dockate ;-)
  • 0
Posted Image

Kittynka (Cat) - Entertainer 110+
TRICKSTER ONLINE, server Fantasia, guild FF, Predstaveni charu ;-) a tu jeste lepsi ^_^

#29 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 20 July 2007 - 01:49 PM

podminka by vsak byla urcite body v hunt zebricku, takze by to nemohl plnit kazdy dual, co si kdo vytvori... musim to jeste poradne domyslet...

To bude chtit domyslet, protoze tohle popira logiku. Jak nekdo muze pouzit party hunt od xxx bodu kdyz toho sam nikdy nedosahne :/ A co tzv registrovani hunteri? Jsem paladin co prd zabije, tak se u GM zaregistruju jako lama huntic a muzu vyuzivat party hunt ;] Samozrejme party hunt bude povolan na ty "tezsi hunty".
  • 0
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#30 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 23 July 2007 - 06:48 AM

V současné době hraju primárně za FS priesta a jsem v top 10 huntičů. V nabídce je řada huntů které utluču (ano, utluču palcátem se str 1) i já, tak nevím proč bys to neutloukl s paladinem. Přestaň hledat důvody, začni hledat způsoby, když se chce, tak to jde, podívej se na Anakina, to je taky sacri paladin a bodů už má pěknou kupu. Souhlasím, že ti, kdo přišli k huntům s hodně rozvinutými postavami mají omezenější šance (nabrat body od založení postavy do jejích použitelných levelů je totiž pohodička), ale na tohle se dost dobře nedá ohlížet. Začínala jsem taky už s hotovou priestkou, takže mohu plnit jen top hunty, ale pořád je tam dost možností, když se chce. Tak jako alchemisti nedostali skill pointy na přerozdělení po zavedení homunů, tohle je podobné. Když tak moc chceš hrát výlučně za tu jednu konkrétní postavu, tak bys tím spíš měl umět využívat veškerý její možný potenciál s dalšími možnostmi co nabízí hra a neměl by to pro tebe být žádný problém, naopak otevřené dveře k nové zábavě. A pokud přes to přese všechno to opravdu nejde a za každou cenu ty hunty chceš dělat, tak si fakt udělej jinou postavu. To je jako bys tady brečel, že creator zabije MvP na solo a ty ne a že jsi tudíž diskriminovaný, protože nemůžeš tohle dělat. A že na MvP můžeš chodit s partou? Parta ti může pomoci i s hunty, zase jen stačí umět využívat potenciál hry.

Huntům ZDAR a za hunty obrovský aplaus :mml: :) :)
  • 0
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posted Image

#31 Lemon party

Lemon party

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 23 July 2007 - 02:31 PM

:mml:
Súhlasím, Full Suport Priest má docela dobrú šancu sa v tabulke udržať.
Už nemám malú aco ,ale malu priestku :) a hunty zatiaľ plním iba tie, ktoré sa dajú zabiť s healom a že ich je...
No potom, až ma omrzia temné hlbiny, nadíde čas pomsty, ale to som odbočila...

Chcela som sa opýtať - na maine som si prečítala rozhovor, že NPC Balu vám dáva daľšie hunty, ale neviem, ako sa aktivuje.
Je na to dáky quest, alebo musíte mať dáky počet bodov?
Ak je na to quest, tak mi prosím, dajte aspon maličkú nápovedu.

Lovu zdar !!!

None Hope, BS

Edited by Lemon party, 23 July 2007 - 02:32 PM.

• 0

#32 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 23 July 2007 - 02:44 PM

Chcela som sa opýtať - na maine som si prečítala rozhovor, že NPC Balu vám dáva daľšie hunty, ale neviem, ako sa aktivuje.
Je na to dáky quest, alebo musíte mať dáky počet bodov?
Ak je na to quest, tak mi prosím, dajte aspon maličkú nápovedu.

Na wiki jsem dnes náhodou nakoukla, že přístup k Baluovi je za splněný Gryphon hunt :mml: což tedy asi s našima priestkama máme kapku smolík :)

75 těhle potvor neukoušu asi ani do vánoc :)
  • 0
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posted Image

#33 pal4din

pal4din

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts
  • Interests:paladin.............clown 80/48<br />pal4din.............Hwiz 94/6x

Posted 23 July 2007 - 03:57 PM

noo, neviem ci to je bug alebo to tak ma byt, ale ked das tomu gryphonovy hociaky dmg a potom ho niekto zabije, da to bod tebe a aj tomu kto ho dal tak mozte na tych gryphonov takto :mml:
  • 0

#34 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 23 July 2007 - 04:27 PM

noo, neviem ci to je bug alebo to tak ma byt, ale ked das tomu gryphonovy hociaky dmg a potom ho niekto zabije, da to bod tebe a aj tomu kto ho dal tak mozte na tych gryphonov takto :)

Takato situacia je fakt len zriedkava.
Stava sa to, ale neda sa to opravit. :mml:
A len tak mimochodom...ked sa ti nieco taketo stalo, neviem preco si to sem postoval a radsej nenahlasil niektoremu z GM...
  • 0

#35 Lemon party

Lemon party

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 23 July 2007 - 04:55 PM

A nemohol by sa ten pristup k Baluovi zmenit na nieco, co by mali sancu dat aj priestky? :mml:
Predsa len si nebudem robit hunta iba preto, aby som zistila, co ma Balu za huntiky...
Hlavne, ked sa ta moja mala priestka tak hrozne moc snazi. :)

None Hope, BS

Edited by Lemon party, 23 July 2007 - 04:56 PM.

• 0

#36 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 23 July 2007 - 05:10 PM

A nemohol by sa ten pristup k Baluovi zmenit na nieco, co by mali sancu dat aj priestky? :mml:
Predsa len si nebudem robit hunta iba preto, aby som zistila, co ma Balu za huntiky...
Hlavne, ked sa ta moja mala priestka tak hrozne moc snazi. :)

None Hope, BS

U Balua nejde ani tak o tych par huntov, ako o tie ciapocky, co sa daju vyrobit potom :)
  • 0

#37 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 23 July 2007 - 05:37 PM

U Balua nejde ani tak o tych par huntov, ako o tie ciapocky, co sa daju vyrobit potom :mml:

A co jako variantu neco tezsiho ale pro priesta, treba Dark Illusion hunt?
  • 0

#38 Lemon party

Lemon party

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 23 July 2007 - 08:52 PM

Ano, prosim, nechajte priestov zabit hordy Ilúzii, dokonca aj 100k poringov by som zabila, aby som sa dostala k Baluuu, ale musíte uznat, ze priest nema proti Gryphonovi sancu.
Ako ho ma zabit?
Holy liht?
Ved jedneho by daval cely den a to by musela s nim byt parta dobrovolnikov, z ktoreho by jedni museli drzat to ho grypha a druhy by liecili tych, co toho grypha drzia.
Popsala som to sice trocha zmatene, ale snad pochopyte.
Ja som sa rozhodla, ze budem huntit len a len za moju malicku priestku.
Mate pravdu, je dost huntov, ktore zvladnem sama.
Dost huntov, ktore zvladnem s priatelmi.
Ale tento hunt je myslim ze pre priesta nespravitelny.
To si mam nakupit hordy boltov na svitkoch a hadzat ich?
Ved tolko penazi nemam...
A nemôzem a vlastne ani by som sa nemala spoliehat na tú chybicku, ktorá bola popísana vyssie.
Nemohli by ste urobit aspon jednu malicku vynimku?
Prosím pekne.

None Hope, BS
  • 0

#39 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts
  • Interests:Anime, Fantasy, Scifi, RPG(DrD, AD&D, GURPS, Shadowrun... Samozrejme aj tie na pc :) ), LARPy...

Posted 23 July 2007 - 09:20 PM

Gryphon ma len 27800 HP. Skus si zohnat este linku na priesta(5x dmg HL) a pojde to lepsie.
Btw, nemoze pri hunte niekto potvoru nasekat a huntic ju iba dorazit?
  • 0
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.

#40 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 23 July 2007 - 09:31 PM

Imo FS nebo ME nebo i TU priest s linkou a s phenem daj naprostou většinu potvor, snad kromě pár, který jsou holy nebo maj hodně mdef a hp. Priestem bez problémů zabíjím například všechny legendary meče jako ogretooth a mysteltainn nebo minibosse, zealotusku, chimeru, bloody knighta. S trochou trpělivosti by šly určitě i nějaký mvp :mml:
To, jak popisoval paladin, se mi stalo asi jen u deseti potvor v jednom huntu. Když jsem to pozdějš úmyslně zkoušel zopakovat (různý první rány, poslední rány, větší podíl dmg, na stejným screenu nebo offscreen, stejný hunt u jedný nebo u obou postav, share expů atd), tak to už fungovalo správně, už se mi nikdy nepřičetla potvora, která by neměla.
  • 0
"The purpose of life is to end."

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users