Jump to content
Reborn fórum

High Wizard Buildy


Thror

Recommended Posts

Guest Miltank
Vejce radí­ slepici o tom jak se snasi vejce... :D

 

A to je presne taky duvod proc tu vsechny hw maj priblizne ten samej !trapnej! build se trema plosnakama.

 

To si trosku pletes clovece. Za a jakubicek na GW uz nejakej patek vubec nechodi a kdyz predtim na GW chodil, tak jestli se nepletu, behal jen se stalkerem, nebo s paladinem. Tzn tak rok a pul HW nejak extra na GW nehral. Ja ji hral za tu dobu dohromady asi pul roku(chapej cca dvoje-troje GW za tyden), z toho ctyri mesice na mensich GW jako Reborn a tak dva, kde je i vetsi pocet lidi nez 100 na GW. :D Tim bych si samozrejme nedovolil tvrdit, ze uz neumi hrat HW, ale mozna jen lehce vypadl ze cviku. :D

 

A co mas u HW za skilly prosimte ty? A jakej mas vubec build? A jak casto chodis na GW?

 

Pacicka: Jestli chces chodit na GW, tak urcite tu vitu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply
To si trosku pletes clovece. Za a jakubicek na GW uz nejakej patek vubec nechodi a kdyz predtim na GW chodil, tak jestli se nepletu, behal jen se stalkerem, nebo s paladinem. Tzn tak rok a pul HW nejak extra na GW nehral. Ja ji hral za tu dobu dohromady asi pul roku(chapej cca dvoje-troje GW za tyden), z toho ctyri mesice na mensich GW jako Reborn a tak dva, kde je i vetsi pocet lidi nez 100 na GW. :devil2: Tim bych si samozrejme nedovolil tvrdit, ze uz neumi hrat HW, ale mozna jen lehce vypadl ze cviku. :D

 

A co mas u HW za skilly prosimte ty? A jakej mas vubec build? A jak casto chodis na GW?

 

Pacicka: Jestli chces chodit na GW, tak urcite tu vitu.

 

 

No tak bylo to takove postouchnuti, ktere bylo urceno spis tobe. :)

Jako reakce na jak si tak bohorovne psal o tom co je na gw s wiznou nejlepsi. Reagoval jsem predevsim na ten FP, o kterem jiz nekolik let premyslim do sveho buildu. (viz historie tohodle topiku)

 

Chapu ze se veci meni, a mam radost ze hodne lidi odkoukalo skill z feelro.

Ale ten Sharpshooting a ganbovani bude vychazet jenom do doby nez se prijde na neco lepsiho.

 

Ale to ze to zrovna ted dobre funguje neznamena ze je to jediny spravny a efektivni zpusob hrani.

Pokud si dobre vzpominas uz nekolikrat se styl vedeni GW masivne zmenil, a to co bylo driv dobry se uz nepouziva protoze se naslo neco lepsiho.

 

Podle me je u wizardu obecne dost nedocenenech skilu (HD FP NW MS) a vetsina novyh hracu jede jako prez kopirak ty samy buildy.

Protoze si tu prectou ze mit 3 plosnaky je UBERCOOL.

 

Jako vubec nechapu treba to ze nekdo se pta jak ma jet HW. Kdyz predtim prosel martyriem wizarda. To prece musi vedet co se mu libilo a co bylo dobry. Ale pokud je to tak, ze postavu zdedil tak chapu ze hleda pomoc.

 

Do ty doby dokud takovej wiz (3 plosnaky a z defezivnich skilu tak FD FW a quag) ma za zadkem FS a celou partu ktera ho chrani tak je takovej build dobrej ale jak dojde na lamani chleba resp kdyz se mu dostane nekdo na telo - tak je vyrizenej a jediny co muze delat je dat si rovnou wing do mesta.

 

Proto bych smahem neodsuzoval skily o kterych "Pan HWizard" (coz u me kuba je) napise ze stojej za zamysleni.

 

 

Ptas se me jak bych to jel - tak zasadne bych to jel tak abych se vhodne doplnoval s ostatnima wizardama v guilde, a tak aby me to bavilo.

(amplify sg, quag, a lov jsou dobry skily ale hazet to furt dokola - to bych to radsi ani nehral) ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Trouble:

 

Napalm vulcan v tom buildu mam, meteor taky, heavens drive taky(nevidim duvod proc ho maxovat, imo staci proste na 1), kdyby nekdo chtel opravdu tak moc fire pillar, muze ho dat namisto LoVka, pripade FP 5(hranice kdy jeste nestoji gemy) LoV 5, nebo extrem 1 LoV 9 pillar, ale muj nazor je, ze je u dmg wizny skoda mit pillar a prenechat to ganba wiznam.

 

Jinak jestli tim defenzivnim skillem se zkratkou FD myslis frost diver, tak to si ze me delas srandu ne? :devil2: A jako defenzivni skill ti nepride safetka, stone curse? Jo a ganba bude vzdycky imba skill, nehlede na to, jak se budou menit taktiky.

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
ganbovani bude vychazet jenom do doby nez se prijde na neco lepsiho.

Hral si ty nekdy vubec na GW High Wiznu? Vis vubec, co ten skill dela?

Link to comment
Share on other sites

a dopadlo to jak jsem se obaval > flame :devil2: (a to jsem hodne svych postu vymazal,abych tomu zabranil :D )

 

kazdy mate urcitou pravdu,ale kde to vse vzniklo ?! http://www.reborn.cz/forums/index.php?s=&a...ost&p=83562

jen rikam ze jsou to stale podcenovane skilly,kterych by se dalo vyuzit.

Nikde netvrdim,ze budu cely GW castit FB do 20ti cleneho kempu apod.,tento skill samozrejme pouzivat jen v urcitych situacich.

To same FP,libi se mi na nem ta moznost,ze funguje na magnetu,ma temer instant cast,castecnou DMG a taky stunlock(ci jak se rika zasekavani).Vzdy jsem uvazoval jak vyuzit neci vyhodu,nic vic a nikdy jsem napsal ze je to superuberimba skill.Hlavne protoze jsem to sam nikdy ostre na GW neozkousel (pouze na testu pri vlackovani,1vs1 apod).

Nechci se tu vazne o tom dohadovat a ani delat nejaky machry,rozhodne souhlasim s Miltajnem ze jsem na GW za wiznu nebyl 100let a ver,ze me to taky mrzi,protoze wizna me stale bavi a rad bych si ji zahral zase nekdy na GW,ale ne solo :)

 

P.S. diky Troublikovi za podporu /no1

Link to comment
Share on other sites

Jaký lvl FP se vůbec vyplatí­, když už jsme u toho :devil2:

 

tuto otazku si kladu stale,samozrejme si myslim ze full,ale chce to linku nebo mistresku :D

takze zase opet za sebe rikam,kdybych nekdy dokoncil tu new HW tak bych jel full FP,naukor tahani mrte gemu,nejsem zastance polovicnich ci neuplnych skillu a stejne wizna chodi pretizena.

Link to comment
Share on other sites

Trouble:

 

Napalm vulcan v tom buildu mam, meteor taky, heavens drive taky(nevidim duvod proc ho maxovat, imo staci proste na 1), kdyby nekdo chtel opravdu tak moc fire pillar, muze ho dat namisto LoVka, pripade FP 5(hranice kdy jeste nestoji gemy) LoV 5, nebo extrem 1 LoV 9 pillar, ale muj nazor je, ze je u dmg wizny skoda mit pillar a prenechat to ganba wiznam.

 

Jinak jestli tim defenzivnim skillem se zkratkou FD myslis frost diver, tak to si ze me delas srandu ne? :in_love: A jako defenzivni skill ti nepride safetka, stone curse? Jo a ganba bude vzdycky imba skill, nehlede na to, jak se budou menit taktiky.

 

No jestli nekdy hw dodelam tak to bude full fire element wiz. a FP bude na max :sadbye:

S tim FD jsi to poznal hned. :devil2: Ano bylo to mysleno jako nadsazka. SC je dobry ale proc si hrat na sage - stejne ty co jdou po wiznach nezkamenis.

Link to comment
Share on other sites

No jestli nekdy hw dodelam tak to bude full fire element wiz. a FP bude na max :)

S tim FD jsi to poznal hned. :D Ano bylo to mysleno jako nadsazka. SC je dobry ale proc si hrat na sage - stejne ty co jdou po wiznach nezkamenis.

to muzu dosvedcit xD na gw nekamenis nikoho kdo po tobe pude :) pac maji EDcko :) lepsi je fakt invest jinam :)

Link to comment
Share on other sites

moje wizniÄka, woe pure matk: http://img696.imageshack.us/img696/2650/hwero.jpg

skilly: sw10, stone curse10, vÄechny ploÄný dmg kouzla na 10, ganba, jupitel10, quag5, zbylo 5bodiku do iw

 

gw jsou o spolupráci v partÄ, nějaký "sólování­" si nÄkde nÄkoho ve stone cursu fireboltem je smÄÄné

tento build závisí­ na fungují­cí­m ISku a čikovném sacri

pozn. equip na rebornu asi trochu jiný

Link to comment
Share on other sites

Jen na rebu neni BG mage set, musí­Ä mí­t k flame skull jeÄtÄ stal golema :P

 

toho stalactica jo :) ale ve stitu mam radsi demi-human :) flame skull je fajn pokud te nekdo chce dostat na status malym DMG jinak bych na to **** :)

 

 

Jinak Mirri fakt by me zajmal tvuj build :P a eq :) jako hwizzna ktera nam tam chodi a upotuje 3 plosnaky :) to je hnus :) kdyztak pokec do posty :P

Link to comment
Share on other sites

Jinak Mirri fakt by me zajmal tvuj build :) a eq :) jako hwizzna ktera nam tam chodi a upotuje 3 plosnaky :P to je hnus :) kdyztak pokec do posty :)

Nejsem na wizny odbornik ale jestli ste na nej hodili 3sg tak funguje jen jedno... pokud jste pouzili treba sg, ms, lov tak to uz by mohlo bolet... ale clovek s nejakym lepsim equipem by to mel upotovat;-)

Link to comment
Share on other sites

Nejsem na wizny odbornik ale jestli ste na nej hodili 3sg tak funguje jen jedno... pokud jste pouzili treba sg, ms, lov tak to uz by mohlo bolet... ale clovek s nejakym lepsim equipem by to mel upotovat;-)

 

to vim ze se nestakujou :P jedinej plosnak co se scita je Meteor :P dostaval 3ruzny :) ale upotil to a zase musis brat ze wizzna zas tolik hp nema :) a s vitem to taky neni nejaky supr :P kdyz sem se v kalkulatoru hodne snazil tak sem to vytah na 10k hp :) a to ze bylo vsechno na hp :) teda krome armoru s marcem :)

 

 

rozhodnÄ co koukám tak dmg in ma dost vysokej na tak malo smrti :P a dmg out to je libice :P mohl by nam to tu postnout :)

Link to comment
Share on other sites

tak co jsem videl na videu tak ma furt sacri,jinak by mela wizna prezivat vsechny precasty(bez MB),staci papat resisty a nedostat stun,pak je to v pohode

 

ehm kolikrat si byl na gw ? :) jak to znam ja tak sacri dostane hned ranu od asury :) takze to opravdu nestaci :) a pri gw bylo nekolik situaci kdy snuru nemel :P a upotil to krasne :) spis me zajmaj staty s bonusy a eq :) pac dmg skoro 3M je krasa :)

Link to comment
Share on other sites

 

VÄak já jsem reagoval na Oa, ona tu postovala úplně specifický build se stun imunitou v ISku s 1 base vit. Každý si odvodí­, že je to support dependant a bez čikovnýho sacri a perma ISka/pneu se s tí­m nedá hrát :)

 

A co se týÄe rodixova buildu, na rebu jsou wizny i s vÄtÄí­ vit :) U nÄj to dÄlají­ redukce a mdef... a low dmg wizen u protivní­ků :)

 

U sacri tÄžko ří­ct, ale pokud skoÄí­ tu wiznu na sacri, co má full EC, 40% na dh, 21% na neutral, tak ten sacri paladin musí­ být hodnÄ Äpatný, aby chcí­pl. A pokud skoÄí­ samotného paladina, tak je to fail tÄch co drží­ na sacri.

Link to comment
Share on other sites

VÄak já jsem reagoval na Oa, ona tu postovala úplně specifický build se stun imunitou v ISku s 1 base vit. Každý si odvodí­, že je to support dependant a bez čikovnýho sacri a perma ISka/pneu se s tí­m nedá hrát :)

 

A co se týÄe rodixova buildu, na rebu jsou wizny i s vÄtÄí­ vit :P U nÄj to dÄlají­ redukce a mdef... a low dmg wizen u protivní­ků :)

 

no jo malej dmg :) to vis no prece jen mi zatim chybí­ ampy ale uz se to blizi 6,5lvlu jen by me fakt zajmalo kolik rodix s eq vytahne int a dex a co sem videl i jidlo ze ma :) kdyby byl tak laskavej :)

Link to comment
Share on other sites

no jo malej dmg :) to vis no prece jen mi zatim chybí­ ampy :) ale uz se to blizi 6,5lvlu :) jen by me fakt zajmalo kolik rodix s eq vytahne int :) a dex a co sem videl i jidlo ze ma :) kdyby byl tak laskavej :)

omez smajliky

 

nevi nekdo o garmentu/armoru/botkach/accessorku co by davalo 5% resist na stun? pac pak by ta wizna v ISku mohla mit i tharu :P

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

V reborn ISku vam staci 50 vit. Uz som to niekde pisal, ze to ISko nefunguje tak, ako by malo.

 

Btw moja inta na GW sa pohybuje medzi 116 a 120, podla toho ci mam Int dollku s Isillou, alebo Feather Beret.

Asury by mal cezo mna kazdy schopnejsi paladin prezit. 40% demi, 21 neutral + 25% EC. Problem su Lex Aspe SB do ED. Tym som si minule jedneho paladina zabil.

Link to comment
Share on other sites

 

opravdu, tady to bude spise neschopnosti urocniku nez rodixovym imba build/equipem [i kdyz pocitam ze ten ma taky o tridu lepsi]. nez premyslet nad tim co ma on na sobe, a hledat chybu v tom, tak se radeji podivej co mas k dispozici ty. verim ze se 140 int, amplify a MB by to vypadalo uplne jinak.

 

...staci papat resisty...

ono uz zase fungujou? testovano? bo pamatuju ze to bylo jen zbytecne noseni vahy navic jednu dobu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...