Jump to content
Reborn fórum

Kapra Quest


Sinarra

Recommended Posts

Mno tak som spravila tie questy na kafru.V celku zaujimave, vyhrady k nim nemam i ked ten posledny je dost husty :P , ale nic neni zadarmo. :)

Mno a este taky detail, ked som sa rospravala s ucetnim tak sa so mnou rozpraval ako s chlapom :) nie ze by mi to nejak vadilo, ale ked sa uz nieco robi tak nech je to poriadne. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply
Mno a este taky detail, ked som sa rospravala s ucetnim tak sa so mnou rozpraval ako s chlapom  :)  nie ze by mi to nejak vadilo, ale ked sa uz nieco robi tak nech je to poriadne.  :P

2221[/snapback]

dalsi 2 dny bych tedy mel travit predelavanim skriptu kvuli kontrole pohlavi? na to uz neni cas, promin :)

Link to comment
Share on other sites

No nevravim ze treba hned ale casom by sa to mohlo spravit, ked nebudes mat nic ine na praci a budes sa nudit :) kludne aj po [ /omg ]e.No a aj ked nie tak to nevadi ja som len chcela upozornit.Maju sa vychytavat muchy tak sa o to snazim.:P

Link to comment
Share on other sites

Doporucuju hracum co nemaji opatchovaneho klienta at si ho do [ /omg ]u opatchujou - protoze na ten quest je nutne mit funkcni mapu Lighthalzenu. Kdo neopatchuje tak se holt bude portovat za plnou cenu :)

Link to comment
Share on other sites

Hm...nevim proc, ale dneska, kdyz jsem znovu promluvil s tou kaprou v recepci, tak se mnou zacala mluvit, jako kdybych znova delal ten quest a pri tom uz jsem ho udelal vcera celej...takze neco na kontrolu, jestli jsem ho uz jednou delal nebo ne, by se hodilo.

Link to comment
Share on other sites

Hm...nevim proc, ale dneska, kdyz jsem znovu promluvil s tou kaprou v recepci, tak se mnou zacala mluvit, jako kdybych znova delal ten quest a pri tom uz jsem ho udelal vcera celej...takze neco na kontrolu, jestli jsem ho uz jednou delal nebo ne, by se hodilo.

2275[/snapback]

upravim, dik za upozorneni

Link to comment
Share on other sites

heh ale tech 30 karet se mi zda trochu moc <_<

2278[/snapback]

nikdo nerika ze musis mit kapru zadaco hned. pokud budes skupovat i poring karty tak to mas za chvilku hotovy ;)

btw me napada ze dik tomu ted bude mit i poring karta nejakou cenu :)

Link to comment
Share on other sites

nikdo nerika ze musis mit kapru zadaco hned. pokud budes skupovat i poring karty tak to mas za chvilku hotovy ;)

btw me napada ze dik tomu ted bude mit i poring karta nejakou cenu :)

2279[/snapback]

JJ, presne. Tech 30 karet je naprosto super nápad. Jinak ten quest je 10/10, hlavne ho muze vpohode udelat i hur zabijejici povolani, klidne i novice.

Link to comment
Share on other sites

nikdo nerika ze musis mit kapru zadaco hned. pokud budes skupovat i poring karty tak to mas za chvilku hotovy ;)

btw me napada ze dik tomu ted bude mit i poring karta nejakou cenu :)

2279[/snapback]

 

30 karet? tak to je malo hc.... 30 karet sem mel na czro za pul roku.... fakt super... budeme chodit huntit poring karty.... narez... tomu rikam oziveni

Link to comment
Share on other sites

Sem rad, ze se quest libi. Jinak k tomu, co tu bylo napsano: quest byl psanej tak, aby se dal splnit bez ophledu na lvl, ale aby to chvili trvalo. Ano, Yaniffer, 30 karet JE hodne. Protoze to MA byt hodne. K cemu by byl quest, kerej by se dal splnit bez problemu za par minut? Navic ty karty dava nemusis, auz vubec ne hned; ale kdyz uz je dohromady das, mas pro CELEJ UCET warp zdarma. Pokud se ti to nezda adekvatni... Holt se warpuj za 250 z.

Link to comment
Share on other sites

No tak ja popisem cestu do Lighthalzenu nech mi nespamuju na fore otazkami ako sa tam dostat :)

Takze tu je:

Z Yuna dole (yuno_fild04) dole (ein_fild06) dole (ein_fild07) dole (ein_fild10) vlavo (ein_fild09) vlavo dolny warp (ein_fild08) vlavo (lhz_fild03) hore (lhz_fild02) vlavo (lhz_fild01) dole Lighthalzen

Mozno existuje kratsia cesta neviem ja viem tuto ;)

Link to comment
Share on other sites

Myslel sem ze po dvou uspesne splnenych questech stoji warp 250. Me to ale odecita 500...

edit: hmm tak to je dobry, quest sem delal vcera. Splnil sem oba ukoly a tedka sem tam chtel donest ty karty a on me nezna <_<

Takze si ho muzu udelat vesele znova :)

Link to comment
Share on other sites

Sem rad, ze se quest libi. Jinak k tomu, co tu bylo napsano: quest byl psanej tak, aby se dal splnit bez ophledu na lvl, ale aby to chvili trvalo. Ano, Yaniffer, 30 karet JE hodne. Protoze to MA byt hodne. K cemu by byl quest, kerej by se dal splnit bez problemu za par minut? Navic ty karty dava nemusis, auz vubec ne hned; ale kdyz uz je dohromady das, mas pro CELEJ UCET warp zdarma. Pokud se ti to nezda adekvatni... Holt se warpuj za 250 z.

2297[/snapback]

 

mno tak to ste nemuseli ani delat quest bez ohledu na lvl... protoze 30 karet na ratu 2 sezene stejne postava 70+ takze je to zbytecny...

a co se tyce uctu... to me moc nebere ze je pro celej ucet, protoze jedinej smysl ma mit 2 ucty pro 2 postavy a ne 1 mno nic

 

God Bless All..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...