Jump to content
Reborn fórum

Informace o srazu 27-29.7


Mitheress

Recommended Posts

Z duvodu, maleho zajmu se sraz u vody rusi!!!

 

Na hlavnim nadrazi tram c. 12 smer Namesti Miru, na Ceske prestoupit na x13, kterou se dostanete ke kolejim i do hospody (zastavka Klusackova - hospoda, zastavka Cervinkova - koleje).

 

Vsichni si povinne koupi listek za 13KC !!!! Nebo dopadnete jako ja, kdyz jsem se vracel z ubytovaciho :sleeping:

 

Snad to vysvetli mapka.

 

Prestup na ceske

ceska.jpg

Hospoda

list.jpg

Koleje

purk.jpg

 

Cesta vecer z A2 na kolej Purk ;]

vecer nejezdi tramvaje takze musite jet busem.

 

bus c. 93 ( hlavne nevlezte do 99!! ) prvni jede v 0:00 z Klusackove potom 1:07 a pak kazdou celou hodinu az do 5:07 pak uz jede zase tramvaj ;]

 

Program:

patek 27.7

ubytovani na kolejich

hospoda

sobota 28.7

koupani (Pasohlavky, nebo jina koupaliste (Dobrak, Kravi hora) a nebo jeste prirodni je tu jeden lom kousek od Brna ;])

vecer hospoda, potom akce na koleji :>

29.7

odubytovani

hospoda na rozloucenou ;]

 

 

 

Hospoda na patek je A2,Tady

 

- pivo - Budvar polotucne 19kc, plnotucne 24kc?(nevim jiste)

- nealko - tocena Kofola

- fotbalek

- hudba

- pokud bude pekne muzete sedet i venku

- vodarna by nemela byt problem

- zavira se v 2h (stejne musite byt druhej den ready ;] )

Kdo mi udela ostudu toho zabiju vlastnorucne !!!!

 

 

Kdyby byl problem tak mi zavolejte na mobil 776220587

 

 

 

 

Zatim prihlaseni:

Mitheress, Baalberith, Dunt, Johny , rodix, mitar, Busva, Lotrando, Vaclav ;], Kuzmicz, rulezz,Dr Yueh, Nessa

Ashitaka, Myjka, Zusska, Frost, Viperr, DarkLord , Glorfindel, Saqata, WeeX, Leontinka, Jiraya, Erasto, Ysaka

Edited by Mitheress
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uuu vyzera to lakavo :) ja by som constiku skusila tu kravi horu. Dostaneme sa tam aj peso ak niekomu nevadi chvilka do kopca :) a kam pojdeme pit? rezervneme si nieco? aby sme nezostali s holymi zadkami a mali si kam sadnut :mml:

Link to comment
Share on other sites

Tak už asi kvůli klukům jako je Viperr a DarkLord se tam určitě ukážu!

Jáká by byla škoda prošvihnout něco takovýho jako vidět tyto 2, naví­c 15 minut MHD z domu.

 

Takže já se ukážu :mml: #$%^&*(

Edited by tulpik
Link to comment
Share on other sites

Mithe připiÄ mÄ na seznam, dojdu v převleÄení­ s teroristou Kaplanem(pokud toho chudáka do té doby nÄkde najdu).

Ubytování­ nepotřebuju snad jen pokud by mÄ matka vyhodila z domu do té doby, což na 99% nehrozí­ :)

 

A připrav se, že toho musí­me spolu hodnÄ probrat, co se týká naÄeho vztahu, zdá se mi že mi zahýbaÄ ty, ty, ty. :mml:

Link to comment
Share on other sites

Mithe připiÄ mÄ na seznam, dojdu v převleÄení­ s teroristou Kaplanem(pokud toho chudáka do té doby nÄkde najdu).

Ubytování­ nepotřebuju snad jen pokud by mÄ matka vyhodila z domu do té doby, což na 99% nehrozí­ :)

 

A připrav se, že toho musí­me spolu hodnÄ probrat, co se týká naÄeho vztahu, zdá se mi že mi zahýbaÄ ty, ty, ty. :)

Ja si nejsem jistej jestli te tam nekdo chce :mml:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

Ja si nejsem jistej jestli te tam nekdo chce :)

 

v tom pripade nevim, proc si rusily GW, tohle pak neni sraz rebornu.....

Link to comment
Share on other sites

v tom pripade nevim, proc si rusily GW, tohle pak neni sraz rebornu.....

 

je to sraz rebornu ale neni nas problem ze tam neni zadny PF/temp..

 

//Jinak vcera mooc krute :) , dobre sem se bavil, a jeste vic nad nami strizlivy baalberith s elfinkou.. a dneska to bude ete lepci pokud se dostanu na to kupko ;)

Edited by frostsilenec
Link to comment
Share on other sites

je to sraz rebornu ale neni nas problem ze tam neni zadny PF/temp..

 

Lol mrkni se nejdrive na co Elric reagoval...

 

Vysvetleni:Proc se rusi GW, ktere jsou pro vsechny, kdyz tam nejsou vsichni vitani...

 

P.S:Ale bylo velice tezke odolat tomu lakadlu v podobe vasich osob a neprijet :)

Edited by Worgaz
Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

Lol mrkni se nejdrive na co Elric reagoval...

 

Vysvetleni:Proc se rusi GW, ktere jsou pro vsechny, kdyz tam nejsou vsichni vitani...

 

P.S:Ale bylo velice tezke odolat tomu lakadlu v podobe vasich osob a neprijet :)

 

worgaz ma pravdu, kdyz neumis porozumet psanemu textu tak, jak rika keldorn, nereaguj

special pro tebe bude napriste komiks v paintbrushi

 

chtel proste rict/napsat, ze nazvat to srazem rebornu a zrusit kvuli tomu GW, obzvlast kdyz nekdo napise tulpikovi takovou UBOHOST jako "nejsi vitan" + ten inkriminovany smajlik, je mirne podivne

 

p.s. sam nevim jestli dnes vecer budu doma, tak jsou mi GW ukradeny, me jde spis o princip

Edited by Kvakik
Link to comment
Share on other sites

je to sraz rebornu ale neni nas problem ze tam neni zadny PF/temp..

 

//Jinak vcera mooc krute :) , dobre sem se bavil, a jeste vic nad nami strizlivy baalberith s elfinkou.. a dneska to bude ete lepci pokud se dostanu na to kupko ;)

 

 

My meli taky jeden Reborn sraz (13.7 - 15.7), kuli nam se GW nerusili (neze by me na tom zalezelo, spis mi to vyhovuje), PF i Templ tam jsou a dokonce ve vetsi ucasti nez po "velkem opicim flamu"(doufam ze se nebude konat konvertace tak jak je to zvykem) kdy jsme tam byli jenom ja a Worg. A abych nezustal jenom u slov co se tyce onoho reborn srazu tak tady je reprezentacni skupinove foto, (All Included):

 

sraz_kromeriz.jpg

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

...

Jestli vas to tak stve tak si ho pozvete na svuj sraz udelejte z nej prominentniho hosta a kupte mu treba celou zoo kdyz jste z toho tak hotovi :P

 

Edit: Vase principy jsou odjakziva zvlastni :P

 

...

Ale ze vas tam bylo. Skoro jste se nevesli na fotku.

 

Brecte si tu, jdu na pivo :P

Edited by Ashitaka
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...