Jump to content
Reborn fórum

Monk, Champion - Kde Expit?


frostsilenec

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

ja si myslim ze nejlepsi expenicko za monka je pokud zvadate TSS tak jit na geographery s moznosti ukrast si z nich SP po nauceni OI je moznost jit vlastne na cokolif co ma velkou VIT nejlepe sleeperi s neakym moc hodnym pristem s lexou .o) az je silna asura jit na draky a nakonec laby ... .o)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Jenže kolik lidí­ tÄ teÄka vezme na draky, když nemáÄ známý:cray:....nikdo...
A kolik lidí­ bez známejch expí­ champa přes asuráka, kterej je bez party a bez profesora k niÄemu? Vůbec nedáÄ pure-exp-kombomonka (jediné aktivní­ skilly AB, heal a teleport) mnohem rychlejÄ, i jako první­ char. Btw na drací­ch to nějak extra neleze, sólo asi dokážeÄ dát srovnatelný množství­ expů.
Když sundáÄ lexnutou asurou Kasu ve volcanu tak najdeÄ partu rychle:)
Jo tak to bych se nÄkdy rád podí­val, jak to vypadá, když monk potká něco jinýho než kasu :)
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

:)

Když sundáÄ lexnutou asurou Kasu ve volcanu tak najdeÄ partu rychle:)

Za dobu star gladiatoru si ja jako Champ nemuzu partu stejnak najit....protoze star glad to ma zabite prece jen rychleji....A potom co no... :)

Kdyz ani vlastni guilda se mnou nejde expit :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

No SG nechodí­ do volcana jen ve "své dny"? :) Naví­c sacri, fuj...

A co se troÄku snažit a jí­t třeba... i solo na sleepery, vidÄl jsem chain na želvy na trhu za 6M... to jsi opravdu tak lí­ný a nedokážeÄ expit jinak než asurou?

 

A troÄku OT, nic mi do toho není­, ale co teda dÄláÄ u PF? :D

Link to comment
Share on other sites

No SG nechodí­ do volcana jen ve "své dny"? :) Naví­c sacri, fuj...

A co se troÄku snažit a jí­t třeba... i solo na sleepery, vidÄl jsem chain na želvy na trhu za 6M... to jsi opravdu tak lí­ný a nedokážeÄ expit jinak než asurou?

 

A troÄku OT, nic mi do toho není­, ale co teda dÄláÄ u PF? :)

Nudim se,chlastam poty na gw za nic...Lamim...expim guildu....

a btw: myslis si ze to na sleeperech aspon trochu leze?

na mem levelu mi to snad nedava ani 0,1 :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Na sleeperech vydÄlávám prachy s WSkem 93, mám je na 4 bÄžné rány, imho pomalejÄí­ než na jedno OI a nějaké expy tam jsou :D Zkus ty želvy. Pochybuju, že jinde ti to půjde s kartovanou zbraní­ solo rychleji

Link to comment
Share on other sites

chlastam poty na gw za nic...

Kdy naposledy? Co jsem slyÄel tak je to pořád dneska nemám poty, nejdu na GW musí­m udÄlat jeÄtÄ tento quest... Takže až si zaÄneÄ stÄžovat, tak to nějak zkus opodstatnit...

expim guildu....

eh? 57 433 expů...

 

Mno já a bratr jsme vyexpili monka na lvl cca 90 na sleeperech (nebyl chain na želvy) a aspoř z toho byly prachy. Pak na drací­ch do 99. Po přestupu HO přes high swordmana (CrOnos). Přes prázdniny pak champa expil brácha sólo na drací­ch a dal tam za týden z přestupují­cí­ho high acolyty 90lvl champa. Pak lab (kterej byl pravda jednoduÄÄí­, ale i dnes se tam dá dávat 25M/hod, pokud se nelamí­ a nesockuje se tam nÄkdo)...

Link to comment
Share on other sites

eh? 57 433 expů...

Bylo jich vic..muzu za to ze sem leavnul guildu? :D

Neco pres mega to bylo :)

 

A ktomu questu misto gw...bylo to jen 10 minut...pak sem prisel...

 

A co se tyce gw...njn to byly posledni dvoje gw jenze ty dalsi dvoje predtim to bylo nejakych 300 bp :)

za monka jeste...

 

Ok neresme to... kdyztak si potom neco rekneme na vt

Link to comment
Share on other sites

viděl jsem chain na želvy na trhu za 6M...

 

Diky za reklamu xD

Jinak abych nebyl uplne OT, tak z vlastni zkusenosti muzu rict, ze champ se do 90 da na zelvach expit krasne... vic sem nezkousel, ale hadam ze tak do 95 se tam da vydrzet celkem dobre.. Pokud se nepletu, 95 adv potrebuje na lvl priblizne stejne expu jako 99 neadv. A myslim ze nejsem jedinej, kdo tam expil velkou cast poslednich lvlu :D

Link to comment
Share on other sites

V expeni champu/monku se nevyznam ale neco malo k expeni... Zkus si nekam zajit solo, zmer si cas v pomeru k expum. Pokud das cca 5 mega/ hodku, tak je to v poradku, to se da krasne vydrzet a jeste to jak vetsina rika "leze" (i kdyz nechapu srovanani "leze" nebo "neleze" kdyz nekdo mluvi v % .. ale to je jine tema). Pokud nedosahnes tohoto idealniho pomeru (mozna spis rozumne hranice nez idealniho pomeru) tak zmenit okamzite lokaci, to neni nic dobreho na nervy :D

Link to comment
Share on other sites

jinak taky není­ špatný exp jeskyně z Comoda nahoru, na stalactit golemech.

Padá tam docela dost elu a expy taky nejsou íşplně k zahození­. Chce to ale redukční­ ští­t protože docela nakládají­.

Kdyz uz mluvis o techhle...byl sem tam s monkem to bylo jeste asi 96 +/- pac sem se nudil...a nezabi lsem ani prvniho a uz sem lezel :)

 

300 bp na gw je za champa vskutku hodně. :)

Ty milte...nejdriv si to docti a pak pis :D

Psal sem tam za monka ne za champa :)

 

A Moonfigtere...kdyz uz sme u tech zelv...nebudu kupovat chain...a pak mi bude naprd....takze bys mo mohl na chvilu pujcit treba :-p

Link to comment
Share on other sites

Tak to asi bude chyba nÄkde u tebe, já tam chodil jak s monkem tak následnÄ s champem od chví­le kdy jsem mÄl pÄtkový ocult (tzn od +- 68 lvlu). S triple titan chainem, bez nějakého zvláÄtní­ho equipu s dualovým 85 priestem to stylem lexa->ocult->lexa->ocult->sebrat_loot_a_jí­t_dál bez nějakých vážných problémů, s aktivní­m supportem je to jeÄtÄ lepÄí­.

 

A imho je 300 BP za gw málo i na monka. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kde expit klasickyho spirita na 60lvlu? Prej se spirit dobre expi mne to teda neprijde ale to bude asi tim ze si na tomhle lvlu nedavam nic moc solo.

tipoval bych, ze rada sehnat si partu prichazi pozde/brzo

 

"skilleri" by ti nejspise poradili "vyarcherovat" priesta, "dohunterovat" u monka asuru, sehnat si login na scholara a pote expit na triale asurovanim

Link to comment
Share on other sites

Kde expit klasickyho spirita na 60lvlu? Prej se spirit dobre expi mne to teda neprijde ale to bude asi tim ze si na tomhle lvlu nedavam nic moc solo.

 

60.. to je takovej skoro 1st class jeÄtÄ ^_^ Nějakou dobu jeÄtÄ vydrž, poÄí­tám že od 65-70 to půjde velmi dobře, zatí­m se snad drž v pneumÄ (Fireloci, Gargoyle, jeÄtÄ mÄ napadly Penomeny, jestli dokážeÄ použí­t pneumu dost rychle nebo mezi pneumami přecházet) nebo Sandmani.. Mi gao možná taky, le neví­m, oni jsou tak na pomezí­ mezi normální­m mlácení­m a okultování­m, ani jedno není­ zas tak íşčinné.. Zkus se na wiki kouknout po možnostech třeba i pro swordmany, ze zaÄátku ten rozdí­l od nich tak velkej není­.

Link to comment
Share on other sites

Diky za reklamu xD

Jinak abych nebyl uplne OT, tak z vlastni zkusenosti muzu rict, ze champ se do 90 da na zelvach expit krasne... vic sem nezkousel, ale hadam ze tak do 95 se tam da vydrzet celkem dobre.. Pokud se nepletu, 95 adv potrebuje na lvl priblizne stejne expu jako 99 neadv. A myslim ze nejsem jedinej, kdo tam expil velkou cast poslednich lvlu ^_^

 

*cough* *cough* ale jinak se da podobne expit treba na Hodremlinech, ale tam to chce chain proti shadow nebo rase a 120 str a mozna i priesta na dual.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...