Jump to content
Reborn fórum

Monk, Champion - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

existuje tlaÄí­tko edit, tohle jsi mohl napsat do minuleho prispevku

 

combo pří­liÄ neznám, ale dotaz: naco na monkovi CRIT? odpoved na high def monstra by mi vzhledem k occultu přiÄla ponÄkud divná

jestli to je kombař, tak occulty ejsou zrovna pohodlná vÄc, a naví­c crit a trifecta není­ něco, co by se mÄlo rádo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Ahoj,vyplatí­ se dneska jeÄtÄ pro champa do MvP LBW s abyssema nebo je lepÄí­ sehnat +8,+9 pánviÄku s abyssema.(Můj champ má kolem 20 int v základu a equip,bÄžnej standart-Dia ringy,Varianty,COM,brejle s incubem).

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,vyplatí­ se dneska jeÄtÄ pro champa do MvP LBW s abyssema nebo je lepÄí­ sehnat +8,+9 pánviÄku s abyssema.(Můj champ má kolem 20 int v základu a equip,bÄžnej standart-Dia ringy,Varianty,COM,brejle s incubem).

 

StaÄí­ použí­t jednoduchý calculator, abys sis to zjisttil sám. Třebas tenhle http://calcx.wushuang.ws/

 

Jinak pánviÄka výjde lépe....sice o trochu ale výjde.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

doku ses si jisty ze panvica vyjde lepe i pro 20 int champa? teda nevim v tom calcu zalezi na strasne moc vecech, esli chces skakat hlavne z BC neob bez Bc a taky jake veci z tooh BC dostanes, nebo jestli jen pocitas kissy, nebo i bez kissu...nejsme si jisty ze ve vsehc pripadech je lepsi panvicka a v hodne pripadech vychazi nastejno, takze mne osobne je lito shanet kvuli prakticky stejny asure o jednoho abyse navic(take mam cca 20 int).

Link to comment
Share on other sites

 

 

No, uvedu priklad:

100 str, 20 int,120 dex, LBW .... asura za 52k-58k

100 str, 20 int,120 dex, panev (+5)..asura za 53k

 

Je to uplne bez eq na 99/70...ale pri roustoucich SP s eq se ti uz lepe vyplati panev, protoze tech par Sp co ti prida LBW uz neni takovy rozdil jako bez eq.

 

S eq: LBW ...86k-95k

panev..95k

 

A tim padem v kissu a BC ten rozdil bude daleko vetsi s panvi nez s LBW.

Link to comment
Share on other sites

Pří­mo u mvp buildu je ten rozdí­l jeÄtÄ vÄtÄí­.

 

120 str, 100 dex, 2295 sp (3038 sp s kissem)

+8 3x lib pánev

Minimum Damage 194554 (254860)

Average Damage 199415 (261243)

Maximum Damage 204276 (267626)

 

120 str, 101 dex, 2711 sp (3588 sp s kissem)

+9 2x lib LBW

Minimum Damage 174900 (229316)

Average Damage 181519 (238012)

Maximum Damage 188137 (246707)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdravim, chtel bych pomoct z kartama z tohodle obrazku http://img515.imageshack.us/i/screenreborn227eg8.jpg/ , Vim ze je v alici vanberk,ve stitu penomena, ve stunneru 2x SW, a v accesory 2x mantis ale zbytek jaksi nevim. Diky za jakoukoliv pomoc.

Ten screen znam :D

V armoru picky!

V botech iron fist.

 

Jinac dohledal bys to i podle DB a to tak, ze si das DB; items > search; item class >> card; a potom pres ctrl+ F nasel karticku :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...