Jump to content
Reborn fórum

Mage Build


Lajka

Recommended Posts

 

 

Jinak: Je na lvl 42 Magicianka, a tohle je budoucí­ build.

Ano, je dÄlaná na Geffen GW.

Ne, full dex equip shanet nebudu :P Zeroma nemam, a nejak nehodlam shanet :bruce_h4h:

 

IW 3? Tak to muzu dodelat ten SC a jeste mi 3 skilly zbudou..ale kam s nima?

 

Muj dotaz jsem myslel jako že nÄkdo řekne: "Hm, tohle je na *pí­í­í­í­p*, udelej tohle,tamhleto" atd :)

 

Jinak bych chtÄl aby zvládla hunty, questy atd :) Expení­ jak sólo (pouze hp dual), tak parta (niff,magma)...

 

EDIT: Co mí­sto te maskarady?

EDIT2: Taky mÄ napadlo do niffu (tj. Stringy) dát mí­sto DEX accessorek 2 blue cubic clipy a myst case v headgearu? (Taky jsem si na wiki všiml questu na dvojslotový headgear, takže by mÄ zají­malo, jestli by se zvýčila Äance na drop GiftBoxu, kdybych mÄl na hlavÄ 2 ty karty...?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

IW na lvl1, ví­c nemá význam. Expit přes IW je docela sux, vÄtčinu potvor odstaví­ FW. Docela velké množství­ potvor má teleport, takže pokud si je nÄkde zavřeÄ IW a hodí­Ä SG, tak poportujou, což je asi nejvhodnÄjÄí­ použití­ IW - odportovat jeho pomocí­ nevhodné/nepří­jemné potvory a na to staÄí­ bohatÄ lvl1

 

Třeba nÄkoho napadne lokace, kde by se pomocí­ IW dalo expit lépe než jinýma prostředkama, ale mne žádná taková nenapadá

Link to comment
Share on other sites

Ano, je dÄlaná na Geffen GW.

Ne, full dex equip shanet nebudu :P Zeroma nemam, a nejak nehodlam shanet :bruce_h4h:

No pak bych teda volil alespon 93 INT a zarovnat to na 120 s blessem at uz nejakou snadnou rodkou(napr.arc wand(2)) s dvouINTovou capkou nebo kdyz nebudou zeromy tak earring atd. je to hodne variant,zalezi jestli bude priest a stringy,paklize ano je lepsi nosit INT equip,kdyz ne tak naopak,to je lepsi zustat doma a nikam nechodit :).Ja osobne bych si radeji zvolil superDEX wiznu a nebyt tak zavisli na supportu,ale zase je to vec nazoru,kazdy ti rekne neco jineho.

Jinak bych chtÄl aby zvládla hunty, questy atd :) Expení­ jak sólo (pouze hp dual), tak parta (niff,magma)...

viz nahore,o5 zalezi na situaci,na solo je lepsi DEX,na partu se stringama INT,zvladat to bude urcite,jde o to aby to zvladal ten kdo ji bude ovladat :P

EDIT: Co mí­sto te maskarady?

Priznam se nedokazu odpovedet :P Nechci tu psat zadny HC equip a karty,tudiz jsem slot.bryle vynechal a fakt nevim co by bylo nejlepsi,bohuzel se ted moc neorientuji v novych capkach,ale treba jsou nejaky co zabiraji dva sloty a bude to lepsi volba.

Link to comment
Share on other sites

Třeba nÄkoho napadne lokace, kde by se pomocí­ IW dalo expit lépe než jinýma prostředkama, ale mne žádná taková nenapadá

 

V clocku- IW1, quag + fire pillar. Ale netuÄí­m jestli to jeÄtÄ teÄ jde po vÄech tÄch nových verzí­ch

Link to comment
Share on other sites

 

V clocku- IW1, quag + fire pillar. Ale netuÄí­m jestli to jeÄtÄ teÄ jde po vÄech tÄch nových verzí­ch

 

vÄak ří­kám že IW1 dát, ale je zbyteÄné a spí­Ä na Äkodu mí­t vÄtÄí­ level

 

 

 

Ale nějak nechápu, proÄ to v clocku zabí­jet pillarem, když jsou mnohem efektivnÄjÄí­ a rychlejÄí­ způsoby

 

Pillar má tak malej matk (50 + MATK/5), že se vyplatí­ jen na potvory s obrovskou MDEF (50+), kde se opravdu využije jeho vlastnost ignorace MDEF. Pokud na vláÄkování­, tak meteor bude zabí­jet mnohem efektivnÄji a zadarmo. Na vláÄek clocků je potřeba se 120 INT 4 pillary, na vláÄek alarmů je potřeba 6-7 pillarů. Při použití­ MS umře vláÄek clocků se 120 INT vždy (staÄí­ aby se trefili 2-3 meteory ze 7, což je při dobrém zamÄření­ jistota) a vláÄek alarmů, vÄtčina umře na první­ meteor, občas výjimeÄnÄ bude potřeba pár kousků dorazit.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem tak vymýÄlel a zkouÄel a vylezla mi z toho tahle retard wizzniÄka :bruce_h4h:

 

Staty jsou na lvl 94, protože stejnÄ po lvl 99 přestup :)

 

 

 

Tak moje doporuceni je toto:

 

Meteor chapu jako na gw takrka poviny skill. Jako jediny scita DMG s ostatnimi zakastenymi meteory. Ale chce to poradnou INT.

 

Stone curse je lepsi nez FD.

 

IW je na gw skil uplne nah... to uz by se hodil vic ten fire pillar, linka a jedes jako drak.

 

No a na GW kde nehrozi AD bych klidne tu VIT dal treba 30.

Link to comment
Share on other sites

EDIT původní­ho pří­spÄvku (mého) :bruce_h4h:

 

Muj osobni nazor je ze by jsi se mel proste na jednu vec zamerit bud na tu DEX nebo INT ,jinak to z tebe udela prumernou wiznu s prumernym buildem.

 

K tomu equipu bych jeste dodal ze neni spatny ED (uz jen kvuli provoke) a ted i tam muzes zapocitat novou cepicku Ramen Hat (otazka je,jak bude tezky quest :) )

 

A k tem bardum,ti nejlepsi maji 99/99 :P Ostatni jsou jen "klauni" teda "clowns" :)

Link to comment
Share on other sites

Muj osobni nazor je ze by jsi se mel proste na jednu vec zamerit bud na tu DEX nebo INT ,jinak to z tebe udela prumernou wiznu s prumernym buildem.

 

K tomu equipu bych jeste dodal ze neni spatny ED (uz jen kvuli provoke) a ted i tam muzes zapocitat novou cepicku Ramen Hat (otazka je,jak bude tezky quest :) )

 

A k tem bardum,ti nejlepsi maji 99/99 :P Ostatni jsou jen "klauni" teda "clowns" :)

 

Mno ED je dobrej napad a tu capku zkusim sehnat...ale jak vic zamerit na dex? Krome Zeromu, + jidla, boxu a Orleans gloves toho uz moc neni.

 

Btw, jde uz u nas udelat instant cast? Podle mÄ jo ale nejsem si jistý :bruce_h4h:

Link to comment
Share on other sites

 

Mno ED je dobrej napad a tu capku zkusim sehnat...ale jak vic zamerit na dex? Krome Zeromu, + jidla, boxu a Orleans gloves toho uz moc neni.

 

Btw, jde uz u nas udelat instant cast? Podle mÄ jo ale nejsem si jistý :bruce_h4h:

 

nejsou orleans glove "only adv."?

 

 

 

instant cast, tedy 150 dex jde vytáhnout i u wizarda bez gospellu, dokonce i ví­c než 150, jen v praxi to není­ moc použitelné

 

základ by byl: 99 +8 (job) +8(2x nimble glove) +3(aoa) +4(rodka) +10(bless)=130

 

tak a pak je spoustu dalÄí­ch vÄcí­ kterýma se to dá vytáhnout:

 

+10 - 10 dex jí­dlo

 

+5 - battle orders

 

+5 - sharp gaze

 

+3 - IC boxí­k

 

+1 - armor s rockerem :)

Link to comment
Share on other sites

nejsou orleans glove "only adv."?

instant cast, tedy 150 dex jde vytáhnout i u wizarda bez gospellu, dokonce i ví­c než 150, jen v praxi to není­ moc použitelné

 

základ by byl: 99 +8 (job) +8(2x nimble glove) +3(aoa) +4(rodka) +10(bless)=130

 

tak a pak je spoustu dalÄí­ch vÄcí­ kterýma se to dá vytáhnout:

 

+10 - 10 dex jí­dlo

 

+5 - battle orders

 

+5 - sharp gaze

 

+3 - IC boxí­k

 

+1 - armor s rockerem :P

Mel jsem na mysli HW (sice trosku offtopic-jen me zajimalo jestli to jde). Pokud jsem poÄí­tal správnÄ, tak to jde u nás bez guildskillu a bez gospelu.

VyÄlo mi to 99+48 (AoA,Glove se zeromem 2ks)- kalkulator nevede orleans+ramen hat... :)

S orleankama a hatkou je to o 3 vic. :bruce_h4h:

Použotelnost posoudit moc nedokážu, jediným problémem pro každodenní­ využí­vaní­ je nutnost shánÄt to jí­dlo + pomÄrnÄ HC equip (na moje pomÄry) :)

V

Link to comment
Share on other sites

 

Ja zas nemyslel chodit do takovych extremu,staci jen dat full DEX z dostupnych a nahuntitelnych veci,kdyz uz budes mit tu VIT tak by to mohl byt lepsi prorazec zakempenych warpu a tam uz ten cast time je fakt zapotreby ci pro spamovatelnost JT nebo MSka,kdyz uz neni ta INT tak vyuzit teto prednosti,ale to fakt zjistis sam az to budes hrat,kdyz budes mit pocit ze pomalu kouzlis tak vis kde je problem,stejne tak jako s DMG.

Skoda ze uz neni Rideword +6 DEX :bruce_h4h:

Preju ti hodne zabavy s wiznou a kdyz budes potrebovat neco vedet,tak se ozvi a pokusim se ti poradit,ale jen z pohledu hratelnosti,technicke otazky prosim na profiky :)

 

Kuba

 

Btw. v doddlerovijsou jak orlean's glovky tak i ramen hat

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Takhle bych planoval skilly na mage budouciho wizardahttp://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyas...xqAdxdqabcKHxgK a jeste kolik tak ma mit PvM wizna vit? Teda u tech skillu bych prohodil frost diver a stone curse.

 

Zalezi na hodne aspektech,jestli budes mit sacri nebo sikovnyho priesta tak VIT zadna,VITalita u tohoto povolani se prevazne jede jen kvuli GW.Ja treba malou wizznu delam/l jsem 93 INT (120celkem) 99DEX a 25 VIT.

 

Co se tyce skillu,rozmyslel bych si to SC,jestli je ciste PvM tak nenajdes v tomhle skillu moc caste vyuziti.Zase zalezi jestli budes hrat sam nebo s partou,nejsou spatny skilly jako FD,HD ci WB

 

Edit. aha ted koukam ze vlastne potrebujes rozdelit skilly za maga,tak tam je volba bud SC nebo FD,popr.ozelet FW a udelat si SW

Link to comment
Share on other sites

Jo frost diver dam na 10 stone curse 1, vim WB by se sikl ale nevim z ceho ubrat a myslim ze to tak caste vyuziti nema..takze tu vit staci treba na 10?

 

Asi bych nic neubiral,3 plosny skilly je pekna vec a jak sam rikas WB ma malo vyuziti (ale i presto ho mam rad).

VIT 10 nema cenu,to ani nepocitis,proste nejlepsi PvM wizna ma 99/99,ale je zavysla na supportu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

když poÄí­táÄ s valk Ätí­tem, tak by pro tebe nemÄl být problém sehnat woola scarf a tidal shoes s raydrikem a matyrem, taky sem podle smokieho a thary pochopil, že to asi bude na gw, takže proÄ ne ED nebo marc?

Link to comment
Share on other sites

když poÄí­táÄ s valk Ätí­tem, tak by pro tebe nemÄl být problém sehnat woola scarf a tidal shoes s raydrikem a matyrem, taky sem podle smokieho a thary pochopil, že to asi bude na gw, takže proÄ ne ED nebo marc?

 

Wool a Tidalky jsou jen pro adv. ne? a ED, marc... mno.. pest je sehnatelnejsi i kdyz mas pravdu ze ED by bodlo

Link to comment
Share on other sites

K tomu skill buildu: Safetka na 10lvl je přepych v pohodÄ ti staÄí­ lvl 7 vzhledem k tomu že vÄtčina wizzardu ji ani nema :D

LoV bych asi osobnÄ nějak nevyužil dal bych ho na lvl 1 možná ani to ne. IW na 4lvl ztrácí­ absolutnÄ smysl jak bylo řeÄeno bohatÄ ti staÄí­ lvl1. Ty skilly u wizny co sem tady ubral bych dal do MS(mam ho rad). U mage classu bych ti ubral nejspis ten FD z 10lvlu na lvl1. LB na 9 lvlu zbyteÄnost (bylo řeÄeno). Tu safetku už sem zminil. Takže by ti mÄlo zbýt jestli dobře počitam na magovi 17 bodů a to bych narval do FB a SC. KaždopádnÄ koneÄný build bych vidÄl asi takto. Wizard skilly

Pokud má k tomu nÄkdo výhrady sem s nima. :D

Link to comment
Share on other sites

Wool a Tidalky jsou jen pro adv. ne? a ED, marc... mno.. pest je sehnatelnejsi i kdyz mas pravdu ze ED by bodlo

Pokud by jsi s tim mÄl v plánu přesoupit na adv. tak proÄ ne já jsem ovÄem zastánce survivors comba :D Co se týÄe co armoru já bych do nÄj dal určitě ED. K sehnání­ není­ přiliÄ složitej :D TU priesta schopnýho zabí­jet ED máÄ za den a pak už jen huntit a doufat :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...