Jump to content
Reborn fórum

Monk, Champion - Kde Expit?


frostsilenec

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Moje oblibena lokace na zacatku expeni monka byla na jih od aldebaranu - lov stem wormu. Ze zacatku to bylo trochu hardcore, ale jakmile jsem ziskal comba, hned byl zivot lehci.

 

Jeste se da celkem rozumne expit na raydric archerech v GH Stairs, ale mimici jsou zejmena na nizsich levelech pekne nechutni - lepsi je proskakat do exitu v tom levelu a dal jsou gargy a par crampu (tady si clovek zaradi i jako acolyta).

 

Zajimava lokace na expeni je kousek na jih od Juna - jsou tam kozy (Goat) a nemaji rady OI (takze kdo ma zde OI 3 a vic, tak celkem v poho). Navic jsou ty kozy trochu zbugovany, protoze si nepomahaj :D Takze je to fakt celkem v klidu (navic jsou tam i takove nehybne kytky, ktere na OI celkem rychle umiraji.

 

Na vyssich levelech bych to videl na HO, geffen lvl2 (je tam jedna potvora, co vypada podobne jako hrac a zere celkem na dalku dost hp - ale kdyz se stihne asura, tak je po problemu :D ).

 

Mate nekdo nejake lepsi tipy?

Link to comment
Share on other sites

Ridil jsem se podle nanker buildu na combo monk - a tim nemam pneuma, takze kde jsou ty mista kde expit bez pneumi? ( sem aco lvl 50 )

306[/snapback]

 

 

Vcelku muzes expit vsude kde nejsou archery. Zkus orc dungeon, Bayland Island.

Pri tomhle ratu budes monkem co nevidet

Link to comment
Share on other sites

Mno ja som siel asuru takze som moc kombo nemal, ale expil som takto podla toho ako mi isly expi :

- payon cave 1f

- geffen tower 1f

- orc dungeon 2f

- GH (gargoyl)

- GH dung -nepamatam si presne nazov ale je vlavo dole- (raydrick archer)

- a potom v podstate uz asi len geffen tower 3f

 

to som expil solo, ale zohnat wiza napr do party tak ten geff je super tak isto aj geffenia (hned prvy warp), kde je dost nightmare

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem pred njakou dobou napsal post kde mam expit s ACO tak jsem behem cca 2,5h se stal monkem........  :( ja jsem teda sel do AV do caves do f2 na Solider Skeletony ( karty karty karticky...) a pak na bon guny v f3....

793[/snapback]

Kdyz se podivas do topicu aco - Kde expit? - tak sem ti tam odpovedel a psal sem tam enco o 2-4 hodinach :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja dlouhe casy expil monka v Payon F4-F5 ... je tam i docela slusny drop. Postupne jsem presel na Minorousy a HO ( ice ele ). Od lvlu 80+ mi pripadalo nejlepsi reseni Niflheim ( solo F1 ) a s priestem F2 ... Ale vetsina monku je hl. solo, tak se da chodit expit na ruzna mistecka :) A ohledne "Äerstvyho" monka, možno Cruisery ( pneuma ) bo Amatsu či Raydric A. v gh.... byl by nejakej lepsi napad ?? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
nevi nekdo kde se da expit snap monk s quad na 3 thrust 2 OI 3 a TSS 3....sem zatim na gargach ale pomalu a jiste musim shanet novy mistecka samozrejme pri aktualnim ratu coz je 2/2/2

5794[/snapback]

Raging Thrust mas na 2 mas snap? No doufam, ze ses jen prepsal...

Zkousel si Isis nebo treba i petite? Za pokus stoji i GH prison.

Link to comment
Share on other sites

Kdo ma 5 OI tak po dlouhe dobe poradim, ze muze jit na sleepery, je za ne jako za stingy a padaj z nich veci za 1500 a to skoro porad. Takze se tam da vydelat i naexpit krasne.

18001[/snapback]

Kdo ma OI 5, tak muze expit krasne treba i v severni jeskyni comodo - nadhernej drop na elu - minimalne rough e. pada ze vseho - 2 monkove s OI 5 tam musi uradovat uplne nechutne - pro ostatni classy to moc neni - samy high def zrudy, porti se a nedaji se moc vlackovat.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Newite kde expit Monka 70 bez healu(kombo) a kde nemusim kazdych pet minut sedet? Ty ovce v yunu jsem este nedal takze si pockam.... jinak ty stemy na ne potrebuju heal(sezeni)...

No mozna bych sel na vitaty do Ant Hellu, sice ti to nepoleze ale i ta heal jednicka proti nicemu pomaha dost...

 

Mam divneho komba s healem 3, a kolem 70 dolecuju jen malokdy, ta jednicka by me IMHO stacila. S heal klipem pak se mi osvedcuje treba Geffen2 (Jakk, Whisper), zajimave jsou malo-exp lokace na hunteni (Byalan 3, na 4 to jeste neni, mozna s whisperem)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jak jsem pred njakou dobou napsal post kde mam expit s ACO tak jsem behem cca 2,5h se stal monkem........ :P ja jsem teda sel do AV do caves do f2 na Solider Skeletony ( karty karty karticky...) a pak na bon guny v f3....

No já xpim dual na geo takže mám nějaké 2k job XP...ty jsi mÄl za skeleta 452 tak by mÄ zají­malo jak jsi to za 2.5 h stihnul :P jo a taky záleží­ ze kterého Jobu jsi Äel ;)

Link to comment
Share on other sites

No já xpim dual na geo takže mám nějaké 2k job XP...ty jsi mÄl za skeleta 452 tak by mÄ zají­malo jak jsi to za 2.5 h stihnul :P jo a taky záleží­ ze kterého Jobu jsi Äel :P

Možná by nebylo od vÄci podí­vat se, kdy to napsal. Bylo to samozřejmÄ před wipem, kdy byl z důvodů testování­ vyÄÄí­ rate.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kde bych mel solo expit monka na 95+ lvl. Je to ciste asurak...takze bud neco umlatim palici, nebo TSS...

Zelvy, zelvy, zelvy a pro zmenu treba zelvy :) Pocitam stim ze "ciste asurak" ma OI. Pokud nezvladas tak zbejvaj jeste Sleeperi - ty sou celkem easy.

Link to comment
Share on other sites

A kde sólo expit str>agi>int PvM (pure) kombo monka na 95+ lvl? 235 flee, heal lvl 10, 66 int; poslední­ch 5 skillů možno dát buÄ do ms (asi naprosto zbyteÄný), fury (v kombinaci se spike a koboldama?) nebo oi (nejspí­Ä jediná užiteÄná volba).

Link to comment
Share on other sites

A kde sólo expit str>agi>int PvM (pure) kombo monka na 95+ lvl? 235 flee, heal lvl 10, 66 int; poslední­ch 5 skillů možno dát buÄ do ms (asi naprosto zbyteÄný), fury (v kombinaci se spike a koboldama?) nebo oi (nejspí­Ä jediná užiteÄná volba).

Zaplatit si misto v labu? :baby: Nejak me nic nenapada ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...