Jump to content
Reborn fórum

Srazek ?


ensi

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jop s kočou sme vymysleli předběžně jenom tak, že by se v listopadu mohlo něco dohodnout ..je mi jedno esli praha nebo brno... ale jestli to bude v brně tak brňáci platěj ostatní­m pivo, páč je to skoro pořád v brně :) .. co sme dál vymysleli s kočou, nechám na něm, jestli vám to poví­ :) jinak sem pro listopad sobota/neděle večer až ráno.. taky bysme jednou mohli začí­t pozdějš jak v 6 .. to pak každej opdadne v 10 a pak je najednou nuda :X

Edited by TheERay
Link to comment
Share on other sites

No tak samozrejme, ze me muzete cekat taky. V Moste, ale i v Brne. Vim, ze je Brno takovej stred nasi rebornacky komunity, takze mi to neva. Ale nejvic by mi vyhovovala Praha, tam jako bonus muzu vzit nejakou milou slecnu (nebo i nekoho jinyho, ale radsi tu slecnu :) ) prespat ke me na kolej, postel je siroka :)

 

A termin? Jakejkoliv vikend...

 

Vim, ze se asi neshodnete, takze navrhuju udelat anketu, ve kterym meste to chcete mit, nez se bude domlouvat neco dalsiho...a podle poctu hlasu by se moh odhadnout i pocet :)

Link to comment
Share on other sites

Hlasuju pro Most... ale postel mam malou a rodinu velkou, takze u nas prespavani nebude :)

na druhym miste Brno... at je to i pro slovaky... a Praha az nakonec :-)

terminove spis ke konci listopadu :)

Jestli nas vy Mostaci prehlasujete, tak se k vam vsichni na truc navexlujem :)

Ale ted doopravdy...myslim, ze ve hre je bud Brno nebo Praha, no a rozhodnete se vy, me to je fuk :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

Hlasoval jsem pro Brno ale Praha neni problem :) A datum 3.11. protoze ma prijet Zusska na navstevu. Kdybych nehlasoval pro 3.11. tak se pak na me bude osklive koukat :)

Edited by Ashitaka
Link to comment
Share on other sites

mno tak ja bych bral asi to brno pokud se uvidi ze prijedou posily ze slovenska ale jelikoz ted sem zase v plzni tak mam blize k praze takze se nejak domluvte jinak k tem terminum ..asi bych byl schopny prijet na vsechny na ktere se domluvite tak tyden predem v tom problem nevidim:))...hlavne pak dejte k tomu srazu poradnou mapu at se nestratim:D

Link to comment
Share on other sites

když hlasovalo 82 lidí­... to se nás tam fak sejde tak 60+?? tomu se mi nějak nece vÄřit

 

Hlasovalo 41 lidi, ono to scita pocty z obou casti te ankety, tzn 41 lidi Praha/Brno a ti sami i termin :)

 

jo a btw. na spam si zalozte vlastni topic, necpete ho do meho :)

Link to comment
Share on other sites

kde mam tu anketu najit ja ji tu nevidim:D

Tady era: http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=821 :)

 

Myslim, ze trouble ma pravdu. Ty rozdily v ankete nejsou tak velky, a lepsi to je urcite kdyz to nekdo organizuje. Pokud by se jednalo o Prahu, tak bych do toho s nekym sel (sam to organizovat nechci), treba s maxem bysme se do toho mohli pustit :) Pokud to nekdo zpunktuje v Brne, tim lip pro (skoro) vsecky :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...