Jump to content
Reborn fórum

High Wizard Buildy


Thror

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Snad neco nevynecham...:

Bez jidla, battle chant:

99+9(bonus na 70job)+3(AoA)+3(anolian)+1(rocker)+4(dropsy)+8(glove[zerom])+10(bles)+2(deviruchi)+5(GW skill Battle Orders)=145

 

Battle chant(Gospel) pokud se nemylim muze pridat 20dex, a jidlo 10dex (EDIT :) ),takze to mame 145+20+10=175

 

Anolian Card

Increase Concentration does L1 instead of L3.

Link to comment
Share on other sites

Snad neco nevynecham...:

Bez jidla, battle chant:

99+9(bonus na 70job)+3(AoA)+1(anolian)+1(rocker)+4(dropsy)+8(glove[zerom])+10(bles)+2(deviruchi)+5(GW skill Battle Orders)=142

 

Battle chant(Gospel) pokud se nemylim muze pridat 20dex, a jidlo 5dex (Green Salad),takze to mame 142+20+5=167

 

2Ulric-asi si ratal,ze anolian prida 3dex, protoze to tak kdysi bylo...

6809[/snapback]

 

Uz je aj +10 DEX jedlo: Soul Hunt Bread .. takze 172

Link to comment
Share on other sites

doufam ze to jidlo bude opravdu tezke uvarit preci jen u wize vic jak 150  dex je dost pro nej zvyhodneni  :)

 

No ono cekat na efekt Gospelu/anoliana docela casovo narocne,a ten boost ti vydrzi(tusim :)) minutu,co neni az tak strasne moc. A buhvi kolik bude paladinu.

Link to comment
Share on other sites

Neni nahodou IC lvl 1 - dex +3%? Aspon podle iro to tak je. To by pak davalo asi ty 3 bodiky k dex 99, ne?

 

Podle me wizne staci dex 150 na instantni carovani, vic snad neni treba, ne? To se asi nebere, ze pokud DEX/1.5 je vic jak 1, ze bude odcarovano o chvili driv, nez se carovani vubec zacne, ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Gwaihir: No právÄ, jestli je možné mí­t ví­c jak 150 dex, tak to znamená, že nemusí­s chodit na 99 dex base, uÄetří­Ä body a dáÄ je do vit :)

 

Tedy jestli ti pak nebude vadit pří­liÄná závislost na boostech.

Link to comment
Share on other sites

no jako pokad budes mit dex 130a mit sufru tak sg udelas tak ze ti ho prerusi mozna jen sage ktery si te bude hned od vstupu hlidat... jo a dalsi vec.... proc by to nemohlo byt kdyz take existuje quagmire ktere ti da dex na polovinu...

 

dodatek:) : na czro mi dex 130 uplne stacila...rajdworda sem nikdy nesehnal... tak sem nosil tharu/bongun (+2 int)

Link to comment
Share on other sites

maxjede : dokaze ti ho prerusit provoke .. neboj ja wizarda hral na CZRO sem tam dal prvniho wize na 99 lv :) a tak porad budu tvrdit ze instant SG je blbost :))

quagmire ano ale wiz si odbehne quagmire ma limit (3x) takze si najde misto kde neni a sup dava dalsi instanty :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hodis pole 5x5, pricemz stojis jen par policek od mista, kam ho hazes, cast time ma myslim 5s, trva na max lvlu 10s, pricemz kazdou sec da dmg 1.2k, ktere ignoruje uplne vsechno, takze 12k kazdemu kdo na tom vydrzi stat celou dobu + snizeni aspd. Jenze musis stat celou dobu trvani kousek od toho mista, a nemuzes se hnout, pouzivat poty, proste nic, navic kdyz se te kdokoli dotkne, tak se cele kouzlo zrusi, i kdyby dalo jen 1 zasah, tak proste konec. Gem v tahu ... :P

8858[/snapback]

Se sacri mu to neprerusi ne? :P

Link to comment
Share on other sites

Rad bych se zeptal na tri otazky:

 

1) pokud hodim na sebe 3x Quadmire, ma to 3x vetsi ucinnost, nebo se to pocita jako pouze za jedno kouzlo?

 

2) SG premeni element monstra na Water element. Premeni i Ice Wall monstrum na Water element?

 

3) Pokud SG premeni element monstra na water, je vhodne napr. vypustit earth vetvi pokud potrebuju body jinde, a tim padem na Wind monstra pouzit SG a dorazit ho JT, nebo je to otazka rychlosti vyvolani kouzla, kdy SG trva celkem dlouho.. a Wind potvory rychleji zabiju trebas pomoci Earth Spike?

Link to comment
Share on other sites

Rad bych se zeptal na tri otazky:

 

1) pokud hodim na sebe 3x Quadmire, ma to 3x vetsi ucinnost, nebo se to pocita jako pouze za jedno kouzlo?

 

2) SG premeni element monstra na Water element. Premeni i Ice Wall monstrum na Water element?

 

3) Pokud SG premeni element monstra na water, je vhodne napr. vypustit earth vetvi pokud potrebuju body jinde, a tim padem na Wind monstra pouzit SG a dorazit ho JT, nebo je to otazka rychlosti vyvolani kouzla, kdy SG trva celkem dlouho.. a Wind potvory rychleji zabiju trebas pomoci Earth Spike?

9010[/snapback]

1) funguje len 1x, dalsie 2 budu na okrasu :huh:

2)sg premeni na water element len ak zmrazi, podobe ako frost diver alebo frost nova.. ice wall nezmrazi len spravi docasnu prekazku na zemi ktoru su potvorych schopne obist..takze zbytocny skill pouzitelny len v uzkych prechodoch

3)niektore wind monstra su voci water skillom imunne(wind4) ale ak velmi potrebujes skilly klude mozes usetrit na earth pretoze napriklad firebolt lvl10 ma rovnaky ucinok ako earth spike lvl 5 iba kusok dlhsi cast time.. ale ak mozes tak si quagmire(lvl5) daj pretoze na gw je to velmi dolezite kuzlo a na expy sa tiez hodi(spomali monstra) ale tam kludne staci lvl1 alebo 2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Otazka zni: Jak dlouho vydrzi wizzne KE ? :)

11012[/snapback]

mno jasny ale kdyz uz se na to pripravi .. tak by ten priest moh davat ke dokola :X:D:P .. a kdyz vemes tak aspd snizena o 25% a jeste asi nejspis bys tam predem hodil quag (zatim nevim ze by quag nesel dohromady s gravity =)) :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...