Jump to content
Reborn fórum

Srazek ?


ensi

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosimvas o datumu srazu se nediskutuje. - Datum voli ten kdo to organizuje.

 

Pokud s tim ma nekdo problem - muze se realizovat na zorganizovani srazu v jiny datum

 

VZDY se to nekomu nebude hodit. To je prirozene.

 

Vesela vacice byla dobra, rozhodne lepsi nez ten buzernatskej klub ve kterym bylo desny vedro. A nahore nesmirne arogantni obsluha.

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Takže :cray: kdy to bude to si zvolte, dal bych datum uzavření­ nÄkdy kolem 25. tohoto mÄsí­ce, pokud potřebují­ organizátoři pomoc se zabukování­m hospy jsem ochotný pomoci, hlasoval bych: v BrnÄ pro Vačici, v Praze: pro Kaprála ( servirka se mi moc libila :) ) .

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Takže :cray: kdy to bude to si zvolte, dal bych datum uzavření­ nÄkdy kolem 25. tohoto mÄsí­ce, pokud potřebují­ organizátoři pomoc se zabukování­m hospy jsem ochotný pomoci, hlasoval bych: v BrnÄ pro Vačici, v Praze: pro Kaprála ( servirka se mi moc libila :) ) .

 

Servirka v Praze sklidila sympatie od kde koho :) docela mi ji pak bylo lito kdyz se nas snazila zkasirovat :)

Btw v praze se tankrat ukazala i Mab b, co kdyz prijde zas heh :)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, já s tí­m sice nemám nic moc spoleÄného, ale v BrnÄ už jsem pár srazů pořádala, konkrétnÄ pro necelou stoveÄku lidí­ z Ultimy... ^^ Tak se podÄlí­m o mé zkuÄenosti s hospodama, třeba vám to pomůže při rozhodování­...

Na úplně první­ sraz jsem volila Club21, probí­halo to docela v pohodÄ, ale bylo to před Vánocema a takové "komorní­" - 50 lidí­... ale podruhé, kdy jsem zrovna mÄla tu stovku opilců, se mnou majitel Jednadvací­tky jednal pří­mo katastrofálnÄ a při domlouvání­ rezervace (a že jsem mu volala asi 3x bÄhem 14ti dnů) se mi neobtÄžoval oznámit, že ten veÄer tam bude jakási "diskotéka" a budou po nás chtí­t nejen vlezné, ale i obÄanky a vÄecky pod 18 ve 20hod. vyhodí­ (a že tam takových nebylo málo, já sama jsem jeÄtÄ mladistvá... ;] )... takže tí­m jsem s Jednadvací­tkou skončila.

A jestli vám můžu nějakou hospodu doporučit, tak je to Pekanda ( http://www.pekanda.cz/ ), je to velký, dobře tam vaří­, jede to nonstop (což já beru při organizaci srazů jako velkou výhodu) a je tam moc pří­jemnej majitel, nechtÄl po mnÄ při rezervaci nakonec ani zálohu (jakože v Jednadvací­tce chtÄli obvykle pÄtikilo)...

...ale dobrých hospod je v BrnÄ ví­c, žejo, ale já se bohužel musí­m při výbÄru orientovat na veliké nonstopy ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Tak dufam ze to bude tretieho :) na dalsie vikendy uz mam plan a tretieho pride do brna aj segra :cray:

 

Tak nejak mam tuseni ze je to tretiho kvuli Zussce :).

BTW s tebou Myjcicko se chci sejit uz vic jak rok :), ale zatim jsem nemel to stesti :). Doufam ze mi to vyjde :)

Link to comment
Share on other sites

Já bych to dal teda spí­Ä na jinýho, než třetí­ho (teda pokud pojedu, jinak si to mÄjte kdykoli a jakkoli :)), když tu tolik (pár) lidí­ psalo, že třetí­ho ne .. nějakej organizátor-dobrovolní­k se snad najde, ne? :)

 

Btw 21. má MaÂťa narozky :)

A 20. já, gimme překvápko :cray:

Link to comment
Share on other sites

No tak chlapci a devcata, pokud to ma bejt opravdu uz za 2 tejdny, tak by nebylo od veci nejpozdejc do konce tejdne napsat misto a cas konani, nakreslit pro nas nejakou mapku s podrobnejma vysvetlivkama a podobne, abysme si mohli zarezervovat letenky :cray:

 

Nechci na vas tlacit, ale spousta lidi si mysli, ze 3.11. je moc brzo, a tak by to chtelo informace driv nez na posledni chvili...

Link to comment
Share on other sites

uz strasne dlouho zadny sraz nebyl takze je to pozde docela od toho posledniho co byl :cray: ale takhle to urcite nemate namysli s tim brzo :)

hlavni je rict kde a v kolik at se nato lidi muzou nachastat kdy pojedou a jak daleko od nadrazi budou muset ujit

Link to comment
Share on other sites

http://www.pekanda.cz/

bych využil zkuÄeností­ mai chi a Äel bych sem ... non stop kde vaří­ je přesnÄ to co potřebuju :clap: ale esli se zas z vačice udÄlá noÄní­ procházka k okýnku /esli tam jeÄtÄ je/ tak to taky překousnu :D

na tyhle hospode je dobry ze jede nonstop ne jak z vacice jak nas vyhodili ve 2 dicky :drool:

taky tam varej a vypada docela slusne podle fotek a podle doporuceni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...