Jump to content
Reborn fórum

Budoucnost Rebornu


R-e-n

Reborn blizka budoucnost  

146 members have voted

  1. 1. Jake novinky byste na Rebornu uvitali drive?

    • Quest na Poring Tower cepici
      18
    • Quest na ruzne Dokebi paruky
      9
    • Tuzex - pridane zbozi
      26
    • Nove osobni Hunty
      64
    • Pisatele svitku
      29


Recommended Posts

Nejsme opravdu zvedavi na nejake drsne hadky typu GW topic a That's not fair... aby bylo hned ze zacatku jasno. V ankete naleznete veci, ktere jsou v priprave a chceme je uvest na Reborn. Jeste predtim bychom si ale mohli vyslechnout vase pripominky a nazory na ne. Navic bychom timto mohli mit takovy maly pruzkum, co uprednostnujete drive. Chudackovi Baalovi se toho hromadi moc pod rukama ke zpracovani, alespon by vedel, do ceho se pustit prednostne.

Na nazory zde se bude brat ohled, ale nebudou v zadne mire konecne, to je jako vzdy ponechano na GM tymu.

 

Prozatim prvni vec, ktera se udela.. bude reorganizace Boss Areny - k tomu ani komentare uz slyset nechceme (bylo jich dost).

 

Dale se vyjadrujte jen k moznostem v ankete nebo pripojte vase vlastni podnety ;-).

 

Blizsi popis jednotlivych moznosti:

 

Poring Tower: Custom quest od Zussky na tuto cepicku.

 

Dokebi Paruky: Custom quest na veskere typy Dokebi paruk. Schopnosti budou ponechany jen te zakladni. Ostatni budou slouzit jen jako ozdobne (tzn. zadny skill lvl 1 Hiding).

 

Tuzex: Zde by se jednalo o rozsireni sortimentu o podotykam jen nektere cash itemy, ktere se daji ziskat na oficiale pomoci kafra bodu (realne penize). Ruzne manualy a zvykacky... ceny by ovsem nebyly zavadeci ;-).

 

Osobni Hunty: Delsi dobu se od nich upustilo... mozna je na case par dalsich pridat ;-).

 

Pisatele svitku: Novy system podobny Hledacum pokladu a Rybarskemu questu. Jednalo by se o dlouhou cestu uceni se psani svitku, jejiz cilem by byly ty nejlepsi svitky, ktere se na oficialu daji ziskat jen koupi pres kafra body opet. Ucit byste se museli od nejneuzitecnejsich svitecku.. az po ty nejlepsi. Nebylo by to vsak lehke.

Link to comment
Share on other sites

Napad so zvitkami sa mi moc nezda, pride mi ako prilis velka custom uprava. Uz to co sa da ziskat huntami je dost. Ostatne veci nemozu ovplyvnit GW, takze v poho. Len neviem co z toho hlasovat, je mi to fuk.

 

btw. najlepsie custom veci su aj tak pisanie vzacneho dropu do chatu a pasce na GW :)

Link to comment
Share on other sites

Svitky jsou jednotlive Scrolly, které se ve hre daji sehnat (treba dropuji: Teleport Scroll, Lighning Bolt lvl 1 atd) + je nekolik dalsich druhu svitku, ktere se na oficiale ziskavaji koupi krabicky s 10 svitky za kafra body (opet zde funguji realne penizky)

Link to comment
Share on other sites

Hmm takovej svitek na assu ..

V souvislosti s tí­m by se taky mohla vrátit hospoda na obnovu hp i sp, stejnÄ tam nikdo nechodí­, somráci somrujou u kapry a když na "heal pls" nebo "heal prosim" obdrží­ jinou reakci, než tu oÄekávanou, tak si ji v chatu asi ani nepřeÄtou. Takhle by aspoř mÄla smysl.

Link to comment
Share on other sites

Svitky jsou imho nejpří­nosnÄjÄí­. Priestovi to stejnÄ neublí­ží­ a když se nebude dát psát vÄechno, tak to bude ok (přece jen priest házejí­cí­ SG by bylo troÄku silné kafe). Jinak poring tower - pokud ví­m, byla to rare odmÄna za jeden event, tak proÄ na to dÄlat quest? Škoda aby to mÄl každý... A ty dokebi paruky mi připadají­ krapet moc husté... No i když po boss arenÄ :) RozÄí­ření­ tuzexu zní­ také velmi zají­mavÄ. Jsem na vážkách jestli svitky nebo vÄtÄí­ tuzex... No a nakonec - osobnÄ moc nehuntí­m, ale ví­c huntů by mohlo být fajn, takže pro ostatní­ ano, pro mne ne :)

Link to comment
Share on other sites

No osobne bych se primlouval hlavne na veci ktere jsou spis hezke nebo pro zabavu nez funkcni. Takze odklikl jsem hunty, ale treba cepicky pokud by nemely skilly ale jen barvy by se mi taky libily (napada me namet - dlouha serie huntu na zpusob ptacku nebo geo-serie a na konci nejaka (vzhledove, ne vlastnostmi) velmi zajimava, jinak neziskatelna cepicka (idealne pojmenovana a notrade))

Jak uz tu par predrecniku psalo, taky naopak moc velkou radost nemam z itemu ktere by mohly zamichat nastavenim, konkretne u svitku se bojim aby se nedostalo do sveta neco co se velmi spatne bere zpet (samozrejme, zalezi jak bude vsechno nastavene, jaka bude cena napsani svitku, jake svitky vlastne bude mozne ziskat, jestli/jak budou omezeny na povolani apod.)

 

Precejen alespon podle meho nazoru chapu veci co se na ofiku ziskavaji jen za real prachy jako veci, co do hry spravne nepatri ale prosadil si je marketing :) takze bych s jejich pripadnym nasazovanim byl velmi velmi opatrny.

Link to comment
Share on other sites

Mě osobně by docela zají­maly ty battle manualy a bubble gumy :) Kdy by se asi mohly dostat do hry? Kolik budou zhruba stát? :)

A hodně pěkný je ten jirkanův nápad s těma čepičkama a huntem... co takhle dát dokebi paruky jako odměnu za regulérní­ hunt? Zabily by se dvě mouchy jednou ranou... :)

 

P.S. teď sem si všiml že už existuje něco jako gym pass, to se plánuje taky? :)

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Ja som osobne odklikol poring tower, lebo je to kawai :)

Osobne som sa na tento predmet velmi tesil, a nepotesila ma prva sprava, ze sa dal ziskat kedysi davno na nejakom evente a inak nie. Nuz, vyherca si ho mohol uzit doteraz. Aj Blindfold za pomoc pri betateste rebornu(malo to len par ludi) uz ma kadekto :)

 

2) Moze byt, aj ked ja osobne radsej tu poring tower :)

 

3)

Precejen alespon podle meho nazoru chapu veci co se na ofiku ziskavaji jen za real prachy jako veci, co do hry spravne nepatri ale prosadil si je marketing takze bych s jejich pripadnym nasazovanim byl velmi velmi opatrny.

S tymto 100% suhlasim...

Celkovo, zasada 3x meraj raz strihaj je velmi prakticka :)

 

4) V pohode, aj ked ich je este dost :) Osobne by som prijal napriklad Archer skeleton hunt :)

 

5) Ufff. Bojim sa zasahu do hry, ked si pohladame v reborn db scroll, najdeme naozaj zaujimave veci.

"A mysterious box containing 1 Pet Egg Scroll with the chance of obtainingDark Illusion Card,Dark Lord Card or Neuralizer." :)

"A scroll which gives you a random of Accessory Card." /omg

Link to comment
Share on other sites

Zda se, ze nekteri ne zcela pochopili oc tu kraci :-)

 

1. questy na zminovane cepice jsou uz vymyslene, staci jen nascriptovat...

co se tyce eventovych cepic, nikdo nikdy nerekl, ze zustane jen pro viteze eventu (casu na uziti mel spoustu) a navic si nemyslim, ze to bude mit kazdy - ten zusskyn quest je dost obtizny, aby tomu zabranil

 

2. spatne ty hunt questy plnite ;-), mezi vsemi temi questy je zakomponovano nekolik cepic (nejen ty, co ste zminili).... jen proste musite vic hledat :-)

 

3. tuzex... gym pass a neutralizer ee :-X... prozatimne to vypada na tyto predmety

 

Bubble Gum

Combat Manual

Convex Mirror

Megaphone

Token of Ziegfried

Giant Fly Wing

Kafra Card

Life Insurance Card

Abrasive

Dungeon Teleport Scroll

Small Life Potion

Large Life Potion

Increased Recovery Potion

konecny stav a ceny jeste nejsou urceny

 

4. scrolly, hledejte jen scrolly beznych skillu, zadne accessory apod

navic propracovat se k vyrobe tech lepsich svitku assumptio... bude stat spoustu casu, penez, itemu a namahy.. navic si pak udelat takovy svitek taky nebude jen tak... uvidite

 

vic uz nevim, co ste chteli vedet :-)

Link to comment
Share on other sites

Bubble Gum bude draha... nevim, jestli se ti vubec kvuli tem 30 min zvyseneho dropu vyplati to porizovat.... vazne se uvidi, zatim v tom nevidim tak velky prob :x

 

No pokud se najde velmi schopny clovek, co by to zvladl nascriptovat a udrzel by jazyk za zoubky... tak rozhodne bereme vsemi deseti :-)) ale pozor.. baal nasadil scriptovaci latku velice vysoko :-)) (ty cepicky vsak nejsou tak tezke na vytvoreni... takze kdyby nekdo? :-) )

 

Zminene cepky jsou na quest.. ne na hunt.. ale nevylucuji, ze pribudou i do huntu :-)

 

Nove cepky... tak snad uz naposledy odpovidam na tuto otazku :-) nejdriv chceme videt.. co se s nimi opravdu zamysli na ofiku, jestli envytvori questy ony.. jestli to budou zas nejake odmenove za koupi cedecek apod... tak urcite pribudou do custom questu u nas - ale az dokoncime cepicky, co jsou tu dele :-).

Link to comment
Share on other sites

Mluvime o smrti jen se zvejkackou... ale stale je moznost, ze si to clovek nahodi, az kdyz bude jistej, ze to mvp v pristi rane zabije :-)... o ty smrti sem taky uvazovala... ale ta cena zvykacky je tak velka, ze se riskovat nevyplati..

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Zda se, ze nekteri ne zcela pochopili oc tu kraci :-)

 

1. questy na zminovane cepice jsou uz vymyslene, staci jen nascriptovat...

co se tyce eventovych cepic, nikdo nikdy nerekl, ze zustane jen pro viteze eventu (casu na uziti mel spoustu) a navic si nemyslim, ze to bude mit kazdy - ten zusskyn quest je dost obtizny, aby tomu zabranil

 

2. spatne ty hunt questy plnite ;-), mezi vsemi temi questy je zakomponovano nekolik cepic (nejen ty, co ste zminili).... jen proste musite vic hledat :-)

 

3. tuzex... gym pass a neutralizer ee :-X... prozatimne to vypada na tyto predmety

 

Bubble Gum

Combat Manual

Convex Mirror

Megaphone

Token of Ziegfried

Giant Fly Wing

Kafra Card

Life Insurance Card

Abrasive

Dungeon Teleport Scroll

Small Life Potion

Large Life Potion

Increased Recovery Potion

konecny stav a ceny jeste nejsou urceny

 

4. scrolly, hledejte jen scrolly beznych skillu, zadne accessory apod

navic propracovat se k vyrobe tech lepsich svitku assumptio... bude stat spoustu casu, penez, itemu a namahy.. navic si pak udelat takovy svitek taky nebude jen tak... uvidite

 

vic uz nevim, co ste chteli vedet :-)

 

To jsi mi udelala moc velkou radost :). Uz se moc moc tesim. Zvlaste na battle manual, i kdyz to by jsme nejdriv musely expit aby to bylo jak vyuziti :D.

 

NOVE CEPICKY (v hlave se mi zase ozyva Crowleyho gen uchylek na cepicky) :):);)

Jelikoz jde v ankete oznacit jen jedna vec tak jsem dal poring tower, protoze je od moji milovane zuzzinky ;), ale moc rad bych i paruky a nove hunty. A svitky bych taky bral :)

 

Jinak bubble gum bych navrhnul udelat ve dvou prichutich :) Jednu drahou na vsechno (treba Jahodovou :D) a pak nejakou nic moc levnou (treba bananovou ;), ktera by byla podstatne levnejsi a nefungovala by na MvP. Aby na ni dosahli i novacci. Kazdej rad zvejka ne :)

 

Scriptovani by me moc bavilo, alespon ze zacatku urcite, problem je ze pres neustale hrani RO pomalu nestiham programovat veci do skoly :D. Jeste ze mam zasobu jednicek z programovani na rok dopredu :)

 

BTW jeden Giant Fly Wing uz mam tusim v kafre, ale netusim kde se tam vzaal :D

Edited by barbar_6
Link to comment
Share on other sites

Ja si myslí­m že jsou vÄechno moc pÄkné návrhy a určitě Äasem bude spousta dalÄí­ch, ale jak už psal jirkan tyhle zpestření­ hry by do politiky nebo ekonomiky hry nemÄly zbyteÄnÄ moc zasahovat. KaždopádnÄ moooc chválí­m GM tým za práci a hlavnÄ questí­ky, které z RO dÄlá alespoř trochu RPG, jentak dál. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...