Jump to content
Reborn fórum

High Wizard Buildy


Thror

Recommended Posts

V reborn ISku vam staci 50 vit. Uz som to niekde pisal, ze to ISko nefunguje tak, ako by malo.

 

Btw moja inta na GW sa pohybuje medzi 116 a 120, podla toho ci mam Int dollku s Isillou, alebo Feather Beret.

Asury by mal cezo mna kazdy schopnejsi paladin prezit. 40% demi, 21 neutral + 25% EC. Problem su Lex Aspe SB do ED. Tym som si minule jedneho paladina zabil.

 

tohle me zajmalo :) 120int neni nic sileneho :)

 

a prosim neflamuj tady o nejaky neschopnosti na to ze sem wizzna bez eq si myslim ze je to dost dobry :) sem si chodim pro rady od hracu co hrajou wizzny dele nez ja a ne pro rady si debil ze to neumis... zatim sem v kladnejch statech a rozdano 400k dmg

 

 

dik rodixy stavim si na calcu build jen sem si nebyl jistej :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply
Guest rodix-

Nvm jak to planujes ist, aky equip mas k dispozicii, ale toto je jeden z najvacsich univerzalov.

Da sa tam este pracovat s intou, pokial mas k dispozicii bryle s isillou. Z vlastnej skusenosti ti hovorim, uprednostnuj redukcie pred Dexou a Intou. Osobne keby som mal k dispozicii Dia Mantak a Dia boty, tak k nim zacnem nosit Combat a 2 Alligatory. Ale to uz je hodne overkill.

 

Btw. Oa k tomu buildu.

Ten build je zaujimavy, ale skoda, ze si si poplietla forum. Toto je reborn a nie "Russianasmnogojednotlivecnehrarolu" forum.

Ta wizna bez maximalneho supportu ISka a Sacri nic nespravi. Bez ISka sa ani nepohne a bez sacri umrie pomaly na LoV. Nehovoriac o tom, ze aj to sacri by malo co robit, aby upotovalo ten nonreduced dmg.

Minule GW som mal 2 velmi dobrych ludi na sacri, ktory mali spotrebu 1500+ cwp, ale aj cez moje 40demi,21neutral+EC redukcie na mna umierali.

BG equip len potvrdzuje moju prvu vetu...

Link to comment
Share on other sites

 

S tí­m docela souhlasí­m, až snad na jednu vÄc- ta dmg pro sacri. Záleží­ z Äeho, s tí­m minimem vit nemusí­ mí­t wizna ani raye na AD, palach to skoro necí­tí­ (v extrémní­m pří­padÄ toho palacha můžou zabí­t i přes AD do wizny s 30-40 vit). Naví­c pokud se hraje na IS+pneumy, tak elementární­ íştoky a long range jsou přes defender docela slabota (v ideální­m pří­padÄ). Zbývá snad jen asura přes chapadlo... myslí­m, že taková wizna se z chumlu lidí­ v kempu ani nehne :D

Upří­mnÄ 1 vit wiznu bych nikdy nehrál, protože na rebu nejsou na takový styl vedení­ gwÄek lidi zvyklí­ :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Upří­mnÄ 1 vit wiznu bych nikdy nehrál, protože na rebu nejsou na takový styl vedení­ gwÄek lidi zvyklí­ :D

 

Ja bych nehral nic s 1 vit. :D Ja vim ze fury stun immune crea je fajn, ale cim dyl hraju RO tim radsi mam vitu. :D Vsak vis, ze jsem si naklikal 40+ vitu i u temer ciste PvM snipera a ten build wizny se 40 vit, jak psal rodix mam u sve wizny! :)

Link to comment
Share on other sites

a prosim neflamuj tady o nejaky neschopnosti na to ze sem wizzna bez eq si myslim ze je to dost dobry :D sem si chodim pro rady od hracu co hrajou wizzny dele nez ja a ne pro rady si debil ze to neumis... zatim sem v kladnejch statech a rozdano 400k dmg

 

 

dik rodixy stavim si na calcu build jen sem si nebyl jistej :D

promin jestli to tak vyznelo, jen jsem chtel upozornit na to ze rodix si opravdu nenosi na GW nic svetoborneho, ten to proste jen umi hrat. to ze on vase SG upotuje, a vy na jeho umirate je proste dano tim ze mate co dohanet. a tim jsem to nemyslel nikterak spatne.

ba dokonce pro tebe mam jeden navrh kery by te mohl zajimat, kdyztak ti dam vedet PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mno pomalu se moje HW dostala do situace, kdy je nacase uzavrit build a byl bych rad , kdybyste mi ho popripade zkritizovali anebo i mozna pochvalili.(radsi jsem pro kritiku)

 

Takze

Staty:

 

Int 90 + 36 - 126(10Bless,17Job,7 EQ,2jidlo az 4 jidlo dle switchovani)

Dex 99 + 36 - 135 az 140(jidlo)(10Bless,9Job,14EQ az 15 pokud bude VA,BoG 3)(jeste moznost jist 4kove jidlo, snadna vyroba, ale nevim jak bych resil nosnost, kteoru mam uz tak mizernou,KafraKarty?)

Vit 45 + 16 - 61(5Job,10Kombo,1GFC)

 

HP:8,5K

----------------------------------------

Equip na GW:

 

Headgear Up- Aria Glarice doll(Intova kafra dollka s Isilla card)(7kova FeatherBereta, ale nevim nevim, viz popsano nize)

Headgear Mid - Aria Sunglasses(opet Isilla card)

Headgear Low - Fathers Mask

R-Hand - Dexova Surv.Rodka(Drops card)

Robe - Survivors Manteau,Neco,nevim co s (Salamander card na MS)(nejspise ale ValkMantak)

Body - budto ValkArmor(Marc card) anebo Mage coat(Marc card)(ci hodne naplusovana SilkRobe s marcem kvuli nosnosti,pokud silka udelal bych si na profy i silku s Ed nejspise)

L-Hand - mam dve varianty, ValkStit(Thara) anebo BookofcharmsVolume1(Flame skull card)(ale ptz nechci trapit Palacha na sacri asi to necham jen na MVP ci PvP)

Shoes - ValkBotky(green ferus card)

Accesory - Dvakrat OrleansGlove(Zerom card)

 

Equip na Mvp

 

Headgear Up- Aria Glarice doll(Intova kafra dollka s Isilla card)

Headgear Mid - Aria Sunglasses(opet Isilla card)

Headgear Low - Fathers Mask

R-Hand - Dexova Surv.Rodka(Drops card)muze se menit s IgnoreSurvRodkou(Necromancer card)ci Staff of destruction ci SoP(posledni dve varianty v kombinaci s Mantakem se Salamem)

Robe - Survivors Manteau,ValkMantak(salam)(ci jiny mantak jeste s aliothem)

Body - nejspise Odin anebo OrleansUniform(Pest card)

L-hand - tady urcite BoCHV1 s FlameSkullem( v kombinaci jeste s Pestem je to opravdu zabavne),OrleansPlate

Shoes - zase ValkBoticky

Accesory - znova mohou byt Orleansky tady uz zalezi kde, na Nekrach urcite spise SlotoveEarringy(Imp card) a Necro ve webce spadne na jedne FB lvl 10, coz je mnohem rychlejsi nez castit jedno az dve Sgcka, ci Sg v kombinaci s MS a nejenom na nekrahc, hodi se to i vyborne na hunty a na srandu v PVP.

 

Veci nepisu plusle ptz jsme linej to psat, ale takove zakladni veci bych pocital jako 7kovy SurvMantak,6kovyValkStit,6koveSurvRodky,6koveValkBotky,6kovyValkmantak atd atd, nic svetoborneho ani nic prizemniho.

-----------------------------------------------------

SkillTree

 

- nez ho sem sepisu, chtel bych rict, ze jsem ho castecne takto jel i proto, ze v nasi guilde, nase dve HWiznicky maji zase neco jineho a ja je timto doplnuji(nebudu vyzrazovat co presne maji a nemaji, ptz narozdil ode me, si treba mohou prat zustat cenzurovane)

 

Wizna Skilly:

SC 10

SW 10(i na MVP s linkou je to fajn)

FB 10

CB 5

FD 1

LB 4

TS 1

NapalmBeat 7

SS 5

Sight 1

 

 

HW Skilly:

SG 10

MS 10

- jedu jen dva plosnaky, jedine co mohu o nasich dvouHW prozradit, ze obe maji vsechny tri a mne se to Lovko proto jet nechtelo, ikdyz vim, ze je momentalne asi dobre.

WB 5(ja vim , ze v moc hradech voda neni a ze profa na deluge asi moc casu nema, ale me bavi hazet s dvema isilama prakticky porad instantni WB, kdyz se kazda kulicka pocita jako mag. utok, tak se mi nad hlavou sufruje prakticky porad)

Ganba 1

Quagmire 5

HD 1

EarthSpike 3

Amplify 10

JT 10

Ice wall 1

Sightrasher 2

FirePillar 5(nebylo kam dat poslednich 5 volnych bodiku, tak se mi to tu zdalo jako nejrozumnejsi)

 

volnych bodu :0

---------------------------------------------------------------------------------------------

Proc prave takto:

 

- chci to mit jak na GW tak na MVP

- z gw hlediska jsem obetoval nejakou Intu na ukor Vity s tim, ze jsem ochoten dozirat Intova jidla

- z mvp hlediska jsem si napriklad dal FB lvl 10 anebo SW lvl 10(vim, ze i na gw ma svuj vliv na asury,sonicy etc)

- hodne se opiram o sve dve Isily u kterych doufam, ze mi ze stringu a s berserkr poty prinesou na GW nejakou tu davku zabavy(v Mvp zone se smeju pokazde kdyz jsme napriklad na Nekrach, ptz ty nekra pomalu pres 4 Sgcka a dva meteory nevidim, tim se nechci nejak cepyrit, je to pro me hlavne o zabave)

- dale dve Isily pocitam i kvuli redukovatelnosti castu Amplify, proste nahazovat instantni Amplify je dle meho nazoru velky luxus(instant je instant a ten mi asi nejake provoke ci neco jineho neprerusi)

------------------------------------------------------------------

Veci, kteryma si nejsem jeste jisty:

 

- premyslel jsem o Wizne se 70 vit, ubrat jeste vice inty, dozirat silnejsi Intove jidlo, nedaval jsme to do kalku, ale vychazi mi to na 84Int,99dex a 54 vit(16 bonus), jde o to ze muj champ ma take vit 60 a musim rict, ze treba takovy stun jeste lehce citim a doted se mlatim do hlavy, ze jsme tu vitu u nej nedal aspon 75 az 80(v Pvp zone, jen abyste nebyli na omylu, ja na GW jeste nechodim, ale ridim se svym selskym rozumem, prozatim)

- co si myslite o te druhe variante v stitech s BookofCharmsVolume1 s FlameSkullem na GW? je tam nejake vyuziti anebo je proste zakladem redukce,redukce?(myslim takovym zakladem, ze bych si ani nemel dovolit switchovat na tu druhou moznost bez redukce)

------------------------------------------------------------------

 

 

Prozatim je to asi vse chno, verim, ze jsme v equipu zapomnel na polovinu veci, ktere budu pouzivat naprikald v MVp zone etc, ale urcite , to co sjem chtel, to podstatne, tady je, takze budu rad za kazdou reakci, at bude dobra ci spatna.

Dekuji dopredu.

 

Sheep

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
SkillTree

 

Wizna Skilly:

SC 10

SW 10(i na MVP s linkou je to fajn)

FB 10

CB 5

FD 1

LB 4

TS 1

NapalmBeat 7

SS 5

Sight 1

 

 

HW Skilly:

SG 10

MS 10

- jedu jen dva plosnaky, jedine co mohu o nasich dvouHW prozradit, ze obe maji vsechny tri a mne se to Lovko proto jet nechtelo, ikdyz vim, ze je momentalne asi dobre.

WB 5(ja vim , ze v moc hradech voda neni a ze profa na deluge asi moc casu nema, ale me bavi hazet s dvema isilama prakticky porad instantni WB, kdyz se kazda kulicka pocita jako mag. utok, tak se mi nad hlavou sufruje prakticky porad)

Ganba 1

Quagmire 5

HD 1

EarthSpike 3

Amplify 10

JT 10

Ice wall 1

Sightrasher 2

FirePillar 5(nebylo kam dat poslednich 5 volnych bodiku, tak se mi to tu zdalo jako nejrozumnejsi)

 

volnych bodu :0

 

Vis, ze prere na Fire pillar je lvl 1 Fire wall(na kterou mas lvl 5 Fire ball), takze ti tam tak trosku schazi 6 jobu? :)

Jinak v tom vypisu skillu si zapomnel na sense. :megalol:

Staty se mi libi, takova klasika v dnesni dobe, equip v zasade souhlasim ale jak sam pises, tu flame skullu na GW fakt ne, stejne tech 30% stun resistu zas takovej zazrak neudela(zhruba 13% dalsi stun resist, ale duration toho stunu, kdyz uz ho chytnes ti to stejnak neredukuje narozdil od vity), na curse a blind je panacea, na stone curse EDcko, ta abilita na hazeni statusu kdyz do tebe nekdo mlati na GW nic moc.

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
Wizna Skilly:

SC 10

SW 10(i na MVP s linkou je to fajn)

FB 10

CB 5

FD 1

LB 4

TS 1

NapalmBeat 7

SS 5

Sight 1

 

 

HW Skilly:

SG 10

MS 10

- jedu jen dva plosnaky, jedine co mohu o nasich dvouHW prozradit, ze obe maji vsechny tri a mne se to Lovko proto jet nechtelo, ikdyz vim, ze je momentalne asi dobre.

WB 5(ja vim , ze v moc hradech voda neni a ze profa na deluge asi moc casu nema, ale me bavi hazet s dvema isilama prakticky porad instantni WB, kdyz se kazda kulicka pocita jako mag. utok, tak se mi nad hlavou sufruje prakticky porad)

Ganba 1

Quagmire 5

HD 1

EarthSpike 3

Amplify 10

JT 10

Ice wall 1

Sightrasher 2

FirePillar 5(nebylo kam dat poslednich 5 volnych bodiku, tak se mi to tu zdalo jako nejrozumnejsi)

Mno z tohto mi je jasne, ze ti zostava na Hwizne 10jobov a chcel si ich dat 5 do fire boltu, 5 do pillaru. To ti nevyjde, nevadi, lepsi napad, LoV 10 :megalol:

Viem, ze si pisal, ze obe vase wizny to maju, ale ten skill je s novym hitlockom fakt dobry. Na wizne mi to uz velakrat zachranilo zivot. A najma na PvM je to v kombinacii s 2 Isillami a SGckom skvela zbran hromadneho nicenia.

V pripade, ze nechces zbytocne "vyhadzovat" body na LoV, tak by som volil variantu s lvl 1 LoVom a Napalm Vulcanom.

Investovat body na otvaranie pillaru, ked nemas za High Mage ani FireWall je neskutocny hriech. To radsej vyuzi potencial high wizny a daj si bud ten LoV, alebo variantu s 4 plosnakmi.

Link to comment
Share on other sites

ten LoV by som siel urcite minimalne aspon lv1. a fire pilaru by som sa vzdal. co sa tyka equipu a statu, tak bych rekl ze je to klasika a hodne pouzitelne. book of charms so skullom by som si asi nerobil, na pvm mam jednu s hodremlinom a bohato mi to staci. ako indikator statusov si sem tam skoc na doppla, pokial ho dokazes dat bez toho aby to bola stun katastrofa, tak je to imho uplne dostatocne.

Link to comment
Share on other sites

Dekuji vsem ,kteri za tak kratkou dobu reagovali na muj post a rovnez dekuji za zajimave postrehy(vse si to zaedituju a nejspise urcite dam to Lovko lvl1)

Akorat me napada, kdyz jsme u toho Lovka lvl 1 nebude u nej vadit jeho dlouhy cast?(predpokladam ze ale se 140 dex, ze stringu bude ten rozdil prakticky zanedbatelny, ale radsi se ptam)

Jeste by me take zajimal vas nazor na mou jednu doplnujici otazku , kterou jsem uvedl na konci meho posledniho topicu, pro jistotu okopcim(prave ta me trochu vice zajimala, ptz stale vaham mezi mymi dvema variantami ohledne statu)

 

- premyslel jsem o HWizne se 70 vit, ubrat jeste vice inty, dozirat silnejsi Intove jidlo, nedaval jsme to do kalku, ale vychazi mi to na 84Int,99dex a 54 vit(16 bonus), jde o to ze muj champ ma take vit 60 a musim rict, ze treba takovy stun jeste lehce citim a doted se mlatim do hlavy, ze jsme tu vitu u nej nedal aspon 75 az 80(v Pvp zone, jen abyste nebyli na omylu, ja na GW jeste nechodim, ale ridim se svym selskym rozumem, prozatim)

 

- co si myslite o teto variante?(temer imunita na stun kontra to ze palach pres snuru asi bude fakt dostavat velke bomby z dema a kdyz uz budu bez snury, lze uvazovat o prezivani sonicu a jinych veci , ktere bych treba jinak neprezilm plus vetsi ucinnost potu)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

co rikate na tenhle stat build? je to s blessem a agi up

 

STR 5+14

AGI 1+20

VIT 54+6(Green Ferus)

INT 86+34(+6 jidlo)

DEX 94+36(2x zerom glove,4x drops,+5 jidlo)

LUK 1+3

A k Äemu to má být? Osekat dexu, abys mohl dát pár bodů do vity mÄ přijde jako blbost. Radči brát z inty. Wizna tu dexu potřebuje dost nutnÄ. Equip tam evidentnÄ poÄí­táÄ dost podivnej. High wizna má +17 int, bless má dalÄí­ch 10, +6 jí­dlo -> +33, to ED jsi nějak zapomÄl zmí­nit (pokud to opravdu je ED).

Link to comment
Share on other sites

co rikate na tenhle stat build? je to s blessem a agi up

 

STR 5+14

AGI 1+20

VIT 54+6(Green Ferus)

INT 86+34(+6 jidlo)

DEX 94+36(2x zerom glove,4x drops,+5 jidlo)

LUK 1+3

urcite dodelej dex na 99. kde na to vemes zalezi na tom k cemu tu wiznu chces. s jidlem na intu bych moc nepocital, ono mi to vzdy prislo jako zbytecny luxus u tech low int HW. navic nosnost na to mas slabou tak si rovnou priprav zasobu kafra cardu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...