Jump to content
Reborn fórum

High Wizard Buildy


Thror

Recommended Posts

Včimol som si, že na reborne je sluÄná kopa High Wizien, ja osobne už fakt neviem kam dávaÂť body z job levelov...a niektoré HW skilly som eÄte ani neskíşsil. Myslí­m, že keÄ je na reborne tožko HW, mohla by sa tu spraviÂť pekná paleta buildov :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

takze napisu ti muj build ktery sem jel ale nedojel jelikoz me h.wizna prestala bavit B)

takze staty na lvl 99 s equipem ktery sem napsal dole :D

je to s boostama

str:1+13

agi:1+21

vit:40+5

int:93+27

dex:99+34+deviruchi rovna se 139 dex :P vic tu nejde teda myslim 140 max

luck:1+3 (mno este rocker ale toho se nemel)

equip:

rod 4x drops kard

guard thara frog kard

AoA,masquarade,gankster masq

mulfer s ryadricem,shoes s veritem

2x nimble glove

cim vic + tim lip B)

skill pointy tak na to se me neptej to uz si moc nepamatuju nez bych to splacal trvalo by to ale kazdy je jede jinak prece jenom 69skillu je 69skillu B)

Link to comment
Share on other sites

dex:99+34+deviruchi rovna se 139 dex :P vic tu nejde teda myslim 140 max

 

Jde tu 99+44dex - 70job lvl, 4drops rod,AoA,2x nimble gloves,deviruchi,bless,Anolian c. v brneni a rocker c.

Resp na GW teoereticky jde i 99+49 (GW Skill Battle Orders +5 dex),jen nevim jak bys cekal, nez ti nekdo spusti efekt IC Anolian karty :)

Link to comment
Share on other sites

tak ja vam sem dam i muj build

 

 

str 3 + 4 (evil wings vypadaj cool  )

agi 1 + 8

vit 48+5 (sranda, kdyz vas nekdo stunuje)

int 88+17 (delitelne 5 i 7 )

dex99+ cokoli sezenete

luk 1+8

 

equip takova ta klasika, proti meelee charum se taky hodi Pest c., budou vas milovat

 

mno myslim ze dobra varianta ;) ten int bych ale dal vic asi.. i kdyz s amfilty je to urcite dostacujici ;)

chces mi rict ze nedostanes stun?? B)

mno pest kard to je silena vec do PvP i GW :)

Link to comment
Share on other sites

Co myslite. Vyplati se wiznoj pri GW mit Fire Pillar?

fire pilar si myslim ze se na gw nevyplati mel sem ho ale nepouzil vubec

mno, ten stun sice obcas dostanu, ale stihnou me dat tak 1 mamo, a tim te moc nezabijou, navic s touhle vit mas pres 6.5k hp sam od sebe 

 

a ta INT diky amplify neni zas tak moc potreba, takhle mam s blessem nejakych 650-966 matk, nebo tak nejak........

 

EDIT: tak jen 6471hp

tak to je slusne B) ja mel s int 90+ matk pres 1000 tusim ze to bylo nakych 1096 max :)

Link to comment
Share on other sites

To jsem pred [ /omg ]em testoval v arene a nefungovalo to (neprida to MATK)

3520[/snapback]

 

hmm kdyz jsem to skousel s kamaradem tak mu to Mag Atk zvisilo, ale mozna ti to neslo, protoze to ma urcitou sanci na uspech zavisejici na lvl skillu.

 

Edit: aby to nebylo tolik OT tak daji se nejak u wizze vyuzit skilly frost nova a sight crasher? vsimnul jsem si, ze skoro nikdo tyhle skilly nejede.

Link to comment
Share on other sites

mno.. vzhledem k tomu, ze jedu SW jedu SS na 5 (musim) + 2 navic a pak SP rec. a to taky par skillu k tomu.. ono pak nechpu, proc jet high wize, kdyz jeho skilly pak nevyuzivas :P to uz se to pak jede jen kvuli jobikum navic? :P v tomhle sem nezkusenej i kdyz hraju ragnarok od unora roku 2004 :mellow: holt, to tenkrat nebylo :P)

 

to se mi uplne na prvnim czechru stavalo, ze kdyz sem dal FB (bo jinej utocnej skill) na nejakyho moba a clovek z party to zabil pred dokoncenim myho castingu, tak sem tu DMG dostal ja :DDD to byla fakt sranda :P))

Link to comment
Share on other sites

k tomu sightrasher ja sem h pred [ /omg ]em omylem dal na lvl 3 a kdyz sem ho pouzil tak to odhodilo asi o 6 policek ode me lidi co tomu staly v ceste a dalo jim to takovy mensi dmg. Treba by to na lvl 10 mohlo mit docela velky dmg

Link to comment
Share on other sites

Frost nova a Sighttrasher by mali maÂť ní­zky cast time, ktorý nie je redukovaný dexteritou... To je celkom dobré pre Agi wizzardov. (Neprajem si poÄuÂť "Agi wizzovia síş naniÄ", pretože viem, že to nie je pravda a kto eÄte nevie, že v tejto hre sa bojuje aj proti nieÄomu inému ako bossom alebo hráÄom, nech si svoje vedomosti rýchlo doplní­.) Plus eÄte mojnÄtrá zmrazí­ alebo odhodí­, Äí­m im dá možnosÂť vydýchnuÂť si.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
podle me se vyplati jedine amlify, ktere je bezkonkurencni, a na gw gantelbein (nebo jak se to pise :)

u magic crasheru sem nikdy nenasel prilezitost,

graviti field je nepouzitelne, diky tomu ze musite stat pobliz, a jakmile se vas nekdo dotkne, tak se to zrusi,

soul drain ma moooc dlouhej a zbytecnej prerequest  :)

sou to vsechny ?  :)

4698[/snapback]

 

no jako ja tady pred [ /omg ]em nehral ale hral sem na finalu chvili a tam se mi to amplify strasne libilo... gantelbein a to vubec ani nevim ze existuje :)

Link to comment
Share on other sites

jo jeste jedna vec..... co by jste preferovali? stone curse nebo quagmire? :P ja bych spise si dal to stone curse... quagmire ma vyuziti a aji sc bych vyuzil.. vzhledem k tomu ze nejedu sw tak by se hodili oboje :( ale to nejde :rolleyes: sice nez k tomu dojdu tak to jeste casu dost... ale taky nez tu na tom foru nekdo dpovi :(

Link to comment
Share on other sites

jo jeste jedna vec..... co by jste preferovali? stone curse nebo quagmire? :P ja bych spise si dal to stone curse... quagmire ma vyuziti a aji sc bych vyuzil.. vzhledem k tomu ze nejedu sw tak by se hodili oboje :( ale to nejde  :rolleyes: sice nez k tomu dojdu tak to jeste casu dost... ale taky nez tu na tom foru nekdo dpovi  :(

6581[/snapback]

ak chces ist aj na gw potrebujes obidva, pretoze kazdy z nich sa casto vyuziva...

ak planujes len pvm build tak radsej ten quagmire.. to ze spomali moby sa dost hodi

Link to comment
Share on other sites

no takhle... toto je build na wizarda a jako treba ¨na czechru sem quagmire moc nepouzival... jedine v pvp na huntery.. sc sem nemel a dost me stvalo protoze kazdy druhy mel marc.. jo k tomu buildu na wizzarda... no jako ted me tak napada ze asi radeji vemu to quagmire protoze tohle bude hlavne build na expeni abych se dostal na 99.. pak budu uvazovat jinac...

 

no ja si to predstavuju nak takto..

fb 10

fball 5

sight 1

fw 10

cb 5

fd 10

napalm 1

sc 1

lb 4

thunderstorm 1

------------------------toto je 48 skillu takze zbytek 1bod na bud sp recovery v pripade quagmire anebo v pripade sc na sc.. :rolleyes:

wb 5

jt 10

sg 10

LoV 10 (rikam expici build)

----------------------------tedkaby mi melo zbyt 14 skillu, ne? 8 by pripadlo na sc a 9 na quagmire to je 17... a nechce se mi mit neco polovicne tak jsem uvazoval ze dam jedno nebo druhe a pridam iw nebo sp recovery... jak rikam tohle je hlavne abych se dostal pres 99 :P nebude to hned ale jednou to bude... a dalsi vec tedka ze zacatku nebudou mit vsichni marc... par jich bude ale nebudou mit vsichni takze to neni zas az takovy problem.. hlavne mi nerikejte ze fd je nahovno ze je lepsi sg 1 a ze vsichni budou mit dokebi tak na ne nebude pusobit lov... rikam je to na pvm a stejne tyto veci nebudou mit vsichni.. a navic sg1 neni zas az tak rychle pri dex 130 a taky nez sezenu nimble glovy tak to bude trvat... takze si zatim myslim ze fd neni spatny napad... jen mi slo spis o to k cemu se priklonujete vice jestli ke quagmire anebo k sc

 

mozna tam budou nake chyby v poctu skillu prece jen jsem to delal z hlavy

jo jeste dalsi vec proc sem volil tento build je ze na czechru jsem jel se sw.. vsichni rikali ze je nahovno.. ja si to nemyslim... ma sve vyhody i nevyhody... a to je ze byl drahy na skilly... a ted sem chtel vyzkouset neco jineho proste

Link to comment
Share on other sites

Imho nemuzes srovnavat SC a quag, kazdej ten skill je o necem jinem :rolleyes:, ale kdyz uz jsi takovym zastancem toho FD, tak bych radej jel ten quag, na expeni se hodi vic...

A mozna me bude zase nekdo kritizovat, ze infinity mel IW, ale podle me je to skill na 2 veci, stejne jako SP recovery, pokud budes mit int 80+, coz ma snad kazdej wizz, tak budes mit dostatecnou regeneraci .... :P

6645[/snapback]

 

jo no ja s sp nikdy problemy nemel... ale ta iw,,, no... co jineho tam mam dat? :( no jak pak casem pujdu na ty advanced tak fd urcite mit nebudu... je tam vyssi dex a exuip aji budu mit uz nejaky na dex takze sg 1 dlouhe moc nebude ale tedka si to netroufam hrat jen na to sg...

jo teda mel sem problem s sp ale jen jak sem overcastoval sg se sufrou + tam tou bardskou pisnickou... tam prece jen ta regenerace nestihala...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...