Jump to content
Reborn fórum

Mage Build


Lajka

Recommended Posts

Imho nejlepÄí­ je MS 10, SG 10, LoV 7 nebo tak nějak to vychází­...

 

Tak asi konecny rozdeleni statu...najel sem si to ze nebudu davat LoV ale jak pisete tak bych si ho asi rad dal ale nevyjedu ho uz na 10 ale kdyz necham Quag 1 tak mi vyjde LoV 7, nebo dat Quag 5 ale to by na LoV zbyly jen 3 bodiky a to me pride uz jako blbost.

 

Takze skilly za wiznu:

 

Sight Thrasher 2

Meteor Storm 10

Ice Wall 1

Storm Gust 10

Jupitel Thunder 10

Lord of Vermillion 7

Earth Spike 3

Heavens Drive 5

Quagmire 1 (nebo teda na 5 s tim ze bych oddelal LoV a ty 3 body rozdelil jinde, ikdyz ubec nevim kde... :) )

 

Nakonec jen vsem dekuju za pomoc ze sem se tak nejak dopracoval ke konecnymu buildu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply
2Trouble: MS na GW? No nevim u low wizny, damage miziva, stun stejne nikomu neda (low vit postavy CP neprorazeji a jinde je stejne magnet), zato bude s vyhodou rozmrazovat ghostr-lamky asurakym pred nosem :)

 

No a co jinyho chces hazet na gw za low wiznu krome quagu sc a meteoru? SG hazej HW.

A ten stunn je asi tak jedinej status na kterej se umira...

Link to comment
Share on other sites

No a co jinyho chces hazet na gw za low wiznu krome quagu sc a meteoru? SG hazej HW.

A ten stunn je asi tak jedinej status na kterej se umira...

Vsak odpovedi tu uz mas - mene k veci odpoved je treba quag, FW, mimo precast (kam leti ampovany SG10) muzes hazet SG na zmrazeni probehlych ghostringaru, HD na stalkery, SC, i ten JT neco udela, safetu na HP co stoji s ruwachem na pastech, ...

 

vice k veci - low wizna na GW je nejuzitecnejsi kdyz nekde expi aby co nejdriv mela amplify, protoze stejne charum co lezou mimo magnet bud stun nevadi, nebo jim dosly poty/dostali divest/... a potrebuji do mesta tak jako tak, pripadne tam vlezli jen aby proslapli past a umreli :) lamky nesundas, ty neprosly ani tim prvnim ampovanym :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zdraví­m, zají­mal by mne VáÄ názor na tenhle skill build:

 

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyas...noUeKdDabcAHXhX

snad ten odkaz bude fungovat

 

Bude to hodnÄ 4fun, na expení­, nÄkdy možná i GW, to jeÄtÄ nevim.

Jen se nemůžu rozhodnout, jestli jet lv5 ice wall nebo water ball. Co jsem procházel topic, tak hodnÄ ice wall použí­váte, mÄ ale nějak nedochází­ k Äemu. NapiÄte mi prosí­m nějaký pří­klad kde se IW použí­vá. Dí­k :(

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Zdraví­m, zají­mal by mne VáÄ názor na tenhle skill build:

 

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyas...noUeKdDabcAHXhX

snad ten odkaz bude fungovat

 

Bude to hodnÄ 4fun, na expení­, nÄkdy možná i GW, to jeÄtÄ nevim.

Jen se nemůžu rozhodnout, jestli jet lv5 ice wall nebo water ball. Co jsem procházel topic, tak hodnÄ ice wall použí­váte, mÄ ale nějak nedochází­ k Äemu. NapiÄte mi prosí­m nějaký pří­klad kde se IW použí­vá. Dí­k :(

A co takhle?

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyas...noUeKdqabfNHXhX

Na sense mas quest na cepici, neni nutnej. IW5 je moc (staci ti kdyz IW nespadne do doby nez vycastis SG), WB4 je skoda nedat 5 (16 vs 25 boltu).

 

Na co IW? Rozdelme si potvory na "slabsi" a "silnejsi". "silnejsi" poznas podle toho ze majo v DB 100% teleport1 v Idle (neboli rude attack), coz znamena ze kdyz na ne zautocis a ony ti to nemuzou vratit, tak odporti. Patri tam vetsina bossu, ale treba Majoruros.

 

Slabe potvory: Zdrhnes nekam do ulicku s vlackem za p..zadkem, hodis quag-IW-SG, potvory na tebe behem castu nemuzou.

 

Silne potvory: Bud kdyz ti vychcipa kemp, je to sance se zachranit se nekde zazdit, nebo kdyz se potrebujes neceho zbavit a tahaci jsou lumici, tak se to dela IW-SG1 a potvora po druhe rane od SG portne pryc - muzes se takhle zbavit treba kasy nebo ifrita v thoru3, odportit swordika v jednicce apod.

Link to comment
Share on other sites

Dí­ky, asi je to dobrej nápad ;)

Vzhledem k tomu, že se nikdo jiný neozval, tak jsem to asi vymyslel perfektnÄ :confused1:

 

 

Je to klasicky build se safetkou bez firewalu. Klady a zapory tohoto buildu tu jiz byly diskutovany.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
cc potrebuju help. mam maga lvl 63/48 a delam Q na wiznu ale nemuzu zabit ani 1 moba vzdy me kilne v 1arene ten 1agresivsi moje staty jsou str-1 , agi-9 , vit-2 , int-76 , dex-47 , luk-5

 

 

Vem si sebou nejaky poty a nebo poringa a do nej si vem ty poty.

Pouzij firewall frost diver nebo stone curse.

 

 

Mas li problemy s 1 mistosti tes se na dalsi....

 

Na 48 jobu prestupujou za maga jenom lamy, vydrz a dodelej si ete ty dvas joby nebo budes litovat. :)

Link to comment
Share on other sites

Vem si sebou nejaky poty a nebo poringa a do nej si vem ty poty.

Pouzij firewall frost diver nebo stone curse.

 

 

Mas li problemy s 1 mistosti tes se na dalsi....

 

Na 48 jobu prestupujou za maga jenom lamy, vydrz a dodelej si ete ty dvas joby nebo budes litovat. :shifty:

FW pouzivam nekdy to docela davam ale vzdy mi da silenci a ty 2joby nvm nvm. poty beru po 50ks a vsechny na jedne mistnosti vypotrebuju

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
FW pouzivam nekdy to docela davam ale vzdy mi da silenci a ty 2joby nvm nvm. poty beru po 50ks a vsechny na jedne mistnosti vypotrebuju

Ber i Panaceu nebo Green pot, prave na tu silenci :shifty:

Pripadne taktika je Stone Curse ze svitku a pak (meni element...) to dodelas fireboltem.

Link to comment
Share on other sites

Proti Silence použij Green Poty, před vstupem se nechej od nÄkoho přeboostit a uvnitř utí­kej, použí­vej vhodné elementy a taktizuj. Ta první­ aréna je fakt jen slabý odvar tÄch dalÄí­ch.

 

edit: vrr jirkane >:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
zdar, mam jednu otazku, chystam sa na prestup na wiznu, 50 job mam skilly asi takto:

FB 10

Fball 5

FW 10

SC 10

FB 5

FD 1

LB 4

TS 1

Napalm 1

Sight 1

 

ostava mi jeden bod a neviem kam s nim? SP recovery alebo Energy coat?

 

jednoznacne energy coat :D

Pokud nebudes silene moc pouzivat FW tak ti sp nedojdou...

Link to comment
Share on other sites

heh to bola rychla odpoved :D nebudem ted SP recovery potrebovat ani ako zaidny prerewquist na skill u wizny? boldi by mi aj nejake rady ohladom prestupu

Hod sem kompletni navrh buildu co pojedes i za wiznu... :D

Link to comment
Share on other sites

uplne presne som rozhodnuty neni ale urcite pojdem JT SG a Quag na 5 (niekto to tu tak pisal) zvysok fakt netusim, mam partu s hunterom a priestom, uvidim co sa mi hodi

 

nooo :D je dobry to mit tak vicemene rozmysleny uz v dobe kdy delas mage.

Rozhodne je dobry si ozkouset na testovacim serveru ruzny nastaveni a buildy.

 

Ja sem to podcenil podobne jako ty a nevysel mi watterball na lvl 5.

Kdybych to byl byval byl ozkousel/rozmyslel predem... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...