Jump to content
Reborn fórum

Preklad questu do cestiny/slovenstiny


Koca

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Vsici se na to vykvajzli :laughing1: Ja bohuzel nemam cas abych prekladal a nechci mit rozdelanou praci, tak to zbyva na ostatnich nejspis. Kdokoliv muze pracovat na vsem, co jeste neni prelozeno. Vsichni jsou a budou vdecni tem, kteri prekladaji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Já bych ráda zkusila Taekwona. Ví­m, že ho už někdo snad i možná překládá, ale já bych to zkusila dotáhnout, ať to je.

 

EDIT:

BTW:Jak je na tom překlad Priesta? Že bych se bych se na to vrhla, když už Taekwona mám....

Edited by Argel
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Na uvodni strance bylo psano ze je volnej a ja s nim uz zacal :):mellow: ...tak nevim jestli mam nebo nemam pokracovat. Jak daleko je na tom Taibur nevis?

 

Mám cca 500 řádků ze 3k. Pokud po tom tak touží­Ä, můžu ti poslat co jsem zaÄal a pokraÄovat nebo si to přeložit celý podle see, klidnÄ ti to přenechám.

Link to comment
Share on other sites

Mám cca 500 řádků ze 3k. Pokud po tom tak touží­Ä, můžu ti poslat co jsem zaÄal a pokraÄovat nebo si to přeložit celý podle see, klidnÄ ti to přenechám.

Ja mam 1/4 za sebou. Me je to jedno, klidne to dodelej kdyz si s tim zacal prvni nebo jestli se na to chces vyprdnout tak mi pisni at vim jestli pokracovat nebo ne :mellow:

Link to comment
Share on other sites

EDIT: tak mÄ zastřel, ale seznam takových lidí­ je dlouhý, nebudu překládat nic :) (spí­Ä nebudu překládat quest, který sem nedÄlal)

a k tomu monkovi... užijte si to, skončil sem ve 3/4 (kdysi davno) a nemÄl sem sí­lu jí­t dál i když sem vedÄl, že už sem u konce :mellow:

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Alchymista je hotovej, poslal sem ho K3dt mailem, ale pokud je jina procedura staci rict, sem dokonce tak proziravej ze sem to jeste nesmaz :D

 

Pojedu dalsi asi zitra, stejne sem na nudnym skoleni Cisca.

Link to comment
Share on other sites

robim sina, som asi v polovici. dufam ze som nic neprehliadla a nikto na tom nerobi

... ok tedy, vynechavam assasina a pokracuju podle abecedy, na rade je BARD - takze du do nej

 

prosim aby dalsi nerozjizdeli ROUGE, chtel bych si ho dat sam, ale pojedu postupne. Takze ROUGE rezervaci prosim.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...