Jump to content
Reborn fórum

Stalker - buildy


Gildor

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Zkousel nekdo zkopiravota lvl 10 waterball od Drake? :thumsup4:

Osobne sem to nezkousel ale na ragnainfo(nebo to bylo Roempire?) psali ze nikde neni dost vody, aby to mohlo fungovat. Ale v tu dobu jeste nebyly nove lokace jako abyss lake, atd. takze ted by to mozna slo.

Link to comment
Share on other sites

Guest G.O.D.

A navyse aby mal waterbal nejaky ucinok treba ist int build a to uz mozem ist radsej wiznu, pretoze s int buildom budem kopirovat aj tak len wiz skilly.. :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

GC docela dost nebezpeÄný kdybys na sobě nemÄl aspoř BSS :P ale takovej sharshoot už stojí­ za to když bys to dávala "ze zálohy" ;) taky už sem přemejÄlel nad tim jak vychytat nÄkterý skilly /gg a může to bejt fak docela sranda ;)

Link to comment
Share on other sites

No když se zaÄalo s kopí­rování­m AD, tak se Kenny vyjádřil v tom smyslu, že skilly advanced povolání­ nebude kopí­rovat nikdy nikdo (neví­m, jestli to tak má být, nebo to mÄlo být feature rebornu). AD se zakázalo a dál už kopí­rovat neÄlo, ostatní­ neví­m.

Link to comment
Share on other sites

Co si myslí­te o tomhle buildu?

Plagiarism+full divest dagger stalker

 

STR 91+19

AGI 59+11

VIT 56+4

INT 12+3

DEX 61+14

LUK 1+4

 

+4 Mine Hat

Small Ribbons

Gangster mask

+7 Unfrozen Chainmail

+10 Double Bloody Boned Gladius

+7 Cranial Buckler

+7 Mocking Manetau

+8 Boots s Anique Firelock Card

2* Ring of Mustle

 

Kritika sem :P

Link to comment
Share on other sites

No když se zaÄalo s kopí­rování­m AD, tak se Kenny vyjádřil v tom smyslu, že skilly advanced povolání­ nebude kopí­rovat nikdy nikdo (neví­m, jestli to tak má být, nebo to mÄlo být feature rebornu). AD se zakázalo a dál už kopí­rovat neÄlo, ostatní­ neví­m.

Ostatni nejde a to ani na oficialech!!

Link to comment
Share on other sites

Co si myslí­te o tomhle buildu?

Plagiarism+full divest dagger stalker

 

STR 91+19

AGI 59+11

VIT 56+4

INT 12+3

DEX 61+14

LUK 1+4

 

+4 Mine Hat

Small Ribbons

Gangster mask

+7 Unfrozen Chainmail

+10 Double Bloody Boned Gladius

+7 Cranial Buckler

+7 Mocking Manetau

+8 Boots s Anique Firelock Card

2* Ring of Mustle

 

Kritika sem ;)

 

celkem dobrej build ;) okorát mí­sto small ribbons dej jedny angel/evil earsy nahlavu poo/bloody bandanu (GW pvp/pvm) a ušetří­š body ;) a třeba taky můžeš nosit bandanu než si seženeš +9 boty :P a int dej na 20 ať máš aspoň s blessem nejbližší­ SP regen lepší­ ;)

Link to comment
Share on other sites

Myslim ze mas vela Dex a malo Vit

JJ a jeste moc INT, pri takovem mnozstvi STR tech par BP navic uneses uplne v poho :P

Zbran bych dal spis Double bloody boned Saber + Ice Pick na Konzervy/Empo.

Taky nechapu co porad mate s tou hot-blooded bandanou, kdyz Cramp+Tarou combo vychazi uplne stejne(co se tyce STR), ale da se nacpat treba do Gemmed Sallet, ktera ma nejen vic DEF a MDEF, ale da se celkem levne sehnat, takze +6(nebo i vic) neni problem(jedina nevyhoda je ze vypada celkem hnusne ;) )

Link to comment
Share on other sites

size modifier postihuje jenom zakladni atk zbrane, nevztahuje se na karty a dalsi, a pri stejnym buildu ma stalker o neco lepsi dmg output ( dmg per sec ) s gladiusem nez se saber. ( i kdyz jednorazove jeba je vetsi se savli, ale output per time je podstatnejsi. ) je to malej rozdil, ale je .). ( overeno doddlerem :) )

 

EDIT: uf, samozrejme je to kvuli aspd koeficientu na dagger class oproti sword class, ktery je pomalejsi ;). kdyby nebylo nekomu zrejme proc to tak je, coz sem tam zapomel napsat ;).

 

EDIT: este to kopirovani skillu , pouze na Aethene je moznost kopirovani advanced. aegis ( tj ofic ) kopirovat advanced neumoznuje ..beee :D;)

Link to comment
Share on other sites

size modifier postihuje jenom zakladni atk zbrane, nevztahuje se na karty a dalsi, a pri stejnym buildu ma stalker o neco lepsi dmg output ( dmg per sec ) s gladiusem nez se saber. ( i kdyz jednorazove jeba je vetsi se savli, ale output per time je podstatnejsi. ) je to malej rozdil, ale je .). ( overeno doddlerem :) )

 

EDIT: uf, samozrejme je to kvuli aspd koeficientu na dagger class oproti sword class, ktery je pomalejsi ;). kdyby nebylo nekomu zrejme proc to tak je, coz sem tam zapomel napsat ;).

No, ehm... jak to rict :D Na GW ti kazdej na dmg/sec kasle, pokud ho dokaze upotovat. LK v berserku s THQ ma vcelku brutalni dmg/sec ale ze by stim nekoho zabil, to tezko(leda by dosly poty ;)).

Nehlede na to ze pokud tvuj cil dostava Lexu, tak ten rozdil bude jeste vetsi. ¨

Nevim samozrejme co chces pouzivat za skill, jedinej u kteryho by to mozna melo smysl je Mammo, ale i tak.... radsi Saber ;)

Link to comment
Share on other sites

no, to prave neni pravda :sorcerer: samozrejme pocitam s mammo. jednou ranou mammo pri str 150 ani pri str 140 nikoho nezabijes. a pak je podstatny, jak rychle to dokazes spamovat. dmg output je vzdycky dulezitejsi nez jednorazova rana, pokud se nejdena o skill s cating timem ale o skill spamovatelnej s aspd. cim vic dmg na sec das, tak tim driv napriklad wizna vypotuje VP, nebo ji malej lag kdy se mammo nachainuje da vic pokourit.

u skillu jako shield chain, spiral atd je podstatna jednorazova co nejsilnejsi rana. u aspd spamovatelnejch skillu je podstatnej dmg na sekundu. ( nehlede na to, ze pri vyssi aspd cili snaz prerusis pokusy o obranu i snaz nasadis hitlock, takze ti ze spamu nemuze jen tak zdrhnout ).

 

EDIT: ted budu vychazet z aegisu a z oficialu, kde pro str stalka je mammo nejefktivnejsi skill, advanced nenakopirujes a Bowling, kterej na aegise dava 1000% atk, ma casting time, a tudiz je vhodnej pro dex preserve stalka, pac str stalk s nim je pomalej a s mammo ma vetsi dmg output.

Link to comment
Share on other sites

....

Ne, tys nepochopil jak sem to myslel, takze budu muset uvest priklad - tj. budu uvadet hodnoty kterych ve hre dosahnes tezko, proto aby se to lip pocitalo.

 

Rekneme ze das Mammo za 2000 s kudlou, ja dam 3000 s mecem, ty stihnes dat 5, zatimco ja jen 3, coz dava vysledny dmg 10k pro tebe a jen 9k pro me, ALE kdyz bude tvuj cil potovat, tak u me je mnohem vetsi sance ze moje dmg jednou ranou bude presne ten okamzik kdy nestihne dopotovat(protoze zrovna v tu chvili musi potovat o 1/3 vic a to uz nemusi stihnout).

To plati zvlast kdyz dostava dmg jeste od nekoho jinyho, protoze cim vic dmg dostane v jeden okamzik, tim vic musi potovat.

Ty sice davas vic dmg za urcitej cas, tim padem tvuj cil spotrebuje vic potu, ale zas nemusi potovat tak rychle v ten urcitej okamzik(kdy dostane mammo).

 

Btw, proc si myslis ze vetsina huntu/sniperu na GW malokoho zabije i kdyz jejich dmg/sec je relativne dost velky? Protoze nedokazou dat vic dmg nez vetsina lidi dokaze upotovat. Oproti tomu treba Clown/Gypsy dokaze zabijet Tarotkama celkem casto i kdyz maj strasnej delay, sanci na uspech jen 40% a z toho jeste jen 10-15% sanci na kartu ktera dava nejaky dmg - to znamena dmg/sec je strasne maly a presto dokazou zabit, protoze kdyz nekdo pod SGckem dostane Devil kartou za 6666dmg a necekal to, tak ho to muze dost jednoduse zabit.

Link to comment
Share on other sites

aha :sorcerer: takle jak to pises, to se zda velmi logicke :air_kiss: ma to vsak jedno podstatny ALE :flirt:

kde si proboha prisel na rozdil 1000 v dmg??? :))))

jak sme psal, velikost ovlivnuje jen a pouze atk zbrane .. tj. pro gladius misto 105 nejakych 80 cca. str, karty, tohle sou podstatny vecy. a o ty nejde.

drobne srovnani:

140 str stalker, dmg na alici, +9 2hydry1SW gladius:

prumerny dmg: 4155

140 str stalker, saber stejny parametry, opet alice

prumerny dmg: 4475

tj. 320 rozdil. alice ma 5 def. takze na GW, pres def i po divestu, kdy stejne 15 - 20 zbyde, a 40% GW redukci, je ten rozdil absolutne nepodstatnej. rozdil v aspd podstatnej je ( ne jenom kvuli dmg outputu, ale i kvuli hitlocku atd )

jestli se chces presvedcit, skus doddlercon.com

 

na czechro se v stalker toppicu nic nedeje, tak pisu sem :) doufam ze to tu nikomu nevadi :) jinak toho samozrejme necham :)

 

EDIT: jo, 160 dex 182 aspd sniper zabije vize ani nestihne zacit potovat :) kazdej char je urcenej na neco jinyho :) DS je relativne slabej skill ( jen 380% ) a ma vetsi redukci na GW nez meelee skilly. ale stejne takovejhle sniper rozstrili wiznu hnedka.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: jo, 160 dex 182 aspd sniper zabije vize ani nestihne zacit potovat :air_kiss: kazdej char je urcenej na neco jinyho :flirt: DS je relativne slabej skill ( jen 380% ) a ma vetsi redukci na GW nez meelee skilly. ale stejne takovejhle sniper rozstrili wiznu hnedka.

 

ze zkuÄenosti vim že sniper wiznu jenom tak teda nerozstrili uz jenom diky energy coatu..mam def 35 40% redukce od demihuman..5,7k hp a nějak sem si nevšim že bych neupotil snipera..leda kdyby mi nÄgdo spammoval hammer fallem :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

...

Chjo, psal sem ze to je jen PRIKLAD aby se mi to lehce pocitalo. Proto sem tam napsal ty cisla co sem napsal, ne proto ze by to byla pravda!!

 

A jak pises, ten rozdil je sice zanedbatelnej, ale to je u vetsiho aspd taky, cca 250 dps(dmg per sec) vic nez u saberu(zalezi na ASPD, pocital sem se 173 pro sword a 175 pro dagger, ale ani pri vetsim/mensim ASPD to moc velkej rozdil nebude) coz s redukcema, GW redukcema, DEF redukcema, dava taky skoro nula nula nic :sorcerer: - podle Doddlera :air_kiss:

U toho hitlocku mas sice pravdu, ale mas i Close Cofine, tzn. ze ti stejne neutece :flirt:

 

 

A k tem wiznam: dobry wizny maj casto dost uber equip, cos spolecne s EC dava brutalni redukce, zvlast na GW - dokud nedojdou poty, nebo do wize nejde jeste nekdo jinej, tak hunt/snip nema sanci(u wizny s dobrym equipem).

A btw, 160 DEX Snip s 182 aspd nema moc VIT ze? :) Chary co nemaj moc VIT, STR a pri utoceni nenosej Tharu umiraj jako prvni :)

Link to comment
Share on other sites

dobre, ale byl to dost zcestnej priklad :) z takovyho prikladu bylo naprosto neadekvatni tvoje srovnani :sorcerer: vem si, ze tech 320 rozdil treba do wizny, kterou nejspis stripovat nebudes ( aspon aj to nedelam :air_kiss: ) se smazne pres EC redukce a equip na nakych 50.

jinak presne na tyhle aspd sem to pocital, pak sem este pocital pro aspd 173 a 176 ( protoze doddler pocita s desetina, a ja si nejsem jistej, zda se s desetinama skutecne pocita i ve hre, to bych kecal. kazdopadne pak je to este trosku vic )

proto sem tam taky napsal ze rozdil je nepodstatnej, ale je :flirt:. hned v tom prvnim postu.

tady de o to, ze pri prakticky stejnym dmg mas o 2 - 3 vetsi aspd, coz je vzdycky vyhoda, nejen hitlocku, ale i snazsi preruseni casting skillu u toho koho mlatis ( SC, asura ... )

vim, ze WS od nas z gildy na predminulem GW rikal, ze dostal asuru skrz HSCR spam.

tady de o, rekneme, optimalizaci toho buildu. fungovat bude oboje, a oboje bude fungovat dobre. ale proste ja tvrdim, ze s kudlou to muze fungovat a malej chloupek lip :).

 

EDIT: nehraju snipera, takze nepisu z vlastni skusenost, ale co sem videl tak high speed build skutecne wizny zabijel. kdyz stoji za kempem, tak ani moc nevadi, ze vydrzi prd :)

ale u nas neni asumptio na GW.

Link to comment
Share on other sites

no pravda dat hig wize na gw s asu je fakt velky problem,kdyz sem v duelu hodi qvak a muzu se jit klouzat a kdyz v davu dam mu 10ds on sosne 5potu a pak dostanu pneu:)

bez asu vetsinou neupotujue.....

(181asp,160dex)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...