Jump to content

Photo

RAGNAROK The ANIMATION ^___^

• Please log in to reply
56 replies to this topic

#21 Víťa

Víťa

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 20 December 2008 - 12:12 PM

Upřímně za nejsmutnější scénu považuju smrt Jiltus... zrovna když se chtěla polepšit... a smrt mutované Alice
  • 0
Vittek ... priest 98/50 ... momentálně člen guildy Verni Bile Ruzi
Posted Image

#22 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 20 December 2008 - 12:24 PM

když se na to člověk podívá z pohledu ne-hráče RO, tak je to dost, dost špatné anime... :D ale pro hráče RO to má jisté kouzlo i přes pár faktických chybiček (se mi líbilo jak tam ta maya bouchla nebo co a "profi" priest yuufa misto KE které už umí hodí angelus, který je v té situaci (předpokládaný asura-like útok) uplně naprd :D
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#23 ensi

ensi

Deviling

• Supporters
  • 302 posts

Posted 20 December 2008 - 06:34 PM

Ja cekal nejakou pointu s tou GTB kartou :D
  • 0
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.

#24 Víťa

Víťa

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 22 December 2008 - 05:07 PM

Hmm ohledně ní ( GTB c.) byl komentář na youtube u poslední kapitoly, že by Roanovi nerozbil Dark Lord štít, pokud by v něm byla GTB karta...
  • 0
Vittek ... priest 98/50 ... momentálně člen guildy Verni Bile Ruzi
Posted Image

#25 Flamey

Flamey

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 22 December 2008 - 08:33 PM

Jakože RO Animation je fajn no, rozhodně lepší než ta animace MapleStory. Anyways trošku necro-topic tohle, ale who cares.
  • 0
NO MERCY

#26 Lucy

Lucy

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 30 April 2009 - 07:54 PM

Skoda ze ten prvni dil nejde jinak je to super :)
  • 0

#27 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 01 May 2009 - 02:02 PM

Skoda ze ten prvni dil nejde jinak je to super :D

Hmm? a zkoušelas uživatele RagnarokLifeless? má všecky díly...
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#28 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 25 July 2009 - 10:42 PM

Nemáte někdo titulky k tomuto seriálu od 8 a výše? do 7 sem našel ale dál ani ťuk :blum:
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#29 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts
  • Interests:Grafika, Webdesign, Guilda, Hudba a samozřejmě RO ;)

Posted 26 July 2009 - 02:51 PM

stačí hledat šmudlo :giggle:
  • 0
Posted Image

#30 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 26 July 2009 - 06:36 PM

Wah, Špatně jsem se vyjádřil, mám ten seriál v PC a chtěl jsem k němu české titulky ke stažení :giggle:
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.

Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#31 Darth Josef

Darth Josef

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 14 posts

Posted 08 October 2009 - 07:16 PM

Máte pravdu jako anime to není nic moc, ale jako hráč RO hned měním hodnocení ze 4 na 7 z 10 :)
  • 0
Posted Image

#32 fartesik

fartesik

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 25 December 2009 - 10:53 PM

chci se zeptat zda uz k tomu nejsou CZ titulky na komplet serial myslim :D asi tezko ja jen ze serial sem videl skoro cely v AJ ale rozumel sem asi tak 1/100 pac anglicky umim tak par slov ale uz jen proto ze je to o RO a ze anime mamm rad jsem se koukal :) a navic asijsky jazyky se mi strasne libej je to rec prijemna na poslech :) kam se hrabe nemcina :)
  • 0
Posted Image

#33 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 26 December 2009 - 09:02 AM

Tak na otakuland jsou titulky do 7mého dílu, dál není nic (maximálně nějaké solo překlady, které si každý nechává pro sebe, ale kdybys sehnal určitě dej vědět :D)
  • 0

#34 fartesik

fartesik

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 04 February 2010 - 01:12 PM

scháním všechny díly bez vložených titulků, mám titulky pro prvních 7 dílů a na dalších jsem se rozhodl pracovat :D jen mam seriál už s vloženýmy AJ titulky takže pokud někdo víte kde sehnat RtA s"čistým" obrazem :) tak sem s tim
  • 0
Posted Image

#35 fartesik

fartesik

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 04 February 2010 - 08:43 PM

tak sem našéééél :) už se to stahuje bez titulek :) něco natahám dneska, zejtra tam nacpu titulky pro prvních 7 dílu hodim na ceknito a linky dám sem :) a pak se můžu v klidu věnovat dalšímu prekladu :) a pomalu to sem budu házet :)
  • 0
Posted Image

#36 Morbidus One

Morbidus One

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 28 posts

Posted 10 February 2010 - 12:12 PM

"Toto video zahrnuje obsah autora Funimation Entertainment, který se rozhodl jej ve vaší zemi zablokovat." ... zjevne se na to nepodivam .... :P
  • 0
Posted Image

„When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way.
You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise,
what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had“

- Sam Rothstein, Las Vegas, 1983

#37 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 10 February 2010 - 01:38 PM

Přes zahraniční proxy? :P
  • 0
"The purpose of life is to end."

#38 fartesik

fartesik

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 23 February 2010 - 08:15 PM

trošku mimo téma ale taky se ho to z části týká nemáte nebo nevíte o nějakym šikovnym prográmku na vložení titulků přímo do avi ? Ja jsem jeden měl, vložil sem titulky nahrál na net ale pak mě čekalo nemilé překvapení. nedalo se na to vůbec koukat. obraz byl šíleně trhanej, myslel jsem že je to serverem na kterej jsem uploudoval ale i v pc to bylo nezkouknutelný. takže beru jakejkoliv soft co je spolehlivej :)
  • 0
Posted Image

#39 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 23 February 2010 - 10:38 PM

Kdysi jsem něco měl, umělo to ripnout dvd, OCR z bitmapovejch titulků a taky vkládání novejch do obrazu, ale nejsem si moc jistej, jestli to zvládlo něco víc než mpeg2 :)
  • 0
"The purpose of life is to end."

#40 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts
  • Interests:Anime, Fantasy, Scifi, RPG(DrD, AD&D, GURPS, Shadowrun... Samozrejme aj tie na pc :) ), LARPy...

Posted 24 February 2010 - 08:46 AM

trošku mimo téma ale taky se ho to z části týká nemáte nebo nevíte o nějakym šikovnym prográmku na vložení titulků přímo do avi ? Ja jsem jeden měl, vložil sem titulky nahrál na net ale pak mě čekalo nemilé překvapení. nedalo se na to vůbec koukat. obraz byl šíleně trhanej, myslel jsem že je to serverem na kterej jsem uploudoval ale i v pc to bylo nezkouknutelný. takže beru jakejkoliv soft co je spolehlivej :)

Ak si chcel hardsubs, tak na to kasli, radsej pouzi nejaky inteligentny kontainer - mkv, alebo mozno mp4.
Takze skus pohladat nieco o mkvmerge
  • 0
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users