Jump to content
Reborn fórum

High Wizard Buildy


Thror

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply
co treba takhle ? mage skilly -

...

 

wizz-

sg 5

ms 5

jt 10

quag 5

water ball 5

 

???

11972[/snapback]

mno tak SG5 a MS 5 nema moc cenu asi .. jako s dobrou dex ten rozdil oproti 10 neni tak velkej a hlavne na 5 to fak podle me nema cenu ...

 

jinak je fak ze ten FD se mozna nevyplati na GW ale na expeni solo se vyplati ... :ninja:

 

edit: a btw na kazdej ma marca a ne kazdej ma SG1 rychly natolik aby ho stih nez mu utece ten negdo ... a na expeni je blbost plejtvat gemy za SC ;))

Link to comment
Share on other sites

btw na kazdej ma marca a ne kazdej ma SG1 rychly natolik aby ho stih nez mu utece ten negdo ... a na expeni je blbost plejtvat gemy za SC :D)

11984[/snapback]

 

mno ti garantuju, ze zrovna clovek kteryho se budes chtit zbavit, toho marce bude mit )

jo a btw od wizen se vetsinou neutika ) ty se prave snazi vetsina co nejrychlejs zabit )

na expeni ti staci FW FB, takze FD je v mych ocich stale plytvani bodu ( stejne malo kterej high wiz to bude expit solo bez pomoci guildy )

 

ondr4s: ty 3 zbyvajici body bych asi dal do heavens drive ( s tim ze to sg a ms jsou na 10 )

Link to comment
Share on other sites

mno ti garantuju, ze zrovna clovek kteryho se budes chtit zbavit, toho marce bude mit )

jo a btw od ...

 

ondr4s: ty 3 zbyvajici body bych asi dal do heavens drive ( s tim ze to sg a ms jsou na 10 )

11990[/snapback]

hele high wize hraju a jasny ze se guilda snazi expit spolu ale porad expis nebo huntim sam .. a na co ti bude FW na priseru kera bude fire ? treba HO .... hm ? :P

ty gw: divil by ses kolikrat lidi co nejrycheljs dobihaj k empu .. tj proste .. jako urcite kdyz ten clovek nema guildu a chce expit obcas sam a huntit tak ten FD potrebuje .. pochybuju ze negdo pude huntit se stone cursem :X ... i kdyz je fak ze na hunteni je lepsi mit huntera :D

Link to comment
Share on other sites

hele high wize hraju a jasny ze se guilda snazi expit spolu ale porad expis nebo huntim sam .. a na co ti bude FW na priseru kera bude fire ? treba HO .... hm ? :)

ty gw: divil by ses kolikrat lidi co nejrycheljs dobihaj k empu .. tj proste .. jako urcite kdyz ten clovek nema guildu a chce expit obcas sam a huntit tak ten FD potrebuje .. pochybuju ze negdo pude huntit se stone cursem :X ... i kdyz je fak ze na hunteni je lepsi mit huntera :(

12045[/snapback]

 

Wiz kterej expi sam je lama a proto s nim nikdo expit nechce.

A u toho hunteni s FW :

marc - water, marse - water, thara - water - na ty ti staci JT

beetle king - earth (staci FB), creamy - wind (tak malo HP ze to umlatis i s rod)

munak - undead (FB), sohee - water (JT), bigfoot - earth, raydric - shadow,

verit - undead, sting - earth

Takze jediny co asi budes huntit a je fire bude drops ( :D ) a zerom ( :) ) coz myslim zvladnes i tak

Z toho plyne ze pokud to trochu umis tak si vystacis s FW naprosto bezproblemu :P

Link to comment
Share on other sites

dotaz :)

co se zapocitava jako prvni a jak to pak je dal na redukci cast timu..

asi prvni se pocita dex ne ? takze treba dejme tomu zbyde 50% cast time z puvodniho..

pak mam veci na cast time (a jelikoz nejsem moc optimista) a ty asi pocitaj treba -5% cast time az z tech 50% takze tj potom jenom 2,5 ? :) mno a treba sufra a stringy ? se zapocitaj asi az po tehle vecech ne ? :) dik za odpoved .. a pIs piste jenom kdyz budete vedet ... nebo kdyz to mate odzkouseny.. nazor je mi v tomhle pripade na nic kdyz si to jenom myslite .. diik :)

Link to comment
Share on other sites

... a pIs piste ...

12232[/snapback]

omfg tak tohle je troska moc...

 

mno kdyz vyjdeme z toho ze redukce se pocitaji z aktualniho cast time (tzn po zapocitani predeslych redukci ) a ne puvodniho ( ten co je napsanej v popisku skillu) tak je v celku jedno v jakym poradi se ktera zapocitava vyjde to totiz furt stejne )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

tak co treba:

 

fire bolt 10

fire ball 5

fire wall 10

sight 1

cold bolt 5

frost driver 10

lightning bolt 4

thunderstorm 1

stone curse 2

napalm beat 1

 

 

 

storm gust 10

meteor storm 10/lov 10

jupiter thunder 10

waterball 5

sight thrasher 2

earth spike 5

heavens drive 1

quagmire 5

sense 1

 

 

mozna uplne blba otazka... ale co vlastne je battle mode a jak to funguje?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Tak juknite na build, ktorý hodlám í­sÂť...:clap:

(bez boostov)

Str 2+3

Agi 1+8

Vit 25+5

Int 99+17

Dex 99+25

Luk 1+3

 

Mage skilly:

Fire Bolt 10

Fire Ball 5

Fire Wall 10

Stone Curse 10

Lightning Bolt 4

Thunder Storm 1

Cold Bolt 5

Frost Diver 2

Napalm Beat 1

Sight 1

(total 49)

 

High Wizard skilly:

Sight Rasher 2

Meteor Storm 10

Jupiter Thunder 10

Lord of Vermillion 10

Waterball 5

StormGust 10

Amplify magic power 10

Earth Spike 3

Heavens Drive 1

Quagmire 5

Sense 1

Ganbantein 1

Ice Wall 1

(total 69)

Nevýhoda je, že tam nemám žiadny skill "do poÄtu" takže so sebou budem spokojný až na 70 job leveli... /hmm

Link to comment
Share on other sites

az na 2 male vyjimky mas totoznej build, co ja. i staty i skilly. nikdy sem si nestezoval :) ma to vse, co bych mohl chtit a vyhovovalo mi to jak na gw, tak na expeni :)

18141[/snapback]

 

kdysi sem slysel od 1 cloveka ze ADV jet na 99/99 je blbost ... neplati to vzdy ale u wizny docela jo .. podle me je treba bud dex build (bez insta castu - gospelu - nema cenu ani moc) nebo int build (130/135/140 int) ... kdyz date treba dex 99 tak oproti 93 dex to nepoznate skoro ale vit se vam zvedne na 43+5 z tech 25+5 coz je hodne znat uz ... :) takze podle me proste 99/99 u wizny je spis na expeni .. na GW porad stun a malo vydrzi :) u skillz síşz se ten stat build nemusi tolik projevit. .. SG jede kazdej MS/LOV taky takze tam uz je to jedno :) ale na druhou stranu lidi co rikaj bud jenom FD nebo jenom SC je taky blbost asi kor kdyz dojdou red gemy .. a ze jich wizna pobere jeste s potama ... :) (i s linkem od SL musi precejenom neco brat takze ja jednoznacne FD+SC)

Link to comment
Share on other sites

ja hodlam taky mit u H wize staty 99/99 a vyhodu to ma v tom, ze si udelam jak dex equip tak int a nebudu omezen jen na jedno a muzu to tak stridat

jinak skilly uz u H wize ma vetsina lidi stejnych ja mam totez co Thror jen u mage sem se rozhodl mit SW misto FW takze sem kvuli tomu musel prizpusobit uz cely mage build

Link to comment
Share on other sites

ja hodlam taky mit u H wize staty 99/99 a vyhodu to ma v tom, ze si udelam jak dex ..

18259[/snapback]

 

to me taky napadlo ale mas o dost min vit a to uz sem myslim psal .. statusy maj na tebe vetsi sanci .. poty ti davaj min .. mas i min hp (ne tolik ale min :) ) .. mno a to stridani .. te chci teda videt :) ale muj nazor je ze kdyz neudelas za h wiznu insta nebo aspon sg pod 0,2 sek (sufra i stringy) tak je to naprd a dex se nevyplati rvat 99 .. a radsi jet int 99 dex 90-95 a zbytek vit ... ten nejmensi zbytek potom STR na poty gemy :) urcite to casem zjistis :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Napruzenej tak trochu jsem,dnes jsem toho moc nenaspal,ale spis me nastvalo ze misto toho aby Max nebo Tulpik napsali jestli se da jit i vic tak tu hledaji zatim uplne neco jinyho.

 

Ale dobre reknu ti jak to vidim realne ja:

Tiara(1) nebo Crown(1) + elder willow +3

Glasses(1) + elder willow +2

Valkyrie's Armor(1) + evil druid +2

Wizardry Staff +6

Muffler(1) + aliot +2

2x earring nebo Vesper core 01 +4

 

INT + 70 job +116

jidlo +10

BC +20

Bless +10

Battle orders ci jak se to jmenuje +5

 

CELKEM 180

 

 

 

 

No tomu rikam hodnotny prispevek.

Z mrmlacu si nic nedelej, kdo nema co rict mrmla. :D

 

Slotovy brejle, Valkyrie a jidlo se tezko schanej :D

 

ale kdyz uz jsme u te teoreticke

Nevis je tu nejakej HW co pouziva fire pillar? Zkouseli jste to?

Nejak to nechapu - redukuje se z nej pri GW DMG nebo ne?

Link to comment
Share on other sites

 

Ja jsem nerekl ze je na tom neco divnyho,jen me zajimalo jestli nekdo nezkousel nebo neprocitaval treba jeste vic INT.To byl jen namet na pokec :D

 

tak to potom jo :D no já beru momentálnÄ za "realnejch" (~dostupnejch 80% poÄas GW) 150 / 160 pokud bereÄ gospell bez jí­dla...

Link to comment
Share on other sites

proc by mel byt zrovna aliot scifi? ja ho teda nehuntil ale myslim ze by to nemel byt problem..v kielu se i slusne expi

 

EDIT: My tam byli h priest, h wiz a sacri paladinka a slo to jak pomasle..veci padali, expi lezli...byl bych tam casteji ale bohuzel priesti maji i jinou praci nez litat se mnou

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...