Jump to content
Reborn fórum

Reborn srazek, duben 2008


Koca

Termin srazu  

46 members have voted

  1. 1. Ktery vikend vam vice vyhovuje?

    • 5. - 6. dubna (April)
      14
    • 12. - 13. dubna
      3
    • 19. - 20. dubna
      6
    • 26. - 27. dubna
      18
    • 3. - 4. kvetna (Maj)
      89


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A dej to jeste na 24.5. nebo +- tyden kolem Vanoc. To sou jedine 2 terminy, kdy sem v Cesku :)

 

Mno 24.5. je docela brzo po předeÄlém sraze, ale klidnÄ bych přijel. Problém je to tak rychle zorganizovat. A na Vanoce? To už je zas trochu moc dopředu.

 

 

no jestli to je v ostrave tak to neni problem jelikoz sem z orlove:))

 

Zoorganizovat by to musel nějaký vůdÄí­ typ. (viz. výÄe). Já bych se toho chopil, ale jsem z Prahy a v OstravÄ neznám jedinný podnik a naposledy jsem tam byl před osmi lety. :)

Link to comment
Share on other sites

no jestli to je v ostrave tak to neni problem jelikoz sem z orlove:))

 

Zajedem spolecne ne?:)

a Nemam pribrat sh00tyho? :))

 

 

Zoorganizovat by to musel nějaký vůdÄí­ typ. (viz. výÄe). Já bych se toho chopil, ale jsem z Prahy a v OstravÄ neznám jedinný podnik a naposledy jsem tam byl před osmi lety. :)

 

nechamu na starosti erastovi ne?:) my orlovaci to mame blizko, takze nekteri to tam trosku znaji:)

Link to comment
Share on other sites

no vy ste teda showmani .... ja sice sem z orlove ale ostravu znam maximalne z obrazku a vy by ste chteli at to zorganizuju:D(aspon si to myslim dokud nejsem strizlivy:D)... to by dopadlo:D navic byh na to nemel ani cas protoze momentalne znam jen plzen a ani tu neznam jeste celou ale pracuju na tom(jako dnes:D):))

 

 

jinak shootyho klidne pritahni ... ja mu ukazu jak se hunti thara a popripade jestli bude agresivni tak mu udelam doprovod a rozmlatim okna:))

Edited by Erasto
Link to comment
Share on other sites

Tak a konecne doma:) diky za zraz bol faajn a hlavne za fotak a toho hada ktory mal trznu ranu:) uz ma aj meno..diky Koca :)

Dosla som v pohode prepac Acri ale tiez som ta nikde nevidela a potom bol uz vlak uplne preplneny tak som sa nejak neodvazila odist z miesta..hehe...ale dosla som dobre :P)

Looser ja od 12-30.5 nikam nemozem lebo mam 3tyzdennu prax v Piestanoch a mozem az v juni(6) :))) tak ak chces mozes to prisposobit bola by som velmi rada :)

Crowley ked vies mla si to..ja som vsade behala a ..zas na fotkach vyzeram aj tak hrozne nemozete tam dat cenzuru??

Tinka ake fotky??? Inak pekna hromadna fotka v tom Brne :)))

No a tak este raz dakujem a som rada ze sa vam pacili fotky ktore som nafotila ja a pod :P)):)

Ale cakala som ze pride aj tak viac ludi ved ich bolo tolko..Moon!! napr ty:) akoze a ja som sa tesila(:

:)

Link to comment
Share on other sites

omlouvam se, ale stale nemuzu najit foto kde bychom se meli NENUCENE fotit s ren :) doufam ze nekde je a ze ji prehlizim, a jestli ne tak apeluju na cloveka kdo to fotil aby mi tu fotku poslal :)

Edited by strexi
Link to comment
Share on other sites

Tak, další­ fotky budou snad večer, jestli se mi je konečně podaří­ nahrát...můj net je fakt na houby ;)

A já na fotkách skoro nejsem k nalezení­ /gg :P

 

EDIT: Tak TADY jsou (zatí­m) ;)

Edited by Dorene
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...