Jump to content
Reborn fórum

Mage Build


Lajka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

spravil som chybu,ktora ma teraz hneva :](novacik) zatial mam 10 FB,1 sight, 4 Fball...hm lenze som si dal na 5 sp recovery ...co som si uvedomil az po precitani...Budu mi tie 2-3 body az tak moc chybat? chcem wiznu cisto na expenie ..mozno obcas sa pozret na woe...hmm nejake rady?

 

Dakujem ..GN/

Link to comment
Share on other sites

Jestli chceš wiznu na expení­ tak 5kový SP recovery není­ vůbec chyba, sám mám zkuÄenosti že v Ice Dungu wizna ze stringu nemÄla SPÄka, klidnÄ bych ho dal i na 10. Ten Soul Strike moc nevyužijeÄ maximálnÄ na ghost/undead moby, 10 Fire Wall sice vydrží­ dlouho ale s vyÄÄí­ dex už nebudeÄ potřebovat aby vydržela tak dlouho a mi vystačila 5ková.

Link to comment
Share on other sites

takze to spravit takto?:

Firebolt 10

Fireball 4

Sight 1

Firewall 5

SP 10

Soul Strike 10

Cold Bolt 5

Light Bolt 4

Thunder Strom 1

Frozen Diver 2

 

Ostali este 3, s tymi kam?...Hm, este otazka ohladom dex a int, odkedy mam ist viac do int ako dex? Ist s dex do 50-60 a pak uz len INT INT INT ?

 

Dakujem za odpoved!

Link to comment
Share on other sites

takze to spravit takto?:

Firebolt 10

Fireball 4

Sight 1

Firewall 5

SP 10

Soul Strike 10

Cold Bolt 5

Light Bolt 4

Thunder Strom 1

Frozen Diver 2

 

Ostali este 3, s tymi kam?...Hm, este otazka ohladom dex a int, odkedy mam ist viac do int ako dex? Ist s dex do 50-60 a pak uz len INT INT INT ?

 

Dakujem za odpoved!

popravde pri expeni SP skutecne dochazi, ale to SP recovery te zrovna moc nevytrhne, beztak si budes muset sednout s magni a to pak mas SP zpet velice rychle. kdyz uz jsi tam dal nejake body, tak je nech, ale rozhodne dalsi nepridavej.

dale.. ja mam FW lv10 a vubec nelituju, za HW ho taky pojedu desitkovej a to klidne na ukor FB. kdyz se s nim clovek nauci tak dokaze divy. delka trvani pri tom nehraje ani takovou roli jako spis pocet ran ktere udeli [me vetsinou koncil ne po 14sekundach ale spis driv protoze mi ho moby "proslapali"].

soul strike bych radeji vynechal pokud nemas v planu jit po safety wallu, ver mi ze casem si ani nevzpomenes ze ho mas a vyuzijes ho opravdu svatecne. ono ty nemrtve klidne muzes smazit fire boltem a ghost potvor co by stali za rec moc nepotkas. v kazdem pripade je to pro me 10 vyhozenych bodu.

misto toho bych premyslel nad frost driverem ktery se na expeni a predevsim hunteni dost hodi.

 

edit: jo a ohledem int a dex tak klasika, int do hodnoty 70-90 base podle chuti a potreby na expeni a pak dex aspon na 90.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...