Jump to content
Reborn fórum

RAGNAROK The ANIMATION ^___^


Clavet

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

chci se zeptat zda uz k tomu nejsou CZ titulky na komplet serial myslim :D asi tezko ja jen ze serial sem videl skoro cely v AJ ale rozumel sem asi tak 1/100 pac anglicky umim tak par slov ale uz jen proto ze je to o RO a ze anime mamm rad jsem se koukal :) a navic asijsky jazyky se mi strasne libej je to rec prijemna na poslech :) kam se hrabe nemcina :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

schání­m vÄechny dí­ly bez vložených titulků, mám titulky pro první­ch 7 dí­lů a na dalÄí­ch jsem se rozhodl pracovat :D jen mam seriál už s vloženýmy AJ titulky takže pokud nÄkdo ví­te kde sehnat RtA s"čistým" obrazem :) tak sem s tim

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

troÄku mimo téma ale taky se ho to z Äásti týká nemáte nebo neví­te o nějakym čikovnym prográmku na vložení­ titulků pří­mo do avi ? Ja jsem jeden mÄl, vložil sem titulky nahrál na net ale pak mÄ Äekalo nemilé překvapení­. nedalo se na to vůbec koukat. obraz byl Äí­lenÄ trhanej, myslel jsem že je to serverem na kterej jsem uploudoval ale i v pc to bylo nezkouknutelný. takže beru jakejkoliv soft co je spolehlivej :)

Link to comment
Share on other sites

troÄku mimo téma ale taky se ho to z Äásti týká nemáte nebo neví­te o nějakym čikovnym prográmku na vložení­ titulků pří­mo do avi ? Ja jsem jeden mÄl, vložil sem titulky nahrál na net ale pak mÄ Äekalo nemilé překvapení­. nedalo se na to vůbec koukat. obraz byl Äí­lenÄ trhanej, myslel jsem že je to serverem na kterej jsem uploudoval ale i v pc to bylo nezkouknutelný. takže beru jakejkoliv soft co je spolehlivej :)

Ak si chcel hardsubs, tak na to kasli, radsej pouzi nejaky inteligentny kontainer - mkv, alebo mozno mp4.

Takze skus pohladat nieco o mkvmerge

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

No... tak ta kresba mi přijde dost otřes :D Né že by byla až tak zlá, ale... neví­m nelí­bí­ se mi. A na youtube je i docela blbá kvalita. Kdyby to bylo lepÄí­, možná by ta kresba až tak zlá nebyla. Přesto ale vidÄla jsem už tucty anime a z pohledu anime tohle teda patří­ k tÄm horÄí­m. Ale zase je ten ragnarok svÄt udÄlanej docela pÄknÄ :D NejlepÄí­ je Maya a to jeji zví­řátko. (To je.. poring? xD) Co mÄ naopak Ätve je Yuufa. To je... acolyte? Nebo priest? No něco z toho. V každém pří­padÄ jí­ furt včichni musí­ ří­kat co má dÄlat. ("What the hell are you doing? HEAL!" :D) Ok každý zaÄí­ná, tak bych to na zaÄátku chápala, že jí­ to nejde. Ale stejnÄ. Když nÄkdo leží­ v bolesti na zemi, že ho odhodil mob, tak se aspoř něco pokusí­m udÄlat. Ale ona tam jen stojí­ a vystraÄenÄ koktá "Are you alright?". Jinak je jeÄtÄ dobrá ta hunterka a teÄ si nevzpomenu na její­ jméno:o) Ale vidÄla jsem jen 1 dí­l. (Jediný funkÄní­, který jsem zatí­m naÄla :)) Jinak co za povolání­ je ten Iruga, bo jak se jmenuje. Ten chlap s bí­lejma vlasama :)

EDIT: hm aha tak to se jmenuje Poi-Poi. Ale vypadá to jak poring ne :)

Edited by Belschibo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...