Jump to content
Reborn fórum

Bard - Buildy


oggi

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
hmm ale až na to když stojí­Ä na hradbÄ....ale ty tam nestojí­Ä ty lamí­Ä s clasicalem /heh ajestli si nekoho zabil.....tak koho prosim te (mÄ nepoÄí­tej :hypocrite: )  /heh

17453[/snapback]

 

jo a nenavážej se do mÄ ty kdybys byl nepří­tel tak přes ten ''lamerskej''classical neprojdes. Takže nekecej

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

NemÄlo by se jet ví­ce agi na buildy ?? Na impresive ... Neví­m jak by to mÄlo vypadat, původnÄ jsem plánoval dex 90 agi 90 int 52 .... ale teÄ vit neví­m neví­m ... na gw snad něco vydrží­ s 4500 hp 200 flee ne ?? Skilly .. uvažuju jestli full supportera, který bude dávat great damage lukem, nebo dát i do musical strike ... No jeÄtÄ se uvidí­ (jsem novic 5/3 :thumsup4:) PoraÄte ...

Link to comment
Share on other sites

NemÄlo by se jet ví­ce agi na buildy ?? Na impresive ... Neví­m jak by to mÄlo vypadat, původnÄ jsem plánoval dex 90 agi 90 int 52 .... ale teÄ vit neví­m neví­m ... na gw snad něco vydrží­ s 4500 hp 200 flee ne ?? Skilly .. uvažuju jestli full supportera, který bude dávat great damage lukem, nebo dát i do musical strike ... No jeÄtÄ se uvidí­ (jsem novic 5/3 :thumsup4:) PoraÄte ...

20261[/snapback]

Agi na GW neni na Flee(flee je na GW redukovany), ale na ASPD, protoze kdo chodi na GW, tak ma build ze te trefi(nebo VS/VVS/VVVS/Ancient zbran).

Na GW pouzivat Luk se podle me vubec nevyplati, jednak nemuzes mit stit(coz je o 30%+ vic dmg ze vseho) a Ranged utoky stejne na GW moc neboli(resp. boli ale jen od advanced class :flirt:) a hlavne, nemuzes supportovat pisnickama.

A vzhledem k tomu ze Melody Strike vubec nezalezi na ASPD, ale jen na DEX, tak je zbytecny mit tak moc AGI. AGI je jenom na lepsi Riff a expeni, ale vetsinou stejne budes hrat Stringy....

A jestli si myslis ze 4.5k hp neco prezijes, tak bych te chtel vyvest z omylu. Mozna bys neco malo vydrzel na serveru bez 2nd advanced class, ale ne tady. Bez thary umres na jeden Lexovanej Vulcan/SD/SB/cokoliv...., SGcko te zabije driv nez stihnes nekoho zmrazit(a to je dulezita uloha barda na GW).

Pokud chces build na GW, jed dost VIT(tak 80 by mohlo stacit), dost INT(48-60 s blessem, 30 je fakt minimum), DEX aby si dosahl 110(pripadne 120). Zbytek AGI na Riff, nebo STR na poty....

Link to comment
Share on other sites

Moon: ze by byla dulezita uloha barda pri GW mrazit mozna po [ /omg ]u kdyz neni jeste hodne marcu ale cim dele od [ /omg ]u tim je mrazeni od barda stale mene vyuzivane :laughing1:

20443[/snapback]

No, ne kazdej ma pri braneni(!!) nasazenyho Marca, ze? A i kdyby mela cela guilda permanentne nasazeny Marcy, co bys jinyho delal, kdyz vlezes s Bardem do precastu? :listen: Maximalne tak MS na Wiznu v nadeji ze ji prerusis cast :)

Me neslo o to dokazat jak je Frost Joke dulezitej, ale o to ze s tak malo HP ho zabije prvni rana SGckem :)

Link to comment
Share on other sites

Co ?! To jako fakt jo ?! Co to je za **************************  /omg K Äemu pak bard na GW je ?!  /sob

20484[/snapback]

No hrat pisnicku s lukem nejde (prekvapive :laughing1:) A prepinat zbran kdykoliv chces dat Stringy/Riff je takovy neprakticky.....nehlede na to ze musis u sebe mit jak luk, tak kytaru a obe zbrane vazi docela dost = uneses min potu.

Link to comment
Share on other sites

No hrat pisnicku s lukem nejde (prekvapive :laughing1:) A prepinat zbran kdykoliv chces dat Stringy/Riff je takovy neprakticky.....nehlede na to ze musis u sebe mit jak luk, tak kytaru a obe zbrane vazi docela dost = uneses min potu.

20486[/snapback]

Ale on psal, že na gw NEMřŽÂŽU supportovat pí­sniÄkama ... To je fakt nebo jsem si to jen ÄpatnÄ vyložil ?!

Link to comment
Share on other sites

A vzhledem k tomu ze Melody Strike vubec nezalezi na ASPD, ale jen na DEX, tak je zbytecny mit tak moc AGI. AGI je jenom na lepsi Riff a expeni, ale vetsinou stejne budes hrat Stringy....

20280[/snapback]

 

A toto je co za blbost? Melody Strike aj Arrow Slinging zavisia od agi.

Link to comment
Share on other sites

A toto je co za blbost? Melody Strike aj Arrow Slinging zavisia od agi.

20670[/snapback]

Neni :P Kdyz budes mit 150 DEX(de to tezko ale de to, stejne to je jen priklad), tak bude MS/SA instantni+provedeni animace, ktera se da prerusit pohybem a neni VUBEC ovlivnovana ASPD, tedy AGI(narozdil od DSka)

Link to comment
Share on other sites

Neni :P Kdyz budes mit 150 DEX(de to tezko ale de to, stejne to je jen priklad), tak bude MS/SA instantni+provedeni animace, ktera se da prerusit pohybem a neni VUBEC ovlivnovana ASPD, tedy AGI(narozdil od DSka)

20679[/snapback]

No řeknÄme, že pojedu i dost barda na DSka .... co pak ?? Já totiž mám agi celkem rád :P

Link to comment
Share on other sites

Mam dotaz, v bardacich se vubec nevyznam a mam jednoho rozjeteho a chtel bych slyset kritiku na muj build (malinko zkazeny).

MÄl by to byt GW build:

Str 7+2 (kvuli potum na gw)

Agi 30+11

Int 28+5

Vit 82+3

Dex 99+32

Luk5+3 (chybicka ze startu) :D

 

Je to bez eq nevim co bych mel nosit:D  :)

20822[/snapback]

VIT bych dal na 80(celkem), LUK 7+3, zbytek INT nebo STR, teda pokud chces 130 DEX. Me prijde lepsi mit jen 120 DEX a vic INT/STR, ale je to na tobe.

 

Equip: PooPoo/Kocka, +10 TripleBloody Boned Violin, Cranial, Green Boots(pokdu sezenes +9 boty tak Firelocka :)), Tights of Ares/Unfrozen, Imune Muff(Raydric), pripadne Marse, 2x Nimble Glove, pripadne SR(pokud dosahnes DEX bez Gloves).

Link to comment
Share on other sites

Asi jako u vÄech postav ;)

Můj názor je, že když bych dÄlal postavu, u který není­ třeba co nejví­c hp, ale staÄí­ imunita na statusy, tak nedám nějakých 100 vit (např 92+8), ale dám třeba jen 91 (83+8) a stat pointy dám mí­sto toho radči do luk. Pokud vemem íşčinek 1 bodu ve vit jako 1% resist, tak 1 luk dá 0,3%. Takže třeba 91 vit + 20 luk by mohlo stačit - jako praktický pokus bych zkusil stoupnout si do venom dustu, ten dává poison status nÄkolikrát za vteřinu, a pokud by mi bÄhem tý minuty screen ani na okamžik nebliknul fialovÄ, staÄí­ mi to :P Protože nebezpeÄí­ dostat stun jednou z x tisí­c ran a to jeÄtÄ jen na 0,00nic vteřiny mi přijde jako dostateÄnÄ dobrý :P ZvýÄení­ luk je levnÄjÄí­ na body a má na statusy v podstatÄ ten samej íşčinek.

 

edit:

1 luk dá to, co je vyjmenované výÄe, tedy 0,3% resist na statusy, 0,3% crit rate, 0,2 atk a 0,1 perfect dodge.

1 vit dá 1% max hp, 1% ví­c hp při použití­ léčivých itemů, ví­c dmg od occult impact a acid demonstration, 0,6-0,8 redukce dmg / hit ;) nebo tak nějak ;)

A je to jen můj názor, třeba by se tí­m ten build absolutnÄ zkonil :P

Link to comment
Share on other sites

Mam otazku, je potreba VIT na nejake pisnicky? Ovlivnuje str uder s nastrojem?

21777[/snapback]

No, kdyz to vemes doslova, tak jo, je potreba na vsechny :bye:

 

A proc? No protoze kdyz dostanes ranu vetsi nez 1/4(nebo to byla 1/3? nejak si nejsem jistej) tvyho maxHP, tak song skonci.

 

Takze cim vic VIT tim mensi sance ze ti prerusej song.....

 

Ale jinak plati to co napsal oggi(ostatne jako vzdy :))

Link to comment
Share on other sites

No tak tedka muj build u archera:

STR - 1 +1

AGI - 22

VIT - 2

INT - 18 +1

DEX - 26 +10

LUK - 1

 

Skilly - max Vulture a Maxuju oak

Mel by to byt GW, ale aby se taky dobre sam expil, abych se vubec z huntera dostal na Barda :-)

 

Mam neco jeste davat do Agi? Kde berete ty udaje ze vas build bude mit na 99 lvl takovy a takovy staty, na to jsou nejake kalkulacky, nebo to delate z hlavy? A takovy to info ze ma int delitelny sesti a tak

 

Dí­ky /thx

Link to comment
Share on other sites

Jj jsou to kalkulacky, zkus treba tuhle:

 

http://ragsim.tz4.com/

 

Compresiv simulator.

 

Imho je zbytecny postovat sem staty za achera, rovnou za hunta/barda ne? Jinak na barda se dostanes cca za den(2) na sealech - comodo doprava doprava dolu, je to na plazi. Zalezi kolik casu tomu das. Tam ti to do ty 80ky poleze. Pak muzes zkusit sehnat partu do niffu, jupe nebo jit s priestem na stingy, HOcka, nejlip podle chuti. Muzes zkusit i jiny lokace, odin, thanatos, hugel, laborka 1F - tam leze jen base, zadny job.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...