Jump to content

Photo

Přestupovy quest

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Dušan

Dušan

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 12 October 2007 - 02:51 PM

Co vsechno mam splnovat abych se mohl stat assasinem crosem.
Předem dekuju za odpoved.
  • 0

#2 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 12 October 2007 - 02:54 PM

Co vsechno mam splnovat abych se mohl stat assasinem crosem.
Předem dekuju za odpoved.

je jedna jediná podmínka, být assassin level 99/50, pak můžeš přestoupit na high novice level 1/1, po získání jobu 10 přestoupit na high thiefa, po získání jobu 45+ u high thiefa můžeš přestoupit na assassin crosse
  • 0
Reborn
Persefone - h. priest xx/xx (Lovely Warriors)
CzechRO
Belga - DEX/VIT/str sage 99-->FS DEX/VIT/INT Proffessor 99/70

#3 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 12 October 2007 - 04:25 PM

Tohle platí pro všechna high 1st class povolání... tedy:

Nejdříve se musíš stát 1st classem (thief) a po dosažení minimálně 40 job přestoupíš na 2nd class char (sin).
Po vyexpení charu na auru 99 base 50 job lvl můžeš přestoupit na high novice.
High novic má všechny staty na 1 a volných 100 bodů na rozdělování, má o 30% více HP a SP a potřebuje víc expů na 10 job
Po dosažení 10 jobu přestoupíš na high thiefa... který je stejný jako normální thief, jen má +30% HP a SP a potřebuje víc expů. Po dosažení minimálně 45 job lvlu můžeš přestoupit na advanced char (sinX)...

Stačí?:)
  • 0
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#4 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 12 October 2007 - 05:28 PM

je jedna jediná podmínka, být assassin level 99/50, pak můžeš přestoupit na high novice level 1/1, po získání jobu 10 přestoupit na high thiefa, po získání jobu 45+ u high thiefa můžeš přestoupit na assassin crosse

...aneb přečti si fórum a wiki, moc to do začátku pomůže :)
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#5 Setokaiba

Setokaiba

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 07 November 2008 - 02:45 PM

zdravim . ja mmam problem, neviem, co mam robit pri queste na rogue . Zozaciatku mi to slo dobre , ale potom ked som mal odovzdavat predmety pri druhej casti questu tak mi dal uplne iny zoznam veci ..... ziskal som ich a isiel spet za tym chlapikom .... dal som mu predmety a on mi dal worn out page , potom mi povedal aby som siel za Hollgrehen juniorom co som aj siel .... dvere sli otvorit ale ked som s nim zacal hovorit ze ja niesom z rogue guild .... No tk som skusil za ostatnymi chlapikmi ist ale taktiez mi napisali ze niesom z rogue guildy ..... Neskor som aj skusal ist spet za chlapikom ktoremu som niesol predmety ..... Ale stale nic ..... Co mam robit :?: :rolleyes:
  • 0

#6 Ledni medved

Ledni medved

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 07 November 2008 - 08:21 PM

zdravim . ja mmam problem, neviem, co mam robit pri queste na rogue . Zozaciatku mi to slo dobre , ale potom ked som mal odovzdavat predmety pri druhej casti questu tak mi dal uplne iny zoznam veci ..... ziskal som ich a isiel spet za tym chlapikom .... dal som mu predmety a on mi dal worn out page , potom mi povedal aby som siel za Hollgrehen juniorom co som aj siel .... dvere sli otvorit ale ked som s nim zacal hovorit ze ja niesom z rogue guild .... No tk som skusil za ostatnymi chlapikmi ist ale taktiez mi napisali ze niesom z rogue guildy ..... Neskor som aj skusal ist spet za chlapikom ktoremu som niesol predmety ..... Ale stale nic ..... Co mam robit :?: :)

Ten junior... asi myslel jinýho... tam je tuším na výběr mezi třema NPCákama, takže je dost dobře možný žes nešel za tím pravým... viz http://wiki.reborn.c...i:rogue_prestup
  • 0
ucet na foru jen pro cteni a psani ze skoly ...

#7 Setokaiba

Setokaiba

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 08 November 2008 - 11:27 AM

vsak som pisal ze som skusal ist za ostatnymi .... no nic sa nedialo
  • 0

#8 Guest_Groxia_*

Guest_Groxia_*
  • Guests

Posted 23 November 2009 - 07:10 AM

I think, that you are not right. I can defend the position. Write to me in PM, we will talk.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users