Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

Dotaz ohlednÄ Little angel doll Questu:

Poprvé jsme dÄlali vycvik, ale nestihli do hodiny. A hned po tom jeden hráÄ leavnul aktivnÄ partu a Äel expit. TeÄ dotaz jak na tom jsme? Původní­ parta co zakládal baby class je funkÄní­ lze tedy pokraÄovat v Q. když naberu toho zbÄha znova do party a splnit opakování­ výcviku nebo to můžem rovnou celé zabalit?

Dí­ky

 

EDIT: tak pro ostatní­ máme ovÄřeno že pokud baby class neopustí­ partu a zůstane původní­, mohou jí­ ostatní­ opustit a před dalÄí­m opří­padným vycvikem ti samí­ opÄt vrátit a pokraÄovat v plnÄní­ Q.

 

PS: je to opravdu psycho Q. a půlka guildy se se mnou teÄ nebaví­ :D

 

Partu muze opustit kdokoliv, muzes ji i zrusit, jen pro pokracovani musi byt parta opet zalozena (nevim, jestli musi byt stejne jmeno party). Vsichni, co byli v puvodni parte musi byt v nove.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Report from the New World quest:

při návÄtÄvÄ Expedition Scoutu na fieldech poprvé mi ani jeden nedal stránky a na obÄ možnosti promluvy odpověděl že mám jí­t pryÄ nebo že nemá Äas, je to chyba nebo při první­m setkání­ stránky nedá?

Link to comment
Share on other sites

Dweep@ skus sa uistit, ze mas dokoncene vsetky potrebne questy. ak si robil Tripatriate union feud, tak skus ist este za officialom a pokecaj ho. tento problem mal aj kamos a nakoniec sme zistili, ze v pre-queste nepokecal na konci officiala.

inak ten expedition scout ti vzdy neda stranky, obcas ti povie, ze nic nenasiel a mas prist neskor. takze klikat ...klikat a klikat. :-) gl

Link to comment
Share on other sites

Dweep@ skus sa uistit, ze mas dokoncene vsetky potrebne questy. ak si robil Tripatriate union feud, tak skus ist este za officialom a pokecaj ho. tento problem mal aj kamos a nakoniec sme zistili, ze v pre-queste nepokecal na konci officiala.

inak ten expedition scout ti vzdy neda stranky, obcas ti povie, ze nic nenasiel a mas prist neskor. takze klikat ...klikat a klikat. :-) gl

Mne to stalo hodinu klikani, a zhruba 360 stranek nez mi udelal ty reporty dvakrat i pro manzelku. Pokud chces vyrabet i pro nekoho jineho musis si reporty uklidit do kafry, pac kdyz jsem u sebe mel vsechny ctyri, tak se mnou nechtel mluvit:)

Link to comment
Share on other sites

Mne to stalo hodinu klikani, a zhruba 360 stranek nez mi udelal ty reporty dvakrat i pro manzelku. Pokud chces vyrabet i pro nekoho jineho musis si reporty uklidit do kafry, pac kdyz jsem u sebe mel vsechny ctyri, tak se mnou nechtel mluvit:)

coz o to, on mluvi ale pak nedava :D

 

jinak chyba vyresena

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pan Ibanoff z questu na vstup do Moscovie neví co chce, ekně na východ, když pohnete na východ tak vás seřve že říkal na jih (jsem si jistá, protože mi to udělal asi 5x). Pak se mi nějak zacyklilo objevovaní se příšer, které jsem tam nechávala vyhnít pač jsem je nezabila, a on mi neřád házel pořád nový...

Těsně před tím jsem udělala Q ještě jinou postavou která je tam nechala zmizet a šlo to.

 

PS: nakonec se mi tam povedlo dojet, ale trvalo to opravdu dlouho.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dnes jsem absolvoval quest "Geffen Bard Quest". DÄlal jsem ho přesnÄ podle návodu, vÄechno se jevilo správnÄ, ale zmiřované base expy jsem neobdržel :) NPC barda jen párkrát na mÄ zacastilo, apod... quest byl splnÄn, ale... nic :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potrebujem pomôcť s úplne banálnou vecou.

V tréningovom sektore nováčikov posiela po donesení určitých predmetov Olaf hráčov s banana hatom za Otomarom v pronterskom hrade. Ten dáva otázky, no hoci viem odpovedať, neviem presne akou formou a preto mi odpovede neuzná. Už som skúšal všeličo a zjavne bude problém s číslovkami. Mám ich nepísat písané v čestine aj s kone a ludia, alebo ako presne? neviem, koľko mám možností - už som musel za trest doniesť fluffy :D

 

Edit: Nič už - prekonal som to. po nápovede stačilo napísať číslo. Rovnako tak pri hugovi, ale uviazol som u Polly, kde treba uhádnuť slovo.

 

Edit2: Už sa mi podarilo nájsť návod na quest - srdečná vďaka Tomoko, ktorá si dala tú námahu vypracovať ho a sorry za spam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Riešim problémik s malou čarodejnicou a jej mačkou. Neviem, či som ten quest zachytil od začiatku, ale hovoril som už s jej matkou, našiel som aj mačku, ale na tom istom mieste by mala podľa mapy byť aj ona, no nie je. Čo mi uniká?

 

Už som to našiel http://www.reborn.cz/doku.php/wiki:magic_eyes. Musím si zapametať, že mám questy hľadať cez google, než tu budem spamovať.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

je normální­ že v Sign questu u Äásti s tanÄení­m to doslova zasekává při chození­ a sem tam to doslova postavu odhodí­? s takovými záseky to je fakt hrůza

 

DÄlat by to nemÄlo, ale je to takhle po****ny už pÄknÄ dlouho :-X

Link to comment
Share on other sites

Airship ticket quest: Mám ho už splnený, ale neviem ako docieliÂť tíş sÂľubovaníş opravu zlomených predmetov.

 

PoÄas vianoÄného eventu mi totiž jedna chepeta zlomila tsurugi (teda aspoř myslí­m, že je zlomený, lebo je názov Äerveným a nedá sa ní­m vyzbrojiÂť). Urobil som si s jednou postaviÄkou quest, mám to tsurugi aj v inventári, ale vždy, keÄ nadviažem rozhovor, tak mi len povedia aký síş radi atÄ.

Link to comment
Share on other sites

Airship ticket quest: Mám ho už splnený, ale neviem ako docieliÂť tíş sÂľubovaníş opravu zlomených predmetov.

 

PoÄas vianoÄného eventu mi totiž jedna chepeta zlomila tsurugi (teda aspoř myslí­m, že je zlomený, lebo je názov Äerveným a nedá sa ní­m vyzbrojiÂť). Urobil som si s jednou postaviÄkou quest, mám to tsurugi aj v inventári, ale vždy, keÄ nadviažem rozhovor, tak mi len povedia aký síş radi atÄ.

Dobehni si ke kovari do Pronty :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Green Maiden Egg Quest - problem. Ahoj, všechno v pohodě až do části questu v Glast Heimu. Zmražený růže Alisson donesený, část těla z gl_dun01 ok, další část z gl_prison1 taky ok, horší že v gl_cas02 zrovna při dialogu s NPC(3 část těla) jsem přišel o život tak že jsem dialog už nedokončil. Po návratu do gl_cas02 už semnou NPC nekomunikuje. Nekomunikuje ani Alisson, která by mě měla poslat do Louyang dungeonu pro dievcinu dusu. Poradí někdo prosím ? Díky (4 část od Pronty mám taky ok)

Link to comment
Share on other sites

Green Maiden Egg Quest - problem. Ahoj, vÄechno v pohodÄ až do Äásti questu v Glast Heimu. Zmražený růže Alisson donesený, Äást tÄla z gl_dun01 ok, dalÄí­ Äást z gl_prison1 taky ok, horÄí­ že v gl_cas02 zrovna při dialogu s NPC(3 Äást tÄla) jsem přiÄel o život tak že jsem dialog už nedokončil. Po návratu do gl_cas02 už semnou NPC nekomunikuje. Nekomunikuje ani Alisson, která by mÄ mÄla poslat do Louyang dungeonu pro dievcinu dusu. Poradí­ nÄkdo prosí­m ? Dí­ky (4 Äást od Pronty mám taky ok)

 

Celkem bezny problem u tohoto questu, tady pomuzou jen GM...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdaví­m, chcel by som sa spýtaÂť ohÂľadne prestupového questu na crusadera - ak už mám zadaníş íşlohu na donesenie tých 4x10 predmetov, tak eÄte platí­ možnosÂť dostaÂť sa Äalej s Hands of God a Chilvary Emblem? V návode to nie je Äpecifikované. Ba dokonca vzniká v návode dojem, aky by samotné dosiahnutie 50 job levelu stačilo na preskoÄenie 1. íşlohy, Äo nie je pravda.

Link to comment
Share on other sites

Zdaví­m, chcel by som sa spýtaÂť ohÂľadne prestupového questu na crusadera - ak už mám zadaníş íşlohu na donesenie tých 4x10 predmetov, tak eÄte platí­ možnosÂť dostaÂť sa Äalej s Hands of God a Chilvary Emblem? V návode to nie je Äpecifikované. Ba dokonca vzniká v návode dojem, aky by samotné dosiahnutie 50 job levelu stačilo na preskoÄenie 1. íşlohy, Äo nie je pravda.

porad by melo stacit kdyz hands of god a chilvary emblem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pursuing Rayan Moore (a spí­Ä takový detail) - Na konci návodu na wiki je psáno, že staÄí­ přinést 20 logů, ale už tam chybí­ pár poznámek o tom jak a v jakém pořadí­ jeÄtÄ tak 10 minut obí­hat NPC. Já si to dojela podle návodu na iRO, ale řekla bych že by nebylo na Äkodu ten quest doplnit celý. (Pokud se do toho nikomu nechce, klidnÄ ten kousí­Äek přeloží­m. A pokud jsem to dala do blbé kategorie, pardon, lepÄí­ mÄ nenapadla :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...