Jump to content
Reborn fórum

Rybaření­, návnady a vše okolo ryb


Berry

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Takze mensi navod.

 

Co potrebuji k rybareni ?

-udici - prozatim jen ta z questu

-navnadu - zatim jen destovka

-splneny quest Rybare

-povolenku (pozor pro vlastni chytani ale neni podminkou, jde chytat i bez ni, ale bacha na porybneho /gg)

 

Kde chytat?

-prozatim je otevreno 14 mist nejruznejsich typu vod.

 

Jak chytat?

Az najdete mistecko tak si k nemu sednete doporucuji dostatecne blizsko. Chyta s z brehu ne nekde 5 metru od brehu :] Musite mit v leve ruce udici a v levem miste pro accessory navnadu. Pote posed reaguje na nasleduji prikazy.

 

nahod* - nahodi aktualni navnadu a ceka se na zabrani ... prikaz lze pouzit i ve vetach. Treba: "Tak ted si nahodim rybky bojte se /gg".

trhni* - Pokusi se zaseknout pri zaberu. Nebo proste vytahne udici z vody. Rovnez jde pouzit ve vetach.

 

Uroven skillu a mnozsvti ryb se pripravuje do statistik na CP.

Link to comment
Share on other sites

Mate mÄ levá ruka a levé mí­sto pro accessory. Tí­m se myslí­ polí­Äka v equipu nalevo, obÄ pod sebou, nebo accessory vlevo + skuteÄná levá ruka (ta pro Ätí­t:))? :)

27986[/snapback]

 

njn porad :] ale to zjistite ono to stejne ani jinak nefunguje :)

Link to comment
Share on other sites

ProÄel jsem zatí­m prontera field 05, 04 a geffen field 01, 09, myslí­m, že pro posed se hodí­ každá z tÄch map :) Leda snad ne geffen field 09, protože tam jsou agresivní­ poison spore.

 

Také:

 

geffen field 07, 00

mjolnir 09, 07

morroc field 10,11,17,19

comodo 02

prontera field 00, 08

hugel field 02, 03, 05

yuno field 01, 11

einbroch field 07, 08, 09, 10

lighthalzen filed 01

Link to comment
Share on other sites

EHM.. nasli sme trochu.. rekneme malinkej bugicek :-))) ciste nahodou, kdyz sem si chtela rvat kartu do clipu.. tak se mi nabidla spolecne s nim i destovka... (acc na chytani ryb).. tak sem se tomu smala.. proc mi ji tam zobrazuje.. ale nako sem neodolala a vyzkousela tam vrazit kukre kartu .. a vysledek:

 

UBER EQUIP :-)))

 

podotykam ze je plne funkcni :-) slotove accesory za 10 z? :-))) hura na destovky :-)) ehm ne sranda.. opravte to ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jaká je Äance na íşspÄÄné vylovení­ rybyÄky? Ted jsem vyplácala druhej kyblí­k návnady(nejdří­v dÄÄÂťovky a pak Äerví­ci), trhám po oznámení­ "Ryba zabrala", ale zatim nemám ani jednu miniaturní­ rybu. Vždy jen "RybiÄka upláchla...". Před íşpravou jsem lovila rybičky a nějakej ten uzenej kapří­k mi už v kafře odpoÄí­vá, takže pokud se to poÄí­tá, skill bych už ani nemÄla mí­t na nule...

Link to comment
Share on other sites

Ryby berou... roha

Nj to by mnÄ taky zají­malo... jaká je Äance... už sem tomu obÄtoval ví­c jak 2 hodiny a ani jedna rybka... :whip::blum::blum: ...to už je jednoduÄÄí­ chytat v realu :D .

Taky když se nÄkdy napí­Äe ,,rybka uplachla aj s navnadou mrÄka´´ tak mi návnada zůstane v accessory. :blum: .

 

Mám pár návrhů jak quest ,,rozÄí­řit´´ ;)

1.---Možná by neÄkodilo to tÄsto nastavit jako item-equip a aby skákalo do druhého accessory a zvyÄovalo se tí­m % na chycení­ rybky.(tÄsto je na přilákáni ryby, ne na chycení­ :D :D )

2.---Ryby jako kapr,karas,lí­n,plotice... bych hodil jen do rybní­ků a jezí­rek (nevim jestli to tak není­, pze sem eÄtÄ nic nechytil :D ) a Pstruh,Lipan,TlouÄÂť... do řek. Zbytek vÄude

3.---Přidal bych návnadu ,,Třpytka´´ - na řeky moc vhodných návnad není­

4.---NPC,která by vyrábÄla za donesení­ materiálu velmi íşčinné návnady.

5.---Mohly by se zvýčit % na chycení­ ryb ale aby se tahle ,,dař´´ nějak vyrovnala zručil/sní­žil bych možnost jako chytnout na muÄku kapra v rybní­ku,na živou rybku plotici... a zvýčil chycení­ pstruha na muÄku v řece,Kapra na Äerva v rybní­ku,Štiku na živou rybku...

6.---Už se zmiřovalo -že se budou dát sehnat dalÄí­-íşčinÄjÄí­ pruty :harhar:

 

Je to jen návrh :vava: tak mnÄ hned nebijte :jump::whip::blum: .

Link to comment
Share on other sites

skill a naloveno zustane :harhar:

pribude par novych vychytavek :vava:

27829[/snapback]

 

Muj skill po delsi odmlce byl 20, tedy do te doby maximum. Ted jsem znovu zacal s rybarenim, podaril se mi udelat dalsi skill, ale hlaska me ponekud prekvapila...

Tvuj skill se zvysil na 1

Skocil jsem tedy jeste za Rybarem, abych to overil, ale ten stale hlasi, ze muj skill je stale 20.

 

Kdyztak mam screeny, ale ty v postate jen vyjadruji co jsem tu popsal.

Link to comment
Share on other sites

Muj skill po delsi odmlce byl 20, tedy do te doby maximum. Ted jsem znovu zacal s rybarenim, podaril se mi udelat dalsi skill, ale hlaska me ponekud prekvapila...

 

Skocil jsem tedy jeste za Rybarem, abych to overil, ale ten stale hlasi, ze muj skill je stale 20.

 

Kdyztak mam screeny, ale ty v postate jen vyjadruji co jsem tu popsal.

28154[/snapback]

 

ugh... kouknu na to ... doufam ze jsem se nesekl

Loonyho var:

rybar_skill

muj var:

skill_rybareni

 

a tam se stala chyba.

 

Po dohode to tak necham a tim vsichni jedou od 0 :harhar: na ten narust se podivam...

Link to comment
Share on other sites

Tak proto ryby nebraly. Na prvni skill jsem vyplacal 3 kyble :harhar:

Vsichni jsme jeli se skilem 0...

 

Jsou nejak odlisena mista lovu obtiznosti, druhy navnad a ulovky, nebo je to vsude stejne?

28178[/snapback]

 

mista nejsou rozlisena ale podle vyse skillu se ti na danem miste "otviraji" nove rybky. druh navnady i prutu ma samozrejme vliv na rybu treba na housku stiku nechytis ...

 

upravil jsem vzorec na zvedani skillu. takze to ted snad poleze :vava:

 

maximalni skill je 1000

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...