Jump to content
Reborn fórum

Mage Build


Lajka

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Tedkon jedu maga trochu jinak, a to se SC

BTW: Mozna bylo tohle kouzlo dobry pred [ /omg ]em, ale ma jenom 60% sanci, nedava zadnej mat, a jeste spotrebovava red gemy, ktery sou celkem drahy. FD ma na lvl 10 65% sanci, nepotrebuje gemy, a dava i celkem slusny pecky, teda kdyz je ten dotycnej na slusnym lvl, a je radne naboostovanej. Kombinovanej s JT je to kouzlo, ktery na GW hodne zrani, nebo i zabiji.

(OT) ale LoV jedu furt. Kdyz se na GW spamuje warp SG, a zmrazi se lidi co tam nabehli, tak s JT, to driv rozmrznou, nez se staci je vsechny obdarovat zarici modrou kouli. LoV se na 10 lvl natahuje uz dost slusne, a na water element dava hodne slusny rany.

Link to comment
Share on other sites

budouci wizz se bez SC mozna obejde, ale sage kterej to mysli s GW vazne by SC mel mit. Vetsina sagu ma taky dost vysokou vit, takze to SC muzou zkusit nekolikrat, nez se povede a nic je mezitim neohrozi. Jedina nevyhoda kterou SC tady ma, ze neni instant, na jinech serverech je a proto zere gem.

Link to comment
Share on other sites

Tak a je to tady, mam obrovske dilema a nevim co si s tim pocit, potrebuji poradit od zkuseneho hrace.

 

Momentalne Mage na 55/40 levelu.

Fire bolt 10

Fire ball 5

Fire Wall 10

Energy Coat

V poolu 13 nevyuzitych Job bodiku, ktere nevim kam dat. V budoucnu SOLO Wizard.

 

Mam dilema jakou cestou se ubirat, jestli SW nebo nejakym klasickym buildem.

Mim cilem je killovat prisery a pripadne bosse bez podpory dalsich hracu, s tim, ze mi nevadi dlouhotrvajici boj, pri kterem chci co nejmene umirat. Rad bych vedel, zda SW je opravdu dobry skill ci se oplati do nej investovat v mem pripade. Chci mit co nejvetsi pozitek ze SOLO hry, a nerad bych se zasekl v budoucnu na tom, ze sam skoro nic nedam.

Chci si sam troufnout na silnejsi potvory. Mohli byste mi v tomto poradit nejakou cestu, kde pri vypilovani nejake techniky budu schopen bojovat sam i se silnymi postavami?

Link to comment
Share on other sites

tetsuo > urcite si pockej na job50, abys mel jeste o 10 skill pointu vic

asi bych to jel takhle:

Fire Bolt 10

Fire Ball 5

Fire Wall 10

Cold Bolt 5

Frost Diver 10

Sight

Stone Curse 1

Thunderstorm 1

Lightening Bolt 1

Napalm Beat 1

zbyvaji 4 skillpointy, ktere bych dal bud do LB, nebo SP Recovery nebo tak neco. SC1 TS1, LB1 a NB1 jsou prekvizity pro skilly Wizarda, takze je potrebujes. Otazka je co s LB - je dobry hlavne po FD, ale jako Wizard mas Jupitel Thunder, ktery LB v podstate nahradi...

Link to comment
Share on other sites

Sice nechapu, proc hrajes MMORPG, kdyz chces vsechno delat sam, ale klidne ti poradim ...

 

1. jak psal Locky, tak LB potrebujes lvl4, abys vubec mohl Thunder Storm (jinak bych jel presne tohle)

2. s tim, ze bys sam daval bossy bych moc nepocital (mozna 1 nebo 2), my s nimi mame problem i v parte 12 lidi :)

3. viz bod 2 je ti SW uplne k nicemu, uz vidim, jak si pred kazde monstum hodis SW abys ho zabil :)

6277[/snapback]

 

viz bod 3. Myslis ze je to nerealne? Nejake uplatneni SW preci mit musi kdyz nekde na jinych forech ctu ze je pro solo dobry. Jestli jde o rychlost zabiti, tak jak jsem psal je mi jedno kdyz pri killovani jednoho monstra pouziju SW treba 5x nez se mi podari zabit ho, IMHO si myslim ze je porad lepsi ze ta moznost tu je i kdyz za cenu 5 gemstonu + casu, nez tu sanci vubec nemit.

BTW solo zatim pisu proto, ze zase tak aktivne nehraju, abych se mohl pridat k nejake guilde, aby ze mne mela guilda uzitek. Hraji spise prilezitostne. Kazdopadne diky.

Link to comment
Share on other sites

viz bod 3. Myslis ze je to nerealne? Nejake uplatneni SW preci mit musi kdyz nekde na jinych forech ctu ze je pro solo dobry. Jestli jde o rychlost zabiti, tak jak jsem psal je mi jedno kdyz pri killovani jednoho monstra pouziju SW treba 5x nez se mi podari zabit ho, IMHO si myslim ze je porad lepsi ze ta moznost tu je i kdyz za cenu 5 gemstonu + casu, nez tu sanci vubec nemit.

BTW solo zatim pisu proto, ze zase tak aktivne nehraju, abych se mohl pridat k nejake guilde, aby ze mne mela guilda uzitek. Hraji spise prilezitostne. Kazdopadne diky.

6305[/snapback]

No nechapem co to tu ensik pise ale ak chces chodit solo tak bez SW bude tvoje expenie na vyssich lvloch hodne tazke.

Odporucam si pozriet SW build infinity na starom czRO fore, je to niekde v archivoch nechcelo sa mi to hladat.

 

Kazdopadne ak chces urcite chodit solo aj neskor tak by som si SW urcite dal. Bosikov sice solovat asi nebudes ale na bosa mozes zobrat partu a tam sa to SW tiez hodi.

Link to comment
Share on other sites

Expit wizze samotneho na lvl 85+ je podle me silenost, nikdy si nebude moct udelat poradnej vlacek, jelikoz tech 12 ran co SW vydrzi je hned fuc ....

To uz i ten sage se expi lip .....

6312[/snapback]

Ehm nic proti ale asi si nikdy (SW) wiza nehral. Myslim ze infinity dal 90 lvl tak za dva tyzdne (na rate 1.5 :) ).

SW wizardovi vacsinou staci to SW kym da prve SG.

 

A btw ak si s wizardom zabijal potvory po jednom ... tak je niekde velka chyba.

 

Nasiel som ten ininityho post http://forum.czechro.net//index.php?showtopic=61&st=330#

 

A tu pre ilustraciu tiez by infinity

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

S quagmire poÄí­tám na 100%, přemýÄlela jsem o soul strike, ale na to jaký má DMG je dost nároÄný na SP...

Na druhou stranu si ří­kám, že co neukouzlim, zabiju knifem (aspd 174) :P:P;)

S VIT 1 se obávám, že to bude čistÄ MVP build bez možnosti PVP (stun=smrt)

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne by som mu skí´r dal 99 Int a menej Agi... Na CzechRO som hrával (ale nechal som to pre nedostatok Äasu) za Int/Agi mága a zdalo sa mi, že viac Int je lepčie než viac Agi, ale YMMV. To, Äo pí­sal Ulric, samozrejme 100%ne platí­... (A ST by mal eÄte aj odhadzovaÂť, Äo je naozaj dobré, ak si náhodou naberieÄ ví¤ÄÄí­ mob.) Hoci s Quagom a Phenom si mí´žeÄ dovoliÂť kíşzliÂť aj dlho, pretože ÂŤa málo rán trafí­.

EDIT: No na MVP to moc nebude... Skí´r čisté PvM.

Link to comment
Share on other sites

U high wizny už se to trochu i hodí­, ne? Soul Drain není­ Äpatnej skill a hodí­ se, když už máÄ velký Dex a expí­Ä v partÄ s priestem.

9449[/snapback]

 

kdyz high wiz expi v parte s priestem tak mu sp jen tak lehko nedojde, IMO je soul drain zbytecnost

Link to comment
Share on other sites

3 wizny na majourusoch so stringami a setky fnukaju ze nemaju sp...

9547[/snapback]

 

je trosku rozdiel high wiz/wiz,nemyslis?

a ked su 3 wizny tak sa to moc casto nestava...ze by som kvoli tomu vyhadzoval body do nakeho soul drainu(1-10soul drain,+5 sp rec,7 soul strike(aj ked kto ide sw...)) <_<

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...